|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  865 866 [867] 868 869   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:10:44   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

mala...meni april...mart...sve istouser posted image ...kad sam krenula tek sa mm...pita on mene "kada ces u Prag" rekoh..."oko Nove godine...pocetkom januara...krajem februara"user posted image user posted image user posted image ...i takoooo...Biserka sam ti ja pravauser posted image

A ti me leona nasmija sa ovim...nemamo mjesta...pa gdje ces imat....pa svaki put na bb prodajes kartoneuser posted image ..."sopingholicarka"user posted image
ja to rjesavam lako...pola poklonim...pola bacim...to me moja mama naucila...ma koliko da mi je zao...zazmirim i zdro...drzim se onog...sto tri mjeseca nisi obukao ni ne treba ti.

kod mene je mm problem...on samo navlaci a ne zna nista baciti...samo kod njega to nije garderoba nego kompjuteri i popratna oprema...tako da nam u kuci uvijek ima barem 4-5 kompjutera i more kablovauser posted image ...on to nesto rastavlja...sastavlja...pimpujeuser posted image ..nekakve "kompjuterske zvjeri" pravi...i tako...samo kad mi jedan dan pocnu hodati kroz kucu...a i u zatvor bi komotno mogli koliko filmova ima...pa preko 1000 kom....mada nedilauser posted image

i usput...ako kome treba ipad2 nov...nek mi se javiuser posted image



ovo za filmove, briši odmah, SIPA kreće u akciju user posted image
a za ipad - hoću ja, hoš mi ga to poklonit'user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21651
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:11:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

moja djevojčaka soba je u potkrovlju kuće...
ništa od dana kada sam je ja napustila moja mama pormejnila nije...
samo ja i moj suprug i djeca u njoj spavamo...

i sada moje police sa knjigama..moji dnevici i sve moje u toj sobi stojiuser posted image



i sa sekom je ista stvar...njena soba je do mojeuser posted image

kod moje mame ostale samo moje fotografije na zidu i stolu, hram, Bog te k'o da sam umrla user posted image
e da i moje role i nove novcate skije su u špajizu user posted image



e moja je bila počela redati po dnevnom boravku oko televizije...nas, zetove, djecu...ma irkus...ve različiti okviri...
ia ja joj kupim onaj okvir collerski i stikom joj slike stavim unutra...pa joj podeim minutažu i sad joj se slike menjaju svi smo joj na jednom mjestu..
nedavno je pitam d ajoj malo izmjenjam slike ovježim kaže nemoj kupi mi još jedna pa napuniuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21652
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:13:53   
Malenaoduvijek


Mala1994 evo me...

hvala ti mnogo iman na tu sam mislila toliko je jednostavna a ukusna user posted image

< Poruku je uredio MALA1994 -- 16.1.2012 14:14:44 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21653
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:14:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: dadada

mala...meni april...mart...sve istouser posted image ...kad sam krenula tek sa mm...pita on mene "kada ces u Prag" rekoh..."oko Nove godine...pocetkom januara...krajem februara"user posted image user posted image user posted image ...i takoooo...Biserka sam ti ja pravauser posted image

A ti me leona nasmija sa ovim...nemamo mjesta...pa gdje ces imat....pa svaki put na bb prodajes kartoneuser posted image ..."sopingholicarka"user posted image
ja to rjesavam lako...pola poklonim...pola bacim...to me moja mama naucila...ma koliko da mi je zao...zazmirim i zdro...drzim se onog...sto tri mjeseca nisi obukao ni ne treba ti.

kod mene je mm problem...on samo navlaci a ne zna nista baciti...samo kod njega to nije garderoba nego kompjuteri i popratna oprema...tako da nam u kuci uvijek ima barem 4-5 kompjutera i more kablovauser posted image ...on to nesto rastavlja...sastavlja...pimpujeuser posted image ..nekakve "kompjuterske zvjeri" pravi...i tako...samo kad mi jedan dan pocnu hodati kroz kucu...a i u zatvor bi komotno mogli koliko filmova ima...pa preko 1000 kom....mada nedilauser posted image

i usput...ako kome treba ipad2 nov...nek mi se javiuser posted image



ovo za filmove, briši odmah, SIPA kreće u akciju user posted image
a za ipad - hoću ja, hoš mi ga to poklonit'user posted image user posted image user posted image

hocu za 1000 kmuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 21654
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:14:21   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

moja djevojčaka soba je u potkrovlju kuće...
ništa od dana kada sam je ja napustila moja mama pormejnila nije...
samo ja i moj suprug i djeca u njoj spavamo...

i sada moje police sa knjigama..moji dnevici i sve moje u toj sobi stojiuser posted image



i sa sekom je ista stvar...njena soba je do mojeuser posted image

kod moje mame ostale samo moje fotografije na zidu i stolu, hram, Bog te k''o da sam umrla user posted image
e da i moje role i nove novcate skije su u špajizu user posted image



user posted image gluho bilo



user posted image i ja kažem...
ali super je meni to...neka, i ja sam taj tip..ako te nema, Boga  ti mi sve svoje stvari nosi da me ne podsjećaju na tebe niti da ti se nadam...mi se to tako familijarno nosimo s tim..nismo čak ni plakale kada sam se udavala...uopšte nismo taj "šmrc turske-španske sapunice" tip...volimo se najvise na svijetu i bliske smo, ali tako je kako je...samo realno...user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 16.1.2012 14:16:07 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21655
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:15:28   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: dadada

mala...meni april...mart...sve istouser posted image ...kad sam krenula tek sa mm...pita on mene "kada ces u Prag" rekoh..."oko Nove godine...pocetkom januara...krajem februara"user posted image user posted image user posted image ...i takoooo...Biserka sam ti ja pravauser posted image

A ti me leona nasmija sa ovim...nemamo mjesta...pa gdje ces imat....pa svaki put na bb prodajes kartoneuser posted image ..."sopingholicarka"user posted image
ja to rjesavam lako...pola poklonim...pola bacim...to me moja mama naucila...ma koliko da mi je zao...zazmirim i zdro...drzim se onog...sto tri mjeseca nisi obukao ni ne treba ti.

kod mene je mm problem...on samo navlaci a ne zna nista baciti...samo kod njega to nije garderoba nego kompjuteri i popratna oprema...tako da nam u kuci uvijek ima barem 4-5 kompjutera i more kablovauser posted image ...on to nesto rastavlja...sastavlja...pimpujeuser posted image ..nekakve "kompjuterske zvjeri" pravi...i tako...samo kad mi jedan dan pocnu hodati kroz kucu...a i u zatvor bi komotno mogli koliko filmova ima...pa preko 1000 kom....mada nedilauser posted image

i usput...ako kome treba ipad2 nov...nek mi se javiuser posted image



ovo za filmove, briši odmah, SIPA kreće u akciju user posted image
a za ipad - hoću ja, hoš mi ga to poklonit'user posted image user posted image user posted image

hocu za 1000 kmuser posted image


jel mu tita ti to cijena user posted image uhhhhh


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21656
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:16:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

moja djevojčaka soba je u potkrovlju kuće...
ništa od dana kada sam je ja napustila moja mama pormejnila nije...
samo ja i moj suprug i djeca u njoj spavamo...

i sada moje police sa knjigama..moji dnevici i sve moje u toj sobi stojiuser posted image



i sa sekom je ista stvar...njena soba je do mojeuser posted image

kod moje mame ostale samo moje fotografije na zidu i stolu, hram, Bog te k'o da sam umrla user posted image
e da i moje role i nove novcate skije su u špajizu user posted image



user posted image gluho bilo



user posted image i ja kažem...
ali super je meni to...neka, i ja sam taj tip..ako te nema, Boga  ti mi sve svoje stvari nosi da me ne podsjećaju na tebe niti da ti se nadam...mi se to tako familijarno nosimo s tim..nismo čak ni plakale kada sam se udavala...uopšte nismo taj "šmrc turske-španske sapunice" tip...volimo se najvise na svijetu i bliske smo, ali tako je kako je...samo realno...ako si otisla, Boga ti ponesi sve svoje stvari sa sobom...user posted image



to što ti sad sebe tješiš što te se mater sa radošću komlet rješila je tvoj emotivni problem...user posted image
a ja i moja smo plakale a u životu nisma pogledala sapunice pa nisma od njih prepisivala...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21657
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:18:00   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

moja djevojčaka soba je u potkrovlju kuće...
ništa od dana kada sam je ja napustila moja mama pormejnila nije...
samo ja i moj suprug i djeca u njoj spavamo...

i sada moje police sa knjigama..moji dnevici i sve moje u toj sobi stojiuser posted image



i sa sekom je ista stvar...njena soba je do mojeuser posted image

kod moje mame ostale samo moje fotografije na zidu i stolu, hram, Bog te k'o da sam umrla user posted image
e da i moje role i nove novcate skije su u špajizu user posted image



user posted image gluho bilo



user posted image i ja kažem...
ali super je meni to...neka, i ja sam taj tip..ako te nema, Boga  ti mi sve svoje stvari nosi da me ne podsjećaju na tebe niti da ti se nadam...mi se to tako familijarno nosimo s tim..nismo čak ni plakale kada sam se udavala...uopšte nismo taj "šmrc turske-španske sapunice" tip...volimo se najvise na svijetu i bliske smo, ali tako je kako je...samo realno...ako si otisla, Boga ti ponesi sve svoje stvari sa sobom...user posted image



to što ti sad sebe tješiš što te se mater sa radošću komlet rješila je tvoj emotivni problem...user posted image
a ja i moja smo plakale a u životu nisma pogledala sapunice pa nisma od njih prepisivala...user posted image



user posted image
eno ih sad..kako ste vi sve zle cccccuser posted image jedva dočekaju samo da se naslađuju...
e da Bog da svaka majka i kći imale odnos kao moja mamica i ja...user posted image ali neću da se hvalim user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21658
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:18:21   
veeseelaa
to što ti sad sebe tješiš što te se mater sa radošću komlet rješila je tvoj emotivni problem...user posted image
a ja i moja smo plakale a u životu nisma pogledala sapunice pa nisma od njih prepisivala...user posted image


ma ne, možda samo naše mame misle da ćemo se vratiti pa ko vele da se i ne selimo user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21659
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:21:34   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

to što ti sad sebe tješiš što te se mater sa radošću komlet rješila je tvoj emotivni problem...user posted image
a ja i moja smo plakale a u životu nisma pogledala sapunice pa nisma od njih prepisivala...user posted image


ma ne, možda samo naše mame misle da ćemo se vratiti pa ko vele da se i ne selimo user posted image




user posted image user posted image
da se dva put ne seliteuser posted image jeste vi sigurne da su se one kladile na opstanak vaseg brakauser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21660
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:24:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

to što ti sad sebe tješiš što te se mater sa radošću komlet rješila je tvoj emotivni problem...user posted image
a ja i moja smo plakale a u životu nisma pogledala sapunice pa nisma od njih prepisivala...user posted image


ma ne, možda samo naše mame misle da ćemo se vratiti pa ko vele da se i ne selimo user posted image




user posted image user posted image
da se dva put ne seliteuser posted image jeste vi sigurne da su se one kladile na opstanak vaseg brakauser posted image user posted image



bome pocy...
bolje da se nada da ću joj se vratiti no da mi kači slike po zidu koda sam joj nedo Bog umrlauser posted image user posted image

a to što je ostalo u sobi ...
nisu stavri od egzistencijalne važnosti za razvedenu ženuuser posted image

a eto sreća tvoja stavrno poseban odnos imaš sa mamom...moja je mnogo drugačija...moja još uvijek smatra da se nije rodio onaj koji je vrijedan njene djece...i to na našu radost oba zeta znaju pa se slomiše ko će bolje da joj se dodvoriuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21661
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:25:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

to što ti sad sebe tješiš što te se mater sa radošću komlet rješila je tvoj emotivni problem...user posted image
a ja i moja smo plakale a u životu nisma pogledala sapunice pa nisma od njih prepisivala...user posted image


ma ne, možda samo naše mame misle da ćemo se vratiti pa ko vele da se i ne selimo user posted image




user posted image user posted image
da se dva put ne seliteuser posted image jeste vi sigurne da su se one kladile na opstanak vaseg brakauser posted image user posted image



to ti i govorim user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21662
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:26:05   
Anoniman
poky...cijena u radnji mu je ha skoro za 500km veca...a vidi mene sto te lozimuser posted image user posted image

ja sam preselila mmuser posted image ...tj...on je godinama navlacio svoje stvari tako da je selidba prosla neprimjetnouser posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 21663
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:26:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

poky...cijena u radnji mu je ha skoro za 500km veca...a vidi mene sto te lozimuser posted image user posted image

ja sam preselila mmuser posted image ...tj...on je godinama navlacio svoje stvari tako da je selidba prosla neprimjetnouser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21664
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:27:10   
Anoniman
sta da radim A nece da jede luda sam vise, nista nije jeo samo jutros zalogaj dva uzeo nece napravila supe nece , razljevak to reko voli vice fuj kaka nece
ocel sam trazit ak izgladni uopce

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 21665
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:27:22   
Anoniman
Uh valja vas pohvatati, neumorne ste, a hanady cu ubuduce da preskacem, po pet puta njen post trebam citatiuser posted image

Rezije...jooooj...kad dodju racuni dodje mi da placemuser posted image . Plin 427, struja 98, voda oko 20km, smece 8 i nesto, kablovska, internet i digitalna oko 50km i plus telefon, a njega dodje dosta ali to ne zalimo jer moji su svi vani pa i zovemo.

Lady nemajko gdje ti je mobilni?


Mi bili na kontroli, Luka dobar, smirila se situacija. S tim da se dijete svo osulo, kad smo krenuli u dz nista nije bilo u dz ga skinem dijete svo osuto, kaze dr trodnevna groznicauser posted image , kao zato je i imao onu temperaturu.

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 21666
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:27:43   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

to što ti sad sebe tješiš što te se mater sa radošću komlet rješila je tvoj emotivni problem...user posted image
a ja i moja smo plakale a u životu nisma pogledala sapunice pa nisma od njih prepisivala...user posted image


ma ne, možda samo naše mame misle da ćemo se vratiti pa ko vele da se i ne selimo user posted image




user posted image user posted image
da se dva put ne seliteuser posted image jeste vi sigurne da su se one kladile na opstanak vaseg brakauser posted image user posted image



bome pocy...
bolje da se nada da ću joj se vratiti no da mi kači slike po zidu koda sam joj nedo Bog umrlauser posted image user posted image

a to što je ostalo u sobi ...
nisu stavri od egzistencijalne važnosti za razvedenu ženuuser posted image

a eto sreća tvoja stavrno poseban odnos imaš sa mamom...moja je mnogo drugačija...moja još uvijek smatra da se nije rodio onaj koji je vrijedan njene djece...i to na našu radost oba zeta znaju pa se slomiše ko će bolje da joj se dodvoriuser posted image user posted image user posted image


pa o tome ti ja pričam..vidiš kako ona moj odlazak nadasve traumatično i morbidno doživljava ..e to ti je prava ljubav user posted image



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21667
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:28:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: felix

sta da radim A nece da jede luda sam vise, nista nije jeo samo jutros zalogaj dva uzeo nece napravila supe nece , razljevak to reko voli vice fuj kaka nece
ocel sam trazit ak izgladni uopce



ne radi ništa...dok malo inhalacije djeluju jest će...
ne može d ajede dijete slabo...
polako...
neće njemu ništa fali ako ne pojede...daj ti njemu tečnosti to je najbitnije radi ture i radi šlajma

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21668
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:28:40   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: jelenaT


Mi bili na kontroli, Luka dobar, smirila se situacija. S tim da se dijete svo osulo, kad smo krenuli u dz nista nije bilo u dz ga skinem dijete svo osuto, kaze dr trodnevna groznicauser posted image , kao zato je i imao onu temperaturu.



ako se osuo i ako je trodnevna vrućica trebalo bi da sada uopste vise ne dobije temperaturuuser posted image




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21669
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:29:56   
salmy
Ja se udala sa 20,mama jedva cekala da me se kotariseuser posted image user posted image nekad jedva kucu i potrefim,nema u njoj nista moje...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21670
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:30:10   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

poky...cijena u radnji mu je ha skoro za 500km veca...a vidi mene sto te lozimuser posted image user posted image

ja sam preselila mmuser posted image ...tj...on je godinama navlacio svoje stvari tako da je selidba prosla neprimjetnouser posted image user posted image



a ipad kec, koliko to čudo košta? i u čemu je razlika? ja bih to da imam, ali nemam pojma sto ce mi...mislim, za posao bi mi bilo fensi reprezentativno da ga izvalim kada imam sastanak s klijentima i tako to user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21671
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:31:09   
Anoniman
Nema on temperature vec tri dana nikako, a danas se osuo, je li to normalno?


Dadada bleso jedna cu Jelena mi reklauser posted image . Jelena ti rekla da bol pri kasljanju je laringitis, a ne znaci da je i Andrejuuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 21672
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:32:39   
Anoniman
Ja sam zivjela sa roditeljima do 20.god i onda sam se odvojila od njih i cetiri godine zivjela sama, a oni su u medjuvremenu preselili, tako da sada u njihovoj "novoj" kuci nema apsolutno nista mojeuser posted image ...mislim sem koje slike, ali ne kače ih...josuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21673
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:33:17   
salmy
Felix ne sekiraj se jest ce,moj user posted image danima slabo jede,trice ga satrase.Opet mu pasiram i igram oko njega ko mecka da pojede.Samo jede voce i pije tecnost

Necu da ga silim,kad ogladni trazice.Od jutros pojeo:2 jajeta skuhana,kivi,mandarinu,i tanjir supice.A jucer skoro nistauser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 21674
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 14:33:46   
Rabi
padobranac....citam, iskuckam i nestane mi postuser posted image

pocy, pa stvarno draga ja bih se zapitala jeste li vi normalniuser posted image
Cuj niste plakale...pa vi se onda ne voliteuser posted image user posted image user posted image

A vala se i ismijah za ovu tvoju kosu...zamisljam teuser posted image




_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  865 866 [867] 868 869   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  865 866 [867] 868 869   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *