|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
3.11.2009 21:41:49   
reallove

IZVORNA PORUKA: dafri

Kada su bili aktuelni certifikati moja komšinica je uvijek govorila falsifikati,vremenom uvidjeh da i nije griješilauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
3.11.2009 23:44:03   
Suzana
Moze vala biti knjizevno ispravno prema novom pravopisu, ali meni para usi i nikad necu reci ni napisati DOLJE umjesto DOLE. user posted image

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.11.2009 9:54:43   
dafri
Po novom pravopisu je pravilno reknem,ok kada tako govore naše nane al brateuser posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.11.2009 10:06:23   
hanabanana
Pa ne bih rekla da je to po novom pravopisu, tako je uvijek bilo.

Reknem bi bio prezent od glagola reći.

Ja reknem
Ti rekneš
On rekne

E sada je druga stvar što mi u govoru ne koristimo u tu svrhu glagol reći, nego kazati. Pa onda dobijemo:

Ja kažem,
Ti kažeš
On kaže



(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.11.2009 20:29:45   
dafri
A šta da ti reknem Hanabanana u pravu siuser posted image ,ali meni ipak para uši.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.11.2009 23:29:10   
acudesa
reknem-od reknuti
rečem-od rećiuser posted image user posted image user posted image
malo zavrnuto ali nije neispravno

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.11.2009 23:45:45   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

reknem-od reknuti
rečem-od rećiuser posted image user posted image user posted image
malo zavrnuto ali nije neispravno

nije malo zavrnuto,malo viseuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.11.2009 23:49:26   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: acudesa

reknem-od reknuti
rečem-od rećiuser posted image user posted image user posted image
malo zavrnuto ali nije neispravno

nije malo zavrnuto,malo viseuser posted image user posted image

hm...šta tebi nije zavrnutouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.11.2009 23:58:13   
reallove
hehehe meni je sve nesto zavrnutouser posted image user posted image user posted image e sta bi ja da mi nije ovog mog smileyauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:23:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

hehehe meni je sve nesto zavrnutouser posted image user posted image user posted image e sta bi ja da mi nije ovog mog smileyauser posted image

upravu si, i ja samo njih pucamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:23:17   
MajolinaTZ
user posted image Super tema !!!user posted image

Evo iako sam nova na ovom forumu,morala sam da dodam nesto,i moram reci da se slazem sa svim komentarima u vezi pravopisa. Meni uzasno ide na zivce kada vidim da neko napise rijeci kao "vidiJo" ili "biJo" i tako u tom smislu. A pogotovo kad vidim da je recenica napisana bez zareza,tacke i velikog slova na pocetku recenice. U tim situacijama moram dva puta da procitam datu recenicu da bih je razumjela potpuno. Ali,posto u danasnje vrijeme imamo ljude iz razlicitih krajeva nase zemlje,i kako svaki od njih ima neke svoje obicaje,a dosta ih nikada nije ni dotaklo da tako kazem neku knjigu sa malo vecim knjizevnim rijecima (ne bih da vrijedjam,ali tako je) meni se desilo da mi je prisla jedna poznanica, i na moje receno "htjela sam ... " njena sestra odgovori "I ja sam SHCELA", da bi ta prvo-spomenuta dodala "Ne kaze se SCHELA nego STJELA !!! " Ja mislim da sam bila u stanju odletjeti na mjesec od povisenja pritiska ... Ali na srecu zbog posjedovanja tzv. Bontonske kulture samo sam se pozdravila i produzila dalje. Stvarno ne mislim da vrijedjam nikoga sa ovim, ali zar vam ni najmanje ne smeta kad vas netko ne-obrazovan i sa malim fondom rijeci pocne ispravljati i tvrditi da je ustvari to pravilno. Pozdrav svima !!! user posted image user posted image user posted image


***Dvoumljenju nikad kraja user posted image ***


_____________________________

Konacno smo ga uzeli u narucje 24.4.2010

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:25:55   
acudesa
user posted image user posted image pozdrav i tebi...ti odmah nešto ...user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:27:12   
reallove
bijo,tjeo,radijo,sjedijo,stavijo,pijouser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:28:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: acudesa

user posted image user posted image pozdrav i tebi...ti odmah nešto ...user posted image user posted image


ja vala, stavi zarez pa reci hopuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:30:37   
acudesa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: acudesa

user posted image user posted image pozdrav i tebi...ti odmah nešto ...user posted image user posted image


ja vala, stavi zarez pa reci hopuser posted image user posted image user posted image

prvo zarez, pa reci hip-hopuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:31:17   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

bijo,tjeo,radijo,sjedijo,stavijo,pijouser posted image user posted image

i, ovo je po novom pravopisu ispravnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:33:33   
MajolinaTZ
Nisam majke mi mislila nikoga da uvrijedim user posted image Ali imam prijedlog : Najbolje da svi budemo kao Dalmatinci (mislim na ljude,ne na pse ... LOL) Kod njih prica kako ko stigne ... i opet se najbolje razumiju. user posted image




_____________________________

Konacno smo ga uzeli u narucje 24.4.2010

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:33:52   
veeseelaa
ja kad sam tek došla na forum bila sam manja od makovog zrna a ova današnja omladina....user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 5.11.2009 0:34:05 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:34:15   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

bijo,tjeo,radijo,sjedijo,stavijo,pijouser posted image user posted image

i, ovo je po novom pravopisu ispravnouser posted image user posted image user posted image

ja sam autor novog pravopisa i mogu vam garantovat da je tacno

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:35:43   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

bijo,tjeo,radijo,sjedijo,stavijo,pijouser posted image user posted image

i, ovo je po novom pravopisu ispravnouser posted image user posted image user posted image

ja sam autor novog pravopisa i mogu vam garantovat da je tacno
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:36:51   
nikita
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja kad sam tek došla na forum bila sam manja od makovog zrna a ova današnja omladina....user posted image user posted image user posted image


haha bona vesela pa zena se vec osjeca ko domaca , prvi oni nas citaju i prouce ko je ko pa se onda jave...a sigur nije dosla do ringeraje zbog rijeci koje je izbacuju iz takta user posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:36:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MajolinaTZ

Nisam majke mi mislila nikoga da uvrijedim user posted image Ali imam prijedlog : Najbolje da svi budemo kao Dalmatinci (mislim na ljude,ne na pse ... LOL) Kod njih prica kako ko stigne ... i opet se najbolje razumiju. user posted image





ma draga šalimo se mi, dobro nam došlauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:37:35   
acudesa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja kad sam tek došla na forum bila sam manja od makovog zrna a ova današnja omladina....user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
majolina, mi se shalimo, neka tebe nama....i treba tako, ja čitala forum godinu, pa se tek onda javila i šta sam time dobilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:39:15   
reallove
jooj draga veeseela ti si mi glavnauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
5.11.2009 0:40:07   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja kad sam tek došla na forum bila sam manja od makovog zrna a ova današnja omladina....user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
majolina, mi se shalimo, neka tebe nama....i treba tako, ja čitala forum godinu, pa se tek onda javila i šta sam time dobilauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Povratak na posao nakon porodiljskog odsustva.
Admin

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *