|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  858 859 [860] 861 862   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:24:23   
mama75
Grijanje 111KM, struja 80-90Km (koliko god se trudim da koristim jeftinu, uvijek isto, tako da sam odustala, palim masinu kad stignem, jedino na 95stepeni kada perem gledam da je ukljucim navece, ali i to rijetko jer nam nestaje vode iza 12). Nama mjesecno ode na "rezije" 400KM, svejedno ljeto-zima. Srecom grijanje je dobro pa makar znam sta placam.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21476
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:25:10   
teacher75
cuj to, ja visim u bbi i nikad to ne vidjehuser posted image  u benetonu su trudnicke samtane bile 120km,nisu normalni, ja sam ove platila 50km i ne bih vise. ionako imam jos mjesec-dva do poroda, ne isplati mi se vise uzimati nista

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21477
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:25:46   
veeseelaa
mi za prošli mjesec platili 600 KM režija bez vode  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 21478
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:26:05   
Anoniman
Meni zimi dodje cca struje 55KM. user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 21479
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:26:47   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mama75

Grijanje 111KM, struja 80-90Km (koliko god se trudim da koristim jeftinu, uvijek isto, tako da sam odustala, palim masinu kad stignem, jedino na 95stepeni kada perem gledam da je ukljucim navece, ali i to rijetko jer nam nestaje vode iza 12). Nama mjesecno ode na "rezije" 400KM, svejedno ljeto-zima. Srecom grijanje je dobro pa makar znam sta placam.


ja koristim samo ovu dnevnu jeftinu struju jer ni mi nemamo nikako vode iza ponoci. a jedine prednosti naseg malog stana su ove rezije (66km za grijanje)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 21480
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 11:26:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 21481
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:28:23   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Iman83

Danas ćete me s temama dokusuriti user posted image ....sad Leona i Pocy zadale po ispitima...

Šta da reČem: muža ni ne vidim ima dobrih 10 dana, a neću ni narednih 20tak...svaki dan dođe s posla samo jede  ide kod svojih da uči(kod nas od Iman nema gdje) i dođe oko 11 navečer i spavanac...al samo da položi ovaj jedan što mu je ostao...sve mu halalim user posted image


a moj danima vec radi do 3-4 ujutro, nekidan ostao do 5user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21482
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:28:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

spominjale biste vi plin da dodjete u centralno


živila i vako i nako i ja sam za centralno, svakako imam klimu u stanu po potrebi kad ne radi centralno se može malo i upaliti

e ja nemam klimuuser posted image ...a ne bi bilo lose da je nabavimouser posted image

sve zavisi kako razmisljas...mene dusa boli kada bacam nesto sto se ne bi bacalo da se pravilno koristi...o tome ja drobim...i vama bi jeftiniji plin automatski bio da mi koji smo na centralnom imamo svi dobru stolariju, dobre radijatore, mozemo regulisati grijanje i potome placati...razumis o cemu jauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 21483
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:30:27   
veeseelaa
ma znam

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21484
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:31:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

spominjale biste vi plin da dodjete u centralno


živila i vako i nako i ja sam za centralno, svakako imam klimu u stanu po potrebi kad ne radi centralno se može malo i upaliti

e ja nemam klimuuser posted image ...a ne bi bilo lose da je nabavimouser posted image

sve zavisi kako razmisljas...mene dusa boli kada bacam nesto sto se ne bi bacalo da se pravilno koristi...o tome ja drobim...i vama bi jeftiniji plin automatski bio da mi koji smo na centralnom imamo svi dobru stolariju, dobre radijatore, mozemo regulisati grijanje i potome placati...razumis o cemu jauser posted image

I mi hocemo cim prije ugraditi klimu, jer kad prestane centralno bukvalno se smrzavamo. Klima se ubila tamo za maj i kraj septembra, a sto se tice hladjenja...hB ne treba.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21485
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:31:15   
veeseelaa
a moj danima vec radi do 3-4 ujutro, nekidan ostao do 5user posted image


meni je vako često heheh nema veze, samo nek pare donose


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21486
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:31:36   
chuci
teacherko i dadada hvala
ma ne daje mi se puno para za pantalone a meni sve što sam probala kratko
moraću pogledati u tifaniju
ovo u bbi pogledam kad stignem iako vjerujem da su skupe


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21487
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:31:39   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a moj danima vec radi do 3-4 ujutro, nekidan ostao do 5user posted image


meni je vako često heheh nema veze, samo nek pare donose


al nema sexa danimauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21488
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:32:00   
mama75
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

spominjale biste vi plin da dodjete u centralno


živila i vako i nako i ja sam za centralno, svakako imam klimu u stanu po potrebi kad ne radi centralno se može malo i upaliti

e ja nemam klimuuser posted image ...a ne bi bilo lose da je nabavimouser posted image

sve zavisi kako razmisljas...mene dusa boli kada bacam nesto sto se ne bi bacalo da se pravilno koristi...o tome ja drobim...i vama bi jeftiniji plin automatski bio da mi koji smo na centralnom imamo svi dobru stolariju, dobre radijatore, mozemo regulisati grijanje i potome placati...razumis o cemu jauser posted image


Zivjela citav zivot u centralnom. Onda se udam u "etazno plinsko" user posted image . Sada opet centralno. Glasam za plin uvijek! Upalis kada ti treba ( bio maj ili septembar, svejedno ti je, ne moras cekati da se vanjska temp 5 dana za redom spusti ispod 12stepeni, bla bla); ako ti je hladno grijes citavu noc; ako ti je vruce smanjis temp na termostatu... A troskovi su isti. Jedino ako hoces da stedis onda mozes na ovom plinskom, dok sa CG ni to ne mozes.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21489
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:32:50   
teacher75
IZVORNA PORUKA: chuci

teacherko i dadada hvala
ma ne daje mi se puno para za pantalone a meni sve što sam probala kratko
moraću pogledati u tifaniju
ovo u bbi pogledam kad stignem iako vjerujem da su skupe


ja nisam farmerke ni gledala jer mi je hladno u njima, bas sam trazila samtane za zime i nadjoh jedino u tiffaniju u robotu, ne znam ima li u drugim

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 21490
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 11:33:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21491
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:33:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja mami plaćama dosta režija je rona od penzije nema šanse...
evo njij je sada plin došao 476 KMuser posted image user posted image
a nama 299...


pa kako? više grije jer su tvoje curice kod nje?
vi svakako preko dana niste doma pa smanjite
Koliko prostora ona grije?



nema veze vesela gdje su moja djeca...
kod moje mame je kuća ogromna 300 m2 kvadratnih...
komletnu grije...
moji su roditelji 86 napravili kući i imali centralno grijanje...tada kada se uvodilo entralno rađen je tzv. jednovodni sistem...na taj sistem su oni 90-te kad je plin prošao koz naselje priključili njega...
elem u takvom sisitemu ti ne smiješ radijatore gaziti jer su onu puni vode ia ko to uradiš popucaju...a gusani su..elem ako ti jedno rebro popuca eto poplave i eto belaja kupovine rebara...tako bi me skuplje došlo...
ma užas :(((
mama ima termostata koji ima podešenu dvenu i noćnu tempšeraturu ona njega ne dira...
grijanje s esamo pali i gazi i tako doražava


a kod nas je 150 m2 kvadratnih koje grijemo...
komletan stan grijem...
i nama je podešena na terpmostatu dnevna i noćna temperatura i mi to nikada ne mjenjamo...
da mjenajm došlo bi me i više...
jer kao ja dnevnu spustim pa dođem popodne kući i nahajcam da zagrijem potošnja je jača...
sve sam ja to porbala...

a da napomenem da smo mi u izlozaciju uložili bruku love
a kod mame je izolacija odavno savršena...
staklena vun na svim vanjskim zidovima, termo fasada itd...

al kad je portor veliki tako je kako jeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21492
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:34:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Iman83

Mi imamo klimu i ona je spas...jer nama radi od juna do septembra...hladi of kors...i nije neka promjena u računu za struju a da nemamo klime pocrkavali bi od vrućine...u potkrovlju smo i ubija vrućina...

A nikad je do sad nismo palili na grijanje...nije bilo potrebe...

Pahuljice....kako 55 KM zimi struje....ljubomorna sam user posted image user posted image


i kod nas isto ovako, a struja nam je ko kod pahuljiceuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21493
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 11:34:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 21494
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:35:29   
veeseelaa
nisam baš najbolje skontala, ona znači zbog takvog grijnog sistema ne može isključiti radijatore i prisiljena je grijati 300 m2?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21495
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:35:52   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a moj danima vec radi do 3-4 ujutro, nekidan ostao do 5user posted image


meni je vako često heheh nema veze, samo nek pare donose


al nema sexa danimauser posted image


Tiki....ja na sve pristajem ali na to ne user posted image user posted image user posted image

Jok nema...čekam ja njega i u 12 da dođe...user posted image


ovaj moj dodje u 3-4 nikakav,jedva ceka da legne, a ja tada uveliko u carstvu snova, a ne moze se ni okupati jadan danima, jer iza ponoci nemamo nikako vodeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21496
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:36:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: chuci

teacherko i dadada hvala
ma ne daje mi se puno para za pantalone a meni sve što sam probala kratko
moraću pogledati u tifaniju
ovo u bbi pogledam kad stignem iako vjerujem da su skupe


ja nisam farmerke ni gledala jer mi je hladno u njima, bas sam trazila samtane za zime i nadjoh jedino u tiffaniju u robotu, ne znam ima li u drugim
mislim da vam i waikiki ima trudnicke garderobe...sjecam se da je Skvo imala pravo dobre tole...rekla mi je da ih je tamo nasla...ja bi ih nosila i 'nakouser posted image

a jeste razmisljale da uzmete samo niski struk i onaj pojas sto grije...ima ga u dm-u

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 21497
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:37:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

Mi imamo klimu i ona je spas...jer nama radi od juna do septembra...hladi of kors...i nije neka promjena u računu za struju a da nemamo klime pocrkavali bi od vrućine...u potkrovlju smo i ubija vrućina...

A nikad je do sad nismo palili na grijanje...nije bilo potrebe...

Pahuljice....kako 55 KM zimi struje....ljubomorna sam user posted image user posted image

Ma ne znam. Usisavam nekad svaki dan. Ne gledam na jeftinu tad.Masinu za ves palim svaki daan u prosjeku. Uvijek na 60 i 95 stepeni (rjetko sta ide na 40). Bojler se pali svaki dan po jeftinoj...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 21498
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:38:19   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: chuci

teacherko i dadada hvala
ma ne daje mi se puno para za pantalone a meni sve što sam probala kratko
moraću pogledati u tifaniju
ovo u bbi pogledam kad stignem iako vjerujem da su skupe


ja nisam farmerke ni gledala jer mi je hladno u njima, bas sam trazila samtane za zime i nadjoh jedino u tiffaniju u robotu, ne znam ima li u drugim
mislim da vam i waikiki ima trudnicke garderobe...sjecam se da je Skvo imala pravo dobre tole...rekla mi je da ih je tamo nasla...ja bi ih nosila i 'nakouser posted image

a jeste razmisljale da uzmete samo niski struk i onaj pojas sto grije...ima ga u dm-u


nema zimske, sve nesto tanko i texas

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21499
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:38:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a moj danima vec radi do 3-4 ujutro, nekidan ostao do 5user posted image


meni je vako često heheh nema veze, samo nek pare donose


al nema sexa danimauser posted image


Tiki....ja na sve pristajem ali na to ne user posted image user posted image user posted image

Jok nema...čekam ja njega i u 12 da dođe...user posted image



ja ga nazovem dodje, obavi, ode
Veni, vidi, vici user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  858 859 [860] 861 862   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  858 859 [860] 861 862   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *