|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 20:53:35   
M kao Mama
Konačno i nas grtalica počastila svojim prisustvom, hahahahh

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 20:55:28   
new mama
Evo jedan raport i od onih koji su danas radiliuser posted image
Otisla pjeske,jer naravno nista nije radilo,ali eto uspjela sam se vratiti nekim busom koji vozi Vijecnica-Ilidza,mogu vam reci da sam brzo stigla,a da obradujem i one sa Dobrinje da vozi komercijala,user posted image eh sad koliko je vjerovati ovima da ce uspostaviti trolejbuski saobracaj,vidjecemo,ali su ceste fino ocisnene,mogao bi ici,samo da ne padauser posted image
Za namirnice se ne brinite,ma ima svega u trznim centrima,jedino hljeb danas kasnio,ali i on je stigao..
ja licno mislim da ce se sto se grada tice stabilizovati,jedino ko je "odsjecen" za njih je malo problem,ali mozda se ubrzo i to rijesiuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 20:57:26   
leona81
moji starci i sestra na ilidzi - pejton odsjeceni od svijeta, dp nema nista ni novina ni hljeba ni osnovnih namirnica, stizu tek u utorak...srecom oni jos imaju svega

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:02:45   
Visnja RR
da li ce tramvaj ikada proraditi ...pa zar se danas nisu mogle ocisiti sine user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:09:56   
bananica
ma sve ce se ocistiti, samo polako, nista se ne moze preko noci odraditi

kod nas super, danas bilo radno, nisam se nikad u zivotu sa lopatom druzila, al eto i to se naucilouser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:10:56   
Ilhana RR
Meni samo nije jasno kako je u ovim manjim mjestima oko Sarajeva bolje se narod organizovao da ociste nego po Sarajevu... bar gledajuci po slikama...

A i cudo mi sto nije na vrijeme se pocelo cistiti... organizovati da ciste i poljuprivljednici koji imaju traktore, kao sto rade po Evropi... naravno neka plate ljudima... ili kao u Srbiji neka se plati narodu da ciste... mislim da bi dosta omladine se prijavilo.. 17 eura po danu...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:18:09   
Visnja RR
ma ko ce platitit... danas slusam klinca ispred zgrade kaze: e da mi neko da 100 eura ja bih citav parking ocistio sam... meni malo ta recenica bas zaparalaa usi jer , nekad (sad samo mali pocenat) se s "pjesmom" cistilo i druzilo ispred zgrada i u anselju...jeste da je tada i vojska odradjivala veci dio i civilna zastita je znala sta treba raditi ...
nasa CZ se mozda oglasi u ponedeljak , valjda ih zatekao vikend... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:19:34   
rose
IZVORNA PORUKA: vjestica

poređenje sa ratom bolje da ne komentarišem user posted image
u ratu sam imala šporet i drva, i na to sma se mogla grijati i skuhati ručak
+2 bunara u ulici za vodu
sada u zgradi, da mi nestane vode i struje, smrzli bi se



a gdje su ti bunari...cisto informativno posto si ti bila tu u ulici gdje sam ja sada user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:25:39   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

da li ce tramvaj ikada proraditi ...pa zar se danas nisu mogle ocisiti sine user posted image

Mog su svekra i skoro sve radnike GRASA zvali na posao, da ciste naravno...tramvajske stanice i ulice...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:27:06   
dubravka01
Žene mojom ulicom prošao BAGER!!! user posted image

Nije zgrtalica, ali i ovo je napredak user posted image


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:30:34   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma ko ce platitit... danas slusam klinca ispred zgrade kaze: e da mi neko da 100 eura ja bih citav parking ocistio sam... meni malo ta recenica bas zaparalaa usi jer , nekad (sad samo mali pocenat) se s "pjesmom" cistilo i druzilo ispred zgrada i u anselju...jeste da je tada i vojska odradjivala veci dio i civilna zastita je znala sta treba raditi ...
nasa CZ se mozda oglasi u ponedeljak , valjda ih zatekao vikend... user posted image


po meni je najbolje rješenje kazna - komunalna dužnost (nisam sigurna da li je i kod nas zakonom ovo regulisano, ali u HR jeste!) svakog građanina je da očisti ispred svog haustora ili radnje a naročito da očisti svoje auto! ovo je najbolje rješenje i onda nemaš potrebe da plaćas dodatno rad pojedinaca da oko svoje zgrade očiste! user posted image
ja da recimo znam da ce mi sad puknuti kaznu za neočišćeno auto i haustor, znaš kako bi se uhvatila lopatanja user posted image ma s merakom..nego, većina ni lopatu nema..a imali bi da postoje kazne user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:32:56   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Meni samo nije jasno kako je u ovim manjim mjestima oko Sarajeva bolje se narod organizovao da ociste nego po Sarajevu... bar gledajuci po slikama...

A i cudo mi sto nije na vrijeme se pocelo cistiti... organizovati da ciste i poljuprivljednici koji imaju traktore, kao sto rade po Evropi... naravno neka plate ljudima... ili kao u Srbiji neka se plati narodu da ciste... mislim da bi dosta omladine se prijavilo.. 17 eura po danu...


E moja Ilha, ovaj narod izgleda ceka da im se dodje i pred vrata ocistiti. Boga mi nasi su se muski danas potrudili pa fino lopate u ruke i sve do ceste ocistili ispred zgrada i kuca, a ima jedan stranac u komsiluku pa ima onu malu grtalicu, pa on fino gdje god je mogao zasao, niko ga nije nista ni pitao on samo klimne glavom i kao da mu je to posao...
A sto se tice hrane, drva, struje i svega ostalog... pa zar tako brzo zaboravljate??? Mi smo na zalost dobili opomenu prije 2 godine, tako da u nasim podrucjima niti jedna porodica ne zivi bez zaliha i u najljepse doba...

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:33:42   
calahoe
Kolonu auta i autobusa zaglavljenih u Salakovcu jos nisu uspjeli izvuci:(Istina,pripadni GSS-a su se uspjeli probiti do njih ,donjeti im hranu i pice,al ipak:((( ti ljudi su vec vise od 24h tu.U koloni je i bebica od godinu danauser posted image
Znam iz pouzadnih izvora da se sutra u cik zore dize helikopter OS da probaju pomoci,danas u toku dana nije bilo nikako moguce,meteo uslovi katastrofa,vjetar i uzasna vidljivost.
Kod nas u MO stanje isto,nadamo se da ce sutra osvanuti ljepsi dan da helikopter uspije poletjeti

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:34:19   
koka i po
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma ko ce platitit... danas slusam klinca ispred zgrade kaze: e da mi neko da 100 eura ja bih citav parking ocistio sam... meni malo ta recenica bas zaparalaa usi jer , nekad (sad samo mali pocenat) se s "pjesmom" cistilo i druzilo ispred zgrada i u anselju...jeste da je tada i vojska odradjivala veci dio i civilna zastita je znala sta treba raditi ...
nasa CZ se mozda oglasi u ponedeljak , valjda ih zatekao vikend... user posted image


po meni je najbolje rješenje kazna - komunalna dužnost (nisam sigurna da li je i kod nas zakonom ovo regulisano, ali u HR jeste!) svakog građanina je da očisti ispred svog haustora ili radnje a naročito da očisti svoje auto! ovo je najbolje rješenje i onda nemaš potrebe da plaćas dodatno rad pojedinaca da oko svoje zgrade očiste! user posted image
ja da recimo znam da ce mi sad puknuti kaznu za neočišćeno auto i haustor, znaš kako bi se uhvatila lopatanja user posted image ma s merakom..nego, većina ni lopatu nema..a imali bi da postoje kazne user posted image




pa ovo se valjda podrazumjeva user posted image
mislim...da cekam da neko pomete ispred mojih vrata user posted image
kod nas je za to zaduzen kucni savjet.
i svako cisti ispred svojih vrata.

< Poruku je uredio koka i po -- 4.2.2012 21:36:06 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:36:53   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma ko ce platitit... danas slusam klinca ispred zgrade kaze: e da mi neko da 100 eura ja bih citav parking ocistio sam... meni malo ta recenica bas zaparalaa usi jer , nekad (sad samo mali pocenat) se s "pjesmom" cistilo i druzilo ispred zgrada i u anselju...jeste da je tada i vojska odradjivala veci dio i civilna zastita je znala sta treba raditi ...
nasa CZ se mozda oglasi u ponedeljak , valjda ih zatekao vikend... user posted image


po meni je najbolje rješenje kazna - komunalna dužnost (nisam sigurna da li je i kod nas zakonom ovo regulisano, ali u HR jeste!) svakog građanina je da očisti ispred svog haustora ili radnje a naročito da očisti svoje auto! ovo je najbolje rješenje i onda nemaš potrebe da plaćas dodatno rad pojedinaca da oko svoje zgrade očiste! user posted image
ja da recimo znam da ce mi sad puknuti kaznu za neočišćeno auto i haustor, znaš kako bi se uhvatila lopatanja user posted image ma s merakom..nego, većina ni lopatu nema..a imali bi da postoje kazne user posted image




pa ovo se valjda podrazumjeva user posted image
mislim...da cekam da neko pomete ispred mojih vrata user posted image
kod nas je za to zaduzen kucni savjet.


ama naravno da ces očistiti svoje auto, ali ja recimo neću do maja user posted image
poenta je da ti ne smije biti auto prekriven snijegom ..policija zareda i puca kaze..ja sad gledala na dnevniku nove tv..svaka im čast! znas kako su se svi latili lopata..a kod nas se bordaju i snimaju budalaste klipove kako skaču kroz prozor kuće user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:37:54   
dubravka01
Ja bogami znam da se u mojij mahali čistilo cijeli dan a i još se evo čisti, mislim na čišćenje lopatama, e sad uvjek će biti onih koji hoće i onih koji neće, čak i da postoje kazne ja mislim bilo bi ih...
To je stvar ja mislim i kućnog odgoja i same ljudskosti od osobe do osobe.

E da i da napomenem ovo čišćenje je bilo samo za svoj interes i račun, niko im niti je platio niti iskreno mislim da bi trebao..


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:38:30   
Medić*
IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma ko ce platitit... danas slusam klinca ispred zgrade kaze: e da mi neko da 100 eura ja bih citav parking ocistio sam... meni malo ta recenica bas zaparalaa usi jer , nekad (sad samo mali pocenat) se s "pjesmom" cistilo i druzilo ispred zgrada i u anselju...jeste da je tada i vojska odradjivala veci dio i civilna zastita je znala sta treba raditi ...
nasa CZ se mozda oglasi u ponedeljak , valjda ih zatekao vikend... user posted image


po meni je najbolje rješenje kazna - komunalna dužnost (nisam sigurna da li je i kod nas zakonom ovo regulisano, ali u HR jeste!) svakog građanina je da očisti ispred svog haustora ili radnje a naročito da očisti svoje auto! ovo je najbolje rješenje i onda nemaš potrebe da plaćas dodatno rad pojedinaca da oko svoje zgrade očiste! user posted image
ja da recimo znam da ce mi sad puknuti kaznu za neočišćeno auto i haustor, znaš kako bi se uhvatila lopatanja user posted image ma s merakom..nego, većina ni lopatu nema..a imali bi da postoje kazne user posted image




pa ovo se valjda podrazumjeva user posted image
mislim...da cekam da neko pomete ispred mojih vrata user posted image
kod nas je za to zaduzen kucni savjet.


Podrazumjeva se naravno i ljudi to i rade, jedino nemocni i stari koji nemaju nikoga, cisto sumnjam da ce iko cekati da mu pred vratima stoji blokada snjega, mora zivjeti...

a mislim da na vijestima cu da je i zakonom regulisano i kazne idu od 90 km pa ne znam dokle...za auta ne znam user posted image



< Poruku je uredio medic slatki -- 4.2.2012 21:39:49 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:40:22   
koka i po
lopata nema zube i ne ujedauser posted image
provjereno user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:40:24   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dubravka01

Ja bogami znam da se u mojij mahali čistilo cijeli dan a i još se evo čisti, mislim na čišćenje lopatama, e sad uvjek će biti onih koji hoće i onih koji neće, čak i da postoje kazne ja mislim bilo bi ih...
To je stvar ja mislim i kućnog odgoja i same ljudskosti od osobe do osobe.

E da i da napomenem ovo čišćenje je bilo samo za svoj interes i račun, niko im niti je platio niti iskreno mislim da bi trebao..



ja sam se nadovezala na ovu priču visnjinu od 100 EURa i čišćenje snijega i sta je danas ljudima motivacija..kod mene jos uvijek ima snijega koliko hoćeš..ne vidim da su ulice cisteuser posted image ...jos uvijek je stanje prirodne nesreće..tako da, slabo smo se mi organizovali...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:44:31   
neki x
Sto se tice obaveze odlaska na posao...Ja sam danas bila slobodna(jedva izmjaukala zbog BBuser posted image user posted image user posted image )
A sutra izgleda moram na posao,dosli neki ludjaci u hotel!!!!!Ne znam otkud se stvoriseuser posted image user posted image user posted image
Valja mi poraniti,hajd lahko cu ja sici,al valja mi se popeti na ovo brdouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:48:13   
Lady26
MM je cistio skoro cijeli dan, sa samo 2 pauze a 3x se presvlacio, mokar do koze..ali je ocistio auto i oko auta, jos da sutra puteljak ociste i moci cemo sa autom ako bude trebalo gdje ici...hB...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:48:23   
bananica

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: dubravka01

Ja bogami znam da se u mojij mahali čistilo cijeli dan a i još se evo čisti, mislim na čišćenje lopatama, e sad uvjek će biti onih koji hoće i onih koji neće, čak i da postoje kazne ja mislim bilo bi ih...
To je stvar ja mislim i kućnog odgoja i same ljudskosti od osobe do osobe.

E da i da napomenem ovo čišćenje je bilo samo za svoj interes i račun, niko im niti je platio niti iskreno mislim da bi trebao..



ja sam se nadovezala na ovu priču visnjinu od 100 EURa i čišćenje snijega i sta je danas ljudima motivacija..kod mene jos uvijek ima snijega koliko hoćeš..ne vidim da su ulice cisteuser posted image ...jos uvijek je stanje prirodne nesreće..tako da, slabo smo se mi organizovali...user posted image




e dala bih mu ja 100eura, ocistio bi on sve i to sa pjesmomuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:56:35   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

MM je cistio skoro cijeli dan, sa samo 2 pauze a 3x se presvlacio, mokar do koze..ali je ocistio auto i oko auta, jos da sutra puteljak ociste i moci cemo sa autom ako bude trebalo gdje ici...hB...


mi i d aočistimo auto, nema šansi da izađemo jer je ulica zatrpana..samo utrta staza za hodanje


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 21:59:27   
Lady26
Eeee al su oni zato lopatali cijeli dan i donekle ocistili putic (iza kuce do glavne ulice)....ako ne zatrpa opet moci ce se sutra ocistiti fino da moze i auto izaci...
Nije daleko, 10-15m od glavne ceste user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:00:40   
M kao Mama
poki, tako je i kod nas, ali dok se svi ne uhvatimo lopate, bogami, nema nam fajde,

meni se čini da je nama b ager prošao, ali to je u mojim očima grtalica, hahahaha

Bogami, vidi se na mojim slikama danas, tuneli su se pravili da bi se došlo do te prtine, odnosno putića, pa dalje do auta

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *