|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 0:15:37   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja da recimo znam da ce mi sad puknuti kaznu za neočišćeno auto i haustor, znaš kako bi se uhvatila lopatanja user posted image ma s merakom..nego, većina ni lopatu nema..a imali bi da postoje kazne user posted image



Ja čitav jučerašnji i današnji dan gledam kako komšije otrpavaju vlastita auta tako što zatrpavaju tuđa. user posted image

S druge strane, tolika količina snijega je pala da se realno nema gdje bacati. Ovo se odnosi na većinu naselja jer su u većini naselja parkinzi pretvoreni u prostor za nove stambene jedinice.
To nije bio slučaj sa mojim starim naseljem, moglo se bacati na park.
Ovdje gdje sam sada, nema parka.
Da bi se stanje normalizovala trebali su barem kamiončiće organizovati gdje bi svijet tovario snijeg koji je čistćen, jer se nema gdje sa snijegom. Zatrpani su prilazi kontejnerima, ulicu kad očiste, pobaca se sa trotora opet na ulicu. I dobijemo začaran krug.

A direktora CZ sam samo htjela pitati: gdje su i šta su ti resursi s kojim oni raspolažu?!
Ali ne daju mi uživo u program. user posted image

EUFOR je došao u subotu ujutro da čisti KC.
A OS kažu: čekamo da civilne vlasti pošalju zahtjev, pa da neka tri majmuna sjednu donesu odluku, pa da se organizuju kako će i gdje krenuti, i ko....i dok oni to sve iskalkulišu, EUFOR očistio prilaz KC.

Zašto jednostavno ne kažu istinu?!
Sve raspoložive snage su bile na Jahorini da oslobodi " visoke glave ".
Iste glave su trebale doći u petak naveče, ali aerodrom bio zatvoren.
A pošto I.Sarajevo od zimske službe ima dva TAM, koja toče gorivo na kanister, svi su bili poslani gore radi pet budala.
Pa više bi vrijedilo da ih je lavina zatrpala.
Ali eto....

< Poruku je uredio hanabanana -- 6.2.2012 0:18:04 >

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 8:54:58   
Emica_sa
Hanabanana svaka ti je zlatnauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 9:03:36   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Hanabanana svaka ti je zlatnauser posted image

kao i uvjek.

Kod ans sinoc na tv-u spominju BIH kazu da je najogre u BIH sto se tice snijega , da je proglaseno vanredno satanje da skole vrtici  ne rade user posted image user posted image .
Meni je jako zalosno citat da grad ima tako malo sredstava az ciscenje snijega, da se ocito niko ne trudi cisiti .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 9:27:45   
Mirkica
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/78728-meteorolozi-najavljuju-nove-padavine-u-naredna-dva-dana-ceka-nas-jos-30-centimetara-snijega.html
ja sam o ovom sinc razmisljla nedaj Boze da se naglo pocne topiti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 9:41:09   
D_K
Zašto jednostavno ne kažu istinu?!
Sve raspoložive snage su bile na Jahorini da oslobodi " visoke glave ".
Iste glave su trebale doći u petak naveče, ali aerodrom bio zatvoren.
A pošto I.Sarajevo od zimske službe ima dva TAM, koja toče gorivo na kanister, svi su bili poslani gore radi pet budala.
Pa više bi vrijedilo da ih je lavina zatrpala.
Ali eto....


tacno je tako.. zatrpani na Jahorini pa po najvecem kijametu odjednom prohodan put.. pa valjalo je to ocistiti - zato je nama tek juce prosla grtalica i imamo samo jednu traku prohodnu.. sve je u redu dok su mi djeca zdrava i nema trudnica koje iscekuju porod ali sta bi da sam trebala do hitne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 9:50:12   
henna ze
žene drag..jeste li žive?...
u ZDK..nema nastave..stigla na posao evo kažu ispiti na unze odgodjeni do sljedeće sedmice..
mi svi idemo normalno na posao Zenicatransom, Nogatransom ili taksijem..auta slabo ko vozi...mada je glavna džada dobro očišćena...
ja jutros ko nindja..rodjena me mati nije poznala..kapa...šal preko nosa...i opleti...kakve će posljedice po moju šuplju glavu biti ne znam..
u lokalnoj prodavnici imamo svega..mada mama kaže..raja navalila u konzumu kupuju brašno i ulje..vrećama i kanisterima..ko da su proglasili 3..svjetski rat...i da su za sat vremena prodali 33 lopate...
ono što je pozitivno da su u albi angažovali raju..čini mi se 30 Km za lopatanje,,pa ko nema posla makar će  malo zaraditi...
čujem jutros na poslu,,kažu ide raja čistit u sarajevo tamo je 50 KM...ja kontam da se zezaju...


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:01:19   
teacher75
zna li neko radi li DM

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:01:56   
Lady26

IZVORNA PORUKA: teacher75

zna li neko radi li DM

Ma sve radi....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:04:35   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

zna li neko radi li DM

user posted image user posted image user posted image user posted image

100% moraš kupiti pelene u DM-uuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:05:28   
teacher75
aha, ostale jos 2 user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:06:43   
Lady26
Ma ljudi jutros sve radi normalno....
Cak je i Dodik izjavio da je u RS stanje sasvim normalno user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:06:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

aha, ostale jos 2 user posted image


ama ženo i ako ne radi DM radi milion lokalnih granapa...ima pelen u svakom...ta sarajevo je ovo...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:07:41   
Lady26

IZVORNA PORUKA: teacher75

aha, ostale jos 2 user posted image

Nemoj se ljutiti ali kako ste mogli ostati na 2 pelene?!
Meni kad ostane 1/3 paketa ja kupujem nove...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:15:44   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

nije mi uopce privlacno da se smrzavam i hodam ko po jajima u strahu da cu pasti, nisam voljela zimu ni snijeg ni kad nisam bila trudna a kamoli sada. ko voli nek izvoli, ja jedva cekam proljece


tiki, ja jedva čeka da se ti aBd porodiš..kopiracu ti sve ove tvoje postove jer nećeš nam vjerovati kad ti budemo pričali koji si mrgud bila user posted image user posted image
ali sve ti je oprosteno jer ces uskoro rodis jednog malog princa koji ce te učiniti najretnijom mamicom na svijetu user posted image i ništa ti neće biti mrsko za ta dva mala bića ..vidjećeš! user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:22:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: teacher75

aha, ostale jos 2 user posted image

Nemoj se ljutiti ali kako ste mogli ostati na 2 pelene?!
Meni kad ostane 1/3 paketa ja kupujem nove...

pa htjela sam u subotu da kupim ali nije radio dm a u petak sam imala bar 10ak

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:23:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

aha, ostale jos 2 user posted image


ama ženo i ako ne radi DM radi milion lokalnih granapa...ima pelen u svakom...ta sarajevo je ovo...user posted image

ne volim druge osim babylove- kupila zadnji put pampers i smrde mi a violetine su mi fuj, ne bih da experimentisem da se ojede

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:25:59   
zvončica

IZVORNA PORUKA: henna ze

žene drag..jeste li žive?...
u ZDK..nema nastave..stigla na posao evo kažu ispiti na unze odgodjeni do sljedeće sedmice..
mi svi idemo normalno na posao Zenicatransom, Nogatransom ili taksijem..auta slabo ko vozi...mada je glavna džada dobro očišćena...
ja jutros ko nindja..rodjena me mati nije poznala..kapa...šal preko nosa...i opleti...kakve će posljedice po moju šuplju glavu biti ne znam..
u lokalnoj prodavnici imamo svega..mada mama kaže..raja navalila u konzumu kupuju brašno i ulje..vrećama i kanisterima..ko da su proglasili 3..svjetski rat...i da su za sat vremena prodali 33 lopate...
ono što je pozitivno da su u albi angažovali raju..čini mi se 30 Km za lopatanje,,pa ko nema posla makar će  malo zaraditi...
čujem jutros na poslu,,kažu ide raja čistit u sarajevo tamo je 50 KM...ja kontam da se zezaju...



Henna, ne zezaju se...placaju ovde po 50 km za ciscenje, za sedam sati rada...doslo raje sa raznih strana...

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:29:39   
teacher75
a sta cu kupovati unaprije po 2 kartona pelena kad mi je DM u zgradi, pa nije ratno stanjeuser posted image ev osad mm javio da radiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:31:49   
Skvo RR
Pa ne trebaju kartoni pelena, ali ni ja nikada nisam bez pola jubmo paketa...cim dodjem na pola kupim jos jedno pakovanje...sta ja znam..proljev...ne treba mi rat i vremenska nepogoda.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:39:10   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Pa ne trebaju kartoni pelena, ali ni ja nikada nisam bez pola jubmo paketa...cim dodjem na pola kupim jos jedno pakovanje...sta ja znam..proljev...ne treba mi rat i vremenska nepogoda.

e vala, nikad nije potrosila u danu 10 pelena a kao sto sam rekla u petak je imala i vise od 10, a u petak bio onaj kijamet i kontala sam u subotu kupit kad u sub. dm ne radi. valjda u slucaju proljeva mogu izletit pa kupit negdje.e svasta, ne znam sto se pravdam, valjda sam nemajka sto ne kupujem skladista pelena

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:49:27   
vjestica
tičerko ne samo da si nemajka, što nemaš skladišta pelena, nego si i nedomaćica što nemaš skladišta hrane user posted image
pozdrav od još jedne nemajke i nedomaćice user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:53:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

tičerko ne samo da si nemajka, što nemaš skladišta pelena, nego si i nedomaćica što nemaš skladišta hrane user posted image
pozdrav od još jedne nemajke i nedomaćice user posted image


ma jauser posted image jadan mm i moje dijete sa mnomuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:55:13   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Vesela, na posao nisu obavezni da dolaze samo zaposlenici koji zive van Sarajeva, tako rekose na tv-u...moje kolege sa Pala, Kiseljaka i sl. nece ni pokusavati doci....


ma kužim.... al ne kužim kako poslodavci nemaju sluha za mame sa malom dječicom, osobito one koje žive daleko od radnog mjesta


joj tebe, ti kao da živiš u Briselu user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:56:47   
Lady26

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

aha, ostale jos 2 user posted image


ama ženo i ako ne radi DM radi milion lokalnih granapa...ima pelen u svakom...ta sarajevo je ovo...user posted image

ne volim druge osim babylove- kupila zadnji put pampers i smrde mi a violetine su mi fuj, ne bih da experimentisem da se ojede

Ne volim ni ja mijenjati ako ne moram...
Mi smo odavno na Lupmi pelenama...
I meni pampers smdri uzas, ujutro smrdi pelena kao da je kakila user posted image i sve joj po guzi i koki budu one kuglice gela user posted image
Lumpi je zasad super user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:57:52   
Emica_sa
Ja nemam ni skladiste pelena,ni skladiste hrane,i ne smatram se nemajkom i nedomacicom,jednostavno zivimo od plate do plate i nemam para da kupujem 50 kg brasna i pakete ulja,a nemam ga gdje ni ostaviti,a ni vrece krompira kad mi sve isklija,pelena nemam nikada viska,kad nestane sidem i kupim,ne vidim razlog za frku,ako imam pola paketa pelena,ne vidim razlog da idem da kupujem jos jedan paket,a minuta mi do radnjeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Na radno mjesto nakon porodiljskog odsustva.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *