|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  857 858 [859] 860 861   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:02:38   
bananica
jutrouser posted image

ja po obicaju se smrzavamuser posted image pa ima li ovdje namjeru iko dobro nalozitiuser posted image user posted image

bas mi je zao bolesne djecice, da sto prije ozdrave

dadada ne sekiraj se, ja nesto ne mislim da je laringitis

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21451
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:03:16   
veeseelaa
da...samo sto ti mozes regulisati troskove...tj. ako ne koristis sve sobe tamo zavrnuti radijator...ili recimo u kuhinji...


ma ne mogu ja to
spavaća da je hladna, radna il kupatilo, pa to nije merek
s centralnim je svugdje pretoplo a manje novca
al bar nek neko uživa user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21452
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:05:15   
Hanady RR
Jutro...joj jest vam tema na sabahu o režijama...meni se manata od istihuser posted image
ja čekam amrt ko žarko sunce...namah mi lakše...
je rmi isplaćujemo račun za račun grijanja i nemama duga pa ja ljeti ne plaćam dok u stanovim ai ljeti i izimi plaćaju...
al meni kad račun za plin dođe mi bacamo novčić ko će biti muštulugdžija da očita cifru s anjegauser posted image

Nego upravo sam dijete pretplatila na časopis kolibrić da nam dolazi na kućnu adresuuser posted image user posted image
biće presrtena do kad me ganja i konačno nađoh tu mogućnostuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21453
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:05:59   
pocahontas
joj vi opet o režijama user posted image
ja se zijanih neki dan kada sam čula da je jednoj četveročlanoj porodici došlo struje 30KM? ili mene zavrću ili ja previše palim bojler i mašinu za sudje i ves? ostalo nista ne gori..kuhamo na plin, rerna rijetko radi, peglanje 2 puta sedmično..meni dodje struje oko 70KM user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21454
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:07:01   
bananica
mi grijemo na ugalj, imamo ogromnu pec koja grije 3 stana plus radionicu, za sezonu kupimo oko 9 tona uglja, sto otprilike izadje 1800KM, i kad to podijelimo na 3 platimo oko 600KM grijanjeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21455
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:07:41   
leona81
mojoj mami je doslo oko 40 zadnji put a petero ih je

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21456
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:08:20   
leona81
odoh ucit...dosta o rezijamauser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21457
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:08:49   
bananica
struje nam dodje izmedju 80 i 100

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21458
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:09:30   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: leona81

mojoj mami je doslo oko 40 zadnji put a petero ih je


ima li mašinu za sudje? ves - koliko cesto pali? meni ovo malo nije ok..
ne perem vala ni ja sad svaki dan veš-vikendom zveknem po tri mašine i jednu mozda na program od 30 min u toku sedmice svoje neke nježne krpice operem..i to je to!


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21459
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:10:17   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: leona81

odoh ucit...dosta o rezijamauser posted image


šta učiš? joj valja se i meni ovaj advokatski nakaniti - 5 zakona, nije strašno ali smaranje živo! user posted image jos mi samo to ostalo i da zavrsim vise sa ovim formalnim ucenjem...

< Poruku je uredio pocahontas -- 16.1.2012 11:11:29 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21460
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:12:20   
selebriti
Opet režije user posted image user posted image Ccc..

Dadada... meni se čini da vi imate radijatore i u haustoru, ... Otoka?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21461
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:13:47   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

.meni dodje struje oko 70KM user posted image user posted image



kod mene nikad ispod 100 KM, zlo mi je od života

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21462
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:13:58   
teacher75
evo mene malo s posla da se javimuser posted image  vidim tema grijanje. mi smo na toplanama, dodje nam mjesecno 66km. stan je super topao, i prevruce bude. kod mame mi je kuca od 150 kvadrata i centralno grijanje i od kad znam za sebe smrzavala sam se gore. nema izolacije, mama ukljuci grijanje samo u dnevnoj i spavacoj sobi i po potrebi u kupatilu da bi ustedila i dodje joj skoro 200km. al ja sam uvijek bila gore malo-malo pa bolesna. od kad sam se udala nisam se razboljela. mami ne smeta hladnoca jer je navikla citav zivot u hladnom i podnosi to, al meni je katastrofa. al kad bi grijala citavu kucu doslo bi je najmanje 500kmuser posted image  vec sada kuka sta ce kad ode u penzijuuser posted image  lana sinoc zaspala u pola 7 vec (umorna nakon skakanja u igraoni i spavanja od samo pola sata tokom dana) i spavala sve do 7.15 ujutro, probudila se jednom tokom noci, trazila dekicu pa nastavilauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21463
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:15:11   
teacher75
struje nam dodje oko 50-60km, masinu za ves ukljucim mozda 2 puta sedmicno kad je jeftina struja a bojler po potrebi isto ganjam kad je jeftina, kuhamo na struju i kompjuteri su stalno ukljuceni i upaljeni

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21464
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:16:23   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

evo mene malo s posla da se javimuser posted image  vidim tema grijanje. mi smo na toplanama, dodje nam mjesecno 66km. stan je super topao, i prevruce bude. kod mame mi je kuca od 150 kvadrata i centralno grijanje i od kad znam za sebe smrzavala sam se gore. nema izolacije, mama ukljuci grijanje samo u dnevnoj i spavacoj sobi i po potrebi u kupatilu da bi ustedila i dodje joj skoro 200km. al ja sam uvijek bila gore malo-malo pa bolesna. od kad sam se udala nisam se razboljela. mami ne smeta hladnoca jer je navikla citav zivot u hladnom i podnosi to, al meni je katastrofa. al kad bi grijala citavu kucu doslo bi je najmanje 500kmuser posted image  vec sada kuka sta ce kad ode u penzijuuser posted image  lana sinoc zaspala u pola 7 vec (umorna nakon skakanja u igraoni i spavanja od samo pola sata tokom dana) i spavala sve do 7.15 ujutro, probudila se jednom tokom noci, trazila dekicu pa nastavilauser posted image


o Bože, ovo moje dijete kad legne u 18.30, on to shvati kao popodnevni drijemež, probudi se oko 20h i onda dernek do 24h


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21465
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:18:08   
teacher75
nije joj ovo prvi put, spavalica je to velika na tatuuser posted image ona preko dana spava oko 12

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21466
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:18:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: pocahontas

.meni dodje struje oko 70KM user posted image user posted image



kod mene nikad ispod 100 KM, zlo mi je od života


vjerujem ti user posted image
stvarno kako raja plaća ove režije, ne kontam majke mi
moja mama živi sama a mjesečno ima režija oko 200 KM, šta da živi samo od penzije??? užas
I opet raja sve plaća, živi nekako a kako fkt ne kontam
radimo i ja i mm pa opet se za glavu uhvatim kad mi dodju režije
jedino se mogu pohvaliti da mi za tel dodje malo (mislim ne telefoniram puno) oko 20-30 KM
a ovo sve drugo zakla
stvarno ne znam šta da radim, kako da uopće smanjim troškove
života mi pazim na jeftinu i skupu struju, mašina radi samo noću a nedljelom je svakako cijeli dan jeftina
pa ne mogu da se ne grijem, dijete trčkara amo tamo, ajd sad zavrni koji radijatoruser posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21467
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:20:01   
chuci
IZVORNA PORUKA: teacher75

nije joj ovo prvi put, spavalica je to velika na tatuuser posted image ona preko dana spava oko 12


niđe veze što citiram samo da me lakše uočiš
gdje ti kupiš trudničke hlače
ja nigdje ne mogu da nađem neke koje su mi dovoljno duge

pozz svima


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21468
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:20:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: selebriti

Opet režije user posted image user posted image Ccc..

Dadada... meni se čini da vi imate radijatore i u haustoru, ... Otoka?
jesuser posted image ...mos mislit te pametiuser posted image

ma ljudi...zene...meni vala nije merak spavati na + 27...a vi pricajte sta hocete...i zlo mi je kada otvaram prozor jer je prevruce...ja tu ne vidim nikakav merak...isto tako...u martu kada iskljuce grijanje...pa bude hladnih dana...cvokocemo...jer ne mozemo sebi upaliti grijanje...ja vam kazem...sve ima svoje...spominjale biste vi plin da dodjete u centralno

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 21469
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:21:17   
Hanady RR
Joj...kod sve cifrice u režijamauser posted image user posted image
kod mene ludilouser posted image

ja mami plaćama dosta režija je rona od penzije nema šanse...
evo njij je sada plin došao 476 KMuser posted image user posted image
a nama 299...

samo to dvoje da saberem meni dobro nije ni pod raznouser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21470
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:21:57   
veeseelaa
spominjale biste vi plin da dodjete u centralno


živila i vako i nako i ja sam za centralno, svakako imam klimu u stanu po potrebi kad ne radi centralno se može malo i upaliti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21471
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:22:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: teacher75

nije joj ovo prvi put, spavalica je to velika na tatuuser posted image ona preko dana spava oko 12


niđe veze što citiram samo da me lakše uočiš
gdje ti kupiš trudničke hlače
ja nigdje ne mogu da nađem neke koje su mi dovoljno duge

pozz svima


kupila jedne samtane oker u tiffany hm-ove i to broj 46 (neki im cudni modeli, realno kao da je 42) prije mjesec- dva i ne skidam ih, jedino njih nosim. super su duge i taman. otidji u tiffany pa vdi ima li jos, inace sam prije toga obisla citav grad, i radnje i pijace i nigdje ne nadjoh nijedne deblje za zime

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 21472
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:23:11   
veeseelaa
ja mami plaćama dosta režija je rona od penzije nema šanse...
evo njij je sada plin došao 476 KMuser posted image user posted image
a nama 299...


pa kako? više grije jer su tvoje curice kod nje?
vi svakako preko dana niste doma pa smanjite
Koliko prostora ona grije?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21473
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:23:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: teacher75

nije joj ovo prvi put, spavalica je to velika na tatuuser posted image ona preko dana spava oko 12


niđe veze što citiram samo da me lakše uočiš
gdje ti kupiš trudničke hlače
ja nigdje ne mogu da nađem neke koje su mi dovoljno duge

pozz svima

znam da ticerku pitas...al rekoh kad sam vidjela da vam kazemuser posted image ...ne znam koja je radnja...neka marka jeste...u bbi...cini mi se da je drugi sprat...radnja sa jeansom i tako to...imaju garderobe za trudnice...vidjela sam u izlogu trudnu lutkuuser posted image ...e sto se cijena tice...to ne znam...ne djeluju jeftino

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 21474
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 11:24:23   
veeseelaa
sto se cijena tice...to ne znam...ne djeluju jeftino


to sigurno user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  857 858 [859] 860 861   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  857 858 [859] 860 861   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *