|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  583 584 [585] 586 587   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:46:21   
Lady26

IZVORNA PORUKA: noa

kod nas jutros situacija puno boljauser posted image user posted image user posted image user posted image Noa nakon sto je popila mlijeko kaze ''movim te nemoj mi davati nikoji sijup''user posted image user posted image jadna dosadilo joj viseuser posted image user posted image


user posted image user posted image super da je bolje
A ovaj drugi dio user posted image user posted image user posted image djeca su nam istrumirana majke mi...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14601
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:48:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

dan zene
kod mene anel nesto vruc od jutrosuser posted image oci mu suzne , ne kise ne kaslje al ima ture 38, skoro ...... dala sam mu paracetamol evo ninam ga nesto mi je od juce i ublijedio sveki primjetila, kao jest mi nesto blijed ma reko kontam uvjek je takav takve puti, pa me malo zabrinuuser posted image


pisala niko me nije fermo user posted image
Imao tri dana ture , al hb na tome bilo skidali svakako nisam isla dok jer je uredno jeo , nije grlo .
Pa hb prosla je kako dosla tako osla da vidim za taj treci dan ture trica mu donja nikla .


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14602
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:49:06   
Hanady RR
Felix..kad niko ne odgovora znači nsimo porčiatli...možda smo sve u maloj brizi za naom na temi bile pa smo previdjele tvoje javljanje...aj niko nikoga ne ignotiše...mislim i da nam s eneko novi javi do srac bi poeželjele ozdravljenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

nosa...i vi slabe...pih...
smao nek rpođe...
ovi su visrusi mutirali totalno...ja slabo i pišem ikome više i svajet i rpijeldog šta da radi...majkemi čim nekom počnem savjetovat za dva dana primjenim na mojima...
tačno me strah izazivat sudbinu...
neću ni knjižice da ovjerimuser posted image jel ja njih odvjerim ono da su mi ovjerene one meni zatrebaju...
sad smo taman i neka nas ovako ...nemama više snage ni za curenje nosića ...odmah zavte krugoveuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 14603
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:51:24   
rose 87
felix user posted image user posted image nemoj da se ljutis ljubi nam A.,a nekad i ja pomislim pa niko me ni ne primjecujem e onda ja namjerno samo pisem pa nemogu da me ne primjeteuser posted image



_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14604
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:51:59   
bananica
jutrouser posted image

noa super da je malena boljeuser posted image je li to stigao novi laptop?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14605
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:53:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada

Lady...ja te podrzavam...iz drugog razlogauser posted image user posted image user posted image ...samo ti njoj digitron nabaviuser posted image



Nista ni od kalkulatora...
Ja cu svojima mikrofone nabaviti i u kafanu...
To im je najlaksa para...
onda ih moras nauciti koja "muzika" je inuser posted image user posted image user posted image ...pazi da ti ne odu u rok...pank i tome sl....ni od toga fajde nemauser posted image

mene je spasila ona tabla na zidu u kuhinji...tamo sara...i bas me briga...a hvala bogu...ne pokazuje neki poseban interes za crtanjem...vise za rastavljanjem i tehnikom tj. motorima...ne mislim motorima kao motorima...vec motorima kao pokretacima...sve sto ima neki motor...on sizne...a meni drago...nek se baci na mog oca...nece mi smetatiuser posted image ...mada sumnjam i to, jer nije bas strpljiv...on je tip...ja cu rastaviti, a nek neko drugi sastavlja...kao mmuser posted image user posted image ...ma zapravo...sav je na njegauser posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 14606
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:53:30   
bananica
dadada hvala user posted image prepoznala ja svojeuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14607
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:54:46   
Anoniman
ja koliko sam skontala kod Noe je ovo neki blazi oblik laringitisa i grlo je bilo malo crvenouser posted image doktorica koja je do sad bila ''odvratna'' na pregledu se istopila od ljubaznosti,rekla da dajemo flonidan,puno C vitamina i da ne ukljucujemo antibiotikuser posted image user posted image user posted image

rekla bih da pali kad se postavis odvratno i na sva zvona pricas kako nekima treba zabraniti rad s djecomuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 14608
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:55:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

ja napisah post kad kazu greskauser posted image user posted image user posted image user posted image dadada RR se opasno urotila protiv meneuser posted image user posted image user posted image
kod nas jutros situacija puno boljauser posted image user posted image user posted image user posted image Noa nakon sto je popila mlijeko kaze ''movim te nemoj mi davati nikoji sijup''user posted image user posted image jadna dosadilo joj viseuser posted image user posted image

sooooooooouser posted image
A dusa dragauser posted image nemoj mi vise muciti dijeteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14609
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:56:53   
Anoniman
bananice nije noviuser posted image malo ovom produzavamo zivotuser posted image user posted image user posted image al dabogda user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14610
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 10:57:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 14611
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:58:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: felix

dan zene
kod mene anel nesto vruc od jutrosuser posted image oci mu suzne , ne kise ne kaslje al ima ture 38, skoro ...... dala sam mu paracetamol evo ninam ga nesto mi je od juce i ublijedio sveki primjetila, kao jest mi nesto blijed ma reko kontam uvjek je takav takve puti, pa me malo zabrinuuser posted image


pisala niko me nije fermo user posted image
Imao tri dana ture , al hb na tome bilo skidali svakako nisam isla dok jer je uredno jeo , nije grlo .
Pa hb prosla je kako dosla tako osla da vidim za taj treci dan ture trica mu donja nikla .


ma daj felix...znas kako ovdje stvari ferceraju...pa nismo djeca
user posted image za Anelka

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14612
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:58:57   
Hanady RR
fazon fazon...smao ja tako mogu
prepoznatljiva...nema da me fuliteuser posted image

ma pišem tako jer ne gledam u tastaturu uopše...
samo mlatim po njojuser posted image
a izgleda sam ih sredila obe i smekšala samo takouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14613
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:59:38   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image Iman ja sam kod hanady nosa umjesto noa ima ihihiuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 14614
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:59:48   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

bananice nije noviuser posted image malo ovom produzavamo zivotuser posted image user posted image user posted image al dabogda user posted image user posted image


samo nek on radiuser posted image
jesi li ti ok?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14615
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:00:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image Iman ja sam kod hanady nosa umjesto noa ima ihihiuser posted image user posted image user posted image  

ih redovno si ti meni nosauser posted image

al to ja tebi bona tepam...to je namjernouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14616
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:01:08   
mama2009
jutro, sinoc sam kasno dosla bilo mi je super, idem sad da citam sta se desavalo....
zaglavila sam u IKEA, H&M, C&A, Muller,

legao je i aparat dolce i gusto...kafa je extricaaa

evo vam sam jedna slicica da vidite kako mi je bilo

user posted image




_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14617
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:01:58   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja sam uredno sakrila i blok i flomastere user posted image , jos mi samo to treba u zivotu, ionako mi je namjestaj sav od hem. olovke user posted image


pa lady nemoj takouser posted image
daj djetetu da crta...al je stačno napominji d aje papir za crtanje...
mislim svima nama kad tad nagrabusi namještaj...al vjeruj kad im daš nauče oni...
i u neko doba se iznendaiš kako lijepe crteže dobiješ na poklonuser posted image




oj ženo, kakvo crtanje..kod nas je to još uvijek u formi cvrljotina user posted image
moje i ladyino dijete nisu umjetnički tipovi ili giganti kao vašauser posted image ...oni su više intelektualno nastrojeni user posted image

joj hanady, dobro si za te ovjere knjižica..ja nisam od ljetos ovjeravala, mislim hvala ti bože pa nam nije ni trebalo..ali mislim da je meni ovjera sada svaka 3 mjeseca...moraću danas!


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14618
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:02:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

bananice nije noviuser posted image malo ovom produzavamo zivotuser posted image user posted image user posted image al dabogda user posted image user posted image


samo nek on radiuser posted image
jesi li ti ok?



pa jesam,imam nekih prenosa s vremena na vrijeme al ignoriram ihuser posted image user posted image user posted image user posted image
ladyblue,Nunichi i dinaaa su me malo trznule i hvala im punouser posted image


(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 14619
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:03:11   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama2009

jutro, sinoc sam kasno dosla bilo mi je super, idem sad da citam sta se desavalo....
zaglavila sam u IKEA, H&M, C&A, Muller,

legao je i aparat dolce i gusto...kafa je extricaaa

evo vam sam jedna slicica da vidite kako mi je bilo

user posted image






user posted image user posted image



(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 14620
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:11:19   
Anoniman
joj mama2009...zavidimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...prvo na party-u...a onda na kupoviniuser posted image user posted image

ja nemam problema sa citanjem Hanadynih postovauser posted image ....valjda zato sto ne citam citavu rijec...neg samo prva tri slova...pa zakljucujemuser posted image user posted image ...tako oduvijek radim...da samo znate sta ja sve procitam...upis...a najveci su naslovi temauser posted image user posted image user posted image ...mislim da imam neki oblik disleksije...blazi...davno su moji prof. skontali da ja ne citam sveuser posted image ...nisu mogli vjerovati kako to kod mene fercera...zato mi i jeste gramatika uvijek probleme pravila...barem sam matematiku znalauser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 14621
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:14:40   
R&T@
mama2009, divno... bas super tematika, i cini mi se da si pogodila s ovom haljinomuser posted image

A koliko si platila aparat?
Gdje je najjeftiniji?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14622
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:15:53   
Anoniman
ovo je staro ko grcka...al odgovarauser posted image

Nsiam vrevajloa da zpavrao mgourzmjaueti ono što čtaim. Zaavljhuujći nobniečoj mćoi ljdksuog mgzoa, pemra irtažsiavnjima zansntevknia sa Cmbargeida, njie vžano kjoim su roedsljdoem npiasnaa slvoa u rčijei, jdieno je btino da se pvro i zdanje sovlo nlaaze nasovm msjteu. Otasla solva mgou btii u ptponuom nerdeu i bez ozibra na ovu oloknost, tkest mžeote čtiati bez pobrelma. Ovo je zobg tgoa što ljduksi mzoak ne čtia savko slvoo pnaooosb, već rčijei prmraota kao clejniu. Oavj preomećaj je šljiavo nzavan tipoglikemija.


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 14623
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:18:12   
megi
e ni ja svojoj jos ne dam flomastere
dobila je super na poklon ima ih more al je prvi dan sva bila isarana, nekakvi kvalitetni nema sanse da se operu
tako da su sklonjeni za sad
mi smo na bojicama i boji sreca samo po papiru nismo jos do zida dosli


mama20009 vidi m bilo je odlicno user posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14624
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:18:32   
rose 87
mislim da imam tipoglikemiju user posted image user posted image
mama 2009 zavidim tiuser posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  583 584 [585] 586 587   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  583 584 [585] 586 587   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *