|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  653 654 [655] 656 657   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:24:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: nanika

Pozdrav zenice.......mada nema nigdje nikogauser posted image
Uh sto se mi danas nauzivasmo na snijegu. Isli na Igman, zadundali se ko eskimiuser posted image , djeca su bas uzivala a i nas dvoje starihuser posted image


kakvo je bilo vrijeme gore? mi mislili ici pa kad smo vidjeli jutros koliko pada i da je oblacno, odustaliuser posted image i mi popodne napravli snjeska ovdje u parku pored zgrade, nije lijep kao dadadin, al eto, nas 1.snjeskouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16351
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:27:52   
nanika
Teacher bilo je super, padalo je ali nije bilo uopste hladno. Sankali se i bas uzivali. Put i nije nesto cist, samo ko ima dobre gume moze iciuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16352
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:29:45   
nanika
IZVORNA PORUKA: Iman83

Ma znam da se to mjenja...al ona kao da me prokužila pa samo mjenja ruku....šara lijepov- šara desnom...user posted image user posted image user posted image




Lopov maliuser posted image , malo šalta mamu


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16353
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:30:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: nanika

Teacher bilo je super, padalo je ali nije bilo uopste hladno. Sankali se i bas uzivali. Put i nije nesto cist, samo ko ima dobre gume moze iciuser posted image

onda super sto nismo isli, jer smo se najvise i bojali zbog auta, ne bismo da se zaglavimo, mada imamo gumeuser posted image a i meni je problem kad pada puno jer nosim naocale pa onda nista ne vidim, a ne nosi mi se kisobranuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16354
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:34:56   
nanika
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: nanika

Teacher bilo je super, padalo je ali nije bilo uopste hladno. Sankali se i bas uzivali. Put i nije nesto cist, samo ko ima dobre gume moze iciuser posted image

onda super sto nismo isli, jer smo se najvise i bojali zbog auta, ne bismo da se zaglavimo, mada imamo gumeuser posted image a i meni je problem kad pada puno jer nosim naocale pa onda nista ne vidim, a ne nosi mi se kisobranuser posted image

Sa naocalama nebi mogla, bas bi ti smetalo


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16355
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:52:18   
R&T@
Hvala Bogu, oni sto se kupaju nedjeljom ne moraju vise u ovoj godiniuser posted image

Rina opet pravi predstavu od kupanja... cini mi se da je bas preplasena, iako ima napretka...malog...nije bilo vriske i suza, samo bjezanje iz kadeuser posted image user posted image ...

Dadada, moja Rina unistava Snjegovice...njoj to zabavno, a T. i ja ih "branimo"...
Ovaj tvoj se Taji bas svidjauser posted image  i zao nam je sto nije "prezivio"user posted image

Napravit cete vi novoguser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16356
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 18:31:34   
tekja
da se i ja pritefterimuser posted image

Bili na snijegu, grudvali se, uzivali, nismo se smrzli uopce, nasli netaknuti snijeg i utabali ga...ni mi jos ne pravimo snjeska, jer i V. u sebi ima destruktivnog, pa dok ja saberem on razgaziuser posted image ...

dadada, vas je BIO divan...znam ja da je on A. ruku djelo, pa cestitke idu njemuuser posted image

tajra, ne baksuziraj, mozda izleti kakvo neplansko kupanje, recimo, kao naseuser posted image u cetvrtak kad se sisaouser posted image ...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16357
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 18:32:28   
koka i po
samo da cmoknem moje drugarice user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 16358
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 18:34:40   
teacher75
evo i naseg 1.snjeska, nije bas nesto jer nismo imali potrebne rekvizite pa smo malo improvizovali, ali bitno da je lana happyuser posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/slike-nasih-beba-/m_137462/mpage_284/tm.htm#1160486

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 16359
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 18:41:25   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image ticerko

A. se tek probudio...blago meni vecerasuser posted image ...razmisljam da ga sad odvedem opet vani na sankanje...nebil se izmoriouser posted image inece...do 12 ce derneciti...a ja kontala da pravim kiflice iz vozauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 16360
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 18:46:13   
tekja
Koko user posted image user posted image

Teacher prvi se macici u vodu bacaju (prigodna poslovica, mada meni nije nikako draga), a Lana je bas ponosna na svog Bijelicauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16361
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 18:53:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tekja

Koko user posted image user posted image

Teacher prvi se macici u vodu bacaju (prigodna poslovica, mada meni nije nikako draga), a Lana je bas ponosna na svog Bijelicauser posted image

mm se ruke smrzleuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 16362
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 19:08:47   
teacher75
lana je nemoguca danas od kako smo se vratili s vana, sad sam je za kaznu stavila da spava, poludjela je, umalo mi je pokvarila bluetooth, pa je ubacila patku u klozetsku solju, uzela je i donijela mi je!!!! i kad sam je naruzila i uzela joj, trazila patku i plakala. i mm je izruzio i ja i eno je sad u krevetu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16363
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:01:22   
pocahontas
ev'user posted image da se i mi tuspasimo
R. je završio na ospenu, nista strsno, temp. se vratila ali 37,5 pa sam jucer uvela..sta cu user posted image inace, sve ok, on odlican generalno, ipak je grlo samo, urinokultura sterilna user posted image
mi bili na adv. večeri u Europi..ambijent odličan, prvodo tako-tako..moglo je i bolje..muzika je bila katastrofa.hebo ih narodnjaci iz naftalina...ali dobro..birno je da sam obukla na kraju sivu haljinuuser posted image ..Hanady ce me razbiti user posted image ali nije niko nista skontao..ali bile su noJe nausnice koje mi je mm poklonio za godisnjicu braka iz swarovskog..boli glava..extra vecernje..meni odlicne, efektne! slike profesionlane i bice na stranici adv.komore user posted image (heto da znate gdje cete me naćiuser posted image )

inace, ladyblue zaintrigirala si me ovim repertoarom 7.1. evo ve cmuntam muza da ga zadamo..ali me privlaci i Karan u coloseumu istu noc.samo me jos obraduj i reci da je ovo u pub-u ranije, tj da zavrsava taman kad Karan pocne user posted image da se samo prebacimo i nastavimo derneciti..
a nova godina ce nam garant biti penzionerska, pa se mora nadoknaditi propustenouser posted image

nismo danas mogli na Božić kod bake zbog R. i kontakta s Asjom da se ne zarazi dijete a i zbog njega..neka odlezi da mozemo next week praviti imi snješka...

dobio je za poklon pištolj user posted image kakvi ste vi po pitanju toga? ja sam bas nekako čudna..ne volim to, ali ko me pita user posted image user posted image




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16364
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:03:45   
teacher75
ne volim ni ja pistolje ni oruzje- igracke, definitivno ne bih kupovala nikome, ruzno mi je kad vidim djecu da se tim igrajuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16365
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:05:09   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

ne volim ni ja pistolje ni oruzje- igracke, definitivno ne bih kupovala nikome, ruzno mi je kad vidim djecu da se tim igrajuuser posted image


i meni..ali imam dječaka..ovo mu je prvi pištolj i on kaže mama upiskaću te user posted image (uprskaću te)..nije nis vjestan pa mi je lakseuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16366
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:05:50   
teacher75

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

ne volim ni ja pistolje ni oruzje- igracke, definitivno ne bih kupovala nikome, ruzno mi je kad vidim djecu da se tim igrajuuser posted image


i meni..ali imam dječaka..ovo mu je prvi pištolj i on kaže mama upiskaću te user posted image (uprskaću te)..nije nis vjestan pa mi je lakseuser posted image


imacu i ja abd al mu necu kupovati, a ni mm- i on je protiv togauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16367
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:07:53   
pocahontas
a šta ako dobije od trećeg lica to na poklonuser posted image

ja sam protiv toga, mm i nije bas ali mu bar nije do sada on kupovao...ali opet kaze, pa mi smo tako odrasli igrajuci se ta ta..reko jeste, i vidi sada, svi mi ovdje na blakanu se igramo ta ta godinama...user posted image user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 25.12.2011 20:08:15 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16368
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:08:25   
škorpija
meni su ok pištolji na vodu, jer on i ne zna da je to pištolj, već konta da je neka prskalica, isto kao onaj hepek za injekcije itd, a i oni su obično na neki svemirski fazon, kao laseri i veselih boja,  ali one što liče na prave pištolje bacam u smeće, čim osoba koja ga je donijela pređe preko praga

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16369
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:08:51   
teacher75

IZVORNA PORUKA: pocahontas

a šta ako dobije od trećeg lica to na poklonuser posted image

ja sam protiv toga, mm i nije bas ali mu bar nije do sada on kupovao...ali opet kaze, pa mi smo tako odrasli igrajuci se ta ta..reko jeste, i vidi sada, svi mi ovdje na blakanu se igramo ta ta godinama...user posted image user posted image

dacu ga nekom ko to voliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16370
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:12:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

ne volim ni ja pistolje ni oruzje- igracke, definitivno ne bih kupovala nikome, ruzno mi je kad vidim djecu da se tim igrajuuser posted image

imamo mi pistolja sto A kazeuser posted image user posted image   brzo ga cef prodje ima i bebi isto ja ne bolujem od toga user posted image user posted image sta cu mu dat kupiti nisam se toga ni sjetila cuj da mu pistolj ne kupujem pa sta on zna nekontam nikako.
user posted image

i meni..ali imam dječaka..ovo mu je prvi pištolj i on kaže mama upiskaću te user posted image (uprskaću te)..nije nis vjestan pa mi je lakseuser posted image


imacu i ja abd al mu necu kupovati, a ni mm- i on je protiv togauser posted image


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 16371
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:14:37   
Anoniman
ev'user posted image da se i mi tuspasimo
R. je završio na ospenu, nista strsno, temp. se vratila ali 37,5 pa sam jucer uvela..sta cu user posted image inace, sve ok, on odlican generalno, ipak je grlo samo, urinokultura sterilna user posted image

super za ur.kul user posted image user posted image
Ima i A ture od juce opet 37,5 user posted image user posted image i sinoc je imao malo dala sam parac. evo i sad obrascici se zahajapurili-zacrveniliuser posted image
slabo jede skroz slabooooouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16372
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:15:21   
Anoniman
ja isto mrzim oruzje...pa i igrackuuser posted image user posted image ...ALI sam mu kupila da izgusta...jerbo u protivnom cim kod nekog vidi nastaje lom...e da moje dijete ne bi bilo ZELJNO ruzja...ja sam odlucila da mu kupim da i to rjesimo...i mogu vam reci da mu upola vise nije interesantno...jest u prodavnici kada vidi novi pistolj...ali nema vise vriske i placa kada kazem da ne moze...tako da...to vam je isto kao i sa slatkisima...sto vise krijete...vise ce zeljetiuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 16373
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:18:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

ja isto mrzim oruzje...pa i igrackuuser posted image user posted image ...ALI sam mu kupila da izgusta...jerbo u protivnom cim kod nekog vidi nastaje lom...e da moje dijete ne bi bilo ZELJNO ruzja...ja sam odlucila da mu kupim da i to rjesimo...i mogu vam reci da mu upola vise nije interesantno...jest u prodavnici kada vidi novi pistolj...ali nema vise vriske i placa kada kazem da ne moze...tako da...to vam je isto kao i sa slatkisima...sto vise krijete...vise ce zeljetiuser posted image
nisi mogla bolje rec user posted image
Nego dal da vodim A ped user posted image user posted image ima ture 37,5 kad sam ga vodila na hitnu rekli blaga upala grla nije dala antb.
Al on meni slabo jede skorz slabo vruc je  mislim ispod vrata bas vruc ....


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16374
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:23:30   
dafri
veče,
forumašicama koje slave sretan Božić
Bijelići su vam pravi,i mi smo napravili par ove godine i U uživa da ih razvaljuje
kod nas snijega skoro da nema,nadam se da će sutra padati, bar tako najavljuju


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  653 654 [655] 656 657   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  653 654 [655] 656 657   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *