|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  648 649 [650] 651 652   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:30:52   
Hanady RR
veče, dan što većuser posted image

čitam vas...
u vikednice se ne rzaumijem previše...ja smao znama graditiuser posted image
seleberti i mi maloprije došli....super je bilo...user posted image
ja opet sve tražila ladyblue reko d anije gore al reko džaba sa kapom je i onako nebi poznalauser posted image

Nane sretan rođaksa...a mama bi mogla da svrati pomalouser posted image user posted image user posted image

Moje cure se najele i zalegle...dal će s ebuditi nemam pojma...ala kos eprobude samo im s epridružim nema šanse da mi skaču po kući u neko dobauser posted image

ja kafu pijem i uživam u mirisnom domu koji sam sinoć sredila ko pištu i sad je sve na svome mjestuuser posted image

mi sutra planiramo navečera na holiday market...ako uspijemo jer hoćemo i do prijetlja na ručak na spozvali...bum vijedli još...imama komlet jutro da osmislim šta daljeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16226
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:35:26   
teacher75
mi se nahodale pravo! izasle u 1 a vratile se u pola 5, lana sve vrijeme provela na nogama izuzev trolejbusa i kafe pola sata, naravno jedva se popela u povratku al je uspjela i komirala se, spava od kad smo se vratileuser posted image bile na holiday marketu, tamo se nasle s mojom drugaricom i njenim 6-godisnjim sinom, i on podjetinio pa se igrao s lanom, poludjeli su oboje a i nas dvije ganjajuci ih po gradu i smirivajuciuser posted image lana poslije plakala za "finim bracom", svidio joj se pravo a mali stvarno presladak, sarmirala ga je sve vrijemeuser posted image hodale kroz citavu titovu, pa na trolejbus kod meeting pointa skroz, i na kraju opet od trole kuci, dobro je izdrzala, ja umorna ko pas, a hocu veceras sa drugaricama u pub na tamburase, bas me krenulouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16227
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:36:14   
selebriti
Joj Hanady ženo, ja sam tebe sanjala... nešto ti po škafi s djecom ideš, .. niđe veze ... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16228
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:37:10   
nanika
IZVORNA PORUKA: Iman83

E sad je li ima neka posebna rotkica ili može bilo koja?

Crna rotkva.


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16229
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:38:24   
selebriti
E,... i da vas pitam... je li neko gledao Kiketa jutros?? Je li ono mali od malenee bio?? user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 16230
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:39:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: selebriti

Joj Hanady ženo, ja sam tebe sanjala... nešto ti po škafi s djecom ideš, .. niđe veze ... user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
tražimm hello kitty prigram jeluser posted image

to je lako da ti java postane moja tiuser posted image

a mene je lijepo sanjati...et da znaš, kažu ovi šti su me sanjaliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 16231
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:40:36   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: selebriti

Joj Hanady ženo, ja sam tebe sanjala... nešto ti po škafi s djecom ideš, .. niđe veze ... user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
tražimm hello kitty prigram jeluser posted image

to je lako da ti java postane moja tiuser posted image

a mene je lijepo sanjati...et da znaš, kažu ovi šti su me sanjaliuser posted image


E pa meni je danas bilo fenomenalno... ne znam jel to to ili ima još user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16232
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:41:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: Iman83

E sad je li ima neka posebna rotkica ili može bilo koja?

Crna rotkva.



e jeste to zaboravih napisati...user posted image crna rotkvicauser posted image

ja je imama iz svoje bašte i ja sma ovo curama davala svojim...med iz nje da pojedu...
samo sad me napomensute da bi mogle i saduser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16233
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:43:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: selebriti

Joj Hanady ženo, ja sam tebe sanjala... nešto ti po škafi s djecom ideš, .. niđe veze ... user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
tražimm hello kitty prigram jeluser posted image

to je lako da ti java postane moja tiuser posted image

a mene je lijepo sanjati...et da znaš, kažu ovi šti su me sanjaliuser posted image


E pa meni je danas bilo fenomenalno... ne znam jel to to ili ima još user posted image user posted image user posted image

ma to je sitno...mane kad sanjaju vazda ih na razgovor za poso pozovuuser posted image i to uspješno obavljenuser posted image il ih spuca naka lova nenadanauser posted image
ako je tebi i bjelašnica dosta, aferim to je touser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 16234
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:46:49   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: selebriti

Joj Hanady ženo, ja sam tebe sanjala... nešto ti po škafi s djecom ideš, .. niđe veze ... user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
tražimm hello kitty prigram jeluser posted image

to je lako da ti java postane moja tiuser posted image

a mene je lijepo sanjati...et da znaš, kažu ovi šti su me sanjaliuser posted image


E pa meni je danas bilo fenomenalno... ne znam jel to to ili ima još user posted image user posted image user posted image

ma to je sitno...mane kad sanjaju vazda ih na razgovor za poso pozovuuser posted image i to uspješno obavljenuser posted image il ih spuca naka lova nenadanauser posted image
ako je tebi i bjelašnica dosta, aferim to je touser posted image


Znaci treba da mi jave da sam posao dobila... user posted image user posted image user posted image Garant!!.. Kud mi se prije ne ukaza... user posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16235
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:47:21   
Anoniman
Hanadyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...daj mi recept...ili hoces da ti pp posaljemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 16236
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:50:28   
Hanady RR
koji moja dadada...koji recept...user posted image
dam odmah...

seleberti navijam za pozivuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16237
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:51:49   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

koji moja dadada...koji recept...user posted image
dam odmah...

seleberti navijam za pozivuser posted image


Hvala, javim user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16238
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:52:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

koji moja dadada...koji recept...user posted image
dam odmah...

seleberti navijam za pozivuser posted image
ma onih, dobrih kiflica iz vozauser posted image user posted image user posted image
jos neki dan sam ti pisalauser posted image ...al ne vidje tiuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 16239
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:52:58   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

mi se nahodale pravo! izasle u 1 a vratile se u pola 5, lana sve vrijeme provela na nogama izuzev trolejbusa i kafe pola sata, naravno jedva se popela u povratku al je uspjela i komirala se, spava od kad smo se vratileuser posted image bile na holiday marketu, tamo se nasle s mojom drugaricom i njenim 6-godisnjim sinom, i on podjetinio pa se igrao s lanom, poludjeli su oboje a i nas dvije ganjajuci ih po gradu i smirivajuciuser posted image lana poslije plakala za "finim bracom", svidio joj se pravo a mali stvarno presladak, sarmirala ga je sve vrijemeuser posted image hodale kroz citavu titovu, pa na trolejbus kod meeting pointa skroz, i na kraju opet od trole kuci, dobro je izdrzala, ja umorna ko pas, a hocu veceras sa drugaricama u pub na tamburase, bas me krenulouser posted image


opa vidi se ko uživauser posted image
i ja sam hodala s malenom, išle u kupovinu, bratovoj djevojčici rodjendan pa smo joj kupile divnu haljinu i čizme u planici i nadjosmo joj divnu ljubičastu beretkicu
Ja krenem da kupim jedno pa kupim masu stvari
Kupih sebi haljinu za n.godinu i naušnice a i Ajša dobi poklončića
Ovaj mjesec smo bankrotirali user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16240
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:57:53   
Hanady RR
aa nisam vidjela ljepotot...
evo ga namah ovdje...

kiflice iz vozauser posted image


500 gr. brasna
kesica kvasca od 10g ( ili jedna supena kašika)
1 jaje ( žumanac samo u tjesto a premazat bjelancetom)
250 ml. mlijeka (toplog
100 ml. ulja
čajna kašika soli i pola iste šećera ( a ako ćeš slatke soli kroz prste malo a 1 kašika čajna šećera)
ako treba a obično ne treba ništa više...da dobiješ glatko tijesto dodaš tople vode malo...al uglavnom ova gore mjera je taman meni uvijek.

Zamjesit tijesto od gore navedeni satojaka samo izostavit bjelanjak.

Kad ste zamjesili tijesto pustite ga da izraste,kad je izraslo rastavit na dvije lopte od svek razvit ga pa isjec na jednake trokutice. ( iz jedne lopte 8 kifli)

Na svaki trokutic stavit namaz, ja stavljam il mladi sir ili skuhane hrenovke one male ili eurokrem il džem...po želji.

Izmutit bjelanjak svaku kiflicu premazat bjelanjkom porut sesamom i stavit da se pece.

Gotove kiflice natapkat puterom i prekrit papirom za pečenje pa krpom da malo opuste.

Kad su omekle uzmite solju mlijeka jednu kiflicu i uzivajte :))user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16241
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:58:05   
teacher75
mi nismo ni svracali u radnje, nisam smjelauser posted image al bilo nam je stvarno super, vikendom sam odmorna i raspolozena, odmah druga osoba, tek sad vidim koliko me posao slomiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16242
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 17:59:40   
teacher75
i rucak nije skuhan vec je kupljen na povratku kuci- zakazala sam ko domacica, mora nesto ispastati definitivnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16243
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:05:26   
Hanady RR
nego techer imal šta pametno kupit na holiday marketu...danas mi na bječašnici saznasno da je ponuda slaba...nema paketića ni ukrasa novogodišnjih...pa šta pordaju tamouser posted image

mi hoćemo sutra al navečer je rmi nešto merak u večernjem svjetlu da to cure vide...al kontam da im kupim po paketić i slikamo ih s aonim deda mrazom...al kažu slaba ponudauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16244
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:09:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

i rucak nije skuhan vec je kupljen na povratku kuci- zakazala sam ko domacica, mora nesto ispastati definitivnouser posted image


ja evo pravim večericu, do duše muž radi, druga smjena al ću mu večeru odnijeti do radnje kad krenem kod mame na kaficu
trenutno pečem kestene u rerni, puca na sve strane user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16245
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:09:50   
teacher75
slaba je ponuda definitivno al ima paketic da se kupi kod deda mraza samo ne znam posto je i sta dodje u njemu, meni super sto nema nista, taman da potrosim manje parauser posted image jedino potrosih na ringispil 2 kmuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16246
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:10:17   
veeseelaa
pa šta pordaju tamouser posted image


kuhano vino user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16247
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:12:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

slaba je ponuda definitivno al ima paketic da se kupi kod deda mraza samo ne znam posto je i sta dodje u njemu, meni super sto nema nista, taman da potrosim manje parauser posted image jedino potrosih na ringispil 2 kmuser posted image


a jestel vi dobile kartu besplatnu za dodjelu paketića u BKC-u nakon slikanja sa DM-om?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16248
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:17:05   
teacher75
nas nisu oni slikali nego je mm slikao nasim aparatom tako da nismo tamo nista ni platili niti su nam sta spomenuli, doduse mi smo isli prvih dana kad nije bila guzva, ne znam sada...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16249
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 18:17:16   
Hanady RR
ma kontam kako im objansit šta će kod deda mraza a nema paketićauser posted image
al haj ako ima dobro je d aim uzmeme...inače sma kontala negdje drugo usput uzetuser posted image

vesela meni može i piva i čaj al s adjecom idem meni bitno d aje njima dobro na holiday marketu...
danas su na skršile...al dobri smo...tel smo skontali koliko kuveta imamao...user posted image
muž skijao a ja s anjima na sanke...majko moja koliko sma puta sanke povukla uz brdo...prosto me strah brojat...
ja kad me upale cvjecanice sutrauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  648 649 [650] 651 652   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  648 649 [650] 651 652   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *