|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  866 867 [868] 869 870   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:34:00   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ja sam zivjela sa roditeljima do 20.god i onda sam se odvojila od njih i cetiri godine zivjela sama, a oni su u medjuvremenu preselili, tako da sada u njihovoj "novoj" kuci nema apsolutno nista mojeuser posted image ...mislim sem koje slike, ali ne kače ih...josuser posted image


ih tebe tvoji mozda nisu ni rodili sudeći po ovome user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21676
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:34:56   
Lady26
Ako ste smirile strasti da se javim i ja user posted image user posted image
Ja cu aBd Lanu ujutro da vodim dr, sad mi mm kaze da je toliko kasljala da je spavala samo pola sata user posted image , eh sad, jel to sto dajem caj i pekmez pa iskasljava ne znam...
Kaze glas joj je bolji ali da ne zavlacim...kupili smo Denivit, i to cemo davati...ali bih da je poslusa i dr....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21677
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:35:19   
Anoniman
Nisam ni ja plakala, ne znam sta imam plakati iskrenouser posted image ... a mislim da su oni i slavili, "rjesili" me seuser posted image user posted image user posted image


Rabi neki dan se sjetih da si ti prva osoba koju sam ja kontaktirala na RR, poslala ti mail u vezi jednog dr da te pitam i ti mi odgovorila posto sam se ja porodilauser posted image

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 21678
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:36:12   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Rabi

padobranac....citam, iskuckam i nestane mi postuser posted image

pocy, pa stvarno draga ja bih se zapitala jeste li vi normalniuser posted image
Cuj niste plakale...pa vi se onda ne voliteuser posted image
user posted image user posted image

A vala se i ismijah za ovu tvoju kosu...zamisljam teuser posted image



nadam se da se šališ user posted image pa ja se ubi objašnjavajući kako se mi zapravo jako volimo user posted image i eno sad...
nego, ja ću prestati više o ovome..jer vodim se starom japanskom koja je istinita: "ko o čemu, kurva i poštenju" pa heto, vi sad slobodno nastavite JA pa JA user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 21679
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:37:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Nema on temperature vec tri dana nikako, a danas se osuo, je li to normalno?


Dadada bleso jedna cu Jelena mi reklauser posted image . Jelena ti rekla da bol pri kasljanju je laringitis, a ne znaci da je i Andrejuuser posted image

ma sve je normalno...trodnevni garant

sta cu ti ja...ti dala diagnozu ja porucila dr.user posted image user posted image

poky...nemam pojma...ja sam ovaj dobila u zamjenu za pareuser posted image ...sto sam nekad davno nesto odradila...neotpakovan stoji...meni ne treba...preskupa igracka za moj pojam...a mm ima...tako da ovaj zelim prodat...para nikad dostauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21680
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:37:57   
Anoniman
Pocy ja im trece dijete, imam dvije sestre jednu devet godina stariju od mene, jednu sedam godina tako da su njih dvije vec prije mene "ispratili" pa valjda ljudi navikliuser posted image

Ja nikad nisam nesto spec bila vezana za roditelje, mislim volim ih najvise naravno, ali nikad nisam bila mamina i tatina mezimica, mene to iskreno smara. Ja sam jedva cekala da se odvojim, da sama zivi, samostalna maksimalno da budem, da sebe finanisram.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21681
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:38:03   
chuci
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sma žene skontala da vama bojler odnese struju


mene uništi bojler jer ja ga ne gasim. kod mene radi 24/7. zato mi i dolazi preko 100 KM struje svaki mjesec. al' ne čekala ja ni da se ugrije. ko ga j***, nek' ja imam toplu vodu kad god mi zatreba!

ima se kupiti spravica koja se uključi u utičnicu a u tu spravu se uključi potrošač (kod mene bojler). na spravici se može isprogramirati (jednostavno je) kada se uključuje a kada isključuje. mi smo naštimali da se pali samo na jeftinoj struji (može se posebno isprogramirati svaki dan, pa u nedjelju radi cijeli dan) i onda se bojler uključuje na jeftinoj samo. on se ne puni cijelo vrijeme jer se ne stigne obično ni isprazniti a korisno je pravo nikada ne mislimo o bojleru. osim toga ako je neka vanredna situacija može se ručno upaliti (ako npr ja potrošim bojler popodne pa da imamo za predveče) ili ugasiti (ako idemo negdje pa nam ne treba da radi).
helem spravica je oko 30 KM čini mi se bila. mi smo je tada naručili sa interneta ali se ima kupiti i kod nas, bilo je u obiju


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21682
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:38:58   
bananica
i usput...ako kome treba ipad2 nov...nek mi se javiuser posted image



ja bihuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21683
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:39:52   
Anoniman
ja sam plakala...al ne zato sto se selimuser posted image user posted image ...jer se nisam selilauser posted image user posted image user posted image ...neg od jadauser posted image user posted image user posted image ...salim se...vidjela mog didu i pokojnu nonu da placu pa i ja odvalila...a na njih sam uzasno slaba

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21684
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 14:40:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21685
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:40:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

i usput...ako kome treba ipad2 nov...nek mi se javiuser posted image



ja bihuser posted image

jesi to nasla karticuuser posted image ...ne fakat...ako hoces obrati mi se putem ppuser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 21686
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 14:41:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21687
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:42:14   
bananica
hocu za 1000 kmuser posted image



user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21688
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 14:42:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 21689
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:43:38   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

i usput...ako kome treba ipad2 nov...nek mi se javiuser posted image



ja bihuser posted image

jesi to nasla karticuuser posted image ...ne fakat...ako hoces obrati mi se putem ppuser posted image user posted image



nisamuser posted image , danas morala do banke pa usput pitala, zaledise mi karticu,nadam se da cu je naci, al na njoj nije bilo ni frtalj za ipaduser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio bananica -- 16.1.2012 14:45:17 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21690
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:44:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Felix ne sekiraj se jest ce,moj user posted image danima slabo jede,trice ga satrase.Opet mu pasiram i igram oko njega ko mecka da pojede.Samo jede voce i pije tecnost

Necu da ga silim,kad ogladni trazice.Od jutros pojeo:2 jajeta skuhana,kivi,mandarinu,i tanjir supice.A jucer skoro nistauser posted image

nece A nista slabo, slabo skroz
al ev skoro trazio peka pa dala sta cu bolje mlijeko nego nista
ovi dana na prste mogu da nabrojim sta je jeo ak se to uopste racuna jelom
abd cim ozdravi trebam se naoruzat necim da mu ovaj hebeni imunitet dizem
bj. luk med, pekmez, samo da ozdravi abd sad mogu samo pricat u prazno jer nista nece da bar oc i ne zdravo dala bi samo da stomo nije prazan al nece ni to
al bit ce bolje abd
jest ce on meni bj.luk svaki dan samo da ozdravi abd
imung sam opet uvela to nas jako fino cuvalo i jeo masallah kad sam predstala davat pih razboli se
makar cu ovu zimu nekako izgurat s tim sirup i pojacat malo ishranu maada na hrani je posto jako izbirljiv tesko mi je jako
nije ko prije
ma ja bi ga na luster popela ak treba samo da jede al jok to je tvrdoglavo kad nece nece nije nikad bio "slatkohran" na hrani
user posted image user posted image


(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 21691
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:46:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pocy ja im trece dijete, imam dvije sestre jednu devet godina stariju od mene, jednu sedam godina tako da su njih dvije vec prije mene "ispratili" pa valjda ljudi navikliuser posted image

Ja nikad nisam nesto spec bila vezana za roditelje, mislim volim ih najvise naravno, ali nikad nisam bila mamina i tatina mezimica, mene to iskreno smara. Ja sam jedva cekala da se odvojim, da sama zivi, samostalna maksimalno da budem, da sebe finanisram.



Ista sam...naravno da ih volim i na svemu sam im zahvalna...al lijepa samostalnost.



ja sam jako vezana za roditelje, mamu nisam vidjela od petka i jutros kad sam prošla pored njene zgrade pune mi oči suza, jedva čekam da je vidim večeras
A bila sam spriječa otići joj za vikend
Sinoć se vozim sa mm, išli mom bratu i kažem mu "uh jesam poželjela moju zlatokosu, kao da je nisam vidjela mjesec dana"

Bila sam jako bliska i sa rahmetli ocem, mislim da je dio mene umro sa njim, moj dragi babilo user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21692
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:47:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Lady26

Ako ste smirile strasti da se javim i ja user posted image user posted image
Ja cu aBd Lanu ujutro da vodim dr, sad mi mm kaze da je toliko kasljala da je spavala samo pola sata user posted image , eh sad, jel to sto dajem caj i pekmez pa iskasljava ne znam...
Kaze glas joj je bolji ali da ne zavlacim...kupili smo Denivit, i to cemo davati...ali bih da je poslusa i dr....


user posted image user posted image user posted image

i od meneuser posted image za L.

ja cu ga u 4 voditi...pa cu ti reci sta mi je reklauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 21693
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:47:56   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pocy ja im trece dijete, imam dvije sestre jednu devet godina stariju od mene, jednu sedam godina tako da su njih dvije vec prije mene "ispratili" pa valjda ljudi navikliuser posted image

Ja nikad nisam nesto spec bila vezana za roditelje, mislim volim ih najvise naravno, ali nikad nisam bila mamina i tatina mezimica, mene to iskreno smara. Ja sam jedva cekala da se odvojim, da sama zivi, samostalna maksimalno da budem, da sebe finanisram.



eno sad, ti ko i ja..samu sebe tješiš..prihvati to da te tvoji ne vole jer su te se sretni kutarisali dok si se udavala i pri tome još nisu plakali..šmrc..user posted image

iman83 u pravu si...oprosti draga, fakat nismo imale obzira..user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21694
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:47:59   
Rabi
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Rabi

padobranac....citam, iskuckam i nestane mi postuser posted image

pocy, pa stvarno draga ja bih se zapitala jeste li vi normalniuser posted image
Cuj niste plakale...pa vi se onda ne voliteuser posted image
user posted image user posted image

A vala se i ismijah za ovu tvoju kosu...zamisljam teuser posted image



nadam se da se šališ user posted image pa ja se ubi objašnjavajući kako se mi zapravo jako volimo user posted image i eno sad...
nego, ja ću prestati više o ovome..jer vodim se starom japanskom koja je istinita: "ko o čemu, kurva i poštenju" pa heto, vi sad slobodno nastavite JA pa JA user posted image



zavisi na sta si mislilauser posted image
Ako si mislila na ovo prvo, salim seuser posted image naravno!!!!
A bome za ovo drugo sam ozbiljnauser posted image user posted image user posted image i jos te zamisljam svu nakostrijesenuuser posted image user posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21695
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:48:18   
veeseelaa
mislim da to nema veze sa samostalnošću.... i sama sam samostalna, radim od 19 godine, privređujem i po svim sferama sve sama deveram al oni su ja, moj život

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21696
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:51:51   
bananica
dadada sad ces mi biti non stop u mislimauser posted image user posted image pisi cijenu velikim slovimauser posted image
da nemas i kakav dobar mobiteluser posted image , nokia dolazi u obzir

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21697
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:54:40   
Rabi
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Nisam ni ja plakala, ne znam sta imam plakati iskrenouser posted image ... a mislim da su oni i slavili, "rjesili" me seuser posted image user posted image user posted image


Rabi neki dan se sjetih da si ti prva osoba koju sam ja kontaktirala na RR, poslala ti mail u vezi jednog dr da te pitam i ti mi odgovorila posto sam se ja porodilauser posted image



pa kad je to biloooooo...sjecam se...ali je to bila adresa od mmuser posted image Na koju nije cesto ulazio, i kaze mi jednom da mi je neka zena poslala porukuuser posted image
Ma ne mogu tacno da se sjetim sta si me pitalauser posted image nesto vezano za dr. Rovcanina...jel'?
i zar sam bas toliko zakasnilauser posted image



_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21698
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:56:38   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

dadada sad ces mi biti non stop u mislimauser posted image user posted image pisi cijenu velikim slovimauser posted image
da nemas i kakav dobar mobiteluser posted image , nokia dolazi u obzir



izvini, jesi li ti izgubila ili nasla novčanik? user posted image

RAbi, kosa mi je samo psihički tako reći nakostriješena..fizički i onako odoka odlično izgleda user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 21699
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:56:58   
Rabi
Imanuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 21700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  866 867 [868] 869 870   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  866 867 [868] 869 870   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *