|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  856 857 [858] 859 860   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:24:31   
veeseelaa
Moje veliko dijete jos spava jer je legla u 12h,


ja imala goste u subotu, sramota me reći u koliko je malena legla
Imamo prostora za spavati al ona se nie htjela pomaći sa podijuma


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21426
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:25:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: tekja


IZVORNA PORUKA: pocahontas

tekja, ja skontah da znam tvog muza sa slika na fb kad vidjeh..ali na pp cu ti reci kako user posted image
ne brinite vi ostale mahaluse, nismo se zabavljali user posted image user posted image




Pocy ja jos cekam pp...nemoj da u glavi razvijam situVacijeuser posted image user posted image user posted image




joj sorry Boga ti, ja skroz zaboravila na tebe..evo ide pp user posted image


ako znaš mm i meni pošalji pp user posted image
preksinoć meni gosti bili, prijatelji mm
i kaže jedan ja sam tebe nekada vidjao, joj rekoh sad kad izvali, kad sreća u banci me vidjao user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21427
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:28:10   
sretna_mama
Lady..najlakše mu ja ta na Malti..kod O.M.

felix..sretno sa nalazima..joj ništa gore nego kad je dijete bolesno..:-((((((

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21428
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:28:49   
Lady26
Tnx i mislila sam user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21429
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:29:01   
veeseelaa
i samo da kažem iako je moja malena prije 19 dana napunila 3 godine ja sam na ovoj temi sve dok ona pokazuje dva prstića na pitanje koliko ima godina user posted image
kaže tri, a pokaže dva prsta user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21430
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:29:04   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: tekja


IZVORNA PORUKA: pocahontas

tekja, ja skontah da znam tvog muza sa slika na fb kad vidjeh..ali na pp cu ti reci kako user posted image
ne brinite vi ostale mahaluse, nismo se zabavljali user posted image user posted image




Pocy ja jos cekam pp...nemoj da u glavi razvijam situVacijeuser posted image user posted image user posted image




joj sorry Boga ti, ja skroz zaboravila na tebe..evo ide pp user posted image


ako znaš mm i meni pošalji pp user posted image
preksinoć meni gosti bili, prijatelji mm
i kaže jedan ja sam tebe nekada vidjao, joj rekoh sad kad izvali, kad sreća u banci me vidjao user posted image user posted image user posted image user posted image



hej, pa nećeš vjerovati, ali imam nešto za tebe..evo ide pp user posted image joj mene, prava sena internet..meni niko ne može promaći u ovoj našj mahali zvanoj RajvoSauser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21431
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:29:43   
mamich
Veeseelaa meni se to redovno dešava da me prijatelji od mm od nekud poznaju...hehe ...šta cu kad sam bila aktivna u mladosti..nema gdje me nije bilouser posted image

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21432
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:31:42   
veeseelaa
samo šalji, sva sam u folu da mu razbijem nos user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21433
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:32:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamich

Veeseelaa meni se to redovno dešava da me prijatelji od mm od nekud poznaju...hehe ...šta cu kad sam bila aktivna u mladosti..nema gdje me nije bilouser posted image


juh sestro znam kako ti je user posted image user posted image user posted image
ma ljudi su neobzirni, izvale neku glupost da se za glavu uhvatiš
Jedan prijatelj mm mi je rekao, ja tebe od nekud znam, rekoh moguće, kaže kao da sam te vidjao u nekoj diskoteci i reče joj ime, ja nikad čula
a mm odmah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 21434
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:33:08   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

samo šalji, sva sam u folu da mu razbijem nos user posted image




ma jok bona, ne diraj ga..sve je ok! sto vi odmah odete na nešto najgore? odmah pomislite evo ga hopa cupa ccccc user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21435
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:34:35   
veeseelaa
ma ne mislim ja da je hopa cupa, nego dobro mi dodje kad me ukori da mu nabijem na nos ako je đe gledo a nije po pravilima user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21436
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:35:42   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamich

Veeseelaa meni se to redovno dešava da me prijatelji od mm od nekud poznaju...hehe ...šta cu kad sam bila aktivna u mladosti..nema gdje me nije bilouser posted image


juh sestro znam kako ti je user posted image user posted image user posted image
ma ljudi su neobzirni, izvale neku glupost da se za glavu uhvatiš
Jedan prijatelj mm mi je rekao, ja tebe od nekud znam, rekoh moguće, kaže kao da sam te vidjao u nekoj diskoteci i reče joj ime, ja nikad čula
a mm odmah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



tako i meni jedan jaran kaze - jaran, nije poznanik pa da tako fuli -kaze vidio sam te u tom i tom kaficu u koji ja nikad bila nisam..kaze sto me iskulira onako user posted image reko moj ti, da si ti meni živ i zdrav to nisam bila ja, ali dobro sad...
a ima jedna cura koja bas lici na mene i koja je tako hodala po tim fensi kafićima i jos isla samnom na faks pa nas ljudi često pobrkaju ..što nekad nije ni loše a Boga mi je nekad i jako loše user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21437
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:36:47   
veeseelaa
što nekad nije ni loše a Boga mi je nekad i jako loše user posted image


hehheh baš tako



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21438
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:38:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Lady..najlakše mu ja ta na Malti..kod O.M.

felix..sretno sa nalazima..joj ništa gore nego kad je dijete bolesno..:-((((((

ma nije mi boce primao od prosl. godine u aprilu i sad ev opet bem ti a mora ima turu
trebala sam danas sl. pluca ne stigo sutra cemo
evo zaspo a ja cekam pisuuser posted image user posted image user posted image user posted image a on ko namjerno nece da pisa u kesu
to mi je smrt kad mi kaze urin vaditi ja neznam kak bi se opisala bas se napatimo stim dok ulovim pa ponovo trci da odneses

(odgovor članu sretna_mama)
  Neposredna veza do poruke: 21439
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:42:47   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Lady..najlakše mu ja ta na Malti..kod O.M.

felix..sretno sa nalazima..joj ništa gore nego kad je dijete bolesno..:-((((((

ma nije mi boce primao od prosl. godine u aprilu i sad ev opet bem ti a mora ima turu
trebala sam danas sl. pluca ne stigo sutra cemo
evo zaspo a ja cekam pisuuser posted image user posted image user posted image user posted image a on ko namjerno nece da pisa u kesu
to mi je smrt kad mi kaze urin vaditi ja neznam kak bi se opisala bas se napatimo stim dok ulovim pa ponovo trci da odneses



felix, ne znam sta da ti kazem, ali ako je on bio na zinatu nedavno, po meni bi urinarna infekcija bila iskljucena jer zinat je jak i pokriva i te uro infekcije..tako da, moze biti da mu je sve to od bronhitisa..kako god, sretno i ljubi pilica malog user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21440
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:42:54   
sretna_mama
55 856 857 [85
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Lady..najlakše mu ja ta na Malti..kod O.M.

felix..sretno sa nalazima..joj ništa gore nego kad je dijete bolesno..:-((((((

ma nije mi boce primao od prosl. godine u aprilu i sad ev opet bem ti a mora ima turu
trebala sam danas sl. pluca ne stigo sutra cemo
evo zaspo a ja cekam pisuuser posted image user posted image user posted image user posted image a on ko namjerno nece da pisa u kesu
to mi je smrt kad mi kaze urin vaditi ja neznam kak bi se opisala bas se napatimo stim dok ulovim pa ponovo trci da odneses



Sreća pa se u SA do 12h može odnijeti urin....Mi pripadamo Ilidži za uk.., pa mi brzo kroz Kasindolsku..5min..

A prije kad sam u Ze to radila..uzorci do pola 10...haos..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21441
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:45:22   
Anoniman
Dobro jutro i od meneuser posted image

Lady...ja ga danas iza 4 vodimuser posted image user posted image ...zakazala se vecuser posted image ...i rekla Miri da mi je Jelena rekla da ima laringitisuser posted image user posted image user posted image ...on je hvala bogu odcepio na nos...do sad skoro nista slina...danas pocele...i providneuser posted image user posted image

Vidim i vi kukate sto se grijanja tice...mi imamo centralno...kuhamo se...otvaramo prozore...a ne mozemo reducirati sebi kako nama odgovara...nekad naloze ponoci toliko da ne mozes spavati...a uvijek fiksno placate...bili vi kuci ili ne...tako da ja i dalje mislim da je vama, sto se na plin gerijete, puno bolje...jer mi energiju bacamo samo tako...a jos da nam je stolarija nova...tj. da dihtuje kako treba...pa ja mislim da bi pomrli od vrucine...sve je to kradja

Marina...drzim palceveuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 21442
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:47:29   
tekja
dobro jutro i od nasuser posted image

V. je bolje hB, vise uopce ne kaslje, ali glas je i dalje blago promukao..pa dobro laringitis i traje 5-7 dana, a njemu je evo tek treci dan...danas popodne idemo na kontrolu, pa cemo vidjeti...

Felix, zao mi je A....joj jos i boce... stavi ga u kadu, pusti vodu i tusiraj...V. se uvijek popiski...samo pripremi bocicu blizu, pa kad krene da odmah uhvatis...a nece mu tusiranje skoditi, jer ima i turu...al' odmah cim se probudi pravac kupatilo...sretno...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21443
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:48:00   
Anoniman
hvala poci bit ce bolje abd bas ga steglo
sretna mama i kod nas se do 12 prima urin al on zaspa evo a ne dira mi ga se da provjerajem probudicu ga plakat ce
a damije danas da to rijesim ak ne uspjednem do 12 ujutro cu zalepiti kesu pre nego se probudi jer moramo svjedno na bocu


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21444
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:50:35   
veeseelaa
tako da ja i dalje mislim da je vama, sto se na plin gerijete, puno bolje...


đe boljeuser posted image
pa zimi plaćam izmedju 400-500 KM bar 5 mjeseci, od oktobra do kraja februara
a mart, april, maj izadjemo do 250 - 300 KM, helem za grijanje godišnje damo u prosjeku oko 3000 KM, mjesečno ispade oko 250 KMuser posted image da smo na centralnom mjesečno bi nam bilo 165 KM


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21445
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:51:19   
veeseelaa
Mi pripadamo Ilidži za uk.., pa mi brzo kroz Kasindolsku..5min..


a gdje stanuješ?
i ja se vozam svako jutro kroz Kasindolsku user posted image
prosjek kroz Kasindolsku 4-5 minuta user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 16.1.2012 10:55:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 21446
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:56:12   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mamich

Veeseelaa meni se to redovno dešava da me prijatelji od mm od nekud poznaju...hehe ...šta cu kad sam bila aktivna u mladosti..nema gdje me nije bilouser posted image


a zamisli kad mm-u kažu :"znam ja tvoju ženu sa utakmica ili sa stadiona"!user posted image user posted image user posted image

i baš je šega jer ja sa stadiona znam samo muškarce i onda kad se ja počnem pozdravljati to je upiš. i povedem ja njega na Grbavicu na derby prošle godine (inače neće da ide samnom na utakmice jer je pitar) rekoh da vidiš kako je tamo fina raja. naravno derby, pun stadion, tribina gdje ja imam svoje mjesto je krcata i pozdravljam se ja i pozdravljam (više nego on kojeg svi znaju) i tamam dođem do svog mjesta kad me zaskoči ova jedna budada. kako drago mu je što me vidi blabla (a ja sam na svakoj utakmici tu, znači vidio me prije 15 dana) izgrli me, izljubi....gleda mm, vidim nije mu baš pravo ali jbg-a

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 21447
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:57:36   
veeseelaa
hahaha sve ima gore od goreg user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21448
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:59:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tako da ja i dalje mislim da je vama, sto se na plin gerijete, puno bolje...


đe boljeuser posted image
pa zimi plaćam izmedju 400-500 KM bar 5 mjeseci, od oktobra do kraja februara
a mart, april, maj izadjemo do 250 - 300 KM, helem za grijanje godišnje damo u prosjeku oko 3000 KM, mjesečno ispade oko 250 KMuser posted image da smo na centralnom mjesečno bi nam bilo 165 KM

da...samo sto ti mozes regulisati troskove...tj. ako ne koristis sve sobe tamo zavrnuti radijator...ili recimo u kuhinji...koji klinac ce ti u kuhinji grijanje...da li ti je sad...ovo sad liupam...pretpostavljam da ti je suprug na poslu...dijete u vrticu...ti radi grijanje...mozes ga fino zavrnuti...ili kada odete negdje na put...mi bili u stanu ne bili placamo

Andrejeva soba ima samo 6m2...pika se kao pola sobe...a tamo su stavili radijator istih dimenzija kao i u dnevnojuser posted image ...ne mozes opstati...mislim...sta zelim reci...sve je to kradja...njihova...vama skuplje naplacuju...nama isto tako...jer bacamo energiju u havu...boli njih



(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 21449
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 11:00:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 21450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  856 857 [858] 859 860   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  856 857 [858] 859 860   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *