|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:07:13   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image u ratu su naz zahebali neće više nikad user posted image user posted image user posted image
ja kad sam se trebala poroditi svega sam kupila za 3 mjeseca, samo sebi vjerujem user posted image user posted image user posted image rekoh neće mi mm znati kupiti po želji user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:07:53   
bananica
Evo, ovo neka Vam bude škola, za ubuduće


a zasto???
sve radi, svega ima za kupiti
ja cu sutra , isto kao i danas otici u market po hljeb,mlijeko,brasno,....tj po sve ono sta mi treba
voce i povrce je los izbor, al Boze moj, ima zaledjeno

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:08:18   
veeseelaa
i ja preporučujem da se u ovim hladnim noćima sexate do sabaha user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:08:59   
teacher75
nije mi uopce privlacno da se smrzavam i hodam ko po jajima u strahu da cu pasti, nisam voljela zimu ni snijeg ni kad nisam bila trudna a kamoli sada. ko voli nek izvoli, ja jedva cekam proljece

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:09:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

Evo, ovo neka Vam bude škola, za ubuduće


a zasto???
sve radi, svega ima za kupiti
ja cu sutra , isto kao i danas otici u market po hljeb,mlijeko,brasno,....tj po sve ono sta mi treba
voce i povrce je los izbor, al Boze moj, ima zaledjeno



ma je, al negdje se ne može sa autom otići u nabavku, ko bi to nosio
ja ne user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:10:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

nije mi uopce privlacno da se smrzavam i hodam ko po jajima u strahu da cu pasti, nisam voljela zimu ni snijeg ni kad nisam bila trudna a kamoli sada. ko voli nek izvoli, ja jedva cekam proljece


mrgude moj lijepi
a gdje je trudnička euforija? nemoj mi toga pliz, hoću te veselu hebo ga miš


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:10:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image u ratu su naz zahebali neće više nikad user posted image user posted image user posted image
ja kad sam se trebala poroditi svega sam kupila za 3 mjeseca, samo sebi vjerujem user posted image user posted image user posted image rekoh neće mi mm znati kupiti po želji user posted image user posted image


isto majkemi...
i sa starijom i mlađom...a pazi starija mi u ljeto rođena...

aal hajd ne mora vskao vrećama i paketima navlačit ko miš mekinjaš...al osnovno imat za nekoliko dana to mi baš normalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:10:31   
Medić*
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

svako gleda iz svoje perspektive, ne bih ni ja kukala ovoliko da nisam user posted image i zatocena u stanu ,vec bih izasla vani i zafrkavala se



e, bogami i ja sam trudna i to još s arizičnom trudnoćom, al nisam mogla odoliti danas da ne izđem, vrtila se malo oko auta čistila koliko sam mogla dohvatiti, dok su muški lopatali, a djeca ludovala.

Medić slatki, dobro si sve poredala, ja evo čitam i čudom se čudim, kako neko može sebi dopustiti da ga zima zatekne, pa nema zaliha, barem osnovnih, ja kada vidim da mi je nešto na pola, a ne pri kraju kupujem, i stalno navlačim i dovlačim ko miš, neki dan natjeram H da kupi dvije vreće brašna po 25 kila, neka ih nek stoje, mlijeka, soka, ulja uvijek po karton, tjestenine, konzervi, mesa i povrća u ledu, sedam dana neka pada ja se ne brinem.

Evo, ovo neka Vam bude škola, za ubuduće


Alma hvala Bogu pa mi to mozemo kupovati na veliko. Dosta dosta njih ne moze , teska vreemena. Ja sam danas toliko bila tuzna kada me komsinica nazvala i zamolila za 20 kmuser posted image , penzioneri su, zive... ma da je tri metra snijega ne bi mi bilo tesko izaci im u susret, mnogi bi od nas. Uvjerila sam se danas da takvih slucajeva ima mnogo...nazalost.

< Poruku je uredio medic slatki -- 4.2.2012 23:11:28 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:10:44   
mimikimi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i ja preporučujem da se u ovim hladnim noćima sexate do sabaha user posted image


user posted image


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:11:46   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: bananica

Evo, ovo neka Vam bude škola, za ubuduće


a zasto???
sve radi, svega ima za kupiti
ja cu sutra , isto kao i danas otici u market po hljeb,mlijeko,brasno,....tj po sve ono sta mi treba
voce i povrce je los izbor, al Boze moj, ima zaledjeno



bananica


zato, što se moglo desiti da bude prolašeno vanredno stanje,, pa da tijadni ljudi koje jako , jako žalim, koji su danas išli i po 3 sata pješice do posla i nazad, ostanu svojim kućama kao i mi, a katanac u vrata na granapu,

ustvari, svak ima pravo izbora, ja volim da uvijek imam alternativu, da ne dovedem sebe pred zid, koliko i kad god to mogu, možda za nekoga jesam šiza i vaka ili nakva, ali ja tako navikla i meni je tako ispravno,

a ko voli, nek izvoli nek razmišlja gdje će i kada naći jaje, puter, mlijeko, pelene, meso, ja Bogami mozak na pašu

Objave: 4135
Član od: 10.8.2010
Status: odsutan
Evo, ovo neka Vam bude škola, za ubuduće


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:11:48   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

nije mi uopce privlacno da se smrzavam i hodam ko po jajima u strahu da cu pasti, nisam voljela zimu ni snijeg ni kad nisam bila trudna a kamoli sada. ko voli nek izvoli, ja jedva cekam proljece


mrgude moj lijepi
a gdje je trudnička euforija? nemoj mi toga pliz, hoću te veselu hebo ga miš


bicu vesela kad dodje proljece i prodje baby bluesuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:12:04   
vjestica
IZVORNA PORUKA: bananica

Evo, ovo neka Vam bude škola, za ubuduće


a zasto???
sve radi, svega ima za kupiti
ja cu sutra , isto kao i danas otici u market po hljeb,mlijeko,brasno,....tj po sve ono sta mi treba
voce i povrce je los izbor, al Boze moj, ima zaledjeno

vala baš, pa nije rat
pa i ako se ne može autom doći, pa ne moraš se natovariti, što ne kupiš danas, kupićeš sutra, ha ja
btw ni ja ne volim zimu
čekam proljeće tj ljeto i more user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:12:08   
veeseelaa
medić budi hepi jer si uradila dobro djelo
za radost uvijek ima razlog, samo se okrenimo oko sebe malo
pa iako je neko u belaju, pomognimo i budimo sretne jer smo bile u mogućnosti pomoći
i onda se radujmo snijegu i zimskim čarolijama
Vjerujem da će u ovom mjesecu biti začeto puno user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:12:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: bananica

Evo, ovo neka Vam bude škola, za ubuduće


a zasto???
sve radi, svega ima za kupiti
ja cu sutra , isto kao i danas otici u market po hljeb,mlijeko,brasno,....tj po sve ono sta mi treba
voce i povrce je los izbor, al Boze moj, ima zaledjeno

vala baš, pa nije rat
pa i ako se ne može autom doći, pa ne moraš se natovariti, što ne kupiš danas, kupićeš sutra, ha ja
btw ni ja ne volim zimu
čekam proljeće tj ljeto i more user posted image



moraš uvijek biti spreman, vidite kakva je stoka ovaj Dodik user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 4.2.2012 23:13:32 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:13:18   
Selminja
joj u mene mati i danas dan ima baska sobu u kojoj je navaljano najmanje 2 vrece brasna, kartoni ulja, secera, suho meso itd ostala navika od rata, a mene pojede jer i ja tako ne moguuser posted image , nemam ja sobe viska ko ona

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:14:19   
M kao Mama
medić, ja pričam o porodicama koje imaju primanja, redovna koliko toliko, da ne kažem pričam konkretno o ženama sa foruma, o penzionerima ni riječi, njima svaka čast, kako životare, cijeli život radili doprinosili za državu i dobrobit svih, sada za hljeba nemaju

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:14:58   
vjestica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: bananica

Evo, ovo neka Vam bude škola, za ubuduće


a zasto???
sve radi, svega ima za kupiti
ja cu sutra , isto kao i danas otici u market po hljeb,mlijeko,brasno,....tj po sve ono sta mi treba
voce i povrce je los izbor, al Boze moj, ima zaledjeno

vala baš, pa nije rat
pa i ako se ne može autom doći, pa ne moraš se natovariti, što ne kupiš danas, kupićeš sutra, ha ja
btw ni ja ne volim zimu
čekam proljeće tj ljeto i more user posted image



moraš uvijek biti spreman, vidite kakva je stoka ovaj Dodik user posted image

vala jendom sam bila patriota, drugi put ne
i nogama i rukama bi kopala da pobjegnem


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:15:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

svako gleda iz svoje perspektive, ne bih ni ja kukala ovoliko da nisam user posted image i zatocena u stanu ,vec bih izasla vani i zafrkavala se



e, bogami i ja sam trudna i to još s arizičnom trudnoćom, al nisam mogla odoliti danas da ne izđem, vrtila se malo oko auta čistila koliko sam mogla dohvatiti, dok su muški lopatali, a djeca ludovala.

Medić slatki, dobro si sve poredala, ja evo čitam i čudom se čudim, kako neko može sebi dopustiti da ga zima zatekne, pa nema zaliha, barem osnovnih, ja kada vidim da mi je nešto na pola, a ne pri kraju kupujem, i stalno navlačim i dovlačim ko miš, neki dan natjeram H da kupi dvije vreće brašna po 25 kila, neka ih nek stoje, mlijeka, soka, ulja uvijek po karton, tjestenine, konzervi, mesa i povrća u ledu, sedam dana neka pada ja se ne brinem.

Evo, ovo neka Vam bude škola, za ubuduće


Alma hvala Bogu pa mi to mozemo kupovati na veliko. Dosta dosta njih ne moze , teska vreemena. Ja sam danas toliko bila tuzna kada me komsinica nazvala i zamolila za 20 kmuser posted image , penzioneri su, zive... ma da je tri metra snijega ne bi mi bilo tesko izaci im u susret, mnogi bi od nas. Uvjerila sam se danas da takvih slucajeva ima mnogo...nazalost.


ama mediću....

pa danas su ljudi na sedreniku najprie čistili ispred varat penzionera, starijih i trunica...
pa onda su im iz podruma nanijeli drva da ne silaze da ne padnu sa stepenica...
pa smo skuhali supe i pite i podjelili starijima...
pa nije niko na kraj srca...

ja sma se lično za majku svoju brinlula...znam kad sma joj namjernice dovukla znam da ima...
znala sam d anema cigara...nazvala momke da joj kupe šteku cigara...pa fino im rekla d ajoj održavaju okolo kuće i čiste snjega...i kad su sve azvršili njihovoj materi uplatila pare preko e-bankartsva...

sve se da organizirat...
smao treba biti spremna...i sasvim mi je logično da mlađi budu i spremniji i pohitniji...al vidiš ti ovo...i ovi mladi u nakom dumanu teškom...
ne kontam majkemi...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:15:58   
teacher75
selminja, taman hocu da napisem nesto slicno sto se tice zaliha, lako je imati kad imas veliku kucu- kod moje mame uvijek sve nakrcano bilo, al u ovom stancicu nemam gdje drzati, ionako me stvari zatrpase, jos vrecama da donosimo, spavali bi na balkonu. mali mi i zamrzivac, ne moze stati puno ni mesa ni povrca pa nikad ne kupujem puno

< Poruku je uredio teacher75 -- 4.2.2012 23:16:18 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:16:20   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Selminja

joj u mene mati i danas dan ima baska sobu u kojoj je navaljano najmanje 2 vrece brasna, kartoni ulja, secera, suho meso itd ostala navika od rata, a mene pojede jer i ja tako ne moguuser posted image , nemam ja sobe viska ko ona

ja sam tako probala kupovati naveliko, pa sam skontala da mi istekne rok namirnicama, a ja ih ne potrošim


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:17:35   
teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Selminja

joj u mene mati i danas dan ima baska sobu u kojoj je navaljano najmanje 2 vrece brasna, kartoni ulja, secera, suho meso itd ostala navika od rata, a mene pojede jer i ja tako ne moguuser posted image , nemam ja sobe viska ko ona

ja sam tako probala kupovati naveliko, pa sam skontala da mi istekne rok namirnicama, a ja ih ne potrošim


i nama i luk i krompir redovno proklijaju kad uzmem vrecu, pola bacim

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:17:38   
juni
Mi uzivamo ko mala djeca, danas setali sa Emilom, probijali se ulicom kroz mali puteljak user posted image Gledali kako raja bordaju u parku i udisali cist zrak, bez ometanja auta, e zbog toga mi je ovaj snijeg ko melem na ranu, sto nema auta user posted image Neka ih zatrpanih do proljeca user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:17:48   
Medić*
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Naravno ima gore od goreg uvijek. Ja suosjecam u takvim situacijama, pomoc narano da treba. Znam da ces i ti pomoci, i ja, sve i jedna od nas. Jednostavno samo navodim razloge zasto svima nije do uzivanja kao namauser posted image


ja nisam skontala da je nijedna forumašica u nekoj buli
a ako je neko pored nje u buli nek pomogne
ja lično ne znam nikog da je u belaju, da znam vjeruj mi da bi lopatala cijelu noć za tu osobu ako treba i autom je odvukla gdje god treba








hhahah pa nije forumasica u pitanju, user posted image
U pitanju su stare, nemocne osobe, o njima govorim...

Uostalom sve je receno, ja uzivam u ovim zimskim radostima,user posted image

Hanady, rayumijemo se, nije svako isti...rijec je o tome da mi je zao takvih slucajeva, ali sta da se radi..


< Poruku je uredio medic slatki -- 4.2.2012 23:23:49 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:17:52   
Selminja

IZVORNA PORUKA: teacher75

selminja, taman hocu da napisem nesto slicno sto se tice zaliha, lako je imati kad imas veliku kucu- kod moje mame uvijek sve nakrcano bilo, al u ovom stancicu nemam gdje drzati, ionako me stvari zatrpase, jos vrecama da donosimo, spavali bi na balkonu. mali mi i zamrzivac, ne moze stati puno ni mesa ni povrca pa nikad ne kupujem puno

Isto, vrh je da se obezbjedim za mjesec dana

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:18:05   
veeseelaa
ovi mladi u nakom dumanu teškom...
ne kontam majkemi...user posted image


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *