|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  859 860 [861] 862 863   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:39:00   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

nije joj ovo prvi put, spavalica je to velika na tatuuser posted image ona preko dana spava oko 12


ma i R. je spavalica, samo sto spava u nevakat...po danu zna odvaliti i po 3h, a navecer leglemo oko 23h svi skupa, pogasimo svjetla i nema nas do ujutro (ja i mm do 6h radnim danima, R. do 9h)...to ga dodje oko 13h dnevno spava je li tako? je li to dosta? valjda jeste...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21501
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:39:35   
Hanady RR
a struje mi ne dolazi puno...
ja svaki dna palim mašinu za veš i zimi sušenje obavljam mašinom također... a znam vikendom i dva puta...a i tri ako zadam generalku user posted image
mašinu za suđe u rpoejdelku jednom dveno a bome vikendom i dva puta

doduše bojler mi je na plin, kuhanje na plin...elem rerna je jedino ...

al dođe mi najače 60 Km zimi...
s tim što je i plinska pumpa također na tom satu...

nije puno stavarno kad vidim račune raje po stanovimauser posted image user posted image


a nešto i ne pratim ni eskupu ni jeftinu...
ja ionako sve navečer radim u skladu s aslobodnim vremenom..
vikend i subota i nedelja ja s eisto ponašama...

a baš me zadivi račun za struju...al zato kukam brate na plin na neviđenouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21502
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:40:03   
chuci
teacherko kako još uvijek nemate vode noću
nama sad uvijek ima nekad od polovine decembra kak oje bilo onih padavina ponovo imamo vode noću.


de mu u šta sačuvaj vode pa da se makar sapere, gadno je to kad se toliko radi. strašno. ali hB makar ima posao i radi


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21503
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:40:48   
teacher75
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

nije joj ovo prvi put, spavalica je to velika na tatuuser posted image ona preko dana spava oko 12


ma i R. je spavalica, samo sto spava u nevakat...po danu zna odvaliti i po 3h, a navecer leglemo oko 23h svi skupa, pogasimo svjetla i nema nas do ujutro (ja i mm do 6h radnim danima, R. do 9h)...to ga dodje oko 13h dnevno spava je li tako? je li to dosta? valjda jeste...user posted image


i kod nas to dodje oko 13-14 sati dnevno, s tim sto ova moja spava u vakatuser posted image  preko dana zaspi u 12 i spava otprilike sat- dva, rijetko kad vise od dva sata, a navecer zaspi izmedju 8 i 9 i probudi se ujutro izmedju 7 i 8

< Poruku je uredio teacher75 -- 16.1.2012 11:41:01 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21504
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:40:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nisam baš najbolje skontala, ona znači zbog takvog grijnog sistema ne može isključiti radijatore i prisiljena je grijati 300 m2?


nije d ane može nego ne smije...
jer će popucati...
to je kuća na spartove...u takvom sistemu ne možeš isputiti vodu iz sistema iz nekoliko raidjatorauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21505
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 11:40:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21506
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:41:06   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a moj danima vec radi do 3-4 ujutro, nekidan ostao do 5user posted image


meni je vako često heheh nema veze, samo nek pare donose


al nema sexa danimauser posted image


Tiki....ja na sve pristajem ali na to ne user posted image user posted image user posted image

Jok nema...čekam ja njega i u 12 da dođe...user posted image


ovaj moj dodje u 3-4 nikakav,jedva ceka da legne, a ja tada uveliko u carstvu snova, a ne moze se ni okupati jadan danima, jer iza ponoci nemamo nikako vodeuser posted image


bona, naspi mu koji đevđir vode da ima da se plakne čoJek kad dođe user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21507
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:41:13   
Anoniman
nama struje dodje oko 90 km

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21508
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:41:49   
teacher75
IZVORNA PORUKA: chuci

teacherko kako još uvijek nemate vode noću
nama sad uvijek ima nekad od polovine decembra kak oje bilo onih padavina ponovo imamo vode noću.


de mu u šta sačuvaj vode pa da se makar sapere, gadno je to kad se toliko radi. strašno. ali hB makar ima posao i radi


mi smo na zadnjem spratu i nikada nismo imali, od kako sam se udala, pritisak pocinje vec slabiti oko 11 navecer i ne moze ni masina ni tus da se koriste. ma sapere se on al nije to touser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 16.1.2012 11:42:47 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 21509
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:41:55   
Anoniman
A vode mi dolazi haman svaki put 16.90KMuser posted image


(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 21510
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:42:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama75

Grijanje 111KM, struja 80-90Km (koliko god se trudim da koristim jeftinu, uvijek isto, tako da sam odustala, palim masinu kad stignem, jedino na 95stepeni kada perem gledam da je ukljucim navece, ali i to rijetko jer nam nestaje vode iza 12). Nama mjesecno ode na "rezije" 400KM, svejedno ljeto-zima. Srecom grijanje je dobro pa makar znam sta placam.

ovako je i kod nas

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 21511
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:43:20   
Anoniman
nego jel se vama neke cude kad vas pitaju idel mala /mali na tutu a oni nece
ja jutros ocu urin da vadim ona meni daje bocicu kao da piski reko nece on pisat u casuuser posted image kaze ona molim reko nezna kaze koliko mu ima reko 2 god
pa kako nece eto reko ne voli tutu
zena se cudi kao ajd neka ti zalepe kesicu svjedno mora urinokulturu (to mora zalepiti za ur.kult) Pa kad pisa prespi u dr casu za urin
i ode zena u cudu user posted image sto anel nece na tutu
jos njemu vice a sto neces tute vidi momka , a on njoj vice necuuuuuu fuj kaka tuta hahahh odkud mu to
dobro je reko A
on bi se svadjo snjomuser posted image user posted image user posted image
Joj spava user posted image jos nije pisko od 8 jutros kako su zalepili neznam do koliko primaju pisu ak dzaba odnesem ubicu se


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 21512
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:44:04   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

A vode mi dolazi haman svaki put 16.90KMuser posted image



kod nas dodje 12 km, valjda nikad nisu prijavili lanuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21513
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 11:44:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 21514
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:44:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Iman83

Mi imamo klimu i ona je spas...jer nama radi od juna do septembra...hladi of kors...i nije neka promjena u računu za struju a da nemamo klime pocrkavali bi od vrućine...u potkrovlju smo i ubija vrućina...

A nikad je do sad nismo palili na grijanje...nije bilo potrebe...

Pahuljice....kako 55 KM zimi struje....ljubomorna sam user posted image user posted image

Ma ne znam. Usisavam nekad svaki dan. Ne gledam na jeftinu tad.Masinu za ves palim svaki daan u prosjeku. Uvijek na 60 i 95 stepeni (rjetko sta ide na 40). Bojler se pali svaki dan po jeftinoj...



Isto ovako...bojler radi svaki dan po par sati i svaku noć kad je cijelu noć jeftina...
3-4 mašine veša sedmično...nikad ne gledam kad je jeftina jer palim kako stignem..
Usisavam 3-4 puta sedmično, kuham i pečem na struju svaki dan...peglam po potrebi...al mi se i grijemo na struju...

Mah, ludnica kako god da okreneš...user posted image

Ja peglam cca jednom sedmicno i to navecer, po jeftinoj. Kuham po jeftinoj, ma sve radim po jeftinoj osim usisavanja. Ne ostavljam svjetlo u prostorijama u kojima ne boravimo...Pazim. Ne zelim bacati pare.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 21515
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:44:56   
chuci
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: chuci

teacherko kako još uvijek nemate vode noću
nama sad uvijek ima nekad od polovine decembra kak oje bilo onih padavina ponovo imamo vode noću.


de mu u šta sačuvaj vode pa da se makar sapere, gadno je to kad se toliko radi. strašno. ali hB makar ima posao i radi


mi smo na zadnjem spratu i nikada nismo imali, od kako sam se udala, pritisak pocinje vec slabiti oko 11 navecer i ne moze ni masina ni tus da se koriste. ma sapere se on al nije to touser posted image


jao to je strašno
hajd aBd kad bude prilike pa kupite veći stan aBd biće vode po cijelu noć


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21516
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 11:46:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 21517
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:46:13   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a moj danima vec radi do 3-4 ujutro, nekidan ostao do 5user posted image


meni je vako često heheh nema veze, samo nek pare donose


al nema sexa danimauser posted image


Tiki....ja na sve pristajem ali na to ne user posted image user posted image user posted image

Jok nema...čekam ja njega i u 12 da dođe...user posted image


ovaj moj dodje u 3-4 nikakav,jedva ceka da legne, a ja tada uveliko u carstvu snova, a ne moze se ni okupati jadan danima, jer iza ponoci nemamo nikako vodeuser posted image


bona, naspi mu koji đevđir vode da ima da se plakne čoJek kad dođe user posted image



I porani ujutro dočekaj čojeka...user posted image ...mislim danima...Tiki, nemoj da te sad Vesela kritikuje i proziva na onijem tamo temama user posted image


poranim ja zahvaljujuci lani u 7 ujutro al on tada spava, ubio bi me da ga probudim, njemu je spavanje najvazniej u zivotu, prvo spavanje pa keksuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21518
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:46:36   
Hanady RR
ja sma žene skontala da vama bojler odnese struju
naime ja sma ljeti testirala...
ugasim plinsku pumpu i uključim bojelr za struju i tada naravno i u kuhinji koristim tu toplu vodu...
bogami tada mi je više struje dolazilo

meni ljeti jeftinije da plina platim 20-25 Km pored raučna za struju koji mi ne pređe ljeti 45 km nikada...nego da koristim bojler ljeti na struju tada mi je testno došla 97 km...user posted image

a da napomenem kod nas su svi novi aparati sa potoršnjom A+...samo mi sušilica potoršnja B....
dok mi je bio stari frižider nevjerovatno 10 Km više mi dolazilo za isti rad frižiderauser posted image

a bojelr na struju je nov al dere barte on smao takouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21519
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:47:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

A vode mi dolazi haman svaki put 16.90KMuser posted image



kod nas dodje 12 km, valjda nikad nisu prijavili lanuuser posted image
Ma kod nas dusebriznici plaho vode racuna o broju clanova u domacinstvuuser posted image . Ovo je za cetveroclanu porodicu.A kad smo zivjeli na Grbavici u Radnickoj...nikad ispod 32Km nije nam doslo za troclanu porodicu.

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 16.1.2012 11:49:52 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 21520
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:47:49   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

A vode mi dolazi haman svaki put 16.90KMuser posted image



kod nas dodje 12 km, valjda nikad nisu prijavili lanuuser posted image
Ma kod nas dusebriznici plaho vode o broju clanova u domacinstvuuser posted image . Ovo je za cetveroclanu porodicu.A kad smo zivjeli na Grbavici u Radnickoj...nikad ispod 32Km nije nam doslo za troclanu porodicu.


moguce onda da nisu ni mene jos prijaviliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21521
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:48:11   
chuci
haha teacher vako je i moj neku noć zaspao, a ja sve isplanirala
sreća nekom se u po noći pokvarila sirena na autu a taj nije čuo ali mi jesmo. helem kako je on lahkog sna probudi ga to, a ja iako mogu spavati uz bilo šta solidarisala se pa nisam ni ja spavala user posted image user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21522
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:48:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a moj danima vec radi do 3-4 ujutro, nekidan ostao do 5user posted image


meni je vako često heheh nema veze, samo nek pare donose


al nema sexa danimauser posted image


Tiki....ja na sve pristajem ali na to ne user posted image user posted image user posted image

Jok nema...čekam ja njega i u 12 da dođe...user posted image


ovaj moj dodje u 3-4 nikakav,jedva ceka da legne, a ja tada uveliko u carstvu snova, a ne moze se ni okupati jadan danima, jer iza ponoci nemamo nikako vodeuser posted image


bona, naspi mu koji đevđir vode da ima da se plakne čoJek kad dođe user posted image



I porani ujutro dočekaj čojeka...user posted image ...mislim danima...Tiki, nemoj da te sad Vesela kritikuje i proziva na onijem tamo temama user posted image

Meni moj nije tu po pola godine, ali kad dodje namirimo sve. jes da se hoda kokauboj...ali vrijediuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 21523
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 11:48:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21524
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:49:46   
mama75
Voda 40KM user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 21525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  859 860 [861] 862 863   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  859 860 [861] 862 863   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *