|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  728 729 [730] 731 732   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:10:12   
anidla
IZVORNA PORUKA: felix

ella-H user posted image
Anidla dje si bolan zeno kako se ba nadje vremena da se bude na rr de mi kaziuser posted image   skoro pa stalno.
Sta nam radi noni user posted image
lady masallah za lanu i jelo user posted image




eeee, nema ni Nonija pa moRem user posted image inace kad je tu rijeeeetko ulazim... on zauzme laptop,gleda pocoya user posted image ili se svadjamo user posted image

Noni u Zenici, sutra ce mi malo doci user posted image pa opet u Zenicu na oporavak....ja i mm moramo raditi a nije jos za vrtica, ima jos piti antibiotika...user posted image

ali sveki kaze da je poceo da jede user posted image kupila mu tablu i krede i dijete crta s dedom pa onda sa stapom pokazuje sta su nacrtali user posted image user posted image dedi ocito fale ucenici kako je otisao u peMziju user posted image

felix, ne dam te nikom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image otkad nisam...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18226
   [Obrisana poruka]
5.1.2012 19:10:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18227
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:11:02   
anidla
IZVORNA PORUKA: dadada

Nama je sranje normalnoooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18228
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:14:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83
I da, ima li neka količina limunade koju bi ona smjela popiti...sviđa joj se pravo, al je jaka user posted image
u tom periodu nisam davala vise od 150 ml dnevno....al je on jeo i mandarine, narandze, ananas etc.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 18229
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:16:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

Dadada, user posted image user posted image user posted image za Andrejevicha...

Noja, kakva je kod tebe to sraćka...
I kakvo je ovo zalaganje na forumu...imaš minus...user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image ma nisam nesto bila ovih dana za druzenjauser posted image user posted image ma danas kod Noe sadrzaj bio neke ruzne zute boje pa se ja ustravilauser posted image znam da je kod neke bolesti skroz svijetla stolica al ne znam kod kojeuser posted image

ona jede skroz slabo ja vise ne znam sta cuuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 18230
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:17:26   
Anoniman
kad skontam...haman citav zivot gledam u necije sranjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18231
   [Obrisana poruka]
5.1.2012 19:18:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18232
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:18:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Iman83

Dadada, user posted image user posted image user posted image za Andrejevicha...

Noja, kakva je kod tebe to sraćka...
I kakvo je ovo zalaganje na forumu...imaš minus...user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image ma nisam nesto bila ovih dana za druzenjauser posted image user posted image ma danas kod Noe sadrzaj bio neke ruzne zute boje pa se ja ustravilauser posted image znam da je kod neke bolesti skroz svijetla stolica al ne znam kod kojeuser posted image

ona jede skroz slabo ja vise ne znam sta cuuser posted image

nistaaaaaaaaa...vjerovatno nisi ni ti bolja bilauser posted image ...pomiri se sa tim...vise i cesce manjih obroka

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18233
   [Obrisana poruka]
5.1.2012 19:20:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18234
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:20:26   
bananica
ma nisam nesto bila ovih dana za druzenjauser posted image user posted image ma danas kod Noe sadrzaj bio neke ruzne zute boje pa se ja ustravilauser posted image znam da je kod neke bolesti skroz svijetla stolica al ne znam kod kojeuser posted image

ona jede skroz slabo ja vise ne znam sta cuuser posted image



dajjjjj kakva bolest i gluposti, ne opterecuj se bojom kakicauser posted image user posted image
jesu li nalazi gotovi??

a za jelouser posted image nista pametno za reci, i moja jede malo, jede dijete sve,al poput pticice,jedno vrijeme me to izludjivalo,al sam se vremenom naviknula, takvo dijete,toliko joj treba i kraj price

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18235
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:25:44   
Anoniman
nalazi more bit bidnu slijedeci tjedanuser posted image al sad znam kako cu dalje ako ima para odes platis i miran ako nemas CRKNIuser posted image user posted image user posted image fuj fuj

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 18236
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:27:51   
bananica
to je nasa realnostuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18237
   [Obrisana poruka]
5.1.2012 19:27:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 18238
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:34:48   
Anoniman
felix, ne dam te nikom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image otkad nisam...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vidi je nije zaboravila hahhahah ni ja tebe
Masallah neka jede moj strajkuje user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 18239
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:35:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

Imanina kakica je i dalje rjeđa no inače...onako kremasta nije baš ni rjetka...to mi i teta u vrtiću danas reče da joj je kakica malo rjeđa.
Nemam više linexa, pa ću joj ga sutra uključiti...ne znam koliko se on dana smije davati, mogu koliko hoću ili? Ja ću kupiti onaj u kapsulama...user posted image




ja ti ne znam za linex mi probali al nije nesto bilo poboljsanjauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 18240
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:37:20   
bananica
felix, kako je A, ima li temperature??

mislim da se linex kapsule koriste 3-4 danauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18241
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:37:24   
nanika
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: nanika

Ledy jesi li otvarala mail?

Jesam upravo, lijepa si mi user posted image , a djecica masallah user posted image
I P.S. ne znam te iz Gimnazije user posted image

Ti si meni jos ljepsauser posted image .
Mora da smo isle u suprotnu smjenu


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 18242
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:43:32   
Lady26

IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: nanika

Ledy jesi li otvarala mail?

Jesam upravo, lijepa si mi user posted image , a djecica masallah user posted image
I P.S. ne znam te iz Gimnazije user posted image

Ti si meni jos ljepsauser posted image .
Mora da smo isle u suprotnu smjenu


Hocemol se zabavljat' user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 18243
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:44:08   
Anoniman
Iman...smijes linex haman neograniceno....mada to neces raditi...jer ako stolica ipak nije uredu duzi period treba raditi analizu na bakterije&co...ja se nisam drzala uputstva...davala sam mu malo vecu dozu neg sto je propisana

noa...nista tebi nije...sve ce to biti ureduuser posted image

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 18244
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:46:06   
teacher75
lana je u zadnjih sat vremena pocela da kasljeuser posted image prekjuce i dan ranije joj je curio nos, juce je bila super kao i danas citav dan, pa sam je i okupala danas, a prije sat vremena pocela da kaslje, cak je i bljucnula providnu sluzuser posted image sad hoce da spava, eno je sa mm u sobi, legao s njom da je smiriuser posted image fino je jela, kontam da je upala grla ne bi mogla jestiuser posted image odmah sam se zadeveralauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 18245
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:47:08   
teacher75
zadnjih nekoliko dana strasno stavlja prste u usta, nije nikad prije tako, vidjela sam da su joj izvirile donje trojke, ne znam moze li ovo biti zbog zubauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18246
   [Obrisana poruka]
5.1.2012 19:47:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18247
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:52:44   
Anoniman
Žene kakve ste mi vi ovih dana? Ja nisam dobro, jučer me bolila glava cijeli dan, užasna bol, još odem na nastavničko vijeće a vijeća nigdjeuser posted image , ono tek danas user posted image ...jesam li ja puklauser posted image user posted image

Ovo vrijeme me ubija, depresivna sam od ovog sivila, mislim da bi me snijeg oporavio a nema gaaaauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18248
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 19:55:23   
mala86
hejj generacijo user posted image  jeste nas zaboravili????
mi vas nismo user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18249
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 20:03:49   
Anoniman
mala disi ti, ja hoću da pitam gdje su Zeničanke nema ni niki, jel sve ok?

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 18250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  728 729 [730] 731 732   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  728 729 [730] 731 732   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *