|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  861 862 [863] 864 865   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 12:12:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21551
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:13:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: felix

zato sto neda se rukama prikuciti da mu gace skinem neda place
i jutros kad smo dosli neda se pipnuti ...

pa kako ga presvlacis?
je li ti sad spava...haj probaj ovo...to smo mi radili na ekskurziji...hihihihihuser posted image ...skini ga...stavi mu posudicu/kesu...i stavi mu rucicu tj. saku u mlaku vodu...trebao bi se odmah popiskiti...a nece se probuditiuser posted image

presvlacim ga ganjajuciuser posted image user posted image
da spava ima kesa skoro gledala , nista od 8 nije piso nemogu da vjerujem
odo probat to tvoje valjda se nece probuditi jer mlaka il hladna il svu ruku il koji prst

mlaka vvoda...samo mu rucicu stavi i sacekaj

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21552
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:13:17   
Hanady RR
Imna draga svka ti čast...
mene bi moje ''skule'' počele gušiti u tom prostoru...
ja ne znam majkemi al meni vazda fali još jedna dio za neštouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21553
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 12:18:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 21554
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:21:50   
Hanady RR
Meni suprug neki dna priča...
ima kolegu koji ima naravno ženu i dvoje djece i žive u 40 m2....

reko majko moja ...blago toj ženi ona sda pa sad posrmeni sev...
a mene moj mahir gleda i kaže...

''šta ba blago njoj...ti bi mene i djecu deložirala da ti ništa na ničemu ne stoji''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21555
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:22:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ma ja peglam...
ko to nakav problem...sjedem pred tv il kompijuter i stavim sto i peglam...
ja volim da mi je sve uredno složeno i ispeglano u ormarima...

nešto mi je pegla prelagan posao kućni u odnosu na milion drugihuser posted image

kad svako jutro u 5 .20 onaj usisivač upalin i zadam krug po kući od 150 m2...pegla mi dođe ko odmor majkemiuser posted image
A vidi, ja volim usisavatiuser posted image jos kad vidim koje sam sve dlake usisala, sve bih skakala od dragosti. user posted image user posted image user posted image
I da, i moji ormari su, nije da se hvalimuser posted image , pod konac uredni. Znala mi je zaova reci da joj nabijam komplex sa svojim ormarimauser posted image


Moji ormari MORAJU biti pod konac jer nisu ormari već jedan mali ormar + Imanina komoda...i da bi stao sav naš veš i bilo iole pregledno...sve mora biti cakum pakum...mada ja i volim tako, ali nered semi ne smijem dopustiti jer mi ne bi stalo....a šta ja sve smjestim veša u taj jedan ormar...ne bi vjerovala...user posted image

Ma i meni nedostaje prostora. Mastam o plakaru u spavacoj preko cijelog zida. Bice i to aBd brzo. Sad mi je obicni trokrilni(1.5m) u spavacoj, u djecjoj imam dvije neke komodice i dvokrilni ormar i tu stoji njihova garderoba.



E sad zamisli da živiš u 36 m 2, gdje ti je dnevna i spavaća i dječija jedno te isto...ormar mali mi stoji u hodniku...da nemam špajzu i odvojenu kuhinju roknula bi se...

Al opet kad skontam da je to naših 36 kvadrata, presretna sam...

Suti, kod tebe je jos mal bracni staz. Mi smo tek sa 5.5 godina bracnog staza stekli NASE. Ali hB...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 21556
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:23:34   
chuci
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ma ja peglam...
ko to nakav problem...sjedem pred tv il kompijuter i stavim sto i peglam...
ja volim da mi je sve uredno složeno i ispeglano u ormarima...

nešto mi je pegla prelagan posao kućni u odnosu na milion drugihuser posted image

kad svako jutro u 5 .20 onaj usisivač upalin i zadam krug po kući od 150 m2...pegla mi dođe ko odmor majkemiuser posted image
A vidi, ja volim usisavatiuser posted image jos kad vidim koje sam sve dlake usisala, sve bih skakala od dragosti. user posted image user posted image user posted image
I da, i moji ormari su, nije da se hvalimuser posted image , pod konac uredni. Znala mi je zaova reci da joj nabijam komplex sa svojim ormarimauser posted image


mm ode na put sutra i neće ga biti do petka pa ću ja presložiti ormare
ja sve fino složim a on nabacuje unutra ko fol složeno, a i ja nekad
pa kad ih presložim budu tako kao kod vas


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21557
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:24:59   
leona81
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: leona81

odoh ucit...dosta o rezijamauser posted image


šta učiš? joj valja se i meni ovaj advokatski nakaniti - 5 zakona, nije strašno ali smaranje živo! user posted image jos mi samo to ostalo i da zavrsim vise sa ovim formalnim ucenjem...


makroekonomiju i obicno racunovodstvo...imam 3 i po do diplome, kasnim pravo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21558
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:26:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ma ja peglam...
ko to nakav problem...sjedem pred tv il kompijuter i stavim sto i peglam...
ja volim da mi je sve uredno složeno i ispeglano u ormarima...

nešto mi je pegla prelagan posao kućni u odnosu na milion drugihuser posted image

kad svako jutro u 5 .20 onaj usisivač upalin i zadam krug po kući od 150 m2...pegla mi dođe ko odmor majkemiuser posted image
A vidi, ja volim usisavatiuser posted image jos kad vidim koje sam sve dlake usisala, sve bih skakala od dragosti. user posted image user posted image user posted image
I da, i moji ormari su, nije da se hvalimuser posted image , pod konac uredni. Znala mi je zaova reci da joj nabijam komplex sa svojim ormarimauser posted image


mm ode na put sutra i neće ga biti do petka pa ću ja presložiti ormare
ja sve fino složim a on nabacuje unutra ko fol složeno, a i ja nekad
pa kad ih presložim budu tako kao kod vas

Ja svog muza jos uvijek ucim kako da jadan slaze dzempere i majiceuser posted image user posted image Kad vidim da mulja, kazem de samo otsavi na krevet, ja cu, ne kvari mi ormaruser posted image

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 21559
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:28:20   
sretna_mama
Ima nas još koji kasnimo..:-D..Leti vrijeme, brzo..ispit za ispitom..:-D

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21560
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:28:33   
leona81
ja peglam skoro sve stvari od mm, i moje koje se moraju peglati, ali vecinom kupujem one koje se ne moraju peglati:) a M isto, haljinice i suknjice peglam, ostalo ne...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21561
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:29:15   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image

pahuljice nije da se hvalimo al pored zaova i muževi su nam slični...user posted image

naime moj muž majice slaže ...kako da objasnim rukav na rukva pa ih dužinom presvija i ostane mu ćiza od vrta do dole na sredini...
milion al milion puta mu pokazala ruakve kako da složi kao kad kupi majicu u pordavnici...
al jok ataj kao d aima neki zatsoj u mozguuser posted image

reko ostavi na krevet ja ću...ne kvari mi ormare razbit ću teuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21562
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:30:17   
teki
u mene moj dio ormara razbacan muzev slozen heheheh. sad ste me ubili u pojam moram kuci raspremati ormar, a moram na proljece praviti jos jedan u hodniku plakar americki postaje nam usko nas troje u jednom. jest veliki ali ipak djecak se dobro progurao ima previse robice pola ne nosa ali sve mi zao odstraniti sve kontam mozda ce obuci nekad ako nista po kuci.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21563
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:33:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

user posted image user posted image user posted image

pahuljice nije da se hvalimo al pored zaova i muževi su nam slični...user posted image

naime moj muž majice slaže ...kako da objasnim rukav na rukva pa ih dužinom presvija i ostane mu ćiza od vrta do dole na sredini...
milion al milion puta mu pokazala ruakve kako da složi kao kad kupi majicu u pordavnici...
al jok ataj kao d aima neki zatsoj u mozguuser posted image

reko ostavi na krevet ja ću...ne kvari mi ormare razbit ću teuser posted image
Isto user posted image user posted image user posted image
Moj se trudi, jadan, ali nikako mu ne ide...Rahatnija sam ja kad to po svoj ceifu odradim, a i cas mi posla. Nije da se hvalimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 21564
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:36:07   
vjestica
ja sma prije sve peglala
sad sam došla tobe user posted image user posted image
peglam samo ono što moram (svoju uniformu, srećom ni ja ni mm ne nosimo košulje)
ja fino prostrem veš i onda fino složim
mm složim stavri i stavim u ormar,a šta on poslije uradi s njima ne želim da znam user posted image user posted image
nije ni moj dio ormara pod konac, ali njegov je gluho bilo user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 21565
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:39:40   
leona81
ja nazalost moram peglati jer nam susilica sve poguzva

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 21566
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:44:13   
teki
a u mene susilica ima opciju peglanja i nije lose samo treba odma izvaditi cim se osusi i sloziti

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21567
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 12:45:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 21568
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:00:39   
Anoniman
uhvatila sam pisu dadada nije upalilo to tvoje probudio se
ja ga posaljem u kupatilo inace voli dirat vdu ajd reko diraj vodu peri autice nece nece kad treba ja ga umila pokvasila malo kad se on strese upiski
odma sam trkom osla odnela urin i ur.kult
ima jos dvije urino.kult user posted image pihh
isto me sutra ceka
anel nikaki usto, nervozan zacepljen tura je tu ne jede nistauser posted image dusa me moja boli samo tecnost pije

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 21569
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:01:13   
leona81
IZVORNA PORUKA: teki

a u mene susilica ima opciju peglanja i nije lose samo treba odma izvaditi cim se osusi i sloziti


e pa to je super al je garant bila dosta skuplja od ove nase, mi smo uzeli indesit idc75

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 21570
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:02:18   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sma žene skontala da vama bojler odnese struju


mene uništi bojler jer ja ga ne gasim. kod mene radi 24/7. zato mi i dolazi preko 100 KM struje svaki mjesec. al' ne čekala ja ni da se ugrije. ko ga j***, nek' ja imam toplu vodu kad god mi zatreba!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21571
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:03:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teki

a u mene susilica ima opciju peglanja i nije lose samo treba odma izvaditi cim se osusi i sloziti


ima i moja do pegle opciju....do vješalice i do ormara...
ja vadim već i najčešće na eco porgramu do 3,5 kg osušim iz više puta...
nije mi zgužvano...al džaba...nije vala ni ipsgelano ko kad ja peglom pređem.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 21572
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:04:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: teki

a u mene susilica ima opciju peglanja i nije lose samo treba odma izvaditi cim se osusi i sloziti


e pa to je super al je garant bila dosta skuplja od ove nase, mi smo uzeli indesit idc75


leona i moja je idnesit...pere 7 suši 5 max 1200 obrtaja....

al ne guraj bona 5 kg...odvadi pa u dvije ture suši...lakše porpeglatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21573
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 13:05:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 21574
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 13:05:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sma žene skontala da vama bojler odnese struju


mene uništi bojler jer ja ga ne gasim. kod mene radi 24/7. zato mi i dolazi preko 100 KM struje svaki mjesec. al' ne čekala ja ni da se ugrije. ko ga j***, nek' ja imam toplu vodu kad god mi zatreba!


tačno tako...
rekoh testirla sam...i nisma ga gasila...ja nemogu ćorat kad je ima kad nema...
zato je meni plinska varijanta rahatnija...vazda tople ode ne može nestatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  861 862 [863] 864 865   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  861 862 [863] 864 865   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *