|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  644 645 [646] 647 648   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:36:25   
Anoniman

user posted image
Gledam ovu kesu i kontam -zasto je felix stavila gletmasuuser posted image user posted image ...te ono vidim vitaminiuser posted image user posted image user posted image

Bananice....ja se ne bih sekirala...bice ti tih enciklopedija, cim se sve izredaju, na svakom koraku...vidjeces

Kako ste m...nadam se da su svi zdravi i praviuser posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16126
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:36:52   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Alan i Lana Fino zvuciuser posted image

Moji spavaju u 10,evo upravo spavaju,pa do 11 i 3o obicno i onda opet od 15 do 16 i 30user posted image

pa kad se alan budi ujutro? kako hoce tako rano da zaspi?

Budi se u 7 i 15 svako jutro,kad muzu zazvoni tel,navikao tako,ustvari ja ga navikla zbog Farahuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16127
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:38:11   
bebacha
ja gledam po sebi.ako sam cjeli dan u kuci navece sam nikakva,pogotovo zimi kad je grijanje.bas se lose osjecam.nije ni kod nas obavezno da moramo izaci al trudimo se svaki dan bar malo,ako je bas vrijeme grozno odemo nekom u goste,da promjenimo sredinuuser posted image

Alen ustane max. u 8 al bez obzira dali se probudio u 7 il 8 ,spavanje je ponovo u 12.traje oko 3 sata i navece oko 9.uvjek ima odstupanja ako nismo kod kuce il nam imaju gosti.al ovo dnevno je gotovo uvjek u isto vrijeme.isto vazi i za Ajlu vikendom,kad je kod djece.mada za nju nije bas obaveznouser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16128
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:38:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

Ticerko, bojis li se ti mraka? ili Lana?

Nije mi jasno zasto ne izlazis poslijepodne...
pa ne zivimo u prasumi, sve je super osvjetljeno...

Odes odmah poslije spavanja i kad ti muz zavrsi s poslom, pridruzi vam se...

bojim se jer je svugdje poledica a ja trudna a ne znam ni sta cu raditi po ovoj zimi u mrakuuser posted image nigdje nikog popodne po grbavici sada,drugo da je ljeto, ljetos smo izlazile svako vece

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16129
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:39:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

emica_sa i felix, sad bi nas dadada napala sto smo u kuci, mene je nekidan napala zbog 3-4 dana sto je lana bila u kuci sto je ne izvodimuser posted image
ma ne znam sta da vam kazem viseuser posted image user posted image ...ja ne bih mogla
dobro pa vam djeca izdrze...ovaj moj donese sve...od dzempera do cipelauser posted image user posted image user posted image po najvecem minusu mi hodamo...licno mi se eto jucer nije nimalo setalo tri sata...al ko me pitauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 16130
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:39:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Alan i Lana Fino zvuciuser posted image

Moji spavaju u 10,evo upravo spavaju,pa do 11 i 3o obicno i onda opet od 15 do 16 i 30user posted image

pa kad se alan budi ujutro? kako hoce tako rano da zaspi?

Budi se u 7 i 15 svako jutro,kad muzu zazvoni tel,navikao tako,ustvari ja ga navikla zbog Farahuser posted image

budi se i moja otrpilike tako al nema sanse da zaspi prije pola 12

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16131
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:44:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

emica_sa i felix, sad bi nas dadada napala sto smo u kuci, mene je nekidan napala zbog 3-4 dana sto je lana bila u kuci sto je ne izvodimuser posted image
ma ne znam sta da vam kazem viseuser posted image user posted image ...ja ne bih mogla
dobro pa vam djeca izdrze...ovaj moj donese sve...od dzempera do cipelauser posted image user posted image user posted image po najvecem minusu mi hodamo...licno mi se eto jucer nije nimalo setalo tri sata...al ko me pitauser posted image


lana meni stvarno i iskreno ne pravi nikakve probleme kad ne izadjemo, navikla je fino i da se igra kod kuce i opet lijepo spava, tokom dana sat- dva i navecer je u krevetu vec izmedju 8 i 9. veci mi problem pravi kad se vraacamo kuci i kad nece da se penje ili kad smo vani i nece da mi da ruku ili hoce u nekom svom pravcu a ja trudna, sva kilava, ne mogu trcati za njom. u prosloj trudnoci sam bila puno pokretnija, sad sve jedva, ne mogu disati, ko da mi je 100kg

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16132
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:47:28   
dafri
moja ustaje vikendom oko osam,spavanje u dvanaest a naveče oko osam je već u krevetu,spavalica mojauser posted image
i meni je često mrsko ići bilo gdje pogotovo kada je hladno,ako ne idemo zajedno onda je mm vodi,davno sam ga ubijedila da je fer da je on izvodi jer u toku sedmice radi puno manje od mene




_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16133
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:47:31   
R&T@
Gora sam ja budala sto svakome svasta pricamuser posted image

Sad mojim roditeljima kazem da se R. upiskila, a oni: Ne oblacis je dovoljno, ne nosi pokucnice, izlazi vani...user posted image

Pa cu da im porucim ovdje user posted image ...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16134
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:49:23   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dafri

,ako ne idemo zajedno onda je mm vodi,davno sam ga ubijedila da je fer da je on izvodi jer u toku sedmice radi puno manje od mene





Nemoj da se u mojoj kuci cuje ova recenica, jer bih onda samo ja morala biti ta koja izvodi djecuuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 16135
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:50:42   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dafri

moja ustaje vikendom oko osam,spavanje u dvanaest a naveče oko osam je već u krevetu,spavalica mojauser posted image
i meni je često mrsko ići bilo gdje pogotovo kada je hladno,ako ne idemo zajedno onda je mm vodi,davno sam ga ubijedila da je fer da je on izvodi jer u toku sedmice radi puno manje od mene




ja opet ponavljam da sam na prizemlju li bar 1.-2. sprat ne bi mi bilo mrsko izletit svaki dan na pola sata -dva al ovo me ubija. ljetos i ranije dok je bila laksa i dok nisam bila trudna smo izlazile skoro svaki dan pa i po dva puta i tada sam je jos i nosila gore dole, sad stvarno nemam ni snage ni volje

< Poruku je uredio teacher75 -- 24.12.2011 10:51:54 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 16136
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:51:39   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tajra

Gora sam ja budala sto svakome svasta pricamuser posted image

Sad mojim roditeljima kazem da se R. upiskila, a oni: Ne oblacis je dovoljno, ne nosi pokucnice, izlazi vani...user posted image

Pa cu da im porucim ovdje user posted image ...


Standardno,uvijek kritikauser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16137
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:52:46   
nanika
Jutro zenice, kako ste mi? Mene nema danimauser posted image nemam kad sa ovo dvoje djecurlijeuser posted image .
Nadam se da su sva djecica ok, jer nisam jos nista citala.
A izasla jedna petica a ostale tri se napele sve se crveni. Nije nervozan sto je super, kad se samo sjetim male kakva je bilauser posted image
Mi brojimo dane do rodjendanauser posted image user posted image .
Teacher zali li se Lana jos uvijek da je bole noge??


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16138
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:53:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: tajra

Gora sam ja budala sto svakome svasta pricamuser posted image

Sad mojim roditeljima kazem da se R. upiskila, a oni: Ne oblacis je dovoljno, ne nosi pokucnice, izlazi vani...user posted image

Pa cu da im porucim ovdje user posted image ...


Standardno,uvijek kritikauser posted image


uh, i ja se jezim na ovakve komentareuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16139
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:54:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: nanika

Jutro zenice, kako ste mi? Mene nema danimauser posted image nemam kad sa ovo dvoje djecurlijeuser posted image .
Nadam se da su sva djecica ok, jer nisam jos nista citala.
A izasla jedna petica a ostale tri se napele sve se crveni. Nije nervozan sto je super, kad se samo sjetim male kakva je bilauser posted image
Mi brojimo dane do rodjendanauser posted image user posted image .
Teacher zali li se Lana jos uvijek da je bole noge??


ne zali se hvala bogu vise nikako, onih par dana se zalila i od kako je prestala nikad vise, a svi nalazi su joj bili okuser posted image tako da mislim da su ipak bili oni bolovi rasta jer je ona dugonja jedan, vec je oko 94cm visoka, od vrsnjakinja a i nekih vrsnjaka je najvisocija

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16140
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:55:06   
Emica_sa
Ma ja i da sam na prizemlju,ne bi mogla sa 2 izlaziti,ali porast ce oni meni brzo,pa cemo da hodamo stalnouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16141
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:56:54   
nanika
Teacher pa bas je visokauser posted image , moj A je visok 91cm

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16142
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:57:33   
R&T@
A jos da kazem mojoj mami kako smo reagovali, srce bi je uhvatilo...
po njenom "odgoju" R. je trebala dobiti ili "jezikovu juhu" ili "puc-puc", pa da prestane piskitiuser posted image

Ona je ubijedjena da su moja djeca neodgojena i razmazena...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16143
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 10:58:07   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: tajra

Gora sam ja budala sto svakome svasta pricamuser posted image

Sad mojim roditeljima kazem da se R. upiskila, a oni: Ne oblacis je dovoljno, ne nosi pokucnice, izlazi vani...user posted image

Pa cu da im porucim ovdje user posted image ...


Standardno,uvijek kritikauser posted image


uh, i ja se jezim na ovakve komentareuser posted image


Kaze meni svekrva neki dan,da je Alan kod nje vec bi se odvikao od pelena,ona bi ga naucila na tutu,ja ne znam!!
Jja se na to samo nasmijem,ne obracam paznju na takve stvariuser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16144
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:00:07   
nanika
Tajra jeli tvija T dobila onu vakcinu( revakcinacija MRP)??
Ja sam E vodila prije 2-3 mjeseca pa joj nisu dali jer mora proci dva mjeseca od pljuskavica. Primila je u ponedjeljak pa mi dr rece da moze za 7-10 dana dobiti temperaturu i osip.


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16145
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:00:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: nanika

Teacher pa bas je visokauser posted image , moj A je visok 91cm

sta da ti kazem, ja sam 182 a mm je oko 188 tako da genetika radi svojeuser posted image nadam se samo da nece bit ko raza mujanovicuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16146
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:02:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: tajra

Gora sam ja budala sto svakome svasta pricamuser posted image

Sad mojim roditeljima kazem da se R. upiskila, a oni: Ne oblacis je dovoljno, ne nosi pokucnice, izlazi vani...user posted image

Pa cu da im porucim ovdje user posted image ...


Standardno,uvijek kritikauser posted image


uh, i ja se jezim na ovakve komentareuser posted image
tajra
ja sam mislila da su samo moji roditelji takviuser posted image user posted image user posted image
kad A izvedem van mama pa gdje ces ga voditi zima djete ce se razboliti ,nema nikog vani kao od djece jesi koga vidjela
cuvaj djete nahlada user posted image user posted image po njenom djete nebi izaslo van do proljeca
Cak i kad je beba bio iznesem ga malo ona meni gdje ces maksuma vodit van bla blauser posted image user posted image
I ja sad fino nista ne pricam i nista mi ne prigovara

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 16147
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:02:53   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: nanika

Teacher pa bas je visokauser posted image , moj A je visok 91cm

sta da ti kazem, ja sam 182 a mm je oko 188 tako da genetika radi svojeuser posted image nadam se samo da nece bit ko raza mujanovicuser posted image

user posted image user posted image ovo muz kaze za Farah jer je ona isto pravo duga i noge su joj velike,ja se uvijek odvalim smijatiuser posted image user posted image



_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16148
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:04:17   
teacher75
ova moja vec pola sata prica sama sa sobom u kreveticu a ja molim boga da zaspi pa da poslije odemo do grada

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16149
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 11:04:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

emica_sa i felix, sad bi nas dadada napala sto smo u kuci, mene je nekidan napala zbog 3-4 dana sto je lana bila u kuci sto je ne izvodimuser posted image
ma ne znam sta da vam kazem viseuser posted image user posted image ...ja ne bih mogla
dobro pa vam djeca izdrze...ovaj moj donese sve...od dzempera do cipelauser posted image user posted image user posted image po najvecem minusu mi hodamo...licno mi se eto jucer nije nimalo setalo tri sata...al ko me pitauser posted image

neku noc kad sam citala vi 3 sata bili van ja mislim da bi meni mm odma dao razvod brakauser posted image user posted image da sam toliko bila vani s djetom vani i + mislim da bi ja i A obadvoje sutradan zavrsili na hitnoj -kako smo hafifniuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  644 645 [646] 647 648   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  644 645 [646] 647 648   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *