|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  651 652 [653] 654 655   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:50:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo ovi su na spisku
Optika Loris, Cesar's, Sportlife, replay, US Polo, Cacharel, Lindex, Galerija Paleta, La Senza, Alma Ras, Gerry Weber, Lisca, Altinbas, Legowear i drugi...ovo drugi su ti oni koji su imali sniženje i prije ove noći


hvala ti hanady.... ja sam pomalo razocarana...ja ko kakvo nevinasce, pomislila da je sve 50%, mislila sam se nekako dovuci do BBI da pokupujem sutra za Bozic poklone, al shipak....

gdje ima kupit lijepih detalja za kucu? osim coincase afkors user posted image ona mi je bas bas skupa... a magme home nema vise user posted image

znal iko? treba mi za dva poklona sutra....

Imas Vicko,u Titovoj(bivsa magma home)

user posted image

joj andila sad htjedoh da ti napišme...premed set za posluživanje kolača za 6 osoba u aptelnim bojama 32 Kmuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 16301
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:51:27   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo ovi su na spisku
Optika Loris, Cesar's, Sportlife, replay, US Polo, Cacharel, Lindex, Galerija Paleta, La Senza, Alma Ras, Gerry Weber, Lisca, Altinbas, Legowear i drugi...ovo drugi su ti oni koji su imali sniženje i prije ove noći


hvala ti hanady.... ja sam pomalo razocarana...ja ko kakvo nevinasce, pomislila da je sve 50%, mislila sam se nekako dovuci do BBI da pokupujem sutra za Bozic poklone, al shipak....

gdje ima kupit lijepih detalja za kucu? osim coincase afkors user posted image ona mi je bas bas skupa... a magme home nema vise user posted image

znal iko? treba mi za dva poklona sutra....

Imas Vicko,u Titovoj(bivsa magma home)

user posted image

joj andila sad htjedoh da ti napišme...premed set za posluživanje kolača za 6 osoba u aptelnim bojama 32 Kmuser posted image


ma kako ja zato ne znam???? bas na istom mjestu gdje bila Magma Home???? divne steeeeeee :)))))))


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16302
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:54:36   
salmy
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo ovi su na spisku
Optika Loris, Cesar's, Sportlife, replay, US Polo, Cacharel, Lindex, Galerija Paleta, La Senza, Alma Ras, Gerry Weber, Lisca, Altinbas, Legowear i drugi...ovo drugi su ti oni koji su imali sniženje i prije ove noći


hvala ti hanady.... ja sam pomalo razocarana...ja ko kakvo nevinasce, pomislila da je sve 50%, mislila sam se nekako dovuci do BBI da pokupujem sutra za Bozic poklone, al shipak....

gdje ima kupit lijepih detalja za kucu? osim coincase afkors user posted image ona mi je bas bas skupa... a magme home nema vise user posted image

znal iko? treba mi za dva poklona sutra....

Imas Vicko,u Titovoj(bivsa magma home)

user posted image

joj andila sad htjedoh da ti napišme...premed set za posluživanje kolača za 6 osoba u aptelnim bojama 32 Kmuser posted image


ma kako ja zato ne znam???? bas na istom mjestu gdje bila Magma Home???? divne steeeeeee :)))))))

Ja sam danas pored Vicka proletila ko furija,nisam smjela da pogledam....a on zove..moli da se gleda

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16303
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:54:58   
anidla
Evo citam da ima radnja i u Importane centru? ta Vicko user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16304
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:55:50   
Hanady RR
Ima I U Importane...
joj salmy dobra si zove i moli da uđešuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16305
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 21:09:41   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

andila...merkaotr...konzum...puni didža user posted image
i onaj JINK...kako s eveć zove preko puta interex-auser posted image


user posted image user posted image user posted image

JYSK se zove

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16306
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 21:19:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

andila...merkaotr...konzum...puni didža user posted image
i onaj JINK...kako s eveć zove preko puta interex-auser posted image


user posted image user posted image user posted image

JYSK se zove


hebo mene ja kad nešto ne mogu da zapamtim nema šanse...
tako mi je komšija Đono već godinama Tončouser posted image
sve dok s ečovjek ne naljuti ja ne skontamuser posted image


nevjerovtano...

vjeruj da sam sad guglala da ne fulim kako se zove jer znam da ću fulit al hajd ti zgooglaj kad ne možeš od 4 slova 1 da na mjesto stavišuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16307
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 21:22:06   
ladyblue RR
odoh ja vanka....imate mahanje

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16308
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 21:43:53   
rose
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo ovi su na spisku
Optika Loris, Cesar's, Sportlife, replay, US Polo, Cacharel, Lindex, Galerija Paleta, La Senza, Alma Ras, Gerry Weber, Lisca, Altinbas, Legowear i drugi...ovo drugi su ti oni koji su imali sniženje i prije ove noći


hvala ti hanady.... ja sam pomalo razocarana...ja ko kakvo nevinasce, pomislila da je sve 50%, mislila sam se nekako dovuci do BBI da pokupujem sutra za Bozic poklone, al shipak....

gdje ima kupit lijepih detalja za kucu? osim coincase afkors user posted image ona mi je bas bas skupa... a magme home nema vise user posted image

znal iko? treba mi za dva poklona sutra....

Imas Vicko,u Titovoj(bivsa magma home)

user posted image

joj andila sad htjedoh da ti napišme...premed set za posluživanje kolača za 6 osoba u aptelnim bojama 32 Kmuser posted image


ma kako ja zato ne znam???? bas na istom mjestu gdje bila Magma Home???? divne steeeeeee :)))))))



jel tamo bila magma?...meni se cini da je bio philips...


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16309
   [Obrisana poruka]
24.12.2011 22:14:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 16310
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 22:35:02   
mersiha 77
Šaljem vam stihove umotane snijegom i dobrotom, Šaljem vam najlepše želje u ovoj noći okupanoj ljepotom, srećna vam božićna noć, a radost i sreća sami će doć!

SVIM MOJIM PRIJATELJIMA I LJUDIMA DOBRE VOLJE SIROM SVIJETA
SRETAN I CESTIT BOZIC OD SRCA ZELI VASA Mersiha! ♥

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16311
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 23:25:07   
teacher75
evo i mene iz nocnog zivotauser posted image super nam je bilo, pametne zene rezervisale sto u pub-u na holiday marketu, pa smo uzivale dok je bila guzva nevidjena i redovi pred vratima za ulazakuser posted image veceras su svirali tamburasi, repertoar im je bio raznolik i izvrstan- od dalmatinskih klapskih i gibonnia, pa do slagera starih kao npr. krivo je more, fijaker stari itd,.. pa na kraju do derneka uz sevdalinke- cudna jada od mostara grada itd... raja su bila super, svih generacija, vise ovih starijih nego mladjih, jedino mi je smetao dim jer je bilo na kraju bas zagusljivo a ja se odvikla. uglavnom ostale od 20.00 do 22.40 i super se proveleuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 16312
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 9:40:29   
R&T@
Dobro jutrouser posted image

Veju, veju pahulje...

Predivno je...user posted image

Je li ko raspolozen za lopatanje?

user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16313
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 10:17:37   
Mya_81 RR
Jutro!

Vani je pravi zimski ugodjaj! Predivno user posted image

Moram se pohvaliti da sam dobila najbolji poklon za Bozić od svoje curice. Prvi put je tutu obavila i broj 2 user posted image I baš me je obradovala iako joj se garant omaklo user posted image Ali nema veze, mami srce k'o kuća user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16314
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 10:30:07   
R&T@
user posted image  Minja!

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 16315
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 10:35:25   
ladyblue RR
dobro jutro...

Sretan Božić svim forumašicama koje slave uz najljepše želje!

Ja sinić zaglavila do 3. Sreća pa sam kod mame spavala pa sam samo jutros nahranila N, presvukla je i predala mami a ja odspavala do 10. još sam pospana ali sam morala ustati jer je bilo vrijeme da N ponovo ide na spavanje.
vidite snijega i užasa! ja se grozim od snijega ali šta je tu je...neću micati iz kuće.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16316
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 10:48:51   
tekja
Dobro jutro

Divno jeuser posted image ...mi smo sinoc napolju docekali prve pahulje i ostali dok pofino nije napadaouser posted image

Nasim forumasicama, katolkinjama, SRETAN BOZIC, provedite ga u miru i veselju sa svojim najmilijimuser posted image

Minjauser posted image ...a Mya, isto sam se osjecala, citav dan leprsala od srece i zadovoljstva, na trenutak zaboravim, a sto sam ovo ovako sretna, pa se sjetim aaaaa V. se pokakio u tutuuser posted image user posted image user posted image

Tajra, treba li pomoc..imam jednog malenog ovdje sto citavo jutro kao napinje misice i govori Mama ja sam jak i snazan kao babi jer pijem mlijekouser posted image ..pa nek' dokazeuser posted image

Teacher, Ladyblue drago mi je da ste uzivale sinocuser posted image

Iman,kako si jutros?user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16317
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 11:07:04   
R&T@
tekja, pored takvog momka pahuljice nemaju sanseuser posted image

R. je malo bila vani i pobjegla u kucu, ne svidja joj se sto pada...ona bi samo lezeci snijeg user posted image ... a T. je na sankanjuuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 16318
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 11:19:33   
ladyblue RR
kad ste kod tute...moja N je sa 10 mjeseci uredno išla na tutu i krene u jaslice i sve nam se pokvari. sada je sjedenje na tuti misaona imenica, nema cura vremena jer je vazda u žurbi.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16319
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 11:22:34   
Anoniman
jutro
cuj kod vas snijeg nije fer kod nas prvi poceo i stao a kod vas osto padatiuser posted image kod nas suho nema snijega nije ni napadao bog zna sta
Sretan Bozic Svima koji slave danas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16320
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 11:46:08   
Ninushka
Jutroooo društvo,

vidim vi se raspisale o tuti, moj dječak obavlja i No 1 i No2 u tutu već od 7 mjeseca, samo što kako je veći treba mu više vremena da se skocentirše.....

htjedoh se raspisati ali ovo moje malo čedo mi ne da mira....budite mi zdrave i vesele....

do sljedećeg javljanja CmOkkk  K


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16321
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 11:48:22   
teacher75
nista od nase planine danas, snijeg nam pokvario planove, ne prestajeuser posted image a nema ni sunca... izleticemo malo kasnije ovdje u blizinu da pravimo snjeska i to je to, ja pravo pospana, jedva gledam, lana me porbudila u pola 8 i sad zaspala, odoh i ja pokusati malo odmorit

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16322
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 11:49:00   
Ninushka
...da, i user posted image user posted image user posted image za Minjicu i njen poklon mami :)))) Sretan Božić Mya!!!!

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 16323
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 11:58:08   
teacher75
meni zao sto nije dan ko juce, po ovom vremenu ne mozes nigdjeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 16324
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 12:04:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni zao sto nije dan ko juce, po ovom vremenu ne mozes nigdjeuser posted image
tiki
de mi opsii malo vase vrijeme boljeuser posted image user posted image
ako ti je toliko mrzak snijeg saljiiiiiiiiiiiii ga nama evo vama sunca  user posted image user posted image i blata ......
Kod nas ga nema bas mi jeuser posted image nije fer !!!


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 16325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  651 652 [653] 654 655   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  651 652 [653] 654 655   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *