|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  726 727 [728] 729 730   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:32:06   
Leena
a vidi i veselica nam je u komsiluku..nisam znala

emice, hvala ti draga, tu sam ja
nerviram se oko nečega sad (kupis nesto i masno platis i to ti ne radi, odes da reklamiras sto puta, oni kazu nije nista-pa onda odluce slati taj proizbod u sjediste proizvodjaca van BiH, a ja dotle bez te stvari uredno placene-kazu-ne praktikujemo davati zamjene -ovo nigdje nema majko moja mila...umjesto da mi se izvinu i jos mi gratis daju svasta nesto ....ali pokazacu ja njima ko je poki danas sam zakazala sastanak sa njihovom seficom nek joj je bog na pomoci kad joj krenem citirati Zakon o obligacijama i prava kupca i tuzbom kad joj zaprijetim i da cu je izofirati nju i njen brand po forumima...e kuku joj se



Pocy, ima li se gdje procitati taj zakon?

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18176
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:33:50   
animagical
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: animagical

vi cete mi najbolje znati odgovoriti na ovo pitanje-sta da kupim djecaku za drugi rodjendan, neku igracku? nesto fino, sestric mi jeuser posted image
ja naj volim legouser posted image ...pa ga najradije i kupujem A.
A inace...decki ti u tom uzrastu sve vole sto vide na reklamama...i juricu (caars), one maceve svemirskeuser posted image , pistolje i puskeuser posted image , avione i helikoptere...ma sta god...jos ako  ima motor...piii...jah gitre, bubnjeve etc. ako zelis da te roditelji zamrzeuser posted image



to ljubi ga deda zika,jeluser posted image problem je sto on sve imauser posted image da li je ok za njega vozic sa stazom?? to mi se svidja,hvala

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18177
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:36:11   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Leena

a vidi i veselica nam je u komsiluku..nisam znala

emice, hvala ti draga, tu sam ja
nerviram se oko nečega sad (kupis nesto i masno platis i to ti ne radi, odes da reklamiras sto puta, oni kazu nije nista-pa onda odluce slati taj proizbod u sjediste proizvodjaca van BiH, a ja dotle bez te stvari uredno placene-kazu-ne praktikujemo davati zamjene -ovo nigdje nema majko moja mila...umjesto da mi se izvinu i jos mi gratis daju svasta nesto ....ali pokazacu ja njima ko je poki danas sam zakazala sastanak sa njihovom seficom nek joj je bog na pomoci kad joj krenem citirati Zakon o obligacijama i prava kupca i tuzbom kad joj zaprijetim i da cu je izofirati nju i njen brand po forumima...e kuku joj se



Pocy, ima li se gdje procitati taj zakon?


naravno..na internetu Zakon o obligacionim odnosima FBiH/RS

http://ruessmann.jura.uni-sb.de/BiH-Project/Data/Obligacije%2016.06.03.pdf

a reci cu vam samo dok vidim sta ce danas biti..ako budu fini i daju mi zamjenski proizvod - na sto imam pravo ili me podmite, onda nije fer da ih ofiram user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 18178
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:37:24   
Lady26
Po meni je ok...
To obicno ide od 3godine, ali nece s eigrati bez roditeljskog nadzora zar ne user posted image ...
Imas super izbora....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 18179
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:43:16   
Anoniman
evo nas bolnica je puna puna djece bolesne duse drage user posted image dva sata smo cekali anel ima turu skoro 39 . dala nam Zinat , florindan, kapi u nos, 2 sirupa za kasalj , inhlacije ,....
Ima laringitis , pun je slajma da mu je zetvorilo disane puteve ..
Ima i sutra inhalacija , mene je slomilo cekanje s turom djeta a i njega ....
Nista jeo nije samo tecnost pije odo ga probat uspavat ...


(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 18180
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:49:40   
megi
joj felix misa mu kako to odjednom
imas li ti baby vac da mu izvalcis te slince da mu bar malo olaksas

animagical ima li biciklo, mi smo dobili bicikl za drugi rodjendan i adna je odusevljena, a sad je u fazi jurica a posto je on djecak nesto na tu temu sigurno bi mu se svidjelo, pa i taj vozic ili neka staza za autice i autici

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18181
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:49:53   
Anoniman
evo krenula da ga uspavam vice kakio , kad ja proljev sta da radim da ukljucim i linex i pro life a toliko smrdi kaka ko da je sta struhlo u njemu .
Proljevkasto, rastezljiva je smrdi uzas jedan .......

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18182
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:51:19   
Anoniman
joj felix misa mu kako to odjednom
nije odjednom kasljo je zdaugo pisala sam vec vodila ga na hitnu samo dala inh.i sirup za kasalj al kasalj stavo nije skoro pola mjes. kaslje
dok se nije bas upalio taj mu slajm ma tako mi je bilo isto i prosle god u ova doba tacno skoro isto
Al bit ce bolje abd .

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18183
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:54:15   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: felix

evo krenula da ga uspavam vice kakio , kad ja proljev sta da radim da ukljucim i linex i pro life a toliko smrdi kaka ko da je sta struhlo u njemu .
Proljevkasto, rastezljiva je smrdi uzas jedan .......



uključi odmah i linex i Prolisfe s tim što se prolife daje ujutro, na prazan stomak.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18184
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:56:30   
Emica_sa
felix zao mi je evo jedan user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18185
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:56:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: animagical

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: animagical

vi cete mi najbolje znati odgovoriti na ovo pitanje-sta da kupim djecaku za drugi rodjendan, neku igracku? nesto fino, sestric mi jeuser posted image
ja naj volim legouser posted image ...pa ga najradije i kupujem A.
A inace...decki ti u tom uzrastu sve vole sto vide na reklamama...i juricu (caars), one maceve svemirskeuser posted image , pistolje i puskeuser posted image , avione i helikoptere...ma sta god...jos ako  ima motor...piii...jah gitre, bubnjeve etc. ako zelis da te roditelji zamrzeuser posted image



to ljubi ga deda zika,jeluser posted image problem je sto on sve imauser posted image da li je ok za njega vozic sa stazom?? to mi se svidja,hvala

koliko si bogata?user posted image user posted image ...ima super lego vozic od 2-5...ali kostaaaaaaauser posted image
pravo da ti reknem...ja vozic kod nas za ove skroz male jos nisam nasla...A. je od tetke dobio neki i uspio ga je srediti za 24h...jer je od one ofirne plastike...cim padne, nesto se odlomi...pa je i sine sve slomio...najbolje bi bilo kada bi nasla vozic kao u igraonicama...onaj bas od tvrde plastike...sto se ne moze tako lako slomiti...i nije sitan...nego fino...sirok i velikuser posted image

(odgovor članu animagical)
  Neposredna veza do poruke: 18186
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:59:00   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: felix

joj felix misa mu kako to odjednom
nije odjednom kasljo je zdaugo pisala sam vec vodila ga na hitnu samo dala inh.i sirup za kasalj al kasalj stavo nije skoro pola mjes. kaslje
dok se nije bas upalio taj mu slajm ma tako mi je bilo isto i prosle god u ova doba tacno skoro isto
Al bit ce bolje abd .



felix samo mu izvlaci slinčuge i ako puno kaslje probaj sa svinjskom masti po prsima namazati, znas kako to vec ide


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18187
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 12:26:17   
Anoniman
Vidim ja vi se ispisale pa nema sanse da iscitam sve... Lady i moj cuko ima AD i koristi kuterid Guser posted image . Kako Lana sa tatom? Kakva je sa jelom, dajes li joj jos beviplex?

Tekla juce ti napisa voce se jede, a ne pije... samo da znas da cjedjene narandže mozes popiti u neogranicenim kolicinama, a pojesti nije bas preporucljivo i zdravija je cjedjenauser posted image

Ladyblue lati se ti fino bolovanja i vadli Nadju iz vrtica, hoces ne dao Bog na taj konjuktivitis da neku upalu ocnog dna fasuje, nazalost mom tati su juce dijagnostificirali totalno ostecenje vida na jedno oko, a na drugo mu se do pola navukla mrena, najvjerovatnije neka infekcija da je uzrokovala ostecenje, a najgore sto do kraja se nije mrena navukla pa covijek aman slijep. Cuvaj djetetu oci. Ja sam ćorava na jedno oko i znam koja je to patnja, a konjuktivitis nije bezazlen.

Ja se bacila na pripreme za Bozic, jutros obavila kupovinu, sad odoh lagano sa spremanjem poceti. Ljubimo vas.

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 18188
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 12:28:47   
teacher75
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: megi

Lady kad se cujes sa Amani pozdravi je
bas se napatise

Tiki ako je tvoja dr pogrijesila dacemo ti koji bodic

meni je bilo vazno samo da bude sve ok, a sad kad je cura veselimo se sto cemo je oblaciti u divne veselo boje

Tiki jesi isla u Lindex ima li ista




joj isla sam i navlakusa cista, na vratima pise da je snizenje do 50% a unutra samo jedan mali dio (koji je vec duze vrijeme snizen), kazu nece jos veliko snizenjeuser posted image


lindex me užasno nervira...vala su preskupi, a kvalitet mrtva Kina user posted image , ko new yorker.....ok ima slatkih stvarčica, ali fakat nista nije posebno kvalitetno..kad vidim one torbe koje nisu kozne vec smrde, kad vidim one sinteticke rukavice, salove, kape, kad vidim one ofucane majice i haljine, zlo mi.user posted image .jedino im je onaj grudnjak dobar.user posted image ..za djecu tu i tamo, ali opet nema recimo vunene kape i rukavica kao u benettonu npr. i pernate jakne...lindex mi je u liniji je s H&M, cak je i enterijer jako slicno uredjen, ali u H&M su puno prihvatljivije cijeneuser posted image ...

ma i meni je lindex za odrasle bezveze ali mi se svidjaju stvari za djecu, ja volim malo jace i veselije boje, dezene, a recimo u benttonu je drugi kolorit i nemaju bas takve dezene. lindex ima kolorit slican americkim brendovima za djecu- kombinacije boja. ja sto sam uzimala lani, pamucne stvari, sve su bile bas kvalitetne

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18189
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 12:29:55   
leona81
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: leona81

javite ima li snizenja? jel jucer pocela carpisa? vidjela sam neke vrecice po gradu sa natpisom saldiuser posted image

Cuj javite, pa ti si "zaduzena" za temu snizenja user posted image user posted image
Salim se...
Moja kolegica je otisla u "izvidjanje" javim ako bude sta...ici ce i u Carpisu


ma ucim dok je M u vrticu a od 2 sam s njom do navecer, tako da nemam vremena, rokovi mi sad...bas kad su snizenja:)


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 18190
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 12:31:40   
teacher75
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: leona81

javite ima li snizenja? jel jucer pocela carpisa? vidjela sam neke vrecice po gradu sa natpisom saldiuser posted image

Cuj javite, pa ti si "zaduzena" za temu snizenja user posted image user posted image
Salim se...
Moja kolegica je otisla u "izvidjanje" javim ako bude sta...ici ce i u Carpisu


ma ucim dok je M u vrticu a od 2 sam s njom do navecer, tako da nemam vremena, rokovi mi sad...bas kad su snizenja:)


ima snizenje u carpisi al je sve bezveze

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 18191
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 12:34:16   
leona81
@teacher75, vidjela sam im katalog, nije da mi se nesto svidja al trazim crnu torbu za svekrvu, srednje velicine, da ima rucke i ono preko ramena da moze...ono standardna crna torba za stariju zenu...ima li takvih? 

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18192
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 12:36:22   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: leona81

@teacher75, vidjela sam im katalog, nije da mi se nesto svidja al trazim crnu torbu za svekrvu, srednje velicine, da ima rucke i ono preko ramena da moze...ono standardna crna torba za stariju zenu...ima li takvih? 


javim ti ja ve�eras...odoh u BBi...okaidi, bimus i carpisa su mi na reduuser posted image
pogledam i takvu torbuuser posted image

ja odoh u beneton u lukavicu imaju sniženje javila mi teta koja dole radi...
da djeci uzmeme majica i još malo pogledma ...ipak mi starija kreće u školu ove godine moram se kavlitetno pripremitiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 18193
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 12:37:39   
Hanady RR
a H&M sam obavilauser posted image

elem za testiranje i prvi dna škole je spremnauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18194
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 12:38:35   
leona81
@hanady javi, hvala ti puno...izvjesti nas o BBI, interesuju me i djecje stvari ako bas ima nesto povoljno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18195
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 13:01:24   
ladyblue RR
Hanady, ne moraš u Lukavicu. u oba Benetona u Sarajevu su sniženja 50%. ja neki dan kupovala NAđi majičice. i baš je bilo svega i svačega i za djecu i za odrasle.

a mene dječije stvari nešto i ne interesuju. sve što joj treba za zimu ima a ne pada mi na pamet da kupujem stari za sljedeću zimu. trebaju mi stvari za proljeće i ljeto a tih nema ni na mapi.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 18196
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 13:05:09   
animagical
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: animagical

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: animagical

vi cete mi najbolje znati odgovoriti na ovo pitanje-sta da kupim djecaku za drugi rodjendan, neku igracku? nesto fino, sestric mi jeuser posted image
ja naj volim legouser posted image ...pa ga najradije i kupujem A.
A inace...decki ti u tom uzrastu sve vole sto vide na reklamama...i juricu (caars), one maceve svemirskeuser posted image , pistolje i puskeuser posted image , avione i helikoptere...ma sta god...jos ako  ima motor...piii...jah gitre, bubnjeve etc. ako zelis da te roditelji zamrzeuser posted image



to ljubi ga deda zika,jeluser posted image problem je sto on sve imauser posted image da li je ok za njega vozic sa stazom?? to mi se svidja,hvala

koliko si bogata?user posted image user posted image ...ima super lego vozic od 2-5...ali kostaaaaaaauser posted image
pravo da ti reknem...ja vozic kod nas za ove skroz male jos nisam nasla...A. je od tetke dobio neki i uspio ga je srediti za 24h...jer je od one ofirne plastike...cim padne, nesto se odlomi...pa je i sine sve slomio...najbolje bi bilo kada bi nasla vozic kao u igraonicama...onaj bas od tvrde plastike...sto se ne moze tako lako slomiti...i nije sitan...nego fino...sirok i velikuser posted image



on je onako, malo grubuser posted image pa ako ne nadjem kakav cvrst vozic, ima li kakav bicikl koji moze po kuci? nema kud napolje po snijegu... sanke vec ima...ja nesto mislila konjica na ljuljanje, ali ne znam jel to zanimljivo?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18197
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 13:10:23   
sretna_mama
PoZzZdrav svima..koliko vas nema..

Nadam se da ste svi dobro, zdravo..

Moj Edvin već 2 dana baaaaaaaš kašlje..i to osjetim da ima šlajema..Nosić je čist..Oda su vo mi se prvi puta dešava otkako se rodio..pa sam baaaaaaš sva zbunjola..Žao mi ga..
Cijelu noć je sa mnom spavao..jer sam se bojala da ne dobije temperaturu..Jede i veseo je..ali kao da na momente ima malo temperature..e moguće i da su zubići...Do sada ih ima samo 8 i to od ljeta.


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18198
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 13:29:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Hanady, ne moraš u Lukavicu. u oba Benetona u Sarajevu su sniženja 50%. ja neki dan kupovala NAđi majičice. i baš je bilo svega i svačega i za djecu i za odrasle.

a mene dječije stvari nešto i ne interesuju. sve što joj treba za zimu ima a ne pada mi na pamet da kupujem stari za sljedeću zimu. trebaju mi stvari za proljeće i ljeto a tih nema ni na mapi.


ma znam al dole je bolji izbor majica uvijekuser posted image
i oni imaju po 9, 12 i 15 Km majice dok u ovim kod nas vamo su po 12, 16, 18 Km majice na sniženjuuser posted image

ja kupim za narednu godinu majice uglavnom a bome i manitliće...
uh kakav mi okaidi namještauser posted image user posted image za prvi dan školeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18199
   [Obrisana poruka]
5.1.2012 14:30:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 18200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  726 727 [728] 729 730   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  726 727 [728] 729 730   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *