|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  860 861 [862] 863 864   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:49:58   
teacher75
IZVORNA PORUKA: chuci

haha teacher vako je i moj neku noć zaspao, a ja sve isplanirala
sreća nekom se u po noći pokvarila sirena na autu a taj nije čuo ali mi jesmo. helem kako je on lahkog sna probudi ga to, a ja iako mogu spavati uz bilo šta solidarisala se pa nisam ni ja spavala user posted image user posted image


mm je potezak ujutro, tako da od "jutarnjih radosti" nikad nije nista bilo za sve ove godine., on je nocna ptica, pa kad ga zapadne rad nocu, nista od njegauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 21526
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:51:09   
teacher75
ja nista ne peglam pa ustedim strujuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21527
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 11:51:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 21528
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:51:41   
chuci
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: chuci

haha teacher vako je i moj neku noć zaspao, a ja sve isplanirala
sreća nekom se u po noći pokvarila sirena na autu a taj nije čuo ali mi jesmo. helem kako je on lahkog sna probudi ga to, a ja iako mogu spavati uz bilo šta solidarisala se pa nisam ni ja spavala user posted image user posted image


mm je potezak ujutro, tako da od "jutarnjih radosti" nikad nije nista bilo za sve ove godine., on je nocna ptica, pa kad ga zapadne rad nocu, nista od njegauser posted image


moj mene nekad kad je umoran masla ujutro ćemo, a hoćeš šipak od ajše ujutro. budem razumna jer ipak radi 3 posla


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21529
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:51:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

nego jel se vama neke cude kad vas pitaju idel mala /mali na tutu a oni nece
ja jutros ocu urin da vadim ona meni daje bocicu kao da piski reko nece on pisat u casuuser posted image kaze ona molim reko nezna kaze koliko mu ima reko 2 god
pa kako nece eto reko ne voli tutu
zena se cudi kao ajd neka ti zalepe kesicu svjedno mora urinokulturu (to mora zalepiti za ur.kult) Pa kad pisa prespi u dr casu za urin
i ode zena u cudu user posted image sto anel nece na tutu
jos njemu vice a sto neces tute vidi momka , a on njoj vice necuuuuuu fuj kaka tuta hahahh odkud mu to
dobro je reko A
on bi se svadjo snjomuser posted image user posted image user posted image
Joj spava user posted image jos nije pisko od 8 jutros kako su zalepili neznam do koliko primaju pisu ak dzaba odnesem ubicu se


a zasto odmah mislids da ti se nece popiskiti u casu...nisi ni probala...ako mu ti casu drzis a on stoji...ni moj nece na tutu...hoce na wc...al se u casu bezproblema popiskio

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21530
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:52:56   
selebriti

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja nista ne peglam pa ustedim strujuuser posted image


Isto user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21531
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:53:03   
Anoniman
zato sto neda se rukama prikuciti da mu gace skinem neda place
i jutros kad smo dosli neda se pipnuti ...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21532
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:53:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83

Hanady, istina bojel odera...jer ipak on radi svaki dan i noć...al gdje ću bez tople vode...svaki dan tuširanje, kupanje, pranje suđa...ma još mi treba da se pitam imam li tople vode ili ne...jok ja...


i ja je vala vazad moram imati...

samo mi još fali da razmišljam dal tajmingu svega mogu i toplu vodu tada ufatit jesam li je potrošilauser posted image

zato mi je plinski spasuser posted image
nejga ne možeš ipsraznit nikaduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21533
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:53:43   
teacher75
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: teacher75

ja nista ne peglam pa ustedim strujuuser posted image


Isto user posted image

ja sam "nesupruga"user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 21534
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:54:08   
Anoniman
Moguce da vam j do bojlera, sto Hanadi rece. Mi kad smo uzimali bojler bas smo ga fino platili, zbog svih tih nekih ekonomicnih karafeka. Npr. imas opciju da ga ostavih stalno da je ukljucen, a on je zagrijan samo na odredjenoj temperaturi i i sl. Naravno A klase je.

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 21535
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 11:56:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21536
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:57:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: teacher75

ja nista ne peglam pa ustedim strujuuser posted image


Isto user posted image

ja sam "nesupruga"user posted image
Ma to je do profesije nm. Mm nije neki posao koji zahtjeva dres kod, uvijek je casual obucen, pa sam rahat. Peglam samo sto se mora.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 21537
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:57:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

zato sto neda se rukama prikuciti da mu gace skinem neda place
i jutros kad smo dosli neda se pipnuti ...

pa kako ga presvlacis?
je li ti sad spava...haj probaj ovo...to smo mi radili na ekskurziji...hihihihihuser posted image ...skini ga...stavi mu posudicu/kesu...i stavi mu rucicu tj. saku u mlaku vodu...trebao bi se odmah popiskiti...a nece se probuditiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21538
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:58:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: felix

zato sto neda se rukama prikuciti da mu gace skinem neda place
i jutros kad smo dosli neda se pipnuti ...

pa kako ga presvlacis?
je li ti sad spava...haj probaj ovo...to smo mi radili na ekskurziji...hihihihihuser posted image ...skini ga...stavi mu posudicu/kesu...i stavi mu rucicu tj. saku u mlaku vodu...trebao bi se odmah popiskiti...a nece se probuditiuser posted image

presvlacim ga ganjajuciuser posted image user posted image
da spava ima kesa skoro gledala , nista od 8 nije piso nemogu da vjerujem
odo probat to tvoje valjda se nece probuditi jer mlaka il hladna il svu ruku il koji prst

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21539
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:00:25   
Hanady RR
Ma ja peglam...
ko to nakav problem...sjedem pred tv il kompijuter i stavim sto i peglam...
ja volim da mi je sve uredno složeno i ispeglano u ormarima...

nešto mi je pegla prelagan posao kućni u odnosu na milion drugihuser posted image

kad svako jutro u 5 .20 onaj usisivač upalin i zadam krug po kući od 150 m2...pegla mi dođe ko odmor majkemiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21540
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:03:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ma ja peglam...
ko to nakav problem...sjedem pred tv il kompijuter i stavim sto i peglam...
ja volim da mi je sve uredno složeno i ispeglano u ormarima...

nešto mi je pegla prelagan posao kućni u odnosu na milion drugihuser posted image

kad svako jutro u 5 .20 onaj usisivač upalin i zadam krug po kući od 150 m2...pegla mi dođe ko odmor majkemiuser posted image
A vidi, ja volim usisavatiuser posted image jos kad vidim koje sam sve dlake usisala, sve bih skakala od dragosti. user posted image user posted image user posted image
I da, i moji ormari su, nije da se hvalimuser posted image , pod konac uredni. Znala mi je zaova reci da joj nabijam komplex sa svojim ormarimauser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 16.1.2012 12:04:26 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 21541
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:06:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ma ja peglam...
ko to nakav problem...sjedem pred tv il kompijuter i stavim sto i peglam...
ja volim da mi je sve uredno složeno i ispeglano u ormarima...

nešto mi je pegla prelagan posao kućni u odnosu na milion drugihuser posted image

kad svako jutro u 5 .20 onaj usisivač upalin i zadam krug po kući od 150 m2...pegla mi dođe ko odmor majkemiuser posted image
A vidi, ja volim usisavatiuser posted image jos kad vidim koje sam sve dlake usisala, sve bnih skakala od dragosti.
I da, i moji ormari su, nije da se hvalimuser posted image , pod konac uredni. Znala mi je zaova rec da joj nabijam komplex sa svojim ormarimauser posted image



da nam nije ista zaovauser posted image

joj pahuljo meni golem prostor a moram sve usisati je rmi imamo pudlicu u kući...a o papagaja...koji ima ogroman kafez al taj kad nebi oko njega meni pobaco nešta nebi znao d aje živuser posted image
ona je atavrno čista i to je vrsta kojoj dlake ne opadaju...al ja muhanata...
ja kad nebih usisala ja bih popodne usisavala a nemam ti vrmena za to...
dok jedu dok mahir ode dok se sa njima poigram istuširam ih i u krevet...gdje ću ko manijak u 10 dok utvrede palit usisivač...

a onako ujutro mahir s anjima leži u sobi a ja zadam...onda u njihovu sobu zadnju ulazim oni ustaju i oblače se...

ma cirkus...
možda

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21542
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 12:06:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21543
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:07:08   
Anoniman
opet se hvaliteuser posted image user posted image user posted image pa dokle vise majka mu starauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21544
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:09:00   
emi7908
Samo da vam mahnem i poželim ugodan dan ...user posted image a dječici user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21545
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:09:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ma ja peglam...
ko to nakav problem...sjedem pred tv il kompijuter i stavim sto i peglam...
ja volim da mi je sve uredno složeno i ispeglano u ormarima...

nešto mi je pegla prelagan posao kućni u odnosu na milion drugihuser posted image

kad svako jutro u 5 .20 onaj usisivač upalin i zadam krug po kući od 150 m2...pegla mi dođe ko odmor majkemiuser posted image
A vidi, ja volim usisavatiuser posted image jos kad vidim koje sam sve dlake usisala, sve bih skakala od dragosti. user posted image user posted image user posted image
I da, i moji ormari su, nije da se hvalimuser posted image , pod konac uredni. Znala mi je zaova reci da joj nabijam komplex sa svojim ormarimauser posted image


Moji ormari MORAJU biti pod konac jer nisu ormari već jedan mali ormar + Imanina komoda...i da bi stao sav naš veš i bilo iole pregledno...sve mora biti cakum pakum...mada ja i volim tako, ali nered semi ne smijem dopustiti jer mi ne bi stalo....a šta ja sve smjestim veša u taj jedan ormar...ne bi vjerovala...user posted image

Ma i meni nedostaje prostora. Mastam o plakaru u spavacoj preko cijelog zida. Bice i to aBd brzo. Sad mi je obicni trokrilni(1.5m) u spavacoj, u djecjoj imam dvije neke komodice i dvokrilni ormar i tu stoji njihova garderoba.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 21546
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:10:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

opet se hvaliteuser posted image user posted image user posted image pa dokle vise majka mu starauser posted image user posted image user posted image user posted image
E jbguser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21547
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 12:11:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21548
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:12:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: noa

opet se hvaliteuser posted image user posted image user posted image pa dokle vise majka mu starauser posted image user posted image user posted image user posted image
E jbguser posted image





zemljak mislim stvarnouser posted image user posted image otvoriti temu ''hvalite me usta moja'' pa da pređemo tamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21549
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 12:12:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: noa

opet se hvaliteuser posted image user posted image user posted image pa dokle vise majka mu starauser posted image user posted image user posted image user posted image
E jbguser posted image



e hebemu više...
ovdje se insan ne može ni požalit...

ja s ežalim oni kažu ja s ehvalim...
hebalo majku ko s ehvali usisivačem u 5.20 ujutrouser posted image

user posted image

da sma napisla kućna mi pomoćnica usisa i popegla dok ja dođem sve na svom mjestu pa hajd...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  860 861 [862] 863 864   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  860 861 [862] 863 864   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *