|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:22:44   
Bambi09
Kod nas nema nastave iducu heftu nikako :) Ako je raspust prosao bez snijega, nece ova hefta user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:23:05   
veeseelaa
ja kad sam čula da u JKP Rad u Sarajevu ima samo 70 grtalica ja ostala paf
Kontam pa kako je onda tek u drugim gradovimauser posted image
kod nas u ulici neki kralj rovokopač upregao i po mahale očistio, ostalo ekipa s lopatama




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:23:37   
dinaa
haha a ko ti je rodbina,konkretno ravnima se ne moze prici ovo je provjereno da nemoze provjerenijeuser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:24:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: dinaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dinaa

Kod nas je stanje grozno grtalica prosla samo jednom danas prije podne kroz grad i to je touser posted image ,mm i jedan komsija su sami lopatali danas ispred zgrade ostalim izgleda mizerno bilo latiti se lopate hmmm sto bi kad ce neko drugi,za auto nam nije frka u garazi je ali ulice i prilaz zgradi je ocaj zivi,a sela su jos uvijek odsjecena og grada i grtalice uopste nisu ni krenule prema selima grooozno,a za skolu cemo tek sutra znati da li je obustavljena nastava ili ne,mislim nije mi jasno kako ce doci ta djeca koja vozare ali eto...


a gdje ovo?


U Varesu.


a za sela, imaju oko metar i po snijega,bar u Ravnimauser posted image ali to oni kolektivno ciste i nista im ne fali, info iz prve ruke, imam gore rodbinu...


ma da se svi organiziraju i uhvate posla ne bi bilo frke


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:25:06   
Selminja
Ja naroda sto se uspanicio ko da je smak svijeta poceo u najmanju ruku user posted image kad je vrelo u junu, tobe jarabi sta je ovo, snijeg u februaru je isto novitet user posted image kad ne padoh u nesvjestod vanrednih vijesti po tv-u u ratu ih ovoliko nije bilo. Dzaba, nije se rodio...
Ja sam bas uzivala, volim snijeg i zimu, mm i ja prosetali, grudvali se, nosevi se smrzli, bebu cuvala sveki.
Pozitiva user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:25:50   
veeseelaa
mi koji smo u gradu ne bi trebali kukati
zahebano je raji u prigradkim naseljima, njih grtalica nikad i nije obilazila user posted image a zamislite još brdo, skotrljaš se i eto te u centru user posted image ima sve gore od goreg


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:27:28   
veeseelaa
Ja sam bas uzivala, volim snijeg i zimu, mm i ja prosetali, grudvali se, nosevi se smrzli, bebu cuvala sveki.
Pozitiva user posted image


bravo, već sam se prepala da nas je malo koje uživajuuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:28:05   
neki x
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A sada maksuz prebrojah jaja...imam 12...user posted image ...moze se i kakva torta oboriti...user posted image ...ma u svemu treba gldati neki hajr.


hahahah i meni došlo da napravim neki kolač, ko mi neki praznik danas user posted image


Ugledaj se na mene,ja vazdan u kuhinjiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:28:47   
animagical

IZVORNA PORUKA: dinaa

haha a ko ti je rodbina,konkretno ravnima se ne moze prici ovo je provjereno da nemoze provjerenijeuser posted image

pa ne mogu oni nigdje,ali do komsije ili do stala i ostalog mogu... a oni na selu sve imaju, sto se tice hrane i potrepstina...mogi ti na pp javiti ko mi je rodbina,ako te zanima?

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:28:55   
neki x
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mi koji smo u gradu ne bi trebali kukati
zahebano je raji u prigradkim naseljima, njih grtalica nikad i nije obilazila user posted image a zamislite još brdo, skotrljaš se i eto te u centru user posted image ima sve gore od goreg


Jah skotrljacu se ja,al ko sto kazes ima gore od goreg-kako cu uzbrdo???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:29:42   
animagical

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mi koji smo u gradu ne bi trebali kukati
zahebano je raji u prigradkim naseljima, njih grtalica nikad i nije obilazila user posted image a zamislite još brdo, skotrljaš se i eto te u centru user posted image ima sve gore od goreg




ovo ti nesto na moj racunuser posted image ja se spustam u tepsiji...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:30:00   
lepetetka
eee ženice moje drage, meni je lijepo, dobro smo, zdravo hB ali mi fali starije dijete...otišao prije dvatri dana kod dede i nane, danas trebali po njega poslije BB otići, i ne dade nam se.... a ja ga poželjelaaaaaaaaa user posted image user posted image ....sreća pa telefoni rade pa se bar možemo čuti...ne bi mi to tako teško palo da znam da mogu do njega al kada je napadao, sve kontam nešto će mu faliti, mada ne fali ništa ali eto.....
Bebo volim teeeeeeee!!!!!!!!

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:32:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mi koji smo u gradu ne bi trebali kukati
zahebano je raji u prigradkim naseljima, njih grtalica nikad i nije obilazila user posted image a zamislite još brdo, skotrljaš se i eto te u centru user posted image ima sve gore od goreg


Jah skotrljacu se ja,al ko sto kazes ima gore od goreg-kako cu uzbrdo???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:32:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mi koji smo u gradu ne bi trebali kukati
zahebano je raji u prigradkim naseljima, njih grtalica nikad i nije obilazila user posted image a zamislite još brdo, skotrljaš se i eto te u centru user posted image ima sve gore od goreg




ovo ti nesto na moj racunuser posted image ja se spustam u tepsiji...


uh user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:32:49   
rose 87

IZVORNA PORUKA: Selminja

Ja naroda sto se uspanicio ko da je smak svijeta poceo u najmanju ruku user posted image kad je vrelo u junu, tobe jarabi sta je ovo, snijeg u februaru je isto novitet user posted image kad ne padoh u nesvjestod vanrednih vijesti po tv-u u ratu ih ovoliko nije bilo. Dzaba, nije se rodio...
Ja sam bas uzivala, volim snijeg i zimu, mm i ja prosetali, grudvali se, nosevi se smrzli, bebu cuvala sveki.
Pozitiva user posted image

ovo potpisujem,ja i djecak uzivalli danas a sutra cemo sve troje aBd


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:32:58   
animagical
ma ne daj se lepetetka, njemu je fino,snijeg, igranje,maze ga i paze...ko bolje pazi od nana i deda?

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:33:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A sada maksuz prebrojah jaja...imam 12...user posted image ...moze se i kakva torta oboriti...user posted image ...ma u svemu treba gldati neki hajr.


hahahah i meni došlo da napravim neki kolač, ko mi neki praznik danas user posted image


Ugledaj se na mene,ja vazdan u kuhinjiuser posted image




a vidjela sam fotkice, veselo kod tebe, neka, nekauser posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:34:55   
neki x
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A sada maksuz prebrojah jaja...imam 12...user posted image ...moze se i kakva torta oboriti...user posted image ...ma u svemu treba gldati neki hajr.


hahahah i meni došlo da napravim neki kolač, ko mi neki praznik danas user posted image


Ugledaj se na mene,ja vazdan u kuhinjiuser posted image




a vidjela sam fotkice, veselo kod tebe, neka, nekauser posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:34:56   
dinaa

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: dinaa

haha a ko ti je rodbina,konkretno ravnima se ne moze prici ovo je provjereno da nemoze provjerenijeuser posted image

pa ne mogu oni nigdje,ali do komsije ili do stala i ostalog mogu... a oni na selu sve imaju, sto se tice hrane i potrepstina...mogi ti na pp javiti ko mi je rodbina,ako te zanima?

hajde,hajde zanima meuser posted image ,ma znam da imaju ali problem je otici,dosta ti da znas da ne mozes do grada,bolnice nedaj Boze i odmah svi u depru padajuuser posted image
Nije ni kod nas u gradu frka za namirnice prodavnice su pune,ali mene brine skola ionako djeci u drugoj smjeni slabije griju..

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:34:56   
lepetetka
Animagical njemu je super, paze ga možda i bolje od mene hehe...ali poželi i on seku i nas a i mi njega, a gore mu je super, kuća je ipak, cuko , mace, lopate, bakrači...al eto baš mi fali...user posted image

< Poruku je uredio lepetetka -- 4.2.2012 22:35:36 >


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:36:01   
neki x
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mi koji smo u gradu ne bi trebali kukati
zahebano je raji u prigradkim naseljima, njih grtalica nikad i nije obilazila user posted image a zamislite još brdo, skotrljaš se i eto te u centru user posted image ima sve gore od goreg


Jah skotrljacu se ja,al ko sto kazes ima gore od goreg-kako cu uzbrdo???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image



Bem ti brdo,kud se udadoh ovamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:37:06   
SdZ
naravno da je predivan dan ako mislim samo na sebe


E, to je ono sto mene cijeli dan cini tuznom. Ja sam, hvala Bogu, u toplom i moji najdrazi, pa mi je ovaj snijeg kao neka zabava, lijepi trenuci u zivotu, ali pomisao na djecicu koji nemaju krov nad glavom, ali i starije izaziva osjecaje tuge, zalosti.



_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:39:11   
animagical

IZVORNA PORUKA: dinaa


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: dinaa

haha a ko ti je rodbina,konkretno ravnima se ne moze prici ovo je provjereno da nemoze provjerenijeuser posted image

pa ne mogu oni nigdje,ali do komsije ili do stala i ostalog mogu... a oni na selu sve imaju, sto se tice hrane i potrepstina...mogi ti na pp javiti ko mi je rodbina,ako te zanima?

hajde,hajde zanima meuser posted image ,ma znam da imaju ali problem je otici,dosta ti da znas da ne mozes do grada,bolnice nedaj Boze i odmah svi u depru padajuuser posted image
Nije ni kod nas u gradu frka za namirnice prodavnice su pune,ali mene brine skola ionako djeci u drugoj smjeni slabije griju..

ja ne bih slala dijete po ovom kijametu....ionako je tek pocelo polugodiste, nije frka....
javila sam tiuser posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:40:19   
dinaa
ma meni je skola pet minuta od zgrade ali hladno u skoli,a najvjerovatnije da ga necu ni poslatiuser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:40:57   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

naravno da je predivan dan ako mislim samo na sebe


E, to je ono sto mene cijeli dan cini tuznom. Ja sam, hvala Bogu, u toplom i moji najdrazi, pa mi je ovaj snijeg kao neka zabava, lijepi trenuci u zivotu, ali pomisao na djecicu koji nemaju krov nad glavom, ali i starije izaziva osjecaje tuge, zalosti.



ako cemo po tome uvjek postoje djeca i ljudi koji nemaju da jedu , nemaju krov nad glavom , su bolesni itd. onda bi uvjek trebali biti tuzni i nikada uzivat  u zivotu.

Meni je lijepo vidjet ovaj snjieg i iskrneo rado bi se zarovila :), hvala Bogu  narod u Bih je obezbjedjen koliko toliko, ako smeta snijeg pa svako lopatu u ruke i neka lopata .  Nedao BOg goreg a ovo je lijepo i uzivajte jer nece trajat vjecno par dana i ode snjesko.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Povratak na posao nakon porodiljskog odsustva.
Admin

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *