|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  646 647 [648] 649 650   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:36:39   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: doublemum

Upadamuser posted image
Pa ću vam pisati kasnije šta sve deveramo
KOji je ono deterdžent za veš bio aktuelan neki dan na temama- ne mogu da nađem-pisali su da je jeftin, a da dobro pere?
Zadnjih 6 kg ariela 3D-žali Bože para što dadoh za njega....

neki ...weiss tako nesto



nek ti nisi dobro zapamtila naziv, on pere ko luduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16176
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:38:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma ne ubjedjujem te teacher samo sam drage volje pokusala da te trznem jer ti ces zeno poludjeti sa dvoje djece ako nastavis tako razmisljati. Mada glupa sam sto pricam, svak ne radi kako goce i sta hoce, ali sjetices se mojih rijeci kad dodje dr dijete.

pa mozda i poludim, vidjecu, zato se sada stedim maximalno dok jos mogu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16177
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:40:37   
bananica
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: nanika

Moja E je zavrsila sa vakcinama do sedmog razredauser posted image , jos sistematski za skolu u  februaru.
A
je sljedeca 2014g



Zar je tada sistematski?

Ja nemam pojmauser posted image



nama rekli u martu da dodjemo na sistematski pred skolu, a D nece u septembru krenuti, tek slijedece god,pa ne kontam sto joj je sada sistematskiuser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16178
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:44:28   
R&T@
Kad je, bananice, tvoja rodjena?

To nasi pedijatri "savrseno" racunajuuser posted image



Nego, daj ti nama tacno mjesto gdje kupiti taj prasak...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16179
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:45:11   
R&T@
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma ne ubjedjujem te teacher samo sam drage volje pokusala da te trznem jer ti ces zeno poludjeti sa dvoje djece ako nastavis tako razmisljati. Mada glupa sam sto pricam, svak ne radi kako goce i sta hoce, ali sjetices se mojih rijeci kad dodje dr dijete.

pa mozda i poludim, vidjecu, zato se sada stedim maximalno dok jos mogu


Posteno!

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16180
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:47:21   
bananica
IZVORNA PORUKA: tajra

Kad je, bananice, tvoja rodjena?

To nasi pedijatri "savrseno" racunajuuser posted image



Nego, daj ti nama tacno mjesto gdje kupiti taj prasak...


februar 2007

ne znam ni ja mjesto, mama je to kupila u granapu, najblizem od kuce, krenula po neke sitnice,a vratila se sa 30kg praskauser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16181
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:48:53   
bananica
nestala su mi tri albuma sa fejsa, zna li neko o cemu je rijec???

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16182
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:52:07   
R&T@
Mislim da mi je R. duzna barem 20 KMuser posted image

Treca masina za ves radi, druga susilica...
a ona prosu jogurt po sebiuser posted image




Jedu li vasa djeca vocni jogurt?
Uz Dukatino, 4 komada, dobijete crtani film i ambalazu kao kucica za ptice...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16183
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:52:19   
teacher75
odoh malo u horizontalu da iskoristim dok ovo dvije spavajuuser posted image pa onda u grad, holiday market, eto nasuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16184
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:52:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: doublemum

Upadamuser posted image
Pa ću vam pisati kasnije šta sve deveramo
KOji je ono deterdžent za veš bio aktuelan neki dan na temama- ne mogu da nađem-pisali su da je jeftin, a da dobro pere?
Zadnjih 6 kg ariela 3D-žali Bože para što dadoh za njega....

neki ...weiss tako nesto



nek ti nisi dobro zapamtila naziv, on pere ko luduser posted image

jel i boje skidauser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 16185
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:53:08   
R&T@
IZVORNA PORUKA: bananica

nestala su mi tri albuma sa fejsa, zna li neko o cemu je rijec???


Da nije poceo onaj prelazak na "vremenoplov"?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16186
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:54:42   
Anoniman
Jutro, sta mai?
Mi se zezamo sa onim psom igrackom sto kaki, slomismo se setajuci ga i cekajuci kakuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16187
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:56:54   
DM
Tajra hvala-ipak ga nema u prodavnici...
Jutro svimauser posted image
Mi opet imali burnu noć-I. povratio sinoć oko 2 sata-sve moguće što je pojeo ( a bio je sa mnom u bračnom krevetu-kompletna posteljina, jorgan, jastuk,veliki peškir koji sam mu stavila ispod njega, dekice....) a onda u 5 toliki proliv-da je samo glava bila suha-to je značilo novu turu posteljine, odjeće....pa opet u 7 sati proliv......ja spavala od 11 do pola 1 i jutros od 7 do pola devet....
Dežurala pored nj, prala sve to,a i mene stomak malo zeza....
Gadan ovaj virus pravo- dvije odrasle osobe us završile u bolnizi zbog dehidracije-mene tješi samo to što pojede i popije bar nešto...
A sad vas odoh čitati


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16188
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:56:57   
R&T@
Daleko lijepa kuca od moje toj igracki...

Dosta mi je prljavih *uzicauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16189
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:58:50   
R&T@
doublemum, uhuser posted image

Necu se vise nikada pozaliti zbog upisane sobe...

Cuvaj nam tu mrvicu, a i sebeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 16190
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:00:47   
bananica
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: bananica

nestala su mi tri albuma sa fejsa, zna li neko o cemu je rijec???


Da nije poceo onaj prelazak na "vremenoplov"?



pojma nemam, mislis da ce se albumi vratit?
je li svi moraju uzeti timeline?

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16191
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:01:48   
Anoniman
Ej, fakat i meni fale slike sa fb, kakav vremenoplov tajra, aaaa, hocu slikeeeee

doublemum, zao mi je mrviceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16192
   [Obrisana poruka]
24.12.2011 12:05:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16193
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:17:24   
Anoniman
Iman ali en moze svaka rotkvica, sad se tacno ne sjecam koja se koristi. To moja sestra koristi djeci, a i mama2009 Deniz daje znam. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 16194
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:21:36   
DM
Ovo za rotkvicu i med sam negdje čitala da je "bir iladž"user posted image od kad hoću da je napravim sebi za žuč, ali....
A zamislite-neki dan mi se mašina pokvariuser posted image -nađem u filteru kukuruzauser posted image moja djeca hraneći koke-nahranili i mašinuuser posted image
Svekar mi tek sinoć popravio,a nekoliko dana smo zatrpani vešom( svi smo imali i proliv i povraćali, pa sad i nastavak svega toga) Ne smijem ni brojati koji sam je put uključila od sinoćuser posted image
A o izvođenju vani-meni je žao djece koja provedu jedan dan u kući, a da ne izađu vani(osim kad su vanredne situacije)
Mi bar odemo po brata u školu pješke-a to je sve ukupno 1 sat pješačenja+ izađemo malo na bike i u autić na pedale, a kako je sijeg -na grudvanje i čišćenjeuser posted image , pa malo u noć-zimske noći-prelijepo....
A potpisujem dadadu-čist i svjež zrak-pola zdravlja. Moja mama kad redovno izlazi u prirodu i pješači na čistom zraku-terapiju i ne osjeti+nalazi budu OK za sljedeću( a primila je 6 kemo i još sad prima neke druge...)
A da nam je teško spremati, raspremati, penjati se po stepenicama-bude teško,ali to su naše mrvice-za njih sve....
P.S.Moram se pohvalitiuser posted image moje starije dijete pročitalo svoju prvu knjigu-Bijeli očnjak-edicija Dječiji klasici-Šahinpašićuser posted image

< Poruku je uredio doublemum -- 24.12.2011 12:23:13 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16195
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:29:06   
R&T@
IZVORNA PORUKA: doublemum

P.S.Moram se pohvalitiuser posted image moje starije dijete pročitalo svoju prvu knjigu-Bijeli očnjak-edicija Dječiji klasici-Šahinpašićuser posted image


user posted image user posted image

Svaka mu cast...

Pa zar on nije tek krenuo u skolu?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 16196
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:39:38   
DM
Tek krenuo, a kako je "lijenguza" morala sam ga malo "pogurati"pa kako ga crtanje i ne interesuje baš toliko(mada ga nismo zapostavili)počeli smo učiti slova, a kako je sa olovkom na VI, radije je slovkao, i na kraju čitao veika slova, a sada i mala -još pomalo zamuckujemo, ali i ovo je super....
Izvježbao je čitajući sve natpise i sl. i jednom izvalio"....joj kako me nervira riječ gratis..."user posted image
Hvala profesorice


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16197
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:41:04   
Anoniman
evo nas obisli koji krugic sad ga ninam user posted image
Da vas pitam dajul se vasa djeca ljubiti, dirati,nosati, maziti .user posted image
A.ovo sve meni dopusta sem nosanja naravno kako je prohodo neda se dici .
Al pitam jer nikome drugom sem mm i drugoj djeci koja se njemu svide daju ljubiti a ostalim ne dedi, nani, mojoj mami taji, svoj dr. rodbini i sl.
Kad oce nego da mu pridje na milimetar on se dere neeeeee bizi neeeeeee dere se neda.
Pitam jer mi vani kad se pobaksuzi ide od mm tetka i sad oce da A poljubi vice dodji da ti dam cokoladu.
On se dere da dereeeeeeeeeeeeeeee necuuuuuuuu o na oept vidi ako neces ti dat cu drugome , reko ajd anel ljubi tetku
Kaze on necuuuu
Pridje mu ona on rukom zamahuje da je udari neda se
Kad ce ona njemu e jesi " neki ko da si iz dzungle izaso user posted image user posted image user posted image "
Reko zasto zato sto se neda poljubiti, ne skace on ni po kome da je iz dzungle doso prasume
Neda se poljubit djedu rodjenom da da nekom drugom a kamoli da mu neko na mil.prismrdi!


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 16198
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:42:09   
Apotekarka
Dan...Svima koji slave ovaj dan sretan Badnjak...Ja na posčli do 14 huser posted image pa se uspjevam javiti inace ovih dana ko u crtanom ciscenje,pospremanje,kuhanje....Kad dođem s posla jest emo malo cu proletati usisivacem,prasinu,spakovati nas i idemo u muzev rodni kraj....
Doubleum sad citajucitvoj post sjetih se tvoje mame,vidim hb dobro podnosi terapije bit ce to dobro
Moja masina j gorenje i podnosi samo arieluser posted image
Moj A je visok 93 tezak 17,5 ali Lanci je bas visoka techerko ako ti je mm lakse reci bit ce atleticarka kao Blanka user posted image
Ja neku vecer Ant onia istukla i ja oplakala zao mi ga,jest da je bio stvarno nepodnosljiv a ja na rubu zivaca sto od posla na poslu,po kuci pred blagdane a i oms ako je uopce pms kasni mi 5 danauser posted image ,a na antibiotiku samuser posted image
Gdje su mi dame noa,marijana i ostale ima li ti kolacica

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16199
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 12:45:22   
Apotekarka
Moj A je izjavio da hoce pods jelic triangle,hexagon ,a,b,c toi sve na ngleskom uspjeli smo naci magnetna slova i brojeve ali nisam muz kupila geometrijska tijela ngo neku slikovnicu s njima....joj kriza vje na engeskom pojeva abecedu i to obicno kad legn navecer u zadnje vrijeme pon sat i pol bude budan samo cujes triangle i tako to....
Joj felix teb gluposti sikiraju hebo tetku sta te briga

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  646 647 [648] 649 650   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  646 647 [648] 649 650   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *