|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  867 868 [869] 870 871   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:57:49   
Lady26

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Lady26

Ako ste smirile strasti da se javim i ja user posted image user posted image
Ja cu aBd Lanu ujutro da vodim dr, sad mi mm kaze da je toliko kasljala da je spavala samo pola sata user posted image , eh sad, jel to sto dajem caj i pekmez pa iskasljava ne znam...
Kaze glas joj je bolji ali da ne zavlacim...kupili smo Denivit, i to cemo davati...ali bih da je poslusa i dr....


user posted image user posted image user posted image

i od meneuser posted image za L.

ja cu ga u 4 voditi...pa cu ti reci sta mi je reklauser posted image


Hvalaaaa user posted image
Pisi, pratit cu user posted image
Lana nema temperaturu, ono jednom imala 37,7 i odmah je spala pa je moguce da se samo zagrijala divljajuci po kuci user posted image , ne boli je nista, nije puno promukla....al eto, ne da djavo mira....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21701
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:57:55   
Anoniman
dadada, lady sretno danas ko dokt.user posted image user posted image Moje djete danas na boci nije plakao mos te misliti kad mu je krv vadilo, iz vene samo pustio dvi krokodilske suze, a glasa pustio nije sestrice se iznenadile user posted image kako je dobar bio nije se vrtio,otimo
al zato kad je bocu u guzu primo orala je bolnica , ...


(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 21702
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:58:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

dadada sad ces mi biti non stop u mislimauser posted image user posted image pisi cijenu velikim slovimauser posted image
da nemas i kakav dobar mobiteluser posted image , nokia dolazi u obzir

ma bjAzi ba...ja se pravo nalozile...rekoh...evo ga...odeuser posted image user posted image

ja moram A. probuditi za pola sata...bice veselo...inace uvijek bude veselo kada ga probudumuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 21703
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:58:53   
bananica
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

dadada sad ces mi biti non stop u mislimauser posted image user posted image pisi cijenu velikim slovimauser posted image
da nemas i kakav dobar mobiteluser posted image , nokia dolazi u obzir



izvini, jesi li ti izgubila ili nasla novčanik? user posted image

RAbi, kosa mi je samo psihički tako reći nakostriješena..fizički i onako odoka odlično izgleda user posted image user posted image




nece mene ta srecauser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21704
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:59:15   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

dadada sad ces mi biti non stop u mislimauser posted image user posted image pisi cijenu velikim slovimauser posted image
da nemas i kakav dobar mobiteluser posted image , nokia dolazi u obzir

ma bjAzi ba...ja se pravo nalozile...rekoh...evo ga...odeuser posted image user posted image

ja moram A. probuditi za pola sata...bice veselo...inace uvijek bude veselo kada ga probudumuser posted image



dadada, moRe li na rate?user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21705
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:59:39   
Rabi
 znaci sve samo u tvojoj glaviuser posted image
ipak je to bolja varijanta, nego da si fizicki nakostrijesenauser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 21706
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:59:54   
Lady26

IZVORNA PORUKA: felix

dadada, lady sretno danas ko dokt.user posted image user posted image Moje djete danas na boci nije plakao mos te misliti kad mu je krv vadilo, iz vene samo pustio dvi krokodilske suze, a glasa pustio nije sestrice se iznenadile user posted image kako je dobar bio nije se vrtio,otimo
al zato kad je bocu u guzu primo orala je bolnica , ...


user posted image user posted image
Da ozdravi brzo....
A za ne jelo...logicno je i nemoj ga siliti....ako ti bilo sta trazi daj...pa makar i mlijeko...i to je nesto user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21707
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:00:47   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

dadada sad ces mi biti non stop u mislimauser posted image user posted image pisi cijenu velikim slovimauser posted image
da nemas i kakav dobar mobiteluser posted image , nokia dolazi u obzir

ma bjAzi ba...ja se pravo nalozile...rekoh...evo ga...odeuser posted image user posted image

ja moram A. probuditi za pola sata...bice veselo...inace uvijek bude veselo kada ga probudumuser posted image



ama zeno pisi cijenu i na koliko rata dajes

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21708
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:01:42   
leona81
IZVORNA PORUKA: dadada

mala...meni april...mart...sve istouser posted image ...kad sam krenula tek sa mm...pita on mene "kada ces u Prag" rekoh..."oko Nove godine...pocetkom januara...krajem februara"user posted image user posted image user posted image ...i takoooo...Biserka sam ti ja pravauser posted image

A ti me leona nasmija sa ovim...nemamo mjesta...pa gdje ces imat....pa svaki put na bb prodajes kartoneuser posted image ..."sopingholicarka"user posted image
ja to rjesavam lako...pola poklonim...pola bacim...to me moja mama naucila...ma koliko da mi je zao...zazmirim i zdro...drzim se onog...sto tri mjeseca nisi obukao ni ne treba ti.

kod mene je mm problem...on samo navlaci a ne zna nista baciti...samo kod njega to nije garderoba nego kompjuteri i popratna oprema...tako da nam u kuci uvijek ima barem 4-5 kompjutera i more kablovauser posted image ...on to nesto rastavlja...sastavlja...pimpujeuser posted image ..nekakve "kompjuterske zvjeri" pravi...i tako...samo kad mi jedan dan pocnu hodati kroz kucu...a i u zatvor bi komotno mogli koliko filmova ima...pa preko 1000 kom....mada nedilauser posted image

i usput...ako kome treba ipad2 nov...nek mi se javiuser posted image



prodajes? koliko?
ma nemam uopste toliko stvari samo mi se tezina mijenjala tokom godina pa mi pola stvari ne moze ili mi je veliko...sto se tice malene, e ona je dobila toliko stvari da je to strasno - em prvo dijete, prva i jedina unuka s obje strane, em mm ima darezljivog sefa a imamo i darezljive prijatelje:)
a mm je bio shoppingholicar, i njegova mama, ona kupuje i maloj a i nama haha:) a mm ima stvari milion, to je nevjerovatno...
ja sam poklonila toliko stvari, pogotovo kad sam se udala, pa obavezno svaki mjesec, dva kesa od male ide jednoj djevojcici, pa jos mm poklanja rodjaku svoje...i opet...kupi se ponesto, ponesto dobije i opet bruka stvari, bilo mi prije zao bacati, sad prodajem i kupujem:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21709
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:02:05   
bananica
zaboravih pitati, ima li popusta za drugarice sa porodicnog portalauser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 21710
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:02:16   
Rabi
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

dadada sad ces mi biti non stop u mislimauser posted image user posted image pisi cijenu velikim slovimauser posted image
da nemas i kakav dobar mobiteluser posted image , nokia dolazi u obzir

ma bjAzi ba...ja se pravo nalozile...rekoh...evo ga...odeuser posted image user posted image

ja moram A. probuditi za pola sata...bice veselo...inace uvijek bude veselo kada ga probudumuser posted image



ama zeno pisi cijenu i na koliko rata dajes



sta se ovo prodaje na rateuser posted image
Lady26 kad se ispali danas user posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 21711
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:03:10   
Anoniman
Slomih se citajuci vas. Dok vi mahalate, ja sam shopingovalauser posted image
Smekala sam jednu jaknicu vec duuugo dugo i kupih je na akciji snizenu 70%user posted image Kupila sam jos 3 kosulje/tunikeuser posted image user posted image user posted image
Sve na akcijiuser posted image

A sto se tice plakanja i udaje... Ja sam jedina ''mlada'' koju znam da se smijala ko luda kad se udavala.
Meni sve shega bilouser posted image i jedva cekala da se dernek zavrsi, da zavrsim sa mladozenjomuser posted image
A mama jadna dva apaurina drmnula.user posted image

Nije mi ''tesko pala'' udaja jer sam vec naucila da ne zivim s njom. Ja sam more suza isplakala jedne kisne noci prve nedjelje u oktobru davne 2000. ...Otada ne zivim sa svojima, totalno sam bila samostalna osim finansijauser posted image


Nije me jos potpuno delozirala jer ima veliku kucu. Sve sto je mojoj djeci malo ili veliko tamo je, moje sve knjige od Osnovne, pa do kraja faxa...posudje, posteljina i ostale dzidze koje sam dobivala kad sam se udala...

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 16.1.2012 15:10:54 >

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 21712
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:03:41   
Lady26
Isli smo na stepenice....setale po BBI user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 21713
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:05:30   
leona81
moja nije plakala kad sam se udala, niti sam ja plakala...bila sam smirena mlada, to mi je cak i frizer rekao:)

nego zna li neko, posto uskrs pada 08.april, kad ce biti snizenja po evropi? treba mi ta info, krece li odmah 09-og ili malo kasnije?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21714
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:06:21   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

poky...nemam pojma...ja sam ovaj dobila u zamjenu za pareuser posted image ...sto sam nekad davno nesto odradila...neotpakovan stoji...meni ne treba...preskupa igracka za moj pojam...a mm ima...tako da ovaj zelim prodat...para nikad dostauser posted image



how much?



_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21715
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:09:28   
leona81
bijeli ili crni ipad? 16 GB? wifi? ima li 3G? daj specifikacije? mm hoce da kupi

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21716
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:16:22   
Anoniman
iPad2 16GB, wiFi Black (evo sam sve prepisalauser posted image )
1000 KM


(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 21717
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:17:55   
Anoniman
ja ne bih na rate...necu osjetiti pare poznavajuci sebeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21718
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:18:16   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

iPad2 16GB, wiFi Black (evo sam sve prepisalauser posted image )
1000 KM




hoce li se cijena spustiti ako dodjem u sexy vesu da ga kupimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21719
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:18:25   
Lady26
Da je bijeli ja bih uzela user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21720
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:21:32   
Rabi
1000 KM, ma djabauser posted image
Zar je ovako skupuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21721
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:29:47   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Rabi

1000 KM, ma djabauser posted image
Zar je ovako skupuser posted image


Ne razumijes se ti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 21722
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:36:47   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Rabi

1000 KM, ma djabauser posted image
Zar je ovako skupuser posted image


Ne razumijes se ti user posted image user posted image user posted image


sigurnouser posted image
Al' je fkt skup za moj djepuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21723
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:40:36   
Anoniman
Rabi ja poslala na mail koji si stavila na RR, a jeste za doticnog dr sam pitala, jer sam vidjela da je jedino tebi na rr vodio trudnocu, a posle meni... i ne ponovilo seuser posted image


Volim ja svoje roditelje najvise, vole i oni mene, ali nek ljudi malo disu sad kad su se "kotarisali" djeceuser posted image , a i ja da prodisem, dosta smo 20godina zivjela sa njima. user posted image
Posto ce mama za godinu dana u penziju, tad bi se mozda vise mogli druziti, mislim cesce bi djecu mogla slati kod njihuser posted image

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 21724
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 15:49:00   
leona81
IZVORNA PORUKA: dadada

iPad2 16GB, wiFi Black (evo sam sve prepisalauser posted image )
1000 KM




kaze on da je puno jer nije 3G, moze li sta jeftinije ili je to zadnja cijena

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  867 868 [869] 870 871   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  867 868 [869] 870 871   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *