|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  567 568 [569] 570 571   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:53:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

ma Noa je legenda ljubi je majkauser posted image user posted image user posted image user posted image zaspe pa onda pocne kašljati i samo čujes iz sobe ''mamaaaa ja kašem''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i tako 100xuser posted image user posted image user posted image
jadno dijeteuser posted image user posted image user posted image user posted image
Odoh i ja leci...i ne zabusavaj viseuser posted image user posted image ...i ti i ona breskvauser posted image
A ne ovako ko vampir... u sitne sate se javljasuser posted image user posted image user posted image ...moram ja na moj bjuti slipuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14201
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 9:22:53   
esmina i bebina mam
Da se i ja stupasim i odh u horizontalu....malo cu prvo rascisitit po kuci.Sveki i svekar dosli po djecu odose u Sa ma banjaaaaaaaaaa odmorrrrrrrrrrr

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14202
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 9:37:08   
Anoniman
Jutro!
Je li ekipa za Zanzibar spremna, mogu misliti ludnice danas, ponesite rezervnu odjecu kad se preznojimo dolje, hahahahaha
Evo mi slusamo zvoncice i slicno, vjezbamo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu esmina i bebina mam)
  Neposredna veza do poruke: 14203
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 9:42:25   
R&T@
Jutrouser posted image

Moje djevojcice se same oblace za odlazak u Zanzibar...
iskreno se nadam da nece izabrati neku ljetnu ili karneval kombinacijuuser posted image


Jucer nisam "ulazila na temu" pa moram jutros malo prelistati da vidim sta ima sta nemauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14204
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 10:08:45   
ladyblue RR
jutro i od mene...

cura se nadigla u 7:15 i eno je reve u krevetiću, neće da spava a trlja oči i stavlja prst u usta. ne znam šta joj je?!
jutros sam joj napipala donju četvorku. možda je nervozna od zuba, ko će je znati?!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14205
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 10:40:38   
Anoniman
Jutro i od nas. Mene luka prije pet probudio i pokusavala sam bezuspjesno do pola sedam da ga uspavam i onda sam probudila mm i predala mu stafetu. Pustili su me da odspavam do pola deset i onda su me probudili sa recenicom "mama mi smo svi gladni, sta da jedemouser posted image ".
Lady dolazite li?

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14206
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 10:56:40   
bebacha
lijep provod u Zanzibaru.kod nas kisa pa snijeg pa opet kisa i sve tako

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14207
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 10:57:34   
Leena
dobro vam jutro!

Jutros se prijavljujem kao najgora nemajka... Sinoc sam zbrisala na koncert, koji je trebao poceti u 21, a poceo u 23, dosla kuci oko 1:30, i jos me jutros pustili da odspavam... A veceras mm ima neku svirkicu, pa ce Esma nociti kod nane.. Osjecam se kao da me neko vratio barem 6 godina u nazad, ali mi dao neko dijete da cuvam preko dana, kad mi je cejf i kad nisam na posluuser posted image grozna sam... slijedeci vikend nigdje ne mrdam bez njeuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14208
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 11:02:16   
teacher75
ja sma se sinoc konacno naspavala ali evo i dalje zijevam, zaspala oko pola 10 pa se probudila oko 5 i nisam mogla zaspati nekih pola sata pa sam drmnula apaurin i odspavala jos do 8user posted image bas mi je trebalo sna, ne pamtim kad sam ovoliko spavala i mogla bih jos. veceras konacno malko izlazim, jedva cekam, nisam 100 godinauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 14209
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 11:05:03   
mersiha 77
jutro zenice!
posto ste vi malo iskusnje evo mene sa pitanjemuser posted image

ja se evo vec citavu sedmicu nisam naspavala ovo moje djete nece da spava po noci,po danu zaspe jedno dva sata i to je to,a onda zaspi pred mrak oko 18h i probudi se kako kad nekad za sat nekad za pola i nce vise da spava do 1h
joj sta da radim nnemam vise snageuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14210
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 11:39:25   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady dolazite li?



ne znam još. N nije dala mm-u da spava tako da je ustao a N odmah zaspala. traži dijete svoj miruser posted image . njih dvojica otišli da vide neki Play station a ja čekam da se N probudi i da idemo da kupujem poklone za NG a možda i UGG-siceuser posted image  (još nisam odlučila želim li ih tako žarko). vidjet ću kakav raspored bude poslije podne pa da naletimo a da ostavim mm-a da odspava.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14211
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 11:40:21   
ladyblue RR
mersiha, ja ti zaista ne mogu pomoći jer ja nisam imala tih problema. N i dalje spava 11 - 12 sati u komadu.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14212
   [Obrisana poruka]
17.12.2011 12:29:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14213
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 12:40:31   
Anoniman
dan zene
kod mene anel nesto vruc od jutrosuser posted image oci mu suzne , ne kise ne kaslje al ima ture 38, skoro ...... dala sam mu paracetamol evo ninam ga nesto mi je od juce i ublijedio sveki primjetila, kao jest mi nesto blijed ma reko kontam uvjek je takav takve puti, pa me malo zabrinuuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 14214
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 12:43:00   
škorpija
leena fakat si nemajkauser posted image , hajde dodite nam sutra na kafu sa esmom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 14215
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 12:44:37   
selebriti

IZVORNA PORUKA: mersiha 77

ja se evo vec citavu sedmicu nisam naspavala ovo moje djete nece da spava po noci,po danu zaspe jedno dva sata i to je to,a onda zaspi pred mrak oko 18h i probudi se kako kad nekad za sat nekad za pola i nce vise da spava do 1h
joj sta da radim nnemam vise snageuser posted image


Joj mogu mislit kako si umorna user posted image

Ne znam kako ti pomoći, ... mi nemamo tih problema, ...

Pokušaj se poigrat, nahranit, uspavat i sve tako... mora spavat, mora!

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 14216
   [Obrisana poruka]
17.12.2011 12:48:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 14217
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 12:50:44   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Iman83


Ja baš htjedoh pitati kad su vaša djeca propričala, jer ova moja ništa značajnije ne govori, a znam da je Leenina Esma rano  počela pričati. A ova moja mama, tata, dide,Ama(Amra), neeee, papa, hop i huaua(hvala)user posted image . Valjda je još i rano, ko će ga znati...user posted image




Moja je rođena 23.9. i stvarno nista ne prica da se moze razumjeti, osim mama i daj .. i od juce papa. Melje ona puno, prava je brljbljivica, ali je to na nekom njenom jeziku.


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14218
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 12:56:44   
leona81
mi smo sinoc bili na bozicnoj veceri i pjevali karaoke:) haha, prejako, dosli kuci, dijete jos ne spava...po belaju nam pocela curiti voda u kupatilu, izgleda cesmu moramo mijenjati...roknut cu se

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 14219
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 13:00:39   
dubravka01
'dančić i od nas,

Svima u Zanzibaru danas želimo ugodno druženje i super zabavu. Uživajte!

A što se brbljanja tiče, ja sam treutno prevodilac mome sinu kad se obraća širokim narodnim masama user posted image
Ma ni on ne priča Bog zna, mama,babo,dede,nena,daj,ne ne, buba(bumba), nam nam (njam njam), bobu (golub), i zna oponašati skoro sve domaće životinje, kad ga ko pita ono kako patka, on ko iz topa pa pa i tako i za ostale.

Pozdravljamo ove bišćanke naše (Iman)


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 14220
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 13:02:54   
dubravka01
IZVORNA PORUKA: mersiha 77

jutro zenice!
posto ste vi malo iskusnje evo mene sa pitanjemuser posted image

ja se evo vec citavu sedmicu nisam naspavala ovo moje djete nece da spava po noci,po danu zaspe jedno dva sata i to je to,a onda zaspi pred mrak oko 18h i probudi se kako kad nekad za sat nekad za pola i nce vise da spava do 1h
joj sta da radim nnemam vise snageuser posted image


Mi još imamo ovih prenosa, zna spavati tri noći za redom k'o veliki i onda 2-3 noći dernek, ja sam neku noć u 02:00h slagala kockice s njim, nisam više znala šta da radim...
Nego čim on zaspi, zaspi i ti da napuniš baterije, valjda je to neka faza...proći će aBd...pusa vam od nas.


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 14221
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 13:03:31   
Ninushka
eeeehhhhhh moj Srđan je prvo rekao tata, i od tad mu je sve tata, i kada kaže papa čuje se samo ta-ta, nekada hoda po kući i govori ma-ma-ma-ma ali nikada se meni tako ne obrati. Kada čuje kamion ili auto pred zgradom, odmah se trgne i počne mrmljati brrr-brrr-brrr, ehhh jedino za usisivač kaže tidija hehehehe meni je, priznaću, malko krivo što mu sve nije ma-ma, jer ipak on je prvo mamin sin user posted image pa tek onda tatin, user posted image

Ali tačno zna sve šta govorim, kada kažem kruška, on je odmah pogleda pa to važi i za jabuku i narandžu, kada kažem ajde pjevaj sa mamom on počne navijajući pjevati-ooo-oooo-ooooo (tata ga naučio) kada kažem eno baka, dido odmah pogleda prema vratima.

Uglavnom vidim da sve zna, ali neće da propriča i tačka. Ne znam, možda zbog toga što ga čuva i moja mama, a o ona ne čuje, a provodi puuuno vremena i sa didom, koji isto tako ne čuje. Oni pričaju drugačije, ali vidim da i njih sve razumije. Ehhh ovoh dana je naučio i Ana (Anja). Uglavnom, nisam zabrinuta, znam da je to individualno i da će doći na svoje, čak štaviše, mislim da će, kad propriča, biti teško zaustiviti ga user posted image


Ljubim vas drage moje.....Iman i Selebriti



(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 14222
   [Obrisana poruka]
17.12.2011 13:05:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dubravka01)
  Neposredna veza do poruke: 14223
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 13:05:43   
mersiha 77
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: mersiha 77

ja se evo vec citavu sedmicu nisam naspavala ovo moje djete nece da spava po noci,po danu zaspe jedno dva sata i to je to,a onda zaspi pred mrak oko 18h i probudi se kako kad nekad za sat nekad za pola i nce vise da spava do 1h
joj sta da radim nnemam vise snageuser posted image


Joj mogu mislit kako si umorna user posted image

Ne znam kako ti pomoći, ... mi nemamo tih problema, ...

Pokušaj se poigrat, nahranit, uspavat i sve tako... mora spavat, mora!


ma joj selebriti samo da znas hronicno umorna i mislim da mi od toga ponestaje mlijeka jer sam bas,bas umorna.
ma igram se ja s njim skoro pa citav dan ali on jednostavno hoce samo uz mene evo ga upravo reve u hodalici

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 14224
   [Obrisana poruka]
17.12.2011 13:07:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 14225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  567 568 [569] 570 571   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  567 568 [569] 570 571   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *