|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  725 726 [727] 728 729   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 10:53:58   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja ne znam ni šta bi ni kako bi da nemam baby vac. ona ima one guste, žute sline što ne cure nego se slijevaju niz grlo i prave šlajm tako da mi je baby vac spas. ja ne mogu da vjerujem šta iz djeteta izađe


Ovako bude i kod nas! Uvijek sam u šoku kad vidim šta joj sve bude u nosu.

A pitala sam za sljez jer sam jednom kupila neki na kojem je pisalo nesto drugacije, a znam da se razlicito pravi. I nikako da upamtim...

Napravit cu isto za nosic i za piti, nece valjda biti strasno ako se tako ne radi...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18151
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 10:55:27   
Anoniman
Lady...znam...i meni se kod stresa pojavi...tj. kada trebam dobiti etc.
ali sam 100% sigurna da ce ti kortikosteroidi momentalno pomoci..samo sto njih ne smijes dugo koristiti...nego to saniras...pa predjes na A dermu... izbaci omeksivac...sama hemija...a ti ne smijes biti u doticaju sa hemijom...dzaba ti pamuk ako si je oprala saa omeksivacem...jer se omeksivac ne ispire

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 18152
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 10:56:05   
Lady26

IZVORNA PORUKA: leona81

javite ima li snizenja? jel jucer pocela carpisa? vidjela sam neke vrecice po gradu sa natpisom saldiuser posted image

Cuj javite, pa ti si "zaduzena" za temu snizenja user posted image user posted image
Salim se...
Moja kolegica je otisla u "izvidjanje" javim ako bude sta...ici ce i u Carpisu

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 18153
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 10:58:02   
Leena
Leona, aparatic je kupio negdje preko neta (posaljem ti link kada dođemo oboje kući s posla, znaci negdje oko 18user posted image ), znam da je nesto plaho jeftin bio, stigao postom u kovertici. A ovlazivac, ja imam onaj od rainbow usisivaca, dobila od sveki, ali ima se kupiti neki dormeo u top shopu, ljudi ga nesto plaho hvale.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18154
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 10:58:47   
Lady26
IZVORNA PORUKA: dadada

Lady...znam...i meni se kod stresa pojavi...tj. kada trebam dobiti etc.
ali sam 100% sigurna da ce ti kortikosteroidi momentalno pomoci..samo sto njih ne smijes dugo koristiti...nego to saniras...pa predjes na A dermu... izbaci omeksivac...sama hemija...a ti ne smijes biti u doticaju sa hemijom...dzaba ti pamuk ako si je oprala saa omeksivacem...jer se omeksivac ne ispire


Sve znam, sve znam...kazem ne pazim na sebe user posted image , pomirila sam se sa ovim i sad se vrtim u krug....zalijecim, ono se povrati, opet zalijecim i sve tako...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18155
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:00:14   
ladyblue RR
leona, baš mi je drago da je dobro prošao prvi dan u novom vrtićuuser posted image
mi nikada nismo imali problema sa ostajanjem, čak kada vidi svoje vaspitačice, sama im pruža ruke. što naravno, ne znači da kasnije neće početi da izmišlja.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 18156
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:02:14   
bananica
jutrouser posted image

sta ima? kako su djecica jutros?
dadada, je li proljev prestao??

sta nam radi drugarica noa?

felix, jeste li se vratili od dr?

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18157
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:04:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: dadada

Lady...znam...i meni se kod stresa pojavi...tj. kada trebam dobiti etc.
ali sam 100% sigurna da ce ti kortikosteroidi momentalno pomoci..samo sto njih ne smijes dugo koristiti...nego to saniras...pa predjes na A dermu... izbaci omeksivac...sama hemija...a ti ne smijes biti u doticaju sa hemijom...dzaba ti pamuk ako si je oprala saa omeksivacem...jer se omeksivac ne ispire


Sve znam, sve znam...kazem ne pazim na sebe user posted image , pomirila sam se sa ovim i sad se vrtim u krug....zalijecim, ono se povrati, opet zalijecim i sve tako...
Ma nema ti tu lijeka dozivotnog...to ti je tako...kao i perut...mislim da je to sve opet konacno do hormona...mozda kad udjes u menopauzu...mozda ce ti se onda povuciuser posted image ...mislim...i ja kuburim s tim...pa znam kako je...koliko to svrbi i kako je neprijatno...meni recimo ljeto tj. sunce i sol nimalo ne pomazu...iako mnogim se bas tad povuce...meni se pogorsa...suh zrak inace...a ne smijes nicim vlaznim tj. masnim mazat...znam da je uzasno...al eto...treba samo drzati pod kontrolom...meni fakat ova A-derma pomaze...jest sukupa...al brate nije mi bitno kako bude grozno kada je nemam

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 18158
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:05:27   
Leena
Sve znam, sve znam...kazem ne pazim na sebe , pomirila sam se sa ovim i sad se vrtim u krug....zalijecim, ono se povrati, opet zalijecim i sve tako...


Lady... A da probas neku homeopatiju? Mislim, ne znam kakvo ti misljenje o tome imas, ali ja sam imala nekih problema, koje sam rjesavala kortikosteroidima, a izlijecila na kraju homeopatijom i homeopatica (koja je ujedno i doktor medicine) mi je objesnila da kortikosteroidi ne rijese problem, samo bolest, tako reci "gurnu" unutra... Ako hoces, posaljem ti njen broj na pp... A i ladyblue ima neke dobre homeopate

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18159
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:07:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

jutrouser posted image

sta ima? kako su djecica jutros?
dadada, je li proljev prestao??

sta nam radi drugarica noa?

felix, jeste li se vratili od dr?

pojma nemam...jucer nije imao nikako stolicu...a ni jutros...evo i sama cekam
user posted image

leona...danas ti je u okaidi snizenje...oni imaju 50%....u ovs-u ti je 30%user posted image ima nekih i za 50% ali za curice...a posto ti imas curicu...blago tebiuser posted image ....sve ostalo...srauser posted image ...ima i u iani...ali su samo jakne snizene za 50...ostalo po 10-20

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 18160
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:09:33   
bananica
to je onda kraj kod vas, nista ne cekajuser posted image jede li??

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18161
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:12:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

to je onda kraj kod vas, nista ne cekajuser posted image jede li??
ma tako sam prije tri dana mislila...pa se opet sutradan ukendjao...i to 4 puta...tako da...ko se o mlijeko opece i jogurt duvauser posted image
jede...hvala boguuser posted image ...mislim....ono sto on hoceuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 18162
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:14:45   
bananica
super;))
ma da on ima proljev sve bi iz njega izaslo sto pojede, malo vam jos treba da se stolica regulise, dajes li mu prolife??

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18163
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:14:59   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Leena

Lady... A da probas neku homeopatiju? Mislim, ne znam kakvo ti misljenje o tome imas, ali ja sam imala nekih problema, koje sam rjesavala kortikosteroidima, a izlijecila na kraju homeopatijom i homeopatica (koja je ujedno i doktor medicine) mi je objesnila da kortikosteroidi ne rijese problem, samo bolest, tako reci "gurnu" unutra... Ako hoces, posaljem ti njen broj na pp... A i ladyblue ima neke dobre homeopate

Nemam nikakvo misljenje user posted image , nikad se nisam susrela s tim, niti znam o cemu se radi....
Ono iskreno user posted image
Prvi put sam cula za to od Jelene, kad je spominjala da je uzela nesto od toga Ani za zubice....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 18164
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:16:03   
megi
Lady
adna se jos nij pomirila sa user posted image , voli svu drugu djecu,. od zaove mi unuka 4 mjeseca ne odvaja se od nje, ali kad je pitam hoce li i nasa beba biti ovako slatka ona kaze nece bit ce ruzna
ali polako zavolicemo se, valjda user posted image



_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18165
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:20:09   
Lady26
user posted image
Ma hoce, vidjet ces, cim se rodi aBd...
Lana uopste ne reaguje kad joj spomenem neku bebu user posted image , jel ne konta jos ili sta ne znam...
Kad smo skoro bili u drustvu male bebe, pitam Lanu hocemo li je ponijeti sa sobom kuci kaze moze user posted image ...
E da je stvarno tu ne znam bil bila tako odusevljena s obzirom da me mm ne smije ni zagrliti...a kao se igram sa nekim djetetom ona odmah, a hajde mama i mene tako user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 18166
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:20:22   
animagical
vi cete mi najbolje znati odgovoriti na ovo pitanje-sta da kupim djecaku za drugi rodjendan, neku igracku? nesto fino, sestric mi jeuser posted image

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 18167
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:21:46   
Lady26
IZVORNA PORUKA: animagical

vi cete mi najbolje znati odgovoriti na ovo pitanje-sta da kupim djecaku za drugi rodjendan, neku igracku? nesto fino, sestric mi jeuser posted image

Tesko pitanje, posto ti je sestric, trebala bi znati sta voli?
Ima li nesto sto ga odusevljava, neki lik iz crtanih filmova ili slicno?
Meni su lego kocke uvijek super poklon user posted image
Nesto od odjece?
Neki auto na baterije?
Staza sa auticima, vozicem i sl?

< Poruku je uredio Lady26 -- 5.1.2012 11:22:40 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 18168
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:24:05   
Leena
Nemam nikakvo misljenje , nikad se nisam susrela s tim, niti znam o cemu se radi....
Ono iskreno
Prvi put sam cula za to od Jelene, kad je spominjala da je uzela nesto od toga Ani za zubice....


Ne znam, meni je bas pomoglo, a posebno to sto je zena i doktorica ujedno... Prvi pregled dugo traje i skup je, ali vrijedi svake markeuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 18169
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:25:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: animagical

vi cete mi najbolje znati odgovoriti na ovo pitanje-sta da kupim djecaku za drugi rodjendan, neku igracku? nesto fino, sestric mi jeuser posted image
ja naj volim legouser posted image ...pa ga najradije i kupujem A.
A inace...decki ti u tom uzrastu sve vole sto vide na reklamama...i juricu (caars), one maceve svemirskeuser posted image , pistolje i puskeuser posted image , avione i helikoptere...ma sta god...jos ako  ima motor...piii...jah gitre, bubnjeve etc. ako zelis da te roditelji zamrzeuser posted image

(odgovor članu animagical)
  Neposredna veza do poruke: 18170
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:26:23   
mama2009
dobro jutro mi maloprije ustale, ja nisam mogla jutros ustat na posao user posted image bukvalno sam ugasila tel i nastavile spavat...




_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 18171
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:27:31   
Lady26

IZVORNA PORUKA: mama2009

dobro jutro mi maloprije ustale, ja nisam mogla jutros ustat na posao user posted image bukvalno sam ugasila tel i nastavile spavat...




user posted image ljencino user posted image
Salim se, kak je Deniz, jel joj se smirio AD user posted image ? Ostalo?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18172
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:28:22   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: anidla

pocy, jesil ti blizu mog posla, da idemo na pauzu skupa jean dan user posted image



moguće da smo blizu..ne znam gdje si ti user posted image
ali nemam ti ja zvaničnu pauzu, vec eto, svako moze izletiti da kupi nesto da jede i tako..ili kad idemo poslom vani, pa se eto kao malo vise zadrzimo, ali ni to ne smijemo bas zloupotrebljavati user posted image
tako da ti ja nikad ne pijem kafu kad izletim...ili nesto obavim, obidjem bbi, kupim da jedem, malo do zare i eto ga,,,,kakva kafa user posted image



nista od tebe sopingholicarko jedna user posted image

ja sam u Ferhadiji pa ako neko ima pravo na pauzu (a ne ko ova pocy) i ako radi negdje u Ferhadiji, nek me slobodno kontaktira user posted image



user posted image user posted image
a vidi i veselica nam je u komsiluku..nisam znala

emice, hvala ti draga, tu sam ja user posted image
nerviram se oko nečega sad (kupis nesto i masno platis i to ti ne radi, odes da reklamiras sto puta, oni kazu nije nista-pa onda odluce slati taj proizbod u sjediste proizvodjaca van BiH, a ja dotle bez te stvari uredno placene-kazu-ne praktikujemo davati zamjeneuser posted image -ovo nigdje nema majko moja mila...umjesto da mi se izvinu i jos mi gratis daju svasta nestouser posted image user posted image ....ali pokazacu ja njima ko je poki user posted image danas sam zakazala sastanak sa njihovom seficom nek joj je bog na pomoci kad joj krenem citirati Zakon o obligacijama i prava kupca user posted image user posted image i tuzbom kad joj zaprijetim i da cu je izofirati nju i njen brand po forumima...e kuku joj se user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18173
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:31:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

super;))
ma da on ima proljev sve bi iz njega izaslo sto pojede, malo vam jos treba da se stolica regulise, dajes li mu prolife??

linex...tablete...ziheras sam ti jauser posted image

mama2009...ma nek si se naspavalauser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 18174
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 11:31:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: anidla

pocy, jesil ti blizu mog posla, da idemo na pauzu skupa jean dan user posted image



moguće da smo blizu..ne znam gdje si ti user posted image
ali nemam ti ja zvaničnu pauzu, vec eto, svako moze izletiti da kupi nesto da jede i tako..ili kad idemo poslom vani, pa se eto kao malo vise zadrzimo, ali ni to ne smijemo bas zloupotrebljavati user posted image
tako da ti ja nikad ne pijem kafu kad izletim...ili nesto obavim, obidjem bbi, kupim da jedem, malo do zare i eto ga,,,,kakva kafa user posted image



nista od tebe sopingholicarko jedna user posted image

ja sam u Ferhadiji pa ako neko ima pravo na pauzu (a ne ko ova pocy) i ako radi negdje u Ferhadiji, nek me slobodno kontaktira user posted image



user posted image user posted image
a vidi i veselica nam je u komsiluku..nisam znala

emice, hvala ti draga, tu sam ja user posted image
nerviram se oko nečega sad (kupis nesto i masno platis i to ti ne radi, odes da reklamiras sto puta, oni kazu nije nista-pa onda odluce slati taj proizbod u sjediste proizvodjaca van BiH, a ja dotle bez te stvari uredno placene-kazu-ne praktikujemo davati zamjeneuser posted image -ovo nigdje nema majko moja mila...umjesto da mi se izvinu i jos mi gratis daju svasta nestouser posted image user posted image ....ali pokazacu ja njima ko je poki user posted image danas sam zakazala sastanak sa njihovom seficom nek joj je bog na pomoci kad joj krenem citirati Zakon o obligacijama i prava kupca user posted image user posted image i tuzbom kad joj zaprijetim i da cu je izofirati nju i njen brand po forumima...e kuku joj se user posted image

daj reci o kome je rijecuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 18175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  725 726 [727] 728 729   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  725 726 [727] 728 729   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *