|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:43:01   
bananica
Nedao BOg goreg a ovo je lijepo i uzivajte jer nece trajat vjecno par dana i ode snjesko



ima da budemo sretni ako se i do maja otopi

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:44:55   
lepetetka
Sve je ovo Božije davanje ......

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:47:42   
mimikimi
meni je ovo prelijepo
pogled je ocaravajuci sve bijelo, cisto, zrak cist, mirisan na zimu, na djetinjstvo user posted image
napokon nam je i zima dosla e pa dobro dosla user posted image



_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:49:21   
Visnja RR
ja odoh sa djetetom pred zgradu cekati MM da se malo izgrudvamo user posted image ima li ko da stanuje u mojoj zgradi da se pridruzi user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:50:19   
hatepsut
Pa zar djete ne spava ? user posted image Moj je usao u kucu,nije stigao ni vecerati zaspao user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:50:56   
SdZ
I ja, Mirkice, kazem ne dao Bog goreg.
Istina je da uvijek, nazalost, postoje ljudi koji su gladni, zedni, bez krova nad glavom bez obzira na godisnja doba, ali tuzna je pomisao da se mi koji imamo, hvala Bogu, krov nad glavom i jos mnogo sta objezbjedjeno toliko brinemo oko ovog, a kako je tek njima. Oni se misle da li ce prezivjeti, a mi da li cemo imati dovoljno brasna koje mozemo nabaviti kad god.
A u svakom slucaju, lijepe su ove zimske radosti i zimske muke bez obzira na sve, ali kako kome.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:51:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

naravno da je predivan dan ako mislim samo na sebe


E, to je ono sto mene cijeli dan cini tuznom. Ja sam, hvala Bogu, u toplom i moji najdrazi, pa mi je ovaj snijeg kao neka zabava, lijepi trenuci u zivotu, ali pomisao na djecicu koji nemaju krov nad glavom, ali i starije izaziva osjecaje tuge, zalosti.



ako cemo po tome uvjek postoje djeca i ljudi koji nemaju da jedu , nemaju krov nad glavom , su bolesni itd. onda bi uvjek trebali biti tuzni i nikada uzivat  u zivotu.

Meni je lijepo vidjet ovaj snjieg i iskrneo rado bi se zarovila :), hvala Bogu  narod u Bih je obezbjedjen koliko toliko, ako smeta snijeg pa svako lopatu u ruke i neka lopata .  Nedao BOg goreg a ovo je lijepo i uzivajte jer nece trajat vjecno par dana i ode snjesko.



pa uvijek postoje djeca koja nemaju dom i koja nemaju šta da jedu, pomozimo rodbini i prijateljima.... one za koje čujemo da nemaju i sve je ok
nesretna za cijeli svijet ne mogu biti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:51:29   
bananica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja odoh sa djetetom pred zgradu cekati MM da se malo izgrudvamo user posted image ima li ko da stanuje u mojoj zgradi da se pridruzi user posted image




sad bih voljela da smo blize, moji svi spavaju, a ja bih rado na grudvanje

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:52:53   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

naravno da je predivan dan ako mislim samo na sebe user posted image


Bas tako...

Nama je divno, ne radi se, toplo nam, namirili se, ocisceno ispred zgrade, uzivamo u snijegu, medjutim ima ljudi koji su danas trebali podici penzije,plate, nemaju namirnica u kuci dovoljno, stari,ne mogu hodati i uzivati, traze novac po komsiluku za hljeb i mlijeko, jaja, do ponedjeljka, yive od penzije do penzije, od plate do plate, tuzno bas....ima trudnica i bolsesnih, ni njima nije do uzivanja Boga mi ali da im svima dragi Bog olaksa, nama je lako..
Sinoc je moj rodjak trebao doci sa posla kod nas, tri sata hoda mu je trebalo do nas, cizme mokre, smrzo se, umorio, gladan, nakom sto je jeo zaspao ko malo dijete.. a jutros ponovo pjeske na posao, mnogo ih je takvih sinoc bilo..

A meni kao da je 15 god, uzivam i veselim se user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 4.2.2012 22:56:44 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:53:09   
veeseelaa
Višnja uživaj 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:54:10   
Amam
Ja malo setala s velikom curom,sto jest ,jest idilicno izgleda user posted image .
Tesko se kretati,ima mnogo snijega ali eto izaziva neki osjecaj zadovoljstva user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:54:25   
teacher75
svako gleda iz svoje perspektive, ne bih ni ja kukala ovoliko da nisam user posted image i zatocena u stanu ,vec bih izasla vani i zafrkavala se

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:54:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

naravno da je predivan dan ako mislim samo na sebe user posted image


Bas tako...

Nama je divno, ne radi se, toplo nam, namirili se, ocisceno ispred zgrade, uzivamo u snijegu, medjutim ima ljudi koji su danas trebali podici penzije,plate, nemaju namirnica u kuci dovoljno, stari,ne mogu hodati i uzivati, traze novac po komsiluku ya hljeb i mlijeko, jaja do ponedjeljka,tuyno bas....ima trudnica i bolsesnih, ni njima nije do uzivanja Boga mi ali da im svima dragi Bog olaksa, nama je lako..
Sinoc je moj rodjak trebao doci sa posla kod nas, tri sata hoda mu je trebalo do nas, cizme mokre, smrzo se, umorio, gladan, nakom sto je jeo zaspao ko malo dijete.. a jutros ponovo pjeske na posao, mnogo ih je takvih sinoc bilo..


pa šta sad da radimo? da tugujemo? ne znam kako tim mogu pomoći?

dobro je ovo, moglo je i gore, ja tako mislim


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:56:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

svako gleda iz svoje perspektive, ne bih ni ja kukala ovoliko da nisam user posted image i zatocena u stanu ,vec bih izasla vani i zafrkavala se


pa tiki iako si trudna možeš izaćiuser posted image i ja sam bila trudna kad je zima bila i snijeg je padao i bilo klizavo al sam stalno bila vani
Ne boj se padova, nije klizavo, ispod nogu škripi
Nisi ti trut da se izvrneš čim staneš na snijeg, baš si pokretna, zabavi se

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:58:17   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

svako gleda iz svoje perspektive, ne bih ni ja kukala ovoliko da nisam user posted image i zatocena u stanu ,vec bih izasla vani i zafrkavala se

jojj kod trudnica , bolesnih je bas zeznuto, gerberka mi je na umu cio dan zena pred porod a sve zatrpano user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:59:07   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

svako gleda iz svoje perspektive, ne bih ni ja kukala ovoliko da nisam user posted image i zatocena u stanu ,vec bih izasla vani i zafrkavala se


pa tiki iako si trudna možeš izaćiuser posted image i ja sam bila trudna kad je zima bila i snijeg je padao i bilo klizavo al sam stalno bila vani
Ne boj se padova, nije klizavo, ispod nogu škripi
Nisi ti trut da se izvrneš čim staneš na snijeg, baš si pokretna, zabavi se



user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:59:23   
veeseelaa
ove padavine su najavljenje
ja sam se juče super namirila, kupila i Ajši skafander a mm joj kupio sanke
s cigarama sam snadbjevena, hranom i pićem takodje čak sam i pun rezervoar u autu napunila
Mislim ni sama nisam očekivala ovakav haos al i juče sam u ofisu gledajući s prozora naslutila da će kretanje biti onemogućeno, u skladu s tim smo i ja i mm reagirali


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 22:59:49   
teacher75
izlazila sam juce do ambulante koja je udaljena 10ak minuta u normalnim okolnostima a trebalo mi je bar pola sata i jedva sam se vratila, uspuhala se, mislila sam da cu u nesvijest pasti a da ne govorim da mi je malo falilo da se razvalim 2-3 puta. bila sam toliko umorna kad sam dosla kuci da sam ostatak dana provela lezeci. i neka hvala, samo mi fali da sad pred kraj padnem i zavrsim u hitnoj, a i previse je hladno, brrrrr, ne volim zimu nikako

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:00:12   
Medić*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

naravno da je predivan dan ako mislim samo na sebe user posted image


Bas tako...

Nama je divno, ne radi se, toplo nam, namirili se, ocisceno ispred zgrade, uzivamo u snijegu, medjutim ima ljudi koji su danas trebali podici penzije,plate, nemaju namirnica u kuci dovoljno, stari,ne mogu hodati i uzivati, traze novac po komsiluku ya hljeb i mlijeko, jaja do ponedjeljka,tuyno bas....ima trudnica i bolsesnih, ni njima nije do uzivanja Boga mi ali da im svima dragi Bog olaksa, nama je lako..
Sinoc je moj rodjak trebao doci sa posla kod nas, tri sata hoda mu je trebalo do nas, cizme mokre, smrzo se, umorio, gladan, nakom sto je jeo zaspao ko malo dijete.. a jutros ponovo pjeske na posao, mnogo ih je takvih sinoc bilo..


pa šta sad da radimo? da tugujemo? ne znam kako tim mogu pomoći?

dobro je ovo, moglo je i gore, ja tako mislim



Naravno ima gore od goreg uvijek. Ja suosjecam u takvim situacijama, pomoc narano da treba. Znam da ces i ti pomoci, i ja, sve i jedna od nas. Jednostavno samo navodim razloge zasto svima nije do uzivanja kao namauser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:01:19   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: teacher75

svako gleda iz svoje perspektive, ne bih ni ja kukala ovoliko da nisam user posted image i zatocena u stanu ,vec bih izasla vani i zafrkavala se



e, bogami i ja sam trudna i to još s arizičnom trudnoćom, al nisam mogla odoliti danas da ne izđem, vrtila se malo oko auta čistila koliko sam mogla dohvatiti, dok su muški lopatali, a djeca ludovala.

Medić slatki, dobro si sve poredala, ja evo čitam i čudom se čudim, kako neko može sebi dopustiti da ga zima zatekne, pa nema zaliha, barem osnovnih, ja kada vidim da mi je nešto na pola, a ne pri kraju kupujem, i stalno navlačim i dovlačim ko miš, neki dan natjeram H da kupi dvije vreće brašna po 25 kila, neka ih nek stoje, mlijeka, soka, ulja uvijek po karton, tjestenine, konzervi, mesa i povrća u ledu, sedam dana neka pada ja se ne brinem.

Evo, ovo neka Vam bude škola, za ubuduće

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:01:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75

svako gleda iz svoje perspektive, ne bih ni ja kukala ovoliko da nisam user posted image i zatocena u stanu ,vec bih izasla vani i zafrkavala se

jojj kod trudnica , bolesnih je bas zeznuto, gerberka mi je na umu cio dan zena pred porod a sve zatrpano user posted image user posted image



ma biće sve ok, a autima se može po glavnoj džadi a i dosta sporednih ulica je prohodno za automobile
a ako se gerbica porodi u ovaj dan-dva imaće divno sjećanje .... kad ona pokaže slikice svom djetetu kako je veselo bilo dok ga je mama radjala eeeeee
Šaljem Gerbici veliki poljubac, munja je ona, ne može njoj snijeg poremetiti ništa


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:03:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

svako gleda iz svoje perspektive, ne bih ni ja kukala ovoliko da nisam user posted image i zatocena u stanu ,vec bih izasla vani i zafrkavala se



e, bogami i ja sam trudna i to još s arizičnom trudnoćom, al nisam mogla odoliti danas da ne izđem, vrtila se malo oko auta čistila koliko sam mogla dohvatiti, dok su muški lopatali, a djeca ludovala.

Medić slatki, dobro si sve poredala, ja evo čitam i čudom se čudim, kako neko može sebi dopustiti da ga zima zatekne, pa nema zaliha, barem osnovnih, ja kada vidim da mi je nešto na pola, a ne pri kraju kupujem, i stalno navlačim i dovlačim ko miš, neki dan natjeram H da kupi dvije vreće brašna po 25 kila, neka ih nek stoje, mlijeka, soka, ulja uvijek po karton, tjestenine, konzervi, mesa i povrća u ledu, sedam dana neka pada ja se ne brinem.

Evo, ovo neka Vam bude škola, za ubuduće


upravo tako Alma i sama sam takva, uvijek svega ima za duži period
a sve domaćice ''vamo user posted image user posted image user posted image user posted image
nemoj da vam sad zalihe slikam, 3 paštete i jedan gulaš user posted image šalim se, naravno, ima se za kraći period

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:04:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

svako gleda iz svoje perspektive, ne bih ni ja kukala ovoliko da nisam user posted image i zatocena u stanu ,vec bih izasla vani i zafrkavala se


e vala teacher user posted image ...
pa nije trunoća bolest

nabij na čizme one vunene čarape ( a znam saš ti reć nemam ih i nema se to sad gdje kupiti ne radi Dp ni DM)...al fakat ženo opusti se malo...
ta februar je nije julu pa da se ibretimo i zatvorimouser posted image

Ti si u pogodnijoj poticiji od mnogiha mjeki s amjestom stanovanja sada.

ja sma F nosila zimu 2008/2009 to su bili takvi minusi u decembru i januaru da je bilo strašno a ja svaki dan sa djetetom namjerno do granapa išla da mi ko porod bude lakši neznajući da ću na carski rez...i svako treći dan kod nekog do doktora pa fino niz brdo...ne može taksi uzbrdo ja mu siđem u ravan da me vozi doktoru...

pa nemoj bona nad sobom zdravom i pravom toliko kukatuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:05:41   
veeseelaa
Naravno ima gore od goreg uvijek. Ja suosjecam u takvim situacijama, pomoc narano da treba. Znam da ces i ti pomoci, i ja, sve i jedna od nas. Jednostavno samo navodim razloge zasto svima nije do uzivanja kao namauser posted image


ja nisam skontala da je nijedna forumašica u nekoj buli
a ako je neko pored nje u buli nek pomogne
ja lično ne znam nikog da je u belaju, da znam vjeruj mi da bi lopatala cijelu noć za tu osobu ako treba i autom je odvukla gdje god treba



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:06:11   
Mirkica
vesela i ja imam uvjek zaliha , valjda mi ostalo od rata user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Povratak na posao nakon porodiljskog odsustva.
Admin

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *