|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  649 650 [651] 652 653   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:18:09   
R&T@
Mi ne odosmo nigdje...
Cekamo goste...jos boljeuser posted image

I, Hanady, super su bili oni rolati... evo ponavljam onaj naradasti po narudzbiuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:20:53   
veeseelaa
ma meni je glupost holiday market, bijah neko veče, malena se slikala sa dm-om bez paketića, platili sliku 2 KM, bi mi ih žao da nikakvog hajra od nas ne vide user posted image ringišpil na kurbulu hahaha nidje veze, par štandova nisam ni skužila šta nude user posted image user posted image e vidjeh ovaj štand sa kuhanim vinomuser posted image
Mi kasnije otišle u MCdonalds, tu nam bi ugodno




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16252
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:21:08   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image
super za rolatiće...
fakat su brzi a ukusni...a i efektniuser posted image

ja ih planiram za zabavicu u četvrta a i ove kiflice...to mi brzo a bolje do kupovine grickalicauser posted image

meni starije dijete ima zabavz u petak u ''vrtiću'' veseli čas...i rekla je učiteljici d aće njena mama napravit tortu sa jelkomuser posted image
nije normalna...ne zna ona da je nana vodi na veseli čas jer mama već u 15 je na izlazu iz sarajevauser posted image

ako stignem sa im bur muffine sa ofndatom napravim i pošaljem u vrtićuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16253
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:23:58   
anidla
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma meni je glupost holiday market, bijah neko veče, malena se slikala sa dm-om bez paketića, platili sliku 2 KM, bi mi ih žao da nikakvog hajra od nas ne vide user posted image ringišpil na kurbulu hahaha nidje veze, par štandova nisam ni skužila šta nude user posted image user posted image e vidjeh ovaj štand sa kuhanim vinomuser posted image
Mi kasnije otišle u MCdonalds, tu nam bi ugodno





user posted image kako je meni promakao? doduse tad mozda jos uvijek nije bio otvoren..... to bi im popravila prosjek, bar sto se mene tice user posted image

fakat, smijesni su mi standovi sa garderobom, a najsmijesniji mi je onaj bio sa vocem i povrcem, da crkens od smijeha (tuge) user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:42:51   
bananica
veceruser posted image

ja potkuhala kiflice i cekam da nadodje tijestouser posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16255
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:43:51   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

veceruser posted image

ja potkuhala kiflice i cekam da nadodje tijestouser posted image


stavi na radijatoruser posted image
za 10 minuta puna zdjelauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:44:42   
bananica
tu suuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16257
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:46:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma meni je glupost holiday market, bijah neko veče, malena se slikala sa dm-om bez paketića, platili sliku 2 KM, bi mi ih žao da nikakvog hajra od nas ne vide user posted image ringišpil na kurbulu hahaha nidje veze, par štandova nisam ni skužila šta nude user posted image user posted image e vidjeh ovaj štand sa kuhanim vinomuser posted image
Mi kasnije otišle u MCdonalds, tu nam bi ugodno





user posted image kako je meni promakao? doduse tad mozda jos uvijek nije bio otvoren..... to bi im popravila prosjek, bar sto se mene tice user posted image

fakat, smijesni su mi standovi sa garderobom, a najsmijesniji mi je onaj bio sa vocem i povrcem, da crkens od smijeha (tuge) user posted image user posted image



ma idiotizam, nidje veze, dok dodješ u kućicu kod DM da noge slomiš user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16258
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:51:12   
teacher75
standovi su bezveze al je meni kucica slatka i lijepe slike ispadnu, mislim bolje ista nego nista, ja volim taj novogodisnji duh i mislim da je ovo falilo nasem gradu- mada se ne moze porediti sa svjetskim metropolama ali mi to svakako i nismo u mnogim segmentima pa od koga je, dobro je...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:52:43   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja opet sve tražila ladyblue reko d anije gore al reko džaba sa kapom je i onako nebi poznalauser posted image



boničko, nisam bila. nisam prispjela sa djetetom koje ne hoda na planinu. a ne mogu ni sa kolicima po snijegu - ljetne mi gumeuser posted image

sviraju 7. 1. pod šatorom na marketu pa bi mogle jedan noćni rr izlazak organizovati?!

mi nismo makle iz kuće cijeli dan. jutros onaj minus i magla i ja se ne nakanih da izađem. večeras odoh malo u votaži. mm je još gore, svira neku direktorsku večeru a ja odoh malo u Coloseum.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16260
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:05:30   
Hanady RR
e joj a jaofirage poskaujem kad oni izlaze i sve gledam kud on gleda...reko gleda u vasuser posted image

a mogle bi tog 7.1 fakat RR organizovano market posjetitiuser posted image


ja sam zauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:08:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

standovi su bezveze al je meni kucica slatka i lijepe slike ispadnu, mislim bolje ista nego nista, ja volim taj novogodisnji duh i mislim da je ovo falilo nasem gradu- mada se ne moze porediti sa svjetskim metropolama ali mi to svakako i nismo u mnogim segmentima pa od koga je, dobro je...


pa kakao je prva godina svala im čast...
ovo će biti tradicionalno i vskakao će oni poboljšavati i ponudu...
meni je baš lijpa uposmena fotka djeci sa deda mrazom u centru grada...
lijap ideja...i kako je kriza zaista svaka im i čast...istina sve mi to platimo...al opet bolje d asu nam holiday market napravili nego lovu pokrali, ha jauser posted image

ja sma douševljena danas bjelašnicom bila...zaista taka divan pizitivni dug...al kad je vučko skijao...joj to me rasplakalouser posted image

izdvojili su lovu i konačno naše ljepote pokazali...čemu vakat tome i vdijeme...a ja vjreujm da svake će godine biti još i boljeuser posted image
iskreno se nadam tomeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:09:21   
selebriti
Ladyblue sta ima u koloseumu veceras??

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:09:31   
ladyblue RR
pa hajde, izdogovarat ćemo se. to ne traje dugo, mislim do 23h tako da nećemo baš zaglaviti...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:10:02   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: selebriti

Ladyblue sta ima u koloseumu veceras??


Neno Belan i aparati za kockuuser posted image  (ovo drugo mi je superuser posted image )

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 16265
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:10:54   
Hanady RR
ja lady mogu i zaglavit...ja kad odem ne moram dolazituser posted image
inače imamo dogovor da rano kući dođemo...pa poranimo ono oko 4-5 kuš ranijeuser posted image

šalim se...fakat super ideja...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16266
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:12:11   
selebriti

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ladyblue sta ima u koloseumu veceras??


Neno Belan i aparati za kockuuser posted image  (ovo drugo mi je superuser posted image )


Ne znam sto pitam, jer vazda igram poker... user posted image .. al valjda da imam razlog da idem van user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16267
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:14:20   
Hanady RR
joj a ja opet vazda ono uz kartu što dobijem odmah izgubimuser posted image pa ne idem dalje kad nemama srće sa tim šta dalje da očekujemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 16268
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:20:16   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

aa nisam vidjela ljepotot...
evo ga namah ovdje...

kiflice iz vozauser posted image


500 gr. brasna
kesica kvasca od 10g ( ili jedna supena kašika)
1 jaje ( žumanac samo u tjesto a premazat bjelancetom)
250 ml. mlijeka (toplog
100 ml. ulja
čajna kašika soli i pola iste šećera ( a ako ćeš slatke soli kroz prste malo a 1 kašika čajna šećera)
ako treba a obično ne treba ništa više...da dobiješ glatko tijesto dodaš tople vode malo...al uglavnom ova gore mjera je taman meni uvijek.

Zamjesit tijesto od gore navedeni satojaka samo izostavit bjelanjak.

Kad ste zamjesili tijesto pustite ga da izraste,kad je izraslo rastavit na dvije lopte od svek razvit ga pa isjec na jednake trokutice. ( iz jedne lopte 8 kifli)

Na svaki trokutic stavit namaz, ja stavljam il mladi sir ili skuhane hrenovke one male ili eurokrem il džem...po želji.

Izmutit bjelanjak svaku kiflicu premazat bjelanjkom porut sesamom i stavit da se pece.

Gotove kiflice natapkat puterom i prekrit papirom za pečenje pa krpom da malo opuste.

Kad su omekle uzmite solju mlijeka jednu kiflicu i uzivajte :))user posted image



vrijeme pecenja? na koliko stepeni?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16269
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:21:05   
bananica
i zasto predhodno skuhas hrenovke??

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:31:04   
Hanady RR
e pečem ih 20 -tak minuta na 200 stepeni...vidjet ćeš brzo porastu i porumene finouser posted image

a hrenovke skuham one ovako malo u kesi...komlet s akesom ih kuham oko 3-4 minute jer mi se onda u kiflici ne smežuraju...
ako ih smao onako stavim smežuraju s epa ispadaju iz kiflice i užasno su ružneuser posted image
mi volimo i lijepo i ukusnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16271
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:35:04   
R&T@
Mojih gostiju jos nema, ali R. nas zabavlja...

Ide li ijedna veceras u BBI?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16272
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:37:57   
Hanady RR
joj ja tajra...štedim seuser posted image

šalim se...pa možemo kupiti po sniženju u onim radnjama gdje je snišenje već i krneulo...
ja sam ionako ovisese obavilauser posted image
ni carpisa i casamio ni tomy hilfinger nemaju ništa sniženo noćas u odnosu na što su imaliuser posted image
šta ću koji đavo onda tamouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16273
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:41:55   
R&T@
Ne moram ni ja...user posted image
dobila sam sve sto sam zeljela za rodjendan, a i cuvam lovu za januarski soping...user posted image

Mozda bi bilo lijepo prosetati...ipak je Badnjak...user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16274
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:46:16   
Hanady RR
a ja sma htjela da šetamo večeras jer je ponoćka...al one zaspale i spavaju i ne misle se haman buditiuser posted image

evo mahir kuka kako smo se zeznuli što smo danas išli na planinuuser posted image

sutra ćemo u grad šta sad da radim...
a i sam se čuvam za januara...
mada nam stiže februar...user posted image

al sam u oviese kupila divne trenerke kitty nešto preslatko , gornji dio baš ko dukserice mogu nositiuser posted image

i H sma uzela divne ramerke helanke ljubičaste i tamno plave...al to joj je za školeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  649 650 [651] 652 653   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  649 650 [651] 652 653   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *