|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  868 869 [870] 871 872   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:54:47   
teacher75
IZVORNA PORUKA: vjestica

ja sma prije sve peglala
sad sam došla tobe user posted image user posted image
peglam samo ono što moram (svoju uniformu, srećom ni ja ni mm ne nosimo košulje)
ja fino prostrem veš i onda fino složim
mm složim stavri i stavim u ormar,a šta on poslije uradi s njima ne želim da znam user posted image user posted image
nije ni moj dio ormara pod konac, ali njegov je gluho bilo user posted image


i kod nas je ovakouser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 16.1.2012 15:55:08 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 21726
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:58:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ma i meni nedostaje prostora. Mastam o plakaru u spavacoj preko cijelog zida. Bice i to aBd brzo. Sad mi je obicni trokrilni(1.5m) u spavacoj, u djecjoj imam dvije neke komodice i dvokrilni ormar i tu stoji njihova garderoba.


ja u spavaćoj imam američki plakar preko cijelog zida, u drugoj sobi takodje ala američki plakar preko cijelog zida i sve je puno ko oko i plus komoda do vrha, a komoda ko pola plakara
ja fkt ne znam šta je ovo, ja u biti maštam o jednoj prostoriji od 30 m2 gdje će biti samo police i plakari za moju odjeću, obuću, tašne i sluser posted image


joj vesela, i meni je to zivotna zelja! inace moje pola garderobe je ostalo kod mame kad sam se udala (ono sto vise ne nosim a mrsko mi sjesti i zaroviti se, nesto podijelim rodicama) a duz citavog hodnika mi je mm napravio americki plakar u kojem su sve moje stvari (njegove i lanine su u americkom plakaru u spavacoj). i jedva mi je sve stalo, krcato, mm me stalno ruzi kad nesto kupim-kaze gdje ce mi to stati...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21727
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 16:08:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

joj tecaher sad čitam...

ko ga pita ba hoćel ''jutarnji'' navališ ujutro pa nek se otrgne ako je facauser posted image

ja bome nedam na poso dok me ne namiri...ha mu je kansit da mus aplate dobiju njegov porblem...smao mu račun od plina stavim kraj kreveta...njemu sve dobijaju od plate a on u našem domu plin snosiuser posted image

otrgno se on do sad nekoliko puta, covjek karakter- kad nece- nema sanseuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21728
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 16:15:14   
Rabi
Rabi ja poslala na mail koji si stavila na RR, a jeste za doticnog dr sam pitala, jer sam vidjela da je jedino tebi na rr vodio trudnocu, a posle meni... i ne ponovilo seuser posted image


uh moja jelena i onda sam ti sigurno napisala...ja sam bila ogorcena njegovim ponasanjem...i bezobrazlukom...Jos se meni bilo zakomplikovalo, porodila se sa punih 35 sedmica....a on nistauser posted image a nadavala se para!
i na kraju me porodila draga moja Naimica CR-om...sa oboje djeceuser posted image I ja kazem, nikad ga vise ni cula ni vidjelauser posted image
Ko tebe porodi... Vidim i ti imas dvojeuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21729
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 16:18:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

mala...meni april...mart...sve istouser posted image ...kad sam krenula tek sa mm...pita on mene "kada ces u Prag" rekoh..."oko Nove godine...pocetkom januara...krajem februara"user posted image user posted image user posted image ...i takoooo...Biserka sam ti ja pravauser posted image

A ti me leona nasmija sa ovim...nemamo mjesta...pa gdje ces imat....pa svaki put na bb prodajes kartoneuser posted image ..."sopingholicarka"user posted image
ja to rjesavam lako...pola poklonim...pola bacim...to me moja mama naucila...ma koliko da mi je zao...zazmirim i zdro...drzim se onog...sto tri mjeseca nisi obukao ni ne treba ti.

kod mene je mm problem...on samo navlaci a ne zna nista baciti...samo kod njega to nije garderoba nego kompjuteri i popratna oprema...tako da nam u kuci uvijek ima barem 4-5 kompjutera i more kablovauser posted image ...on to nesto rastavlja...sastavlja...pimpujeuser posted image ..nekakve "kompjuterske zvjeri" pravi...i tako...samo kad mi jedan dan pocnu hodati kroz kucu...a i u zatvor bi komotno mogli koliko filmova ima...pa preko 1000 kom....mada nedilauser posted image

i usput...ako kome treba ipad2 nov...nek mi se javiuser posted image


i ja imam ovaj problemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21730
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 16:53:19   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sma žene skontala da vama bojler odnese struju


mene uništi bojler jer ja ga ne gasim. kod mene radi 24/7. zato mi i dolazi preko 100 KM struje svaki mjesec. al' ne čekala ja ni da se ugrije. ko ga j***, nek' ja imam toplu vodu kad god mi zatreba!


hehe i kod mene isto...i ljeti su mi visoki racuni radi bojlera valjda user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21731
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 17:06:21   
rose
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Slomih se citajuci vas. Dok vi mahalate, ja sam shopingovalauser posted image
Smekala sam jednu jaknicu vec duuugo dugo i kupih je na akciji snizenu 70%user posted image Kupila sam jos 3 kosulje/tunikeuser posted image user posted image user posted image
Sve na akcijiuser posted image

A sto se tice plakanja i udaje... Ja sam jedina ''mlada'' koju znam da se smijala ko luda kad se udavala.
Meni sve shega bilouser posted image i jedva cekala da se dernek zavrsi, da zavrsim sa mladozenjomuser posted image
A mama jadna dva apaurina drmnula.user posted image

Nije mi ''tesko pala'' udaja jer sam vec naucila da ne zivim s njom. Ja sam more suza isplakala jedne kisne noci prve nedjelje u oktobru davne 2000. ...Otada ne zivim sa svojima, totalno sam bila samostalna osim finansijauser posted image


Nije me jos potpuno delozirala jer ima veliku kucu. Sve sto je mojoj djeci malo ili veliko tamo je, moje sve knjige od Osnovne, pa do kraja faxa...posudje, posteljina i ostale dzidze koje sam dobivala kad sam se udala...


i kod mene ovako...imam stvari koje cuvam jer cu nekad mozda opet stati u njih + svako malo saljem stvari od S i lagerujem ih kod roditelja jer ih ja nemam gdje cuvati user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21732
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 17:10:21   
rose
nakucale ste 10 strana i onda stale pa ja post za postom u pola sata..valja li to tako? user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 21733
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 17:12:31   
Rabi
ja se moram  pozaliti....
sad me sestra zove kaze Adnan ima temp. 37,8user posted image
A joooooj jes mi vise dodijalo...pa sta je ovo, zastouser posted image
Prosle sedmice zavrsio sa ospenom, primio u srijedu zastitnu inekciju(extencilin)....od jucer mi nekako poceo da kaslje i da iskasljava...i sad temperaturauser posted image
Pa sta vise da cinim, ja sad radim...ali ce ga muz voditi dr.
Kontam da mu kazem nek trazi da mu vadimo krvuser posted image Nisam pametna vise............

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 21734
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 17:30:47   
leona81
imamo jednu kasicu u kojoj ostavljamo sitnis po 5 pf, 10 pf i 20 pf i ja da izbrojim to sve sto se nakupilo kad 109 KM:) a mm nije vjerovao da ima vise od 50...koje ludilo...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 21735
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 17:33:03   
bebacha
Leonauser posted image user posted image
mogla bi i ja oformit jednu kasu za to,togo svugdje po kuci.
nego znal neko cime se moze lijepit tkaninauser posted image joj pitanja.recimo da zalijepos tkanini na nesto


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21736
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 17:33:19   
Ella_H
Rabi proci ce user posted image .
Ja nista necuvam volim da djelim
i sto manje stvari imam, nezelim otici
na ahiret a da iza mene ostane kamion small stvarcica
a ja daaleko od tog broja otislauser posted image ,a cefini dzepova nemaju.
Imam par stvari od mame sto cuvam, mm ima nekakvih dzidza
da ne bacam redovno nebi se u kucu  moglo uciuser posted image ,
kad pita ovako gdje ono gdje ovo ja kazem da je hajr u tome
nasao bi dosaduser posted image . Momcici danas slusaju zatisje pred buruuser posted image .

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 21737
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 17:34:23   
Amani12
Drustvo imate veliko mahanje od nas user posted image
Mi smo bolesni,oboje,ja vise ,nego djecak.ali slomi nas.
Nas kad krene,bas krene...
Vidim pricale ste o vjencanjima i svdbama.
I ja sam bila vesela mladenka,ali se zato moja mama onesvjestila na mom vjencanju,a otac more suza prolio. Ali ipak bi lijepo.user posted image
Inace fali mi mahalanje s vama,valjda se uskoro opet pridruzim.

Nadam se da ste svi dobro i zdravo user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21738
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 18:23:41   
Rabi
ih leona, pa ti si bogata zenouser posted image
ella ma ne znam vise, pa tek ispio sirup, deset dana ga pio...pa onda primio zastitnu inekcijuuser posted image
Ma zao mi ga vala...a poceo je nekako kasljat , po prilicno zrelo...
odveo ha je mm dr. pa vidimo o cemu se radiuser posted image
bebacha, pa ne znam cime bi mogla zalijepiti ti tkaninu.....za sta je lijepisuser posted image od cega je podloga?


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 21739
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 18:41:05   
chuci
IZVORNA PORUKA: Amani12

Drustvo imate veliko mahanje od nas user posted image
Mi smo bolesni,oboje,ja vise ,nego djecak.ali slomi nas.
Nas kad krene,bas krene...
Vidim pricale ste o vjencanjima i svdbama.
I ja sam bila vesela mladenka,ali se zato moja mama onesvjestila na mom vjencanju,a otac more suza prolio. Ali ipak bi lijepo.user posted image
Inace fali mi mahalanje s vama,valjda se uskoro opet pridruzim.

Nadam se da ste svi dobro i zdravo user posted image


i ja sam bila vesela mlada a tata je priprijetio svima da ne smiju plakati jer zna da sam osjetljiva pa kad nekog vidim kako plače, pogotovo za mnom vjerovatno bi i ja odvalila. moj tata moja duša


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 21740
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 18:50:40   
Anoniman
AMANIuser posted image user posted image user posted image user posted image brzo ozdravljenje mila
dadada, lady user posted image user posted image    gdje ste sta bi kod cika dokt kako su djecica ?
Rabi zar i vi slabi , neka poslica haman ev bas skoro se cula s jetrvom i njen mali danas bio kod dokt boce prima .
I seka mi kaze od njene drugarice curica ista tak kao kod A slaba kasalj
bas mi zao djeece
Kod nas nas nista bolje jelo 0
Nadam se sutra abd bolje da ce biti posle druge boce .

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 21741
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 18:53:29   
leona81
IZVORNA PORUKA: Rabi
ih leona, pa ti si bogata zenouser posted image



pf po pf pogaca:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 21742
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 18:57:30   
Lady26
Amaniiiiiiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image

Imal gdje one Dadade? Vratil se od doktora??! user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21743
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 19:03:02   
Lady26
Hjooooooooooj, Lana evo montira usisivac user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21744
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 19:03:27   
Anoniman
Evo se mi vratili

vakoooooooo...virusno je definitivno...nije laringitisuser posted image ...Jelena ovaj put fulilauser posted image ...malo mu je crveno grlo...terapija: njene kapi, ofkorz...e sad...ja nisam prije znala...al ona u kapi stavlja i malo kortikosteroidauser posted image ...meni apotekarka rece da je to minimalna kolicina...skoro pa nista...al meni opet zlo...pa sad nisam vise sigurna sta da radim...ja sam ih kupila...da li da mu ih stavljam ili ne...doduse, on ih uvijek povratiuser posted image ili ja to usisem jer kihne...nisam pametna...nikako...pored toga nam je prepisala i sirup...herbal nesto...od jagorcevine...pise 100%prirodan......I njen savjet je da jos ne idemo na planinu...iako je gore cist zrak...al bi mogao jos vise poceti kasljati...pa kao da se strpimo jos ovu sedmicu...a ja se nameracilauser posted image ...dalje da radim sto i do sad...i kupanje...ono sto mi je i hanady rekla...u morskoj soli...i sljez...i vaporub

Moram se poValiti...upoznah ja bananicuuser posted image user posted image user posted image user posted image ...meni po faci poznata...a ne znam gdje da je stavimuser posted image user posted image ...mislim smjestimuser posted image

< Poruku je uredio dadada -- 16.1.2012 19:05:27 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21745
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 19:06:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 21746
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 19:13:02   
Lady26
Dadada moze li na pp koliko je pregled i kako sta user posted image ?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21747
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 19:22:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Dadada moze li na pp koliko je pregled i kako sta user posted image ?
poslala

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 21748
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 19:29:14   
R&T@
Vrátil jsem se!user posted image

Dobrý den!user posted image

Co je nového?user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21749
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 19:30:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Vrátil jsem se!user posted image

Dobrý den!user posted image

Co je nového?user posted image
opaaaaaaa...vidi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dobro ti nama dosla...kako bi??
ovdje sve po starom...ima bolesnih...vecina hb zdravi...i tako

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 21750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  868 869 [870] 871 872   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  868 869 [870] 871 872   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *