|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  723 724 [725] 726 727   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 8:19:13   
Anoniman
jutro
Imam pitanje za vas ,. A. kaslje jutros ga kasalj probudio oko 8 toliko je kasljo da sam mislila da ce povratiti  dajem mu prospan sirup jer je zreo kasalj . Odkad kasljuca nece da stane . Nema ture cesto vidim u pempi , izbacen slajm tj kad kaki .....
Neznam dal da ga ped. vodim nisam nikako ..... i DA skroz al skroz slabo jede katastrofauser posted image tako da mi nidoceg nije ......


(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 18101
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 8:23:38   
ladyblue RR
felix, Prospan smiješ davati 4-5 dana maksimalno. probaj sa čejem od šljeza.
moja N kašlje nastrašnije ali neće nikakav čaj tako da ja samo Bisovon dajem pa šta nam Bog da!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18102
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 8:25:13   
selebriti
Ja sam svojoj šaj od sljeza na spricu juce davala, ... i valjda joj bilo interesantno, pa je poprilično popila....

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18103
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 8:29:22   
Anoniman
pokusat  cu sljez hvala vam . Jer bas kaslje svaki put se nakaslje da mislim da ce povratiti ne vodi mi se ga jer nema ture .
Jutros mi mama kaze tajo slab gripa na njemu teska prehlada . Pa oso  do apoteke da se snadbije vitaminima .
I jos su neki u njihovoj okolici fasovali gripu hebote cudo je ne bilouser posted image pa vidi vremena boze na hajr . Kod nas juce bas toplo bilo i sunce .
Evo i dnaas nista bolje sinoc kisa padala , sad sunce izlazi e boze vremena ludoguser posted image
Dabogda snijeg pao dva metra ......

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 18104
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 8:32:52   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: megi

Lady kad se cujes sa Amani pozdravi je
bas se napatise

Tiki ako je tvoja dr pogrijesila dacemo ti koji bodic

meni je bilo vazno samo da bude sve ok, a sad kad je cura veselimo se sto cemo je oblaciti u divne veselo boje

Tiki jesi isla u Lindex ima li ista




joj isla sam i navlakusa cista, na vratima pise da je snizenje do 50% a unutra samo jedan mali dio (koji je vec duze vrijeme snizen), kazu nece jos veliko snizenjeuser posted image


lindex me užasno nervira...vala su preskupi, a kvalitet mrtva Kina user posted image , ko new yorker.....ok ima slatkih stvarčica, ali fakat nista nije posebno kvalitetno..kad vidim one torbe koje nisu kozne vec smrde, kad vidim one sinteticke rukavice, salove, kape, kad vidim one ofucane majice i haljine, zlo mi.user posted image .jedino im je onaj grudnjak dobar.user posted image ..za djecu tu i tamo, ali opet nema recimo vunene kape i rukavica kao u benettonu npr. i pernate jakne...lindex mi je u liniji je s H&M, cak je i enterijer jako slicno uredjen, ali u H&M su puno prihvatljivije cijeneuser posted image ...

< Poruku je uredio pocahontas -- 5.1.2012 8:34:04 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18105
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 8:33:00   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

dobro veče....

stavila sam curu na spaanje pa se razletila po kući...veš, suđe itd.

N opet ima konjuktivitis. stavljala joj Tobrex nekoliko dana, prošlo sve i ja prestanem kad poslije podne imam šta i vidjeti. opet sva krmeljava. i opet sve iz početka.

i cuko mi šepa. nemam pojma šta mu je, jedva staje na prednju desnu šapu. sad sam ga pregledala, nema nikakvog ubod i sl. vjerovatno je nekako istegao neku tetivu.


joj draga, kod tebe nikad da se sastavi da nam javis da su svi zdravo i dobro user posted image user posted image

sinoc si mi pala na pamet i tvoja recenica da ne konstatiras uopste kada ti je dijete samo kasljucavo i slinavo...
jucer ja s posla, R. super, spava, kaze teta odlican kuc kuc, jeo dobro, sve pod kontrolom, normala..medjutim, probudio se vrlo brzo, slinav do bolaaaaaaa...to nije normalno,,samo najednom..kad kihne otegnu mu se sline do poda doslovno,sav je jadan začepljen, vidim mu u očima da mu se stislo..ne kaslje jos, nekako cistimo te sline kapima i zna da puhne, kad nece ima baby vac i živio prijatnouser posted image user posted image

neki dan smo bili na trebevicu i pravili smo snjeska s nekim malcem koji je kasljao kao tuberan.user posted image garant je od njega pokupio, nema sta...ali dobro..sta cu sad,,samo da ne bude gore..user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18106
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 8:39:33   
ladyblue RR
ma može pokupiti kašalj bilo gdje. teško da će pokupiti bilo kakvu baju na otvorenom ali nikad se ne zna...
samo čisti te sline da ne idu niz grlo jer će početi kašljati.
Nađa kašlje to je užas, ali šta da joj radim? valjda će nekada biti potpuno zdrava. ja više ne mogu da vjerujem šta se na nju sve lijepi. slinav nos i kašalj sui mi poslatli normala. da mi je sada ovog konjuktivitisa da se riješim. a jop se nismo riješile ni baje na koki. ali eto nadam se da će bar to proći brzo. baš se vidi da je bolje i da se koža regenerisala. potrošila sam Canestena više ne znam ni ja koliko tuba. sada znam da kada joj daju antibiotik, odmah ću kupiti Canesten, k'o i sebiuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18107
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 8:43:05   
Anoniman
odvedo ja A raste mu evo tura, pun je slajma sav je zacepljen .....nesmijem cekat da mu bronhitis upali place .......odo 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18108
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 8:44:09   
anidla
Samo da vam mahnem i odmahnem user posted image

user posted image na posao...

ove sedmice sam medjusmjena, ima kolega na godisnjem, pa mi je super radno vrijeme od 10 do 17:00....user posted image

S Noom sam se cula, prica al prica preko tel, slomi se jadan user posted image kaze sveki da je poceo bolje jesti, pije maticnu mlijec, antibiotik user posted image , neka ga do vikenda da se oporavi.....

puse za sve djecake i djvojcice, a najvise za bolesne da sto prije prodje...

pocy, jesil ti blizu mog posla, da idemo na pauzu skupa jean dan user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18109
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 8:51:58   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: anidla

pocy, jesil ti blizu mog posla, da idemo na pauzu skupa jean dan user posted image



moguće da smo blizu..ne znam gdje si ti user posted image
ali nemam ti ja zvaničnu pauzu, vec eto, svako moze izletiti da kupi nesto da jede i tako..ili kad idemo poslom vani, pa se eto kao malo vise zadrzimo, ali ni to ne smijemo bas zloupotrebljavati user posted image
tako da ti ja nikad ne pijem kafu kad izletim...ili nesto obavim, obidjem bbi, kupim da jedem, malo do zare i eto ga,,,,kakva kafa user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 5.1.2012 8:52:45 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18110
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:01:03   
bebacha
jutroooooo
dal je proljece ili zimeuser posted image pitam se ja.strasno mi ovo vrijeme.

Felix da se bar jos malo sacekala al et ti znas najbolje,a prospan je meni bezveze.de ti nabavi Denivit plus
ja ljuta grrrrrruser posted image pokvarila mi se rerna,za subotu imam narucenu tortu i moram pravit mm za rodendan.ev cekam makstora,ako se nemogne popravit ima da se roknemuser posted image  

do kad se mora primit ova vakcina s 18 mjesci.Alen trebo 28.12 al jos uvjek se ponekad zakaslje,ima slajma jos malo pa ga nebi jos vodila.




_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18111
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:06:57   
DM
Gdje mi je Doublemum, da mi odgovori: je li ono ona spominjala gubitak apetita i Zinat...? I kako ga popraviše

Ja sam se izgubila u vašim postovima-nemam vremena čitatiuser posted image
moj stariji sin sinoć imao temp.(ja bila sa svojim curama, a mm čuvao djecu, dolazim kući-imam li šta vidjeti....pitam ga što me nije zvao-kaže-pa šta bi mu ti više uradila od mene?)
Sinoć u pola jedan bila 39 i raste-morala sam mu čepić staviti(mada ih ne volim)jer je počeo buncati....
Na školskom odjelu danas ljekar opšte prakseuser posted image
Sveki mi uzela uputnice za crp i briseve, ali ne stigosmo jutros krv da damo ....
Iman-tačno mjesec dana nije jeo normalno nakon zinata8 a on je i pancef popio odmah nakon zinata)mada svi antibiotici djeluju isto-mislim na apetit!
Ja nisam odustajala-svako malo mu davala svega.Pored redovne hrane-mislim slani obroci(od kojih, kad pojede 5 kašika, ja feštu pravim)-sokovi cijeđeni(limunade, orandžade, kombinacija-cvekla, mrkva, jabuka+limun i med, sirup od borovih iglica, propolis kapi, pekmez od smokava,od divlje kruške, bijeli luk u medu i na kraju kupila i medexove kapsule-matična mliječ+kolostrum.....
Sad jede hB po starom, ako ga ne "strefi" šta od ovog starijeg+svi odrasli s kojima je bio u kontaktu su imali grlobolju....user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18112
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:07:51   
Emica_sa
Jutro

Moji ustali u 6 i 30,mislim muz i probudio svojim njeznim kretanjemuser posted image

Meni je lindex zadovoljavajuce kvalitete, sto sam kupovala za dijecu,sve je i dan danas superuser posted image

Farah dedo sinoc donio cizmice iz Geoxa,kako su medeneuser posted image user posted image

Ladyblue pa imas li je kome ostaviti,jer ipak ima konjuktivitis,a voditi je u jaslice i nije bas pametnouser posted image

Pocy sta ima kod tebe,pussaa



_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18113
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:10:09   
anidla
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: anidla

pocy, jesil ti blizu mog posla, da idemo na pauzu skupa jean dan user posted image



moguće da smo blizu..ne znam gdje si ti user posted image
ali nemam ti ja zvaničnu pauzu, vec eto, svako moze izletiti da kupi nesto da jede i tako..ili kad idemo poslom vani, pa se eto kao malo vise zadrzimo, ali ni to ne smijemo bas zloupotrebljavati user posted image
tako da ti ja nikad ne pijem kafu kad izletim...ili nesto obavim, obidjem bbi, kupim da jedem, malo do zare i eto ga,,,,kakva kafa user posted image



nista od tebe sopingholicarko jedna user posted image

ja sam u Ferhadiji pa ako neko ima pravo na pauzu (a ne ko ova pocy) i ako radi negdje u Ferhadiji, nek me slobodno kontaktira user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18114
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:10:53   
Lady26

IZVORNA PORUKA: felix

jutro
Imam pitanje za vas ,. A. kaslje jutros ga kasalj probudio oko 8 toliko je kasljo da sam mislila da ce povratiti  dajem mu prospan sirup jer je zreo kasalj . Odkad kasljuca nece da stane . Nema ture cesto vidim u pempi , izbacen slajm tj kad kaki .....
Neznam dal da ga ped. vodim nisam nikako ..... i DA skroz al skroz slabo jede katastrofauser posted image tako da mi nidoceg nije ......



Felix ja kad sam pedijatrici rekla da dajem Lani prospan rekla mi da iskljucim, jer on nadrazuje i jos vise tjera na kasalj, da radije koristim sljez....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18115
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:11:16   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


Ladyblue pa imas li je kome ostaviti,jer ipak ima konjuktivitis,a voditi je u jaslice i nije bas pametnouser posted image



nemam, na žalost. stavila sam joj kapi. ja vjerujem da ga je i pokupila u jaslicama tako da mi nije nikakva korist što ći je ostavila kući.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 18116
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:12:35   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: anidla

ja sam u Ferhadiji pa ako neko ima pravo na pauzu (a ne ko ova pocy) i ako radi negdje u Ferhadiji, nek me slobodno kontaktira user posted image



lako je vama što u gradu raditeuser posted image ...šta ćemo mi koji nemamo ni granap u bliziniuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18117
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:14:11   
anidla
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: anidla

ja sam u Ferhadiji pa ako neko ima pravo na pauzu (a ne ko ova pocy) i ako radi negdje u Ferhadiji, nek me slobodno kontaktira user posted image



lako je vama što u gradu raditeuser posted image ...šta ćemo mi koji nemamo ni granap u bliziniuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

gledaj to s pozitivne strane, manje trosis para....mene Ferhadija zakla majke mi, svaki dan 10-15 km....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18118
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:18:59   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: anidla

gledaj to s pozitivne strane, manje trosis para....mene Ferhadija zakla majke mi, svaki dan 10-15 km....



zimi mi nije špica ali kada dođe proljeće i lijepo vrijeme, ja bih se roknula što mogu šetati jedino oko pritvorske jediniceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18119
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:20:54   
Aiša
Jutro žene,

ladyblue, doublemum, dječici brzo ozdravljenje user posted image

felix, nadam se da će biti sve u redu i pretpostavljam da se radi o virozi, brzo da vas to prođe user posted image

I mene zanima do kada se može primiti ta vakcina sa 18 mjeseci? Mi nismo primili ni MRP, rasli mu zubići, pa nismo htjeli da ga vodimo, a čula sam da ona može iza 2.godine?

Moj A. se prestao buditi po noći da doji, sam bez ikakvih uvježbavanja, sada doji pred spavanje i vikendom kada sam kući i tokom dana.
Preksinoć se probudio u 00.15 h, a zaspao malo prije 22 h i hoće da se igra....tako se igrao, pio vode, kakio, jeo čokolino pa tek onda zaspao u 3 h, mi smo ujutro biliuser posted image

bebacha, kako su tvoja dječica, šta radi A?

Svakim danom me iznenađuje svojim copy - paste ponašanjem, pa nevjerovatno kako brzo pamte i kupe od odraslih.

vjestice, sta radi tvoja cura? Kako se navikla na tetu? Naša teta mu ne tepa, a ni mi ne pričamo tako.

Još samo da vam zubi narastu pa da rahat spavate. Jesi li se riješila problema sa dojenjem? Imala sam i ja one blistere, samo nisam znala šta je to, stvarno boliiiiiii pravo user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 18120
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:21:08   
emi7908
Jutro dame, da vam malo mahnem... Vidim dječice ima bolesne želim im brz oporavak... beš nešto čitam za ovaj sirup prospan i meni su rekli da baš nije dobar za djecu jer sam primjetila kad sam ga davala E. da ga je više tjeralo na kašalj a meni super pomogne.

Anidlica kako si ti i tvoje međusmjene user posted image , vidim Nokica mi dobro hB a Eman samo priča kako se Noja igo zekom user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18121
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:29:37   
Anoniman
Jutrooo raja bujrum kafa , ja cu morati popiti  3 serpe kafe da dodjem sebi...Oka ne sklopih nocas...Adi se budio od 2 pa nadalje svakih 15 minuta...Nema ture, ne slini, ne kaslje, sve ok ali dijete bas histerise...Imam osjecaj kao da je na strazi pa cim vidi da nisam u sobi vriska, citavu noc sam ga drzala za ruku ne bi li skonto da nisam prhnula user posted image user posted image ...Jel ovo neka faza jer ni plac nije onaj ozbiljan vec naj tersavi , hujavi ...

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 18122
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:29:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: anidla

ja sam u Ferhadiji pa ako neko ima pravo na pauzu (a ne ko ova pocy) i ako radi negdje u Ferhadiji, nek me slobodno kontaktira user posted image



lako je vama što u gradu raditeuser posted image ...šta ćemo mi koji nemamo ni granap u bliziniuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

gledaj to s pozitivne strane, manje trosis para....mene Ferhadija zakla majke mi, svaki dan 10-15 km....





ja sam u centru, preeko puta BBI
i meni se ne da izlaziti, ja klopu naručim


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18123
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:30:18   
Mala Selma
Dobro jutro drage zene,
nama prolaze pljuskavice hvala Bogu, neka smo i to predeveraliuser posted image Koliko ga je nerviralo ma to je cudo jedno, ali nise se seckao, ja sam puhala i mazila pljuskavice i nisam spavala dvije nociuser posted image
Poceo je jutros malo da kaslje, evo napravila sam kombinaciju med puter i pokiselila sljezuser posted image


_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 18124
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 9:34:32   
Emica_sa
Ja nedavno isla u Vrazovu,pravo puno djece ima pljuskavice,ja odmah zbrisala,jer ih ni ja,a ni muz nismo bolovaliuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 18125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  723 724 [725] 726 727   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  723 724 [725] 726 727   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *