|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  855 856 [857] 858 859   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:23:22   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MALA1994

kono kako je Lana jutros


Ne znam sta bih ti rekla....imam osjecaj da je jutros sva zacepljena user posted image ..kaslje i dalje, prije posla sam ukljucivala baby vac - nista nije izaslo, cak ni voda...
Rekla sam mm da ovjeri knjizicu pa cu vidjeti, mozda je ujutro odvedem dr...
Kad ce Dadada voditi Andreja i ja cu Lanu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 21401
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:24:25   
Malenaoduvijek
ma da kad covjek trazi stan da iznajmu najbolje je traziti tamo gdje je centalno od toplana ali u centru slabo gdje imas osim ciglana i breke user posted image  ostalo je parola snadji se.

ali dobro sve se to nekako pregura user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21402
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:25:27   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: tekja


IZVORNA PORUKA: pocahontas

tekja, ja skontah da znam tvog muza sa slika na fb kad vidjeh..ali na pp cu ti reci kako user posted image
ne brinite vi ostale mahaluse, nismo se zabavljali user posted image user posted image




Pocy ja jos cekam pp...nemoj da u glavi razvijam situVacijeuser posted image user posted image user posted image




joj sorry Boga ti, ja skroz zaboravila na tebe..evo ide pp user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 16.1.2012 9:28:16 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 21403
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:27:09   
bebacha
joj koja sam ja nemajkauser posted image user posted image sinoc uzela knjizice da nesto vidim kad istekle prije mjesec danauser posted image user posted image kako mi nisu trebale nisam ni provjeravala.sad valja ici ovjerit

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 21404
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:27:27   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

vama samo neki crnjaci kroz glavu prolaze! ja je ostavim, odem i obiđem a ona spava kako spava...a ja u to ime koju pivu popijem i bude svima lijepouser posted image


to ti je kad vam se sve poklopilo..ona zahvalno dijete, sto ti kazeš kad N. zaspe nema je do jutrauser posted image , a i tebi nije mrsko ga zalomiti i nisi tip koji crnjači i zivo prijatno! ha ja! a na kraju, ja koliko skontah ti nisi ni bila daleko, nisi izlazila van hotelauser posted image hB pa je sve ok ispalo i da, jos ti nije pocela ispadati iz krevetića user posted image
ja bih jedino tako nesto napravila kada bi imala u hotelu baby alarm i da mogu dotrčati ako čujem da je počelo dijete da se budi...i da nam je soba na 1. spratu npr. user posted image
ja sam se tako zafrkavala s mm vezno za zadavanje u Basement klubu u Bosmalu, tako nam je blizu, samo se spustimo i lijepo ponesemo baby alarm i ako zagusti s djetetom, samo se popnemo user posted image ali niđe veze..nema ja tu guts ..


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21405
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:29:36   
Malenaoduvijek
cccc sram vas bilo

a kod nas ide ovjera na 3 mj,ja ovjeravala prije par dana i mirna do aprila sto se djece tice user posted image

kono odvedi ti nju mozda joj ukljuce inhalacije

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21406
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:31:14   
Lady26
Ma i kod mene je ali prosli put M ovjerio na svoju licnu (moju zaboravio ponijeti user posted image ) i bilo samo na mjesec dana a to je isteklo daaavno....sad ce na moju jer sam joj ja osiguranik...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 21407
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:31:43   
Anoniman
Prije cca mjesec i po uato sam morala ostaviti kod majstora da prenoci, ovdje u komsiluku. Bilo me strah da se djeca sa mnom vracaju pjesice, jer ima cuka...pa sam ih ostavila. F. sam fino podvukla sta smije, a sta ne. I tako odem...jes da sam svake sec mislila na njih...hiljadu mi je slika bilo pred ocima, ali kad sam dosla (nakon 10-ak min)one se lijepo iograju ko velike u svojoj sobi.
Poslije toga sam ih jos 2x ostavljala na 10-15min. kad mi je nesto hitno. Farah ima gotovo 5.5 godina i jako je zrela za svoje godine, mogu komotno reci da se ponasa kao mala mama prema seki, mada opet to izbjegavam praktikovati.

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 21408
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:32:57   
bebacha
Mala kod nas ide na 2 mjesece.bila sam ja to skontala za Novu godinu al bili neradni dan i kad se pocelo radit ja opet zaboravilauser posted image    

sljedeci mjesec treba dat 80KM za markiceuser posted image user posted image



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 21409
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:34:16   
Malenaoduvijek
kakve markice,to kod nas nema user posted image  u vasem kantonu svega svasta....

a i su ide na mjesec nego firma mm ima na tri mjeseca ne znam kako ali meni dobro dodje  

< Poruku je uredio MALA1994 -- 16.1.2012 9:35:07 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21410
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:36:38   
bebacha
kad trebam platit te markice zlo mi.do sad je bilo 16 KM a sad 20.ako nemas markicu sve moras platituser posted image user posted image bez obziras sto ti je knjizica ovjerena.pregled 5KM, specijalisticki 15KM.i tako daljeuser posted image

< Poruku je uredio bebacha -- 16.1.2012 9:38:00 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 21411
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:37:49   
leona81
IZVORNA PORUKA: MALA1994

ma da kad covjek trazi stan da iznajmu najbolje je traziti tamo gdje je centalno od toplana ali u centru slabo gdje imas osim ciglana i breke user posted image  ostalo je parola snadji se.

ali dobro sve se to nekako pregura user posted image


nama je gazdarica rekla da ovdje grijanje nije nesto puno a mi nismo vjerovali...iskreno ova zima je jos super jer placamo fakticki ova 2 mjeseca vece racune i mozda jos januar i februar...i kasnije nam dolazi oko 50ak...ljeti zna i samo 30 doci. kad vidim koliko mama daje na plin zlo mi dodje. a mi smo trazili stan da je na 1 spratu, u centru ili s.gradu - zbog posla od mm i mog faxa, a i mama mi je 15 ak min hoda. a kad budemo kupovali stan to ce tek da bude potraga...najradije bi da zivimo u kuci ali kod nase kuce, od prije rata, sad je sagradjena pumpa i ne vidim se nikako u zivotu pored pumpe, zbog djeceuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 21412
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:38:24   
leona81
IZVORNA PORUKA: bebacha

kad trebam platit te markice zlo mi.do sad je bilo 16 KM a sad 20.ako nemas markicu sve moras platituser posted image user posted image bez obziras sto ti je knjizica ovjerena.pregled 5KM, specijalisticki 15KM.i tako daljeuser posted image


tako je i u USK

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21413
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:44:25   
ziki
IZVORNA PORUKA: bebacha

Mala kod nas ide na 2 mjesece.bila sam ja to skontala za Novu godinu al bili neradni dan i kad se pocelo radit ja opet zaboravilauser posted image    

sljedeci mjesec treba dat 80KM za markiceuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image  ih markice

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21414
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:47:57   
Malenaoduvijek
kod nas se jedno vrijeme placala ovjera, pa inda participacija a sada su hB ukinuli sve,samo se pitam do kada i sta ce novo smisliti user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21415
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:56:04   
teki
zdravo svima evo dosli mi sa odmora iz hercegovine, dole nam fino vijrjeme bilo sunce izmedju 10 i 15 stepeni skroz druga drzava po vremenu. kad smo dosli u sarajevo odma nas snjeg docekao. sta se desavalo zadnjih dana je li bilo neceg zacajnog.
nama ako Bog da u cetvrtask rodjenddan pa cemo imato duplo zabavu u vrticu i kuci u subotu pa i dupli trosak ali haj i to je jednom u godini heheh.
nadam se da su sva djeca zdravo da nema nista ozbiljno

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 21416
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:04:10   
Anoniman
Al ste se raspisali user posted image . Moje veliko dijete jos spava jer je legla u 12h, bile joj tetke u posjeti pa partijanila, a malo dijete spava prvu turu, cekam da se probude pa da Luku vodim na kontrolu.
Vesela tu smo u klubu sa tobom, nama plin za prosli mjesec dosao 247, a struja koju markicu manje od 100km. Kod nas je dobra stolarija i dobra izolacija, ali veliki stan, a i uvijek ukljuceno grijanje, a plin skup i tako mi dodjemo na tu cifru. A struja, svaki dan dvije masine bukvalno vesa, masina sudja minimum jedna, peglanje i ostalo i nakupi se.Muka me uhvati kad rezije dodjuuser posted image

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 21417
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:14:19   
Lady26
Kako cu Mariu objasniti gdje je ova apoteka Denida na Malti? Ili ona na grbavici..?
Gledam sliku i ne mogu da skontam gdje je..
Zna li neko? Jel ova preko puta Omer Maslic DZ?


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21418
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:16:07   
mama75
Denida na Grbavici je blizu ELPI-ja, DM-a. Znas li gdje je to?
U istoj ulici je sve. Jednosmjerna ulica, izlazi na onu glavnu kojom trola vozi. Na tom izlazu na desnoj strani je ELPI, a prije toga, na lijevoj strani Denida (ima Astra tu pored).


< Poruku je uredio mama75 -- 16.1.2012 10:17:36 >

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21419
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:18:03   
veeseelaa
Kako cu Mariu objasniti gdje je ova apoteka Denida na Malti? I


odozdo od Ilidže, čim prodješ O.Maslić skreneš desno, odmah tik iznad, skreneš znači desno e onda ti odmah sa lijeve strane dodje apoteka, ima neki solarij do pa apoteka....
imaš parking odmah tu, ja se popnem direkt ispred apoteke, na trotoaruser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21420
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:20:06   
mama75
A lakse mu je mozda ovu na Malti naci. Tacno na ulazu prema DZ Omer Maslic. 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21421
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:20:33   
veeseelaa
Vesela tu smo u klubu sa tobom, nama plin za prosli mjesec dosao 247, a struja koju markicu manje od 100km. Kod nas je dobra stolarija i dobra izolacija, ali veliki stan, a i uvijek ukljuceno grijanje, a plin skup i tako mi dodjemo na tu cifru. A struja, svaki dan dvije masine bukvalno vesa, masina sudja minimum jedna, peglanje i ostalo i nakupi se.Muka me uhvati kad rezije dodju


user posted image fkt samo da radimo za režije user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21422
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:21:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MALA1994

ma da kad covjek trazi stan da iznajmu najbolje je traziti tamo gdje je centalno od toplana ali u centru slabo gdje imas osim ciglana i breke user posted image  ostalo je parola snadji se.

ali dobro sve se to nekako pregura user posted image


ti si u iznajmljenom stanu?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 21423
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:22:37   
Anoniman
jutro
mi poranili anel imao turu cjelu noc slomljena sam zeludac me boli povraca mi se od svega
jutros odem nema nase ped na godisnjem odem dr.dokt da nam sve moguce nal krvi urina ur.kult briseve , slikat pluca, i da nam boce pencilineuser posted image
krv vadili urin cekam da piski to mi je smrt!
dao mu rinohstop,operil, ipholcodin za kasalj
helem nahoda se najutro

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 21424
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 10:23:21   
veeseelaa
user posted image da što prije prodje bola

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  855 856 [857] 858 859   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  855 856 [857] 858 859   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *