|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:41:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: reallove

jooj draga veeseela ti si mi glavnauser posted image user posted image


neko mora da uspostavi red a ko će ako neću ja, ako neću, ako neću jaaaaauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:41:18   
reallove
majolina nisam ti ni ja nista bolja bodove sam skupila tako sto na svaki post odgovorim ovakouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:41:28   
MajolinaTZ
"Haman" da ovdje moras prvo predati zahtjev,pa ako je odobren, onda ti dodaju poruku "Osjecaj se k'o kod kuce" ... Salim se ba,nego ovo za pravopis je posljedica zivljenja u mjestu gdje nema puno nase raje,pa kad nadjes stranicu kao ova, zanima te bas SVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Konacno smo ga uzeli u narucje 24.4.2010

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:41:48   
reallove

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: reallove

jooj draga veeseela ti si mi glavnauser posted image user posted image


neko mora da uspostavi red a ko će ako neću ja, ako neću, ako neću jaaaaauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:43:50   
acudesa
IZVORNA PORUKA: MajolinaTZ

"Haman" da ovdje moras prvo predati zahtjev,pa ako je odobren, onda ti dodaju poruku "Osjecaj se k'o kod kuce" ... Salim se ba,nego ovo za pravopis je posljedica zivljenja u mjestu gdje nema puno nase raje,pa kad nadjes stranicu kao ova, zanima te bas SVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image

pa, upravo si predala i odobren ti jeuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:45:02   
veeseelaa
MajolinaTZ mene su tukli kad sam tek došla, pa ti vidiuser posted image user posted image user posted image
ima jedna što ide po kućama u smislu ispomoći ženama ako imaju problem oko dojenja (ona to sredi, potegli dva-tri puta), nje se dooobrooo čuvaj

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:45:44   
MajolinaTZ
Ne "vidjoh" ja pecat,ono u smislu "idi sad odnesi ovo sekretarici nek' ti ovjeri" ... Al' ajd,moze i ovako ... Hvala puno!!! user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:46:28   
acudesa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

MajolinaTZ mene su tukli kad sam tek došla, pa ti vidiuser posted image user posted image user posted image
ima jedna što ide po kućama u smislu ispomoći ženama ako imaju problem oko dojenja (ona to sredi, potegli dva-tri puta), nje se dooobrooo čuvaj

joj, jesi ludauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:46:42   
nikita
Valjalo bi da imamo svoju tajnicu ali pobile bi se neke za to mjesto pa bolje ne raspisivati natjecaj user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:47:01   
MajolinaTZ
Pa kako ces tuci trudnu zenu ba ... Ccc user posted image

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:47:20   
acudesa
kani se cure, hajde na Hanuma

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:47:27   
batterfly

IZVORNA PORUKA: MajolinaTZ

"Haman" da ovdje moras prvo predati zahtjev,pa ako je odobren, onda ti dodaju poruku "Osjecaj se k'o kod kuce" ... Salim se ba,nego ovo za pravopis je posljedica zivljenja u mjestu gdje nema puno nase raje,pa kad nadjes stranicu kao ova, zanima te bas SVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image



Sjedi 5, polozila si....Sa zadovoljstvom mogu reci "Osjecaj se k'o kod kuce"...user posted image

Sala mala, ajd sad prosetaj, ....user posted image

VELKAM ti nama kad kod mozes, sto rijedje to bolje...
(SALA)-za ove koje nisu humoristicneuser posted image

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:48:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: nikita

Valjalo bi da imamo svoju tajnicu ali pobile bi se neke za to mjesto pa bolje ne raspisivati natjecaj user posted image

nemate se šta biti-ja sam tajnicauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:48:35   
batterfly

IZVORNA PORUKA: MajolinaTZ

Ne "vidjoh" ja pecat,ono u smislu "idi sad odnesi ovo sekretarici nek' ti ovjeri" ... Al' ajd,moze i ovako ... Hvala puno!!! user posted image



Pa to si ti uletila preko stele.....š, kao šteleuser posted image da ne bude zabune..

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:49:34   
veeseelaa
...preko skele... da ne bude zabune

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:53:25   
nikita
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: nikita

Valjalo bi da imamo svoju tajnicu ali pobile bi se neke za to mjesto pa bolje ne raspisivati natjecaj user posted image

nemate se šta biti-ja sam tajnicauser posted image user posted image


user posted image

Ćao tajnice user posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:54:26   
MajolinaTZ
Fali mi par kvakica,sta ces,nismo svi rodjeni sa perfektnom tastaRAturom user posted image   A jbg,investicija je zesca ... par stotina maraka,pardon eura da uletis preko SHtele pa te onda napadaju ... Osjecam se ko politicar !!! user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:54:40   
batterfly
Pa draga Niki đe je nađe??
Ista je ona....user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:55:51   
nikita
IZVORNA PORUKA: batterfly

Pa draga Niki đe je nađe??
Ista je ona....user posted image


zar jest user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa ja i ne znam kako nam acudesa izgleda


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:55:59   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:56:38   
acudesa
IZVORNA PORUKA: nikita

IZVORNA PORUKA: batterfly

Pa draga Niki đe je nađe??
Ista je ona....user posted image


zar jest user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa ja i ne znam kako nam acudesa izgleda


izgledam kao rođena tajnicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:58:26   
acudesa
IZVORNA PORUKA: MajolinaTZ

Fali mi par kvakica,sta ces,nismo svi rodjeni sa perfektnom tastaRAturom user posted image   A jbg,investicija je zesca ... par stotina maraka,pardon eura da uletis preko SHtele pa te onda napadaju ... Osjecam se ko politicar !!! user posted image

na ovoj temi nije ispravno, majolina,user posted image jbg i tako touser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 1:04:04   
batterfly

IZVORNA PORUKA: nikita

IZVORNA PORUKA: batterfly

Pa draga Niki đe je nađe??
Ista je ona....user posted image


zar jest user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa ja i ne znam kako nam acudesa izgleda




Identicneuser posted image , vjeruj mi....
Nego, mi znamo da gdje je ačudesa tu je i off topic...(ovo je samo da moderatori znaju koga ce naruzit)user posted image user posted image
Ja necem vise!user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 1:05:10   
acudesa
majolina, sad šalu na stranu, dobro nam došla, mi se ovako ponekad malo zezamo a i ti ćeš, očito, sa nama

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 1:06:48   
acudesa
IZVORNA PORUKA: batterfly


IZVORNA PORUKA: nikita

IZVORNA PORUKA: batterfly

Pa draga Niki đe je nađe??
Ista je ona....user posted image


zar jest user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa ja i ne znam kako nam acudesa izgleda




Identicneuser posted image , vjeruj mi....
Nego, mi znamo da gdje je ačudesa tu je i off topic...(ovo je samo da moderatori znaju koga ce naruzit)user posted image user posted image
Ja necem vise!user posted image

bruko, sve je ovo u skladu sa temom, sve me ovo ozbacuje iz taktauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Na radno mjesto nakon porodiljskog odsustva.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *