|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  647 648 [649] 650 651   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:47:46   
Anoniman
Moja Anuska je onda bas visoka. ona je 91-92.

Apotekarko, a i sve ostale drage nase koje ste katolicke vjeroispovjesti sretan vam Badnji dan i Bozic. Sve najljepse od srcauser posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 16201
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:48:11   
Anoniman
pa ne nervira me pa sad sta cu ja sto se djete neda dirat ljubiti nikome
pa zato vas pitam dajul vasa djeca user posted image Moj NEDA .
Doublemum brzo ozdravljenje djeciuser posted image bas mi jutros sveki kaze da su od njenih sestrara obadvoje djece bolesni proliv,povracanje grlo da nije neka opet poslilcauser posted image virus uh !

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 16202
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:48:20   
Emica_sa
Moja masina je Beko i podnosi svaki deterdzent,uopce nisam imala problema sto se tice deterdzenta,u zadnje vrijeme sam kupovala duel i super miriseuser posted image

< Poruku je uredio Emica_sa -- 24.12.2011 12:49:44 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 16203
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:50:48   
Anoniman
Doublemum brzo ozdravljenje vam zelimo...i svaka cast za velikog djecaka, prava mamina pametnica user posted image

Ma meni duel ne opere fleke. Ja koristim pervol, persil ili dm-ov detrdžent za sareni ves, a za bijeli vecinom ariel complete 7, s tim kad ima flekavih stvari jer moje veliko dijete sad samo hoce da jede onda stavim i onog oxi iz DM-a za fleke.

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 16204
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:51:37   
Emica_sa
Ja uspem vanish svakakouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16205
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:53:29   
DM
Moja mašina zanusi-ne podnosi tide-ne primi ga uopšte-samo ga "zabetonira" u kadici za deterdžent, i koristim godinama ariel-ali ovaj novi me prosto izludio-nikad ga primila nije-ludnica! Možda je i od deterdženta , a ne od kukuruza pokvarena bilauser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16206
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:55:27   
Emica_sa
koji je bas dobar deterdzent,da kupim danas,da malo promjenim,meni sve istouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 16207
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 13:04:26   
Emica_sa
Jelena kupit cu i ja persil onda danasuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16208
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 13:17:40   
dafri
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dafri

,ako ne idemo zajedno onda je mm vodi,davno sam ga ubijedila da je fer da je on izvodi jer u toku sedmice radi puno manje od mene





Nemoj da se u mojoj kuci cuje ova recenica, jer bih onda samo ja morala biti ta koja izvodi djecuuser posted image

user posted image user posted image  




_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16209
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 13:44:09   
nanika
IZVORNA PORUKA: Iman83


Rotkvica i med:

Rotkvicu izdubiti kašikom/nožem taman da otprilike mala šolja meda može stati u nju...u tu udubinu usuti med i ostaviti da odstoji 8 sati...djetetu davati svako sat vremena po kašikicu tog meda... kaže da im je brzo pomoglo...pa eto...da znate...


ja ovo uvijek dajem i extra je, nama pomaze pravouser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16210
   [Obrisana poruka]
24.12.2011 14:05:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 16211
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 14:10:48   
bananica
http://doznajemo.com/2011/12/24/nakon-skandala-u-istocnom-sarajevu-7-najcudnijih-smrti-za-vrijeme-seksa/


sad ovo citam i tacno ostadoh zaprepastena sta sve ljudi rade ili su radiliuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16212
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 14:17:13   
anidla
IZVORNA PORUKA: Iman83

E sad je li ima neka posebna rotkica ili može bilo koja?


i mene zanima kako ovo ide?


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16213
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 14:41:24   
anidla
zene,

zna li ijedna od vas odprilike koliko se krecu cijena vikendica? ja imam ogromnu zelju da kupim, ali veze nemam koliko para je realno? nasla sam jednu na jednom mjestu koje nam odgovara (zenicko dobojski kanton) na jednom skijalistu, ali covjek napisao cijena po dogovoru....sad kad ga nazovemo ne znamo kako se ponasati, sta reci, koliko para....uh....

ako smijem, postavila bih link vikendice....ne svidja mi se bas, ali dala bi se srediti.....nekad...ali mjesto nam odgovara zbog skijanja i prirode.....

haj zive bile pomozite, il da postavim anketu? user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16214
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 14:47:11   
anidla
evo slike

user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16215
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 14:50:40   
Anoniman
anidla bas lijepo izgleda jel ima jos vikendica tu il je samo ta jedna u sumiciuser posted image cjena hm neznam
znam da je svekar podavno uzeo plac pa napravio vikendicu onda se s godinama malo po malo naseljavalo sad kad odes ograda vikendica ograda vikendicauser posted image za prvi maj bude ko vasir gore
al je prelijepouser posted image mjesto nisam odavno bila zimi slabo idem dok preoljece ljeto svaki dan skoro .


(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 16216
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 14:57:47   
anidla
Ima jos vikendica,izgradjenih negdje oko 30. Bice ih jos...ova je na jako lijepom mjestu, sa ovog mjesta se vidi komeplt ski staza....meni se svdja sto kod ove vikendice nema odmah do komsija,tek nakon nekih 30-tak metara.....

joj nisam pametna...mm i nije za kupovinu, al ja oduvijek imam zelju....dao bi se on nagovoriti...user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16217
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 15:21:04   
jednaa
DD i od nas...

Ja pakujem stvari sutra ako Bog da preseljavamo u nas stan, mali kod sestre, a danas nam je i 6. godisnjica braka, pa cemo negdje na veceru... Malo me uhvatila prehlada nadam se da nece na malog preci, juce sam imala temperaturu pa sam se vratila s posla, danas sam bolje...



_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16218
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 15:22:16   
jednaa
Cestitamo drugu Nanetu rodjendan, da bude ziv i zdrav zajedno s roditeljima i sekom...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu jednaa)
Neposredna veza do poruke: 16219
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 16:18:22   
Anoniman
Nane, sretan rodjendancic, mnogo srece, zdravlja i ljubavi ti zelimo Ajna i jauser posted image user posted image user posted image


Meni ova tema jest za chat, ali ovo vise nema veze za bebamauser posted image

(odgovor članu jednaa)
  Neposredna veza do poruke: 16220
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 16:29:55   
selebriti
Mi se vratili s Bjelašnice.. i da se ispravim, ekstra mi je s E. bilo... osvajala je snijeg user posted image ... samo je tabanala, nasla neke drugare, najviše onih koji su imali sanke user posted image user posted image user posted image ... jeli smo grah gore, pili čaj....
Kad je počeo program, mi smo krenuli doma, eno saad E. spava, a mi gledamo na TV-u dešavanja gore user posted image user posted image user posted image ima direktan prijenos na TVSA.

Vrijeme je bilo pre pre prelijepo!

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16221
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:03:00   
Anoniman
Nane sretan rodjendan i od nas sve najbolje puno te ljubimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
selebrti drago mi je da ste ugodno dan iskoristiliuser posted image

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 16222
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:18:41   
selebriti
Thx Felix user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16223
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:22:50   
R&T@
Rina i ja prespavale danuser posted image

I nije bilo pis-pisuser posted image

Sad odosmo u zivot... user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 16224
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:23:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

zene,

zna li ijedna od vas odprilike koliko se krecu cijena vikendica? ja imam ogromnu zelju da kupim, ali veze nemam koliko para je realno? nasla sam jednu na jednom mjestu koje nam odgovara (zenicko dobojski kanton) na jednom skijalistu, ali covjek napisao cijena po dogovoru....sad kad ga nazovemo ne znamo kako se ponasati, sta reci, koliko para....uh....

ako smijem, postavila bih link vikendice....ne svidja mi se bas, ali dala bi se srediti.....nekad...ali mjesto nam odgovara zbog skijanja i prirode.....

haj zive bile pomozite, il da postavim anketu? user posted image

zavisi naravno kolika je i koiko zemlje ima....na savnicima se cijene krecu oko 50.000 KM...stim da su tamo puno starije...da li je ovo montazna? koliko vidim ova nije puno stara...bar po boji drveta...ako je montazna...onda mora biti jeftinije...ne znam

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 16225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  647 648 [649] 650 651   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  647 648 [649] 650 651   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *