|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  650 651 [652] 653 654   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:56:04   
Anoniman
Mi bili u skitnji i rekla sam nigdje vise dok praznici ne prodju. Sta je ono guzva kao da se sve džaba dijeli, u BBI u dm-u sam stajala na kasi 15 minuta da bih kupila tablete za masinu za sudje, rekla sam ubuduce perem rucnouser posted image
Nisam znala za ovo za BBI i snizenje veceras, u LASH-u potrosila preko 200KM i kad mi je teta davala racun kaze mi znate veceras vam je snizen nas sav asortiman cak do 50%, ali posle 22huser posted image , htjedoh reci mogu li ja ovo vratiti pa cu doci posle 22user posted image . Bili smo u one the play, meni su oni njihovi paketici bas bezveze, iskreno nista u njima nema, ne bih neko pogresno da me shvati, ali ja planirala jednoj princezici da kupim, ali meni ono nekako siromasno, ali koliko para toliko i muzike. Tako da djeci paketice ne kupih pa cu sutra vidjeti da se organizujem da pokupujem.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 16276
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 19:59:59   
Hanady RR
jelena draga ...pa što ne ostavi i ne posla nekoga nakon 22...user posted image


nego...ni meni se nisu dopali paketići iz onetoplay...user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16277
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:04:47   
Anoniman
Zeza moja zaova kao ostavite nam vi tu kesu za posle 22, a ona sva nakostresena kaze pa provuka sam kroz kasu, jos mo kroz salu rekli, tek sta bi bilo da smo zaoprave misliliuser posted image , a i prodavacica, mogla mi je reci na pocetku kad je vidjela koliko kupujem, ali jbga.
Paketici su nigdje veze, a cijene u onetheplay su... ma oni nisu normalni...psić svezbalica 68KM, a u mercatoru 49KM, ono fifi posudje 30i nesto maraka u mercatoru nepunih 20. Trazila traktor toma mojoj princezi ali nemaju.

Nego mogle ste posle tog kolektivnog izlaska 07,01 pravo kod mene na Bozicuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 16278
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:12:06   
bananica
moje kiflice se pekuuser posted image al mirisu

ja mislila malo prosetati veceras, al mm jos nema s posla, pa ovo je preslo svaku granicuuser posted image vec mjesec dana da je otprilike isto, od jutra do sutra radi, a para nigdjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16279
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:12:44   
bananica
Nego mogle ste posle tog kolektivnog izlaska 07,01 pravo kod mene na Bozic


ja cu 06.user posted image da se sta ne pojede kasnijeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16280
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:13:12   
bananica
nisam za L pitala, je li ozdravio?? sta A radi?

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16281
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:13:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

Nego mogle ste posle tog kolektivnog izlaska 07,01 pravo kod mene na Bozic


ja cu 06.user posted image da se sta ne pojede kasnijeuser posted image user posted image



e čuj ove...

bona Jele nakuha za 10 dana...nema šanse da se sve pojede...a ako joj s enajavimo ...sve će ona ponovit za nas što se pojedeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16282
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:14:37   
Anoniman
Bananice sve sto se spremi za Bozic ne jede se prije sedmog u zoru kad polaznik ode.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 16283
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:16:13   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Bananice sve sto se spremi za Bozic ne jede se prije sedmog u zoru kad polaznik ode.


eh onda cu ja 07 u zoru, mogu i polaznik da budemuser posted image
moja D je kod komsinice prva, a i mamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16284
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:16:52   
bananica
samo sto ja rano ne mogu da jedemuser posted image moram to nekako regulisati

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16285
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:17:30   
Anoniman
vece zene
ja i moj anel ne odmicemo od  prozora snjesko nam pada user posted image user posted image user posted image novi

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 16286
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:18:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

vece zene
ja i moj anel ne odmicemo od  prozora snjesko nam pada user posted image user posted image user posted image novi



ne spominji ga vise, dosta ga je bilo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16287
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:20:41   
Anoniman
ma kakvi dosta nista ga bilo nije ev pada kod nas user posted image
onaj stari je oso danas mi djete bili van trazi ga a nema ga otopio se sav se isprljo u blatuuser posted image user posted image ljepse je bjelo nema se sta isprljati .....
Doce on i do vas nebrigajuser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 16288
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:22:23   
ladyblue RR
ja sam curu stavila na spavanje i čekam mm-a da mi se javi do kada bi "odokativno" mogao ostati na planini i odoh da se spremam. malo mi se spava ali mislim da će par viskija sve popravitiuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16289
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:23:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam curu stavila na spavanje i čekam mm-a da mi se javi do kada bi "odokativno" mogao ostati na planini i odoh da se spremam. malo mi se spava ali mislim da će par viskija sve popravitiuser posted image

user posted image
i ja mislimuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16290
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:29:16   
anidla
zene, jel u svim radnjama 50% u BBI ili samo u nekim?

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16291
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:31:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

zene, jel u svim radnjama 50% u BBI ili samo u nekim?

samo neke...i to one koje su imale sniženje od neki dan...
u oviese je sniženje 50% ima sedmica...

carpisa nije ja pitala...jest alam ras al i u njoj je do poršle sedmice sniženje..
oakidi nije je rnjima kreće u janurau...
bimbus 30 % na neke artikle...itd...
bellisima i lindex imaju sniženje od 50 i 30 % već 20 dana...

tako da oni koji su ga imali imaju i noćas...
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16292
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:33:50   
Hanady RR
evo ovi su na spisku
Optika Loris, Cesar's, Sportlife, replay, US Polo, Cacharel, Lindex, Galerija Paleta, La Senza, Alma Ras, Gerry Weber, Lisca, Altinbas, Legowear i drugi...ovo drugi su ti oni koji su imali sniženje i prije ove noći

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16293
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:33:53   
salmy
Pozdrav

MI smo danas bili u bbi,cijene su vec snizene.A vala i nema nekog izbora
A guzva je bila uzasna,jedva smo momka savladaliuser posted image

Koliko sam skuzila(a jesam  user posted image ) na ovo danasnje snizenje ide od 10-50%

A mislim da nece svi ici na 50%

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16294
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:42:06   
bananica
kiflice se pojeleuser posted image sad mi ne spominjite hranu narednih sat ,dva

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 16295
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:44:44   
Hanady RR
joj bananice brza siuser posted image
jednostave su a ukusneuser posted image

samo d aznaš i slatke su fulll coll...unutra eurokrem il sulce de leche a onda odozgo ne treba susuam nego ako imaš smeđeg šećera...on se karamelizira...ma prste da pojedešuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16296
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:45:00   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo ovi su na spisku
Optika Loris, Cesar's, Sportlife, replay, US Polo, Cacharel, Lindex, Galerija Paleta, La Senza, Alma Ras, Gerry Weber, Lisca, Altinbas, Legowear i drugi...ovo drugi su ti oni koji su imali sniženje i prije ove noći


hvala ti hanady.... ja sam pomalo razocarana...ja ko kakvo nevinasce, pomislila da je sve 50%, mislila sam se nekako dovuci do BBI da pokupujem sutra za Bozic poklone, al shipak....

gdje ima kupit lijepih detalja za kucu? osim coincase afkors user posted image ona mi je bas bas skupa... a magme home nema vise user posted image

znal iko? treba mi za dva poklona sutra....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16297
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:46:58   
anidla
IZVORNA PORUKA: felix

vece zene
ja i moj anel ne odmicemo od  prozora snjesko nam pada user posted image user posted image user posted image novi



user posted image user posted image user posted image blago vamaaaaa

i ja bih da pada ovdje snijeg.....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16298
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:49:06   
salmy
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo ovi su na spisku
Optika Loris, Cesar's, Sportlife, replay, US Polo, Cacharel, Lindex, Galerija Paleta, La Senza, Alma Ras, Gerry Weber, Lisca, Altinbas, Legowear i drugi...ovo drugi su ti oni koji su imali sniženje i prije ove noći


hvala ti hanady.... ja sam pomalo razocarana...ja ko kakvo nevinasce, pomislila da je sve 50%, mislila sam se nekako dovuci do BBI da pokupujem sutra za Bozic poklone, al shipak....

gdje ima kupit lijepih detalja za kucu? osim coincase afkors user posted image ona mi je bas bas skupa... a magme home nema vise user posted image

znal iko? treba mi za dva poklona sutra....

Imas Vicko,u Titovoj(bivsa magma home)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16299
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 20:49:17   
Hanady RR
andila...merkaotr...konzum...puni didža user posted image
i onaj JINK...kako s eveć zove preko puta interex-auser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  650 651 [652] 653 654   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  650 651 [652] 653 654   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *