|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 10:59:14   
hanabanana
Naravno da si nemajka....dijete ima više dvije godine a još je u pelenama.....ccccc

Šalim se, naravno.
Ali moram reći da od kad je H. jednog petka naveče, u dobi od 18 mjeseci, dobila proljev, uvijek sam imala jedno veliko pakovanje viška. Istine radi, kod proljeva i to pakovanje ode brzinom svjetolstil.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:01:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

aha, ostale jos 2 user posted image


ama ženo i ako ne radi DM radi milion lokalnih granapa...ima pelen u svakom...ta sarajevo je ovo...user posted image

ne volim druge osim babylove- kupila zadnji put pampers i smrde mi a violetine su mi fuj, ne bih da experimentisem da se ojede

Ne volim ni ja mijenjati ako ne moram...
Mi smo odavno na Lupmi pelenama...
I meni pampers smdri uzas, ujutro smrdi pelena kao da je kakila user posted image i sve joj po guzi i koki budu one kuglice gela user posted image
Lumpi je zasad super user posted image


a sad kontam...ovo je tema o pelenama...pa ja nikako da ahvtim što tri dana na temi o vanrednim okolnostima čitam o pelenama...sad sam skontala...user posted image

Tri dana pričamo o DM-u i babylove pelena...ja razumijem sve...al stavrno jutros čitam majka dovela dijete u vrtić i nudili joj dvije izjave da potpiše ako će ga ostaviti...to je sintica stavrno nasprem babylove pelene...samo nesreća ja kad sam odgaja stariju DM-a nije bilo ni na mapi...jedva smo nekako preživjele dane sa pelenamauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:01:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Naravno da si nemajka....dijete ima više dvije godine a još je u pelenama.....ccccc

Šalim se, naravno.
Ali moram reći da od kad je H. jednog petka naveče, u dobi od 18 mjeseci, dobila proljev, uvijek sam imala jedno veliko pakovanje viška. Istine radi, kod proljeva i to pakovanje ode brzinom svjetolstil.

ona je samo jednom do sad samo jednom imala proljev al eto oslanjam se da ne zivim na selu- sve mi je oko zgrade i DM i amko i dp, a imam i raje u komsiluku sa bebama u pelenama za nedajboze

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:02:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja nemam ni skladiste pelena,ni skladiste hrane,i ne smatram se nemajkom i nedomacicom,jednostavno zivimo od plate do plate i nemam para da kupujem 50 kg brasna i pakete ulja,a nemam ga gdje ni ostaviti,a ni vrece krompira kad mi sve isklija,pelena nemam nikada viska,kad nestane sidem i kupim,ne vidim razlog za frku,ako imam pola paketa pelena,ne vidim razlog da idem da kupujem jos jedan paket,a minuta mi do radnjeuser posted image

isto tako, iovako me stvari zatrpase

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:03:02   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja nemam ni skladiste pelena,ni skladiste hrane,i ne smatram se nemajkom i nedomacicom,jednostavno zivimo od plate do plate i nemam para da kupujem 50 kg brasna i pakete ulja,a nemam ga gdje ni ostaviti,a ni vrece krompira kad mi sve isklija,pelena nemam nikada viska,kad nestane sidem i kupim,ne vidim razlog za frku,ako imam pola paketa pelena,ne vidim razlog da idem da kupujem jos jedan paket,a minuta mi do radnjeuser posted image

user posted image user posted image user posted image
Nemam kud sa sobom a ne sa zalihama hrane....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:03:19   
hanabanana
 

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Vesela, na posao nisu obavezni da dolaze samo zaposlenici koji zive van Sarajeva, tako rekose na tv-u...moje kolege sa Pala, Kiseljaka i sl. nece ni pokusavati doci....


ma kužim.... al ne kužim kako poslodavci nemaju sluha za mame sa malom dječicom, osobito one koje žive daleko od radnog mjesta


joj tebe, ti kao da živiš u Briselu user posted image



user posted image

Nisu svi poslodavci isti. Mi danas ne radimo. I ne samo majke sa malom djecom, nego svi.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:04:26   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Naravno da si nemajka....dijete ima više dvije godine a još je u pelenama.....ccccc

Šalim se, naravno.
Ali moram reći da od kad je H. jednog petka naveče, u dobi od 18 mjeseci, dobila proljev, uvijek sam imala jedno veliko pakovanje viška. Istine radi, kod proljeva i to pakovanje ode brzinom svjetolstil.

ona je samo jednom do sad samo jednom imala proljev al eto oslanjam se da ne zivim na selu- sve mi je oko zgrade i DM i amko i dp, a imam i raje u komsiluku sa bebama u pelenama za nedajboze


ama bona radi garant DM..ako hoces mogu ti ja sad pitati svog muza da ti chekira taj na grbavici pa ti javim


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:06:07   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: hanabanana



IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Vesela, na posao nisu obavezni da dolaze samo zaposlenici koji zive van Sarajeva, tako rekose na tv-u...moje kolege sa Pala, Kiseljaka i sl. nece ni pokusavati doci....


ma kužim.... al ne kužim kako poslodavci nemaju sluha za mame sa malom dječicom, osobito one koje žive daleko od radnog mjesta


joj tebe, ti kao da živiš u Briselu user posted image



user posted image

Nisu svi poslodavci isti. Mi danas ne radimo. I ne samo majke sa malom djecom, nego svi.


kod mene je poslodavac divan, divan..ali brate ako mogu šetati onda mogu i na posao...razumijem samo ako nemaš gdje dijete ostaviti i ako živiš na brdu i van grada..on to sve razumije i da je bilo ko u takvoj situVaciji, ne bi bilo nikakvih problema..ali ja ovakva zdrava, prava što da ne dođem na posao?


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:08:25   
vjestica
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja nemam ni skladiste pelena,ni skladiste hrane,i ne smatram se nemajkom i nedomacicom,jednostavno zivimo od plate do plate i nemam para da kupujem 50 kg brasna i pakete ulja,a nemam ga gdje ni ostaviti,a ni vrece krompira kad mi sve isklija,pelena nemam nikada viska,kad nestane sidem i kupim,ne vidim razlog za frku,ako imam pola paketa pelena,ne vidim razlog da idem da kupujem jos jedan paket,a minuta mi do radnjeuser posted image

isto tako, iovako me stvari zatrpase

potpis


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:08:59   
hanabanana
Malo bi bila duga šetnja od Č.Vile do Rakovice.....user posted image


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:09:59   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Malo bi bila duga šetnja od Č.Vile do Rakovice.....user posted image




pa kažem, OSIM ako realno nisi u mogućnosti doći na posao bez da izgubiš 3 sata tamo i vamo


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:11:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Naravno da si nemajka....dijete ima više dvije godine a još je u pelenama.....ccccc

Šalim se, naravno.
Ali moram reći da od kad je H. jednog petka naveče, u dobi od 18 mjeseci, dobila proljev, uvijek sam imala jedno veliko pakovanje viška. Istine radi, kod proljeva i to pakovanje ode brzinom svjetolstil.

ona je samo jednom do sad samo jednom imala proljev al eto oslanjam se da ne zivim na selu- sve mi je oko zgrade i DM i amko i dp, a imam i raje u komsiluku sa bebama u pelenama za nedajboze


ama bona radi garant DM..ako hoces mogu ti ja sad pitati svog muza da ti chekira taj na grbavici pa ti javim


napisala sam maloprije da radi, isao je mm kad je krenio na posao i vidio da radi, al nije radio u sub. pa sam brinula da i danas ne rade

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:15:22   
ena23
Sta vi mislite da li je MMu pametno krenuti sam s autom od sarajeva prema doboju? kakvo je stanje na M17? 

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:16:25   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: ena23

Sta vi mislite da li je MMu pametno krenuti sam s autom od sarajeva prema doboju? kakvo je stanje na M17? 



Najbolje nazovi bihamk pa pitaj za tu dionicu putauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:18:22   
ena23
user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:19:18   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: ena23

Sta vi mislite da li je MMu pametno krenuti sam s autom od sarajeva prema doboju? kakvo je stanje na M17? 


U Doboju nema snijega po putu. Cesta je čista.
Vjerujem da je tako i na potezu Maglaj - Doboj.
Ne znam kako je na autoputu.
Ako će ići sam, onda dok je dana.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:19:24   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ena23

Sta vi mislite da li je MMu pametno krenuti sam s autom od sarajeva prema doboju? kakvo je stanje na M17? 


moj savjet, ako ne mora nek ne ide nigdje.. user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 6.2.2012 11:20:08 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:19:26   
miracle
Jel ovo za vrtiće sigurno da rade/da će raditi?
Meni rečeno da neće..pa jel me šaltaju iliuser posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:22:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: miracle

Jel ovo za vrtiće sigurno da rade/da će raditi?
Meni rečeno da neće..pa jel me šaltaju iliuser posted image user posted image


evo jutrošnje situacije
http://www.ringeraja.ba/forum/rad-vrtica-u-vrijeme-elementarne-nepogode-u-ks/m_1205948/mpage_1/tm.htm#1206338
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:25:40   
miracle
Hvala ..ali opet ništa nije jasno ouser posted image sreća pa danas nisam morala na posao...ali šta sutra..user posted image user posted image user posted image











(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:27:02   
hanabanana
Meni upravo ovo jako smeta.
Ne može se i ne smije odrediti da JU Djeca Sarajeva ne rade, a u isto vrijeme ne reći na koji način će se oraganizovati roditelje djece.
ta sa onim roditeljima koji nemaju mame, tate, svekrve, sestre, brata.....susjede.....koja može uskočiti u čuvanju dijeteta?! Gdje da se organizuju i nadju način da osiguraju dijete?!

Mislim da se to ne smije ostaviti na volju poslodavcu....poslodavac moje prijateljice koja radi 500 matera nize od moje firme odlucio je da oni danas rade! Kome?! Nikome, ali mora doci na posao.

Na kraju krajeva, evo škole ne rade.
Moje dijete pohadja produženi boravak....ne zato što volim da ona bude u školi deset_ sati, nego zato što je ne smijem ostaviti samu u stanu. I sinoć proglase nema škole, šta sa dijetetom koje pohađa boravak?!

< Poruku je uredio hanabanana -- 6.2.2012 11:29:06 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:28:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni upravo ovo jako smeta.
Ne može se i ne smije odrediti da JU Djeca Sarajeva ne rade, a u isto vrijeme ne reći na koji način će se oraganizovati roditelje djece.
Šta sa onim roditeljima koji nemaju mame, tate, svekrve, sestre, brata.....susjede.....koja može uskočiti u čuvanju dijeteta?! Gdje da se oragnizuju i nadju način da osiguraju dijete?!

Na kraju krajeva, evo škole ne rade.
Moje dijete pohadja produženi boravak....ne zato što volim da ona bude u školi deset sati, nego zato što je ne smijem ostaviti samu u stanu. I sinoć proglase nema škole, šta sa dijetetom koje pohađa boravak?!

Zaova mi rece da ce produzeni raditi, jer i njena malena pohadja isti. (u pitanju je skola na Grbavici1)

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:30:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni upravo ovo jako smeta.
Ne može se i ne smije odrediti da JU Djeca Sarajeva ne rade, a u isto vrijeme ne reći na koji način će se oraganizovati roditelje djece.
Šta sa onim roditeljima koji nemaju mame, tate, svekrve, sestre, brata.....susjede.....koja može uskočiti u čuvanju dijeteta?! Gdje da se oragnizuju i nadju način da osiguraju dijete?!

Na kraju krajeva, evo škole ne rade.
Moje dijete pohadja produženi boravak....ne zato što volim da ona bude u školi deset sati, nego zato što je ne smijem ostaviti samu u stanu. I sinoć proglase nema škole, šta sa dijetetom koje pohađa boravak?!



ja ovo također ne razumijem...
napravili su bespotreban haos...
Mislim kakve izjave treba roditelj potpisati ako mora na posao user posted image i ostavlja dijete u vrtiću s akojim ima potpisan Ugovor o čuavnju djetetauser posted image
Šta je to Hitna situacija...i ko o njoj odlučujeuser posted image user posted image

Zaista mi nije jasno...a na vjestima je jako malo relevantnih podataka o ovome...a ovo je sa moje tačke gledišta vrlo ozbiljan propust u datoj situacijiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:33:53   
teacher75
moja mama zaglavila u crnoj gori, trebala se juce vratiti, a bogzna kad ceuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:47:12   
Nedi
Moj brat treba da sleti u petak na beogradski aerodrom i onda autobusom ovamouser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Povratak na posao nakon porodiljskog odsustva.
Admin

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *