|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  645 646 [647] 648 649   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:05:06   
R&T@
IZVORNA PORUKA: nanika

Tajra jeli tvija T dobila onu vakcinu( revakcinacija MRP)??
Ja sam E vodila prije 2-3 mjeseca pa joj nisu dali jer mora proci dva mjeseca od pljuskavica. Primila je u ponedjeljak pa mi dr rece da moze za 7-10 dana dobiti temperaturu i osip.



Nikad je ne pozvase iz Vrazove...a ja zaboravila...

Super da ste vi to rijesili...prati je, ali se nadam da nece biti reakcije...
user posted image

U kojem ste vi Domu zdravlja?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16151
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:05:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: nanika

Teacher pa bas je visokauser posted image , moj A je visok 91cm

sta da ti kazem, ja sam 182 a mm je oko 188 tako da genetika radi svojeuser posted image nadam se samo da nece bit ko raza mujanovicuser posted image
Lana ce imat lijepe duge noge ko u lijepe brene user posted image user posted image
A nije visok !


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 16152
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:06:04   
nanika
Tajra mi smo na Otoci

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16153
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:08:16   
nanika
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: nanika

Teacher pa bas je visokauser posted image , moj A je visok 91cm

sta da ti kazem, ja sam 182 a mm je oko 188 tako da genetika radi svojeuser posted image nadam se samo da nece bit ko raza mujanovicuser posted image

Kakva Raza ona ce biti nasa dugonoga manekenkauser posted image user posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16154
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:08:42   
Anoniman
jah....ali ja sam i dalje misljenja da se imunitet jedino tako moze steci...da je potreban "cist" kisik, sto se kaze...i za tijelo i za duhuser posted image ...ja sam, recimo, nakon poroda imala pravo problema sa nekontrolisanim mokrenjem...nisam se mogla nigdje zaputiti...pa sam ko budala hodala sa kolicima oko zgradeuser posted image ...mozda je razlog i sto sam imala psa...a tu nema "ne da mi se"...orilo...gorilo...min. tri puta na dan po 30 min. moras...i nikome nisam priccala kako je to izgledalo prvu godinu ...kada se Andrej rodio...moja L. je imala epilepsiju...to znaci da sam je svakih 20 min. morala izvesti...jer nije mogla izdrzati...pa sam ja nju tako zajedno sa A. on beba...od par mjeseci...svakih 20 min ...samo ga u vrecu stavim...a nekad se znalo desiti da sam oboje nosila...kad bi leni otkazale noge na zimi...sjecam se komsija...i zlobnih komentarauser posted image user posted image ...meni fakat  to nije bio problem...madda bi mnogi rekli da nisam normalnauser posted image ...a i trudna sam redovno izvodila Leni...cak trcala za njom po snijegu...e to mi nije bilo pametno...pposto me nakon toga pocelo boliti...a u 7 mj. sam bila

Nego ticerko...ja razumijem da dodjes umorna...ja ipak nisam radila...ali ne razumijem zasto teti ne kazes da  svaki dan setaju?

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 16155
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:09:14   
teacher75

IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: nanika

Teacher pa bas je visokauser posted image , moj A je visok 91cm

sta da ti kazem, ja sam 182 a mm je oko 188 tako da genetika radi svojeuser posted image nadam se samo da nece bit ko raza mujanovicuser posted image

Kakva Raza ona ce biti nasa dugonoga manekenkauser posted image user posted image


hvala vam, divne ste mada bi mm sada rekao ljutito: kakva manekenka!user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16156
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:11:23   
R&T@
Eto, ja opet imam izgovor za vakcinu: ne zelim reakciju za Novu godinu...
Uzasna sam...user posted image

Sad se sjetih: 2007. godinu smo docekali s bolesnom bebom... bila je bas prehladjena...prva prehlada... cijelu noc smo je drzali mm i ja na rukama...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16157
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:13:03   
nanika
IZVORNA PORUKA: tajra

Eto, ja opet imam izgovor za vakcinu: ne zelim reakciju za Novu godinu...
Uzasna sam...user posted image

Sad se sjetih: 2007. godinu smo docekali s bolesnom bebom... bila je bas prehladjena...prva prehlada... cijelu noc smo je drzali mm i ja na rukama...

I kod nas je bio isti slucajuser posted image , znaci te godine smo zajedno nosali bebu, vi T a mi Euser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16158
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:14:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

jah....ali ja sam i dalje misljenja da se imunitet jedino tako moze steci...da je potreban "cist" kisik, sto se kaze...i za tijelo i za duhuser posted image ...ja sam, recimo, nakon poroda imala pravo problema sa nekontrolisanim mokrenjem...nisam se mogla nigdje zaputiti...pa sam ko budala hodala sa kolicima oko zgradeuser posted image ...mozda je razlog i sto sam imala psa...a tu nema "ne da mi se"...orilo...gorilo...min. tri puta na dan po 30 min. moras...i nikome nisam priccala kako je to izgledalo prvu godinu ...kada se Andrej rodio...moja L. je imala epilepsiju...to znaci da sam je svakih 20 min. morala izvesti...jer nije mogla izdrzati...pa sam ja nju tako zajedno sa A. on beba...od par mjeseci...svakih 20 min ...samo ga u vrecu stavim...a nekad se znalo desiti da sam oboje nosila...kad bi leni otkazale noge na zimi...sjecam se komsija...i zlobnih komentarauser posted image user posted image ...meni fakat  to nije bio problem...madda bi mnogi rekli da nisam normalnauser posted image ...a i trudna sam redovno izvodila Leni...cak trcala za njom po snijegu...e to mi nije bilo pametno...pposto me nakon toga pocelo boliti...a u 7 mj. sam bila

Nego ticerko...ja razumijem da dodjes umorna...ja ipak nisam radila...ali ne razumijem zasto teti ne kazes da  svaki dan setaju?


pa teta je cuva maximalno 5 sati dnevno od toga lana spava 2 sata a i mora je nahraniti, obuci itd... necu da maltretiram staru zenu da je izvodi i nosa gore dole radi nekih sat vremena (zena je u godinama ko moja mama, znaci ima preko 60 godina) bez nevolje jer se fino igraju i kod kuce. a dok je bilo toplo meni nije bilo mrsko, ja sam je izvodila svaki dan. uostalom sad je oko zgrade danima samo led, nedajboze da zena padne s njom, mm bi poludio, on je inace osjetljiv na lanu, nedajboze da padne ili tako nesto, evo slican ko muz od felix- meni nije dao da hodam ovih dana vec me redovno vozio na posao i vracao kuci jer se boji da ne padnem, nece sa lanom da se spusti sa sankama da se nedajboze ne bi s njom prevrnuo i prignjecio... tako da nije ni on za to da je neko drugi izvodi vani po ovom po ovom vremenu a ni daje nosa uz i niz stepenice

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16159
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:15:54   
nanika
Moja E je zavrsila sa vakcinama do sedmog razredauser posted image , jos sistematski za skolu u  februaru.
A je sljedeca 2014g


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16160
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:16:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

Eto, ja opet imam izgovor za vakcinu: ne zelim reakciju za Novu godinu...
Uzasna sam...user posted image

Sad se sjetih: 2007. godinu smo docekali s bolesnom bebom... bila je bas prehladjena...prva prehlada... cijelu noc smo je drzali mm i ja na rukama...

i mi cekamo da prodje ng pa da dobije jos tu jednu vakcinu, al nas slijedi ona revakcinaicja, mada prosli put nije imala reakcije al ne bih sad da rizikujem zbog paketica itd... a i kontam ako se razboli da bude bar raspust, ne sad dok je frka

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16161
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:17:16   
R&T@
IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: tajra

Eto, ja opet imam izgovor za vakcinu: ne zelim reakciju za Novu godinu...
Uzasna sam...user posted image

Sad se sjetih: 2007. godinu smo docekali s bolesnom bebom... bila je bas prehladjena...prva prehlada... cijelu noc smo je drzali mm i ja na rukama...

I kod nas je bio isti slucajuser posted image , znaci te godine smo zajedno nosali bebu, vi T a mi Euser posted image



Stvarno?

Mi tada bili u Paromlinskoj i lupaju petarde oko zgrade, a mm samo psuje...plase mu dijete...a T. ni da se trzneuser posted image

A godinu prije, on napravio "bombardovanje" petardamauser posted image
kao da tada niko dijete nije imao...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16162
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:18:58   
R&T@
IZVORNA PORUKA: nanika

Moja E je zavrsila sa vakcinama do sedmog razredauser posted image , jos sistematski za skolu u  februaru.
A
je sljedeca 2014g



Zar je tada sistematski?

Ja nemam pojmauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16163
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:21:18   
nanika
Tajra i ja sam se iznenadila kad mi rece, ja sam mislila da je sistematski kasnijeuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16164
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:24:27   
DM
Upadamuser posted image
Pa ću vam pisati kasnije šta sve deveramo
KOji je ono deterdžent za veš bio aktuelan neki dan na temama- ne mogu da nađem-pisali su da je jeftin, a da dobro pere?
Zadnjih 6 kg ariela 3D-žali Bože para što dadoh za njega....


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16165
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:24:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

jah....ali ja sam i dalje misljenja da se imunitet jedino tako moze steci...da je potreban "cist" kisik, sto se kaze...i za tijelo i za duhuser posted image ...ja sam, recimo, nakon poroda imala pravo problema sa nekontrolisanim mokrenjem...nisam se mogla nigdje zaputiti...pa sam ko budala hodala sa kolicima oko zgradeuser posted image ...mozda je razlog i sto sam imala psa...a tu nema "ne da mi se"...orilo...gorilo...min. tri puta na dan po 30 min. moras...i nikome nisam priccala kako je to izgledalo prvu godinu ...kada se Andrej rodio...moja L. je imala epilepsiju...to znaci da sam je svakih 20 min. morala izvesti...jer nije mogla izdrzati...pa sam ja nju tako zajedno sa A. on beba...od par mjeseci...svakih 20 min ...samo ga u vrecu stavim...a nekad se znalo desiti da sam oboje nosila...kad bi leni otkazale noge na zimi...sjecam se komsija...i zlobnih komentarauser posted image user posted image ...meni fakat  to nije bio problem...madda bi mnogi rekli da nisam normalnauser posted image ...a i trudna sam redovno izvodila Leni...cak trcala za njom po snijegu...e to mi nije bilo pametno...pposto me nakon toga pocelo boliti...a u 7 mj. sam bila

Nego ticerko...ja razumijem da dodjes umorna...ja ipak nisam radila...ali ne razumijem zasto teti ne kazes da  svaki dan setaju?


pa teta je cuva maximalno 5 sati dnevno od toga lana spava 2 sata a i mora je nahraniti, obuci itd... necu da maltretiram staru zenu da je izvodi i nosa gore dole radi nekih sat vremena (zena je u godinama ko moja mama, znaci ima preko 60 godina) bez nevolje jer se fino igraju i kod kuce. a dok je bilo toplo meni nije bilo mrsko, ja sam je izvodila svaki dan. uostalom sad je oko zgrade danima samo led, nedajboze da zena padne s njom, mm bi poludio, on je inace osjetljiv na lanu, nedajboze da padne ili tako nesto, evo slican ko muz od felix- meni nije dao da hodam ovih dana vec me redovno vozio na posao i vracao kuci jer se boji da ne padnem, nece sa lanom da se spusti sa sankama da se nedajboze ne bi s njom prevrnuo i prignjecio... tako da nije ni on za to da je neko drugi izvodi vani po ovom po ovom vremenu a ni daje nosa uz i niz stepenice
ma necu da ulazim u raspravu...svako naravno ima svoje...ja licno razmisljati sbb kbb ne mogu...onda bi se zabarikadirala...a iz toga se izrodi anksioznost i kojekakva druga srauser posted image ...zivot nekako trebaju da cine male stvari...u to spadaju i padoviuser posted image ...mm je slican tm...tebi...on bi mogao da ne izlazi...samo filmove da gleda i spava...ja vala poludim nakon drugog danauser posted image ...svi smo razliciti...samo eto...on je sebe doveo i do visokog pritiska...i secera...a ne hodanje mu nikako ne pomaze

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 16166
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:25:05   
teacher75
jupiiiiii, lana zaspala, sad molim boga da se probudi do pola 1 pa da odemo na holiday market malouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 16167
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:26:53   
Anoniman
Teacherko ako si trudna nisi bolesna ne daj boze. Imas zdravu trudnocu, zdrvau i pametnu djevojcicu koja je vec velika i uzivaj. Nema sad tm ovdje, ali nema ni kod tebe optimizma.

ne kazem da je to pametno, da je to uredu, ali ja sam cijelu trudnocu prenosala Anu jer ona je kasno prohodala, pa i kad je prohodala nije bila stabilna, a imala je masala kilograma, mislim da je ona tada vise imala nego Lana sada, a ja pod dijagnozom preteceg spontanog pobacaja. I evo hvala Bogu dragom oboje zivi i zdravi, a i ja sa njima.

Dan sada i od nas user posted image
Nama tajo na putu, a mi cekamo tetku sa posla da dodje pa da odemo pokupovati poklone za novu, a sutra idem i kod dr pa hocu i njoj neku sitnicu za novu da uzmem.

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 16168
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:26:57   
bebacha
doublemum ja vec duze koristim MMerix,kristalna belinauser posted image odlican



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16169
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:28:52   
R&T@
IZVORNA PORUKA: doublemum

Upadamuser posted image
Pa ću vam pisati kasnije šta sve deveramo
KOji je ono deterdžent za veš bio aktuelan neki dan na temama- ne mogu da nađem-pisali su da je jeftin, a da dobro pere?
Zadnjih 6 kg ariela 3D-žali Bože para što dadoh za njega....



Evo ovdje je bananica pisala

http://www.ringeraja.ba/forum/m_1068594/mpage_5/key_/tm.htm#1149638

Vidis kako te slusam...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 16170
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:30:14   
Anoniman
Bebacha koja ti je masina, ja merixom nisam nikako zadovoljna, ali mi je jedan majstor rekao da gorenje masine ne "podnose" merix, sad da li je to tacno nemam pojma. Ja koristim ili persil ili ariel complete 7

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 16171
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:30:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: doublemum

Upadamuser posted image
Pa ću vam pisati kasnije šta sve deveramo
KOji je ono deterdžent za veš bio aktuelan neki dan na temama- ne mogu da nađem-pisali su da je jeftin, a da dobro pere?
Zadnjih 6 kg ariela 3D-žali Bože para što dadoh za njega....

neki ...weiss tako nesto

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 16172
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:31:05   
R&T@
Ja probala Tide...
user posted image

Smrdi, i ostaju grudvice, kao kamencici, u onoj posudi na masini...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 16173
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:33:17   
teacher75
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Teacherko ako si trudna nisi bolesna ne daj boze. Imas zdravu trudnocu, zdrvau i pametnu djevojcicu koja je vec velika i uzivaj. Nema sad tm ovdje, ali nema ni kod tebe optimizma.

ne kazem da je to pametno, da je to uredu, ali ja sam cijelu trudnocu prenosala Anu jer ona je kasno prohodala, pa i kad je prohodala nije bila stabilna, a imala je masala kilograma, mislim da je ona tada vise imala nego Lana sada, a ja pod dijagnozom preteceg spontanog pobacaja. I evo hvala Bogu dragom oboje zivi i zdravi, a i ja sa njima.

Dan sada i od nas user posted image
Nama tajo na putu, a mi cekamo tetku sa posla da dodje pa da odemo pokupovati poklone za novu, a sutra idem i kod dr pa hocu i njoj neku sitnicu za novu da uzmem.


jelena, svako radi kako njemu odgovara i kako smatra da moze, nismo svi jednako jaki niti svi imamo jednaku volju nit smo svi jednako energicni. ja sam u prosloj trudnoci maltene trcala zadnjih mjeseci, nista mi nije bilo tesko a sad jedva hodam, promjena je ocigledna, ne pricam bezveze, da se ne umorim na poslu, jer se i tamo penjem jedva uz stepenice nakon svakog casa, mozda bih bila odmornija jer u prosloj trudnoci nisam radila vec od 7.mj, mogla spavati ujutro i uzivala, a i nisam imala 36 godina ko sada- da sam 10 godina mladja ili bar 5 vjerovatno bih imala vise energije (znam kakva sam prije bila i kakva sam sada- razlika neuporediva).svako zna svoje i koliko moze i nema potrebe za ubjedjivanjem

< Poruku je uredio teacher75 -- 24.12.2011 11:34:22 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16174
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:35:48   
Anoniman
Ma ne ubjedjujem te teacher samo sam drage volje pokusala da te trznem jer ti ces zeno poludjeti sa dvoje djece ako nastavis tako razmisljati. Mada glupa sam sto pricam, svak ne radi kako goce i sta hoce, ali sjetices se mojih rijeci kad dodje dr dijete.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 16175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  645 646 [647] 648 649   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  645 646 [647] 648 649   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *