|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:11:54   
Visnja RR
i mi imamo dva uljana radijatora za slucaj da nestane plina ali ako nestane struje onda nema nicega na ovom minusu... nema grijanja, nema kuhanja a nema ni vode jer bi cjevi garant popucale a i pumpe koje rade na struju .... ma....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:12:35   
Anoniman
Raport sa D. Velesica;
Hvala Bogu pa imam naviku(pokupila od mame) da mi je kuca uvijek puna namirnica, a u zamrzivacu uvijek imam mesa...Sibice sam na dohvat ruke pripremila, vodu nasula, svijeca svakako imam uvijek na sve strane(vjeciti romantikuser posted image ). Sreca, brat je tu...pa se nekako sigurnije osjecamuser posted image Ocistio mi je avliju, auto, i ispred zgrade sa komsijama. Grtalica je prosla, ali auta ne saobracaju.
Isao  je i do apoteke..kupio mi Paracetamol i Voltaren cepice, ako zafali nB...jer Iman evo dvije noci ima temp.Preko dana je OK, ali po noci je uhvatiuser posted image U prodavnici nema hljeba ni jaja, ali hB ja sam skoljku jaja u srijedu kupila,a za hljeb imam brasno, pa pravim...Mi smo hB zbrinuti i nije nam frka, ali su mi na umu svi oni koji nemaju rezerve hrane, koji imaju problema sa grijanjem...

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:13:45   
ElmaB
Ma ja se zaista bojim da struje ne nestane, onda se mogu slikati. Bilo bi pješice kod mame na Logavinu!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:14:18   
Anoniman
Zaboravih vam reci...moj odvaljeni brat maloprije ode u grad, pješke, u grad da se nadje sa jaranima...Kaze, ode se fotkati, zezati sa jaranima i bacati laste u snijeguser posted image Ko mladostuser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 4.2.2012 19:16:07 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:14:27   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Esmica

Ja sam Bogami sad skontala da moramo biti bolje spremni za vanredne situacije.Ne samo da svakodnevno zavisimo od Konzuma,nego mi u zgradama zavisimo i od vode,i struje,i grijanja...nit u ovakvoj situaciji mogu otic svojima da nesto od toga nestane,nit sam bliska s nekim ovdje,a i da jesam svi u istom kupusu.
Nema muza jos s jajima




moja esmice, pa imal mobitel da se nije đe zadržo, haaaaaaa

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:19:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Zaboravih vam reci...moj odvaljeni brat maloprije ode u grad, pješke, u grad da se nadje sa jaranima...Kaze, ode se fotkati, zezati sa jaranima i bacati laste u snijeguser posted image Ko mladostuser posted image


super i ja ću sutra il prekosutra, mora se user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:23:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Raport sa D. Velesica;
Hvala Bogu pa imam naviku(pokupila od mame) da mi je kuca uvijek puna namirnica, a u zamrzivacu uvijek imam mesa...Sibice sam na dohvat ruke pripremila, vodu nasula, svijeca svakako imam uvijek na sve strane(vjeciti romantikuser posted image ). Sreca, brat je tu...pa se nekako sigurnije osjecamuser posted image Ocistio mi je avliju, auto, i ispred zgrade sa komsijama. Grtalica je prosla, ali auta ne saobracaju.
Isao  je i do apoteke..kupio mi Paracetamol i Voltaren cepice, ako zafali nB...jer Iman evo dvije noci ima temp.Preko dana je OK, ali po noci je uhvatiuser posted image U prodavnici nema hljeba ni jaja, ali hB ja sam skoljku jaja u srijedu kupila,a za hljeb imam brasno, pa pravim...Mi smo hB zbrinuti i nije nam frka, ali su mi na umu svi oni koji nemaju rezerve hrane, koji imaju problema sa grijanjem...



nadam se prolazno je mila...
sreća braco je tu...
a imaš i nas...da šta treaš...pješke sa sedrenika stižemouser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:23:46   
mamine oci
nije sve tako crnouser posted image zato zene sabura  i ovo ce proci,a ovo za zalihe lijepo je stvarno imati sa strane nikad se nezna sta donosi dan sta noc, naravno ko moze,ja nazalost nikad ne kupujem namirnice na veliko,jer niti imam gjde mjesta ostaviti, ali hvala Bogu brasna ima pa snalazimo se i meni je bas romanticno muz neradiuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:25:20   
veeseelaa
ne znam kome će na ovom kijametu laminat pasti na pamet.


user posted image

nama je u sarajevu 2008 u decemrbu presato dotok plina..


da, sjećam se, ja se tek porodila i iznijeli me iz stana jer nisam mogla sići zbog rane.... bila kod mame desetak dana dok plin nije ponovo došao... al ništa strašno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:26:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamine oci

nije sve tako crnouser posted image zato zene sabura  i ovo ce proci,a ovo za zalihe lijepo je stvarno imati sa strane nikad se nezna sta donosi dan sta noc, naravno ko moze,ja nazalost nikad ne kupujem namirnice na veliko,jer niti imam gjde mjesta ostaviti, ali hvala Bogu brasna ima pa snalazimo se i meni je bas romanticno muz neradiuser posted image


ako šta treba zovi, naći ćemo se na pola puta


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:27:00   
Esmica
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


moja esmice, pa imal mobitel da se nije đe zadržo, haaaaaaa

po belaju nemam kredita.
Jos cekam.
Kontam mozda je otisao dalje,u drugu prodavnicu.Ma i ja navalila na jaja,al eto,nekako za sve mi jaja trebaju.Sinoc smo mi isli nesto kupovati,ali bas je bilo nevrijeme,pa nismo uzeli skoljku jaja,da ne nosimo po onom vremenu,a danas nigdje jaja u blizini.
Sad sam i ja nasula u kanistere vode,nek se nadje.
Jutros ja pricam muzu rekoh kud ne uzeh broj od onog covjeka sto prodaje krompire domace s Romanije.A nedavno covjek prolazio ovuda,i nama nije trebalo,pa nisam ni kupila.
Muz se smije,kaze pa sta bi ti on sad.Ja tek skontah da ne moze ni dovuci krompire do nas. user posted image


_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:27:49   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamine oci

nije sve tako crnouser posted image zato zene sabura  i ovo ce proci,a ovo za zalihe lijepo je stvarno imati sa strane nikad se nezna sta donosi dan sta noc, naravno ko moze,ja nazalost nikad ne kupujem namirnice na veliko,jer niti imam gjde mjesta ostaviti, ali hvala Bogu brasna ima pa snalazimo se i meni je bas romanticno muz neradiuser posted image


ako šta treba zovi, naći ćemo se na pola puta


ne treba u svakom slucaju hvalauser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:28:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne znam kome će na ovom kijametu laminat pasti na pamet.


user posted image

nama je u sarajevu 2008 u decemrbu presato dotok plina..


da, sjećam se, ja se tek porodila i iznijeli me iz stana jer nisam mogla sići zbog rane.... bila kod mame desetak dana dok plin nije ponovo došao... al ništa strašno



čuj ništa strašno...
dobro vesela kako vam nisu cijevi u kući popucale kad nije strašno...

a i meni mati kao ni mnogima nije u stanu hebote i kod mame mi plinuser posted image
ja kupila kaminuser posted image
da vidiš i sad ljepoteuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:30:29   
veeseelaa
a i meni mati kao ni mnogima nije u stanu hebote i kod mame mi plinuser posted image


pa obično raja ima i šporet na drva, mislim uvijek neko ima


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:30:45   
Visnja RR
i da...ako nema struje nema ni neta user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:31:29   
vjestica
poređenje sa ratom bolje da ne komentarišem user posted image
u ratu sam imala šporet i drva, i na to sma se mogla grijati i skuhati ručak
+2 bunara u ulici za vodu
sada u zgradi, da mi nestane vode i struje, smrzli bi se


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:38:38   
M kao Mama
esmice de da ga ja zovnem, predstavit ću se kao član Kriznog štaba/stožera RR, reči ću mu žena u Vas se brine, za Vas, manite se jaja, de kući

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:39:45   
koka i po
i meni treba struja da bi se grijala tj mojoj pumpi za centralno grijanje da bi radila.
nemam tis sporet .
ne kupujem zalihe hrane jer mi je ostava mala,tako da ih nemam.
aman sad trebam da se za glavu hvatam i da razmisljam sta bi bilo kad bi bilo.
a kako uporediti i sa cime pojedine postove nego sa uvertirom u predratno stanje.
na kraju zasto prizivati nesto ako do sada sve dobro funkcionise i opterecavati se s time.


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:40:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a i meni mati kao ni mnogima nije u stanu hebote i kod mame mi plinuser posted image


pa obično raja ima i šporet na drva, mislim uvijek neko ima



nema vesela nema...nema mi ni mater ni sestra niti jedna zaova...
nisma debil da dam pred porod 5000 Km za kamin i drva da mi se dijete ne smrne i ono kraj mene i ono u stomaku i ja sama dva mjeseca pred porod...

i nemama raje sa tiš špretima...i d aimama raju neću ljudima ić da komoditet kvarim tek tako...
a na sve to muž mi morao kod kuće biti da pali grijalice da nam ne zaledi voda i ne popuca u kuhinji i tolaetu
i da nam ne popucaju radijatri jer u njima je voda mislim ko ima grijanej to zna...da ti pukne instalacija nebi ti bog spasio ni namještaj ni išta u kući i nebi se u sred zime sve to osušilo nikako...

mislim preživjeh i to ko i rat...al nemojte mi pričat kako je sve lagano, lijepo, cool i kako smo mogli u ratu
sve da je potmana brinem i brinula sam brinula maksimalno i za djecom i sobom i materom i mužemuser posted image

I treba uvijek biti spremna na sve...meni nije ništa zajebancija ...ja sam mnogo toga doživjekla i sad da pomislim da mi djeca to doživljavaju prijatno mi nije nikakouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:40:12   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:40:31   
vjestica
nemam ni ja jaja u kući user posted image
ustvari tek večeras skontala da pola toga nema u kući, jer smo tek trebali otići u veliku mjesečnu nabavku
ali snaći ćemo se sa ovim što imamo
malo OT - ako nemam jaja, ima li šta drugo čime mogu namazati lisnato tijesto?


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:41:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

esmice de da ga ja zovnem, predstavit ću se kao član Kriznog štaba/stožera RR, reči ću mu žena u Vas se brine, za Vas, manite se jaja, de kući

user posted image
il pošalji emici kredita bona jednostavnije jeuser posted image prepast će čojeka...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 19:52:30   
veeseelaa
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150511956846300&set=a.10150511955331300.373647.9659541299&type=1

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 20:04:37   
mama75
S obzirom da je u Sarajevu vandredno stanje, u slučaju da nekome pozli ili da je hitno potrebna ljekarska pomoć: Klub spasavalaca 2000 u posjedu je dva interventna vozila koja mogu doći do onih unesrećenih građana do kojih ne mogu stići vozila hitne pomoći, potvrdio je za portal Radio Sarajevo Pašaga Grbo, predsjednik Kluba.

Ekipe Kluba spasavalaca možete dobiti na broj telefona 061 911 911 .
Proširite vijesti dalje

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 20:17:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Raport sa D. Velesica;
Hvala Bogu pa imam naviku(pokupila od mame) da mi je kuca uvijek puna namirnica, a u zamrzivacu uvijek imam mesa...Sibice sam na dohvat ruke pripremila, vodu nasula, svijeca svakako imam uvijek na sve strane(vjeciti romantikuser posted image ). Sreca, brat je tu...pa se nekako sigurnije osjecamuser posted image Ocistio mi je avliju, auto, i ispred zgrade sa komsijama. Grtalica je prosla, ali auta ne saobracaju.
Isao  je i do apoteke..kupio mi Paracetamol i Voltaren cepice, ako zafali nB...jer Iman evo dvije noci ima temp.Preko dana je OK, ali po noci je uhvatiuser posted image U prodavnici nema hljeba ni jaja, ali hB ja sam skoljku jaja u srijedu kupila,a za hljeb imam brasno, pa pravim...Mi smo hB zbrinuti i nije nam frka, ali su mi na umu svi oni koji nemaju rezerve hrane, koji imaju problema sa grijanjem...



nadam se prolazno je mila...
sreća braco je tu...
a imaš i nas...da šta trebaš...pješke sa sedrenika stižemouser posted image user posted image
Sad je super, luduje i sve prevrceuser posted image , nadam se da se ovu nos nece vracati ta tura...mislim da su zubici...petice ce cini mi se, mada dosad nismo imali prolema sa zubima. Al' 'naoruzali' smo se user posted image

A za ovo drugo...user posted image hvala user posted image user posted image user posted image

PS. gledam danas raju sa Sedrenika...kingovi ste. najbolje mahalu ocistili, a zasigurno najveciuser posted image vam jeuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *