|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  569 570 [571] 572 573   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 16:53:16   
tekja

Tekja ja cu samo da ti kazem, Zvijezda je rodjena.user posted image



Hvala draga...uvijek imas lijepu rijec za mog ''Denisauser posted image ...

Bananice, mi smo se ne znam koliko puta vec srele i pricale, sto na kafama, sto na BB - a ja nikad do danas nisam povezala tvoj lik sa nikomuser posted image ...e, a danas jesam...

Lady, moRel ono za ono user posted image


Vedad spava....spava...

Eh da, Rabiuser posted image ...ma kako me prepozna medju hiljadu zenauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio tekja -- 17.12.2011 16:54:05 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 14251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 17:03:38   
bananica
Bananice, mi smo se ne znam koliko puta vec srele i pricale, sto na kafama, sto na BB - a ja nikad do danas nisam povezala tvoj lik sa nikomuser posted image ...e, a danas jesam...



nemoj ga puno ni vezatiuser posted image user posted image to su ti dvije razlicite osobeuser posted image
ja sam tebe na prvom susretu memorisala, inace ne pamtim face niti imena, al kad mi se neko istakne dobro zapamtim

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14252
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 17:04:30   
Lady26
Ne more....prekratko za moj ukus, tj. za moje noge....
Crna je jako uska a teksas je user posted image ....ali puno su iznad koljena...user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14253
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 17:06:22   
bananica
Rabi, gdje ti nestadeuser posted image , pa i ne progovorismo kako trebauser posted image
Visnja mi je superuser posted image (ne ulizujem se majkeeeee mi)user posted image , tako je jednostavna,otvorena,zanimljiva, a citanjem kroz forum mi je uvijek djelovala ostrouser posted image
mene strah bilo pisati kad se pojaviuser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 17:09:11   
veeseelaa
Visnja mi je superuser posted image (ne ulizujem se majkeeeee mi)user posted image , tako je jednostavna,otvorena,zanimljiva, a citanjem kroz forum mi je uvijek djelovala ostrouser posted image
mene strah bilo pisati kad se pojaviuser posted image user posted image


Višnja je super user posted image nego mi se žene zadeverale oko djece ništa ne popričasmo, moramo neku kaficu ovih dana organizirati da malo promahalamo
Ja bananice s tobom i ne progovori user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14255
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 17:14:03   
tekja


ja sam tebe na prvom susretu memorisala, inace ne pamtim face niti imena, al kad mi se neko istakne dobro zapamtim



kuku ..a sto jest, jest ne mozes me ne primjetitiuser posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Lady26

Ne more....prekratko za moj ukus, tj. za moje noge....
Crna je jako uska a teksas je user posted image ....ali puno su iznad koljena...user posted image


user posted image ...Ma ja ti si visoka, meni su bile tik iznad koljena...a jos ih do pod (.) (.) uzvucemuser posted image ...ponesi ih u subotu onda...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 17:22:27   
bananica
kuku ..a sto jest, jest ne mozes me ne primjetiti


user posted image user posted image

ne zezaj, prelijepa si

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14257
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 17:23:47   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Visnja mi je superuser posted image (ne ulizujem se majkeeeee mi)user posted image , tako je jednostavna,otvorena,zanimljiva, a citanjem kroz forum mi je uvijek djelovala ostrouser posted image
mene strah bilo pisati kad se pojaviuser posted image user posted image


Višnja je super user posted image nego mi se žene zadeverale oko djece ništa ne popričasmo, moramo neku kaficu ovih dana organizirati da malo promahalamo
Ja bananice s tobom i ne progovori user posted image



a gdje si otrcalauser posted image kako smo nas tri lijepo zasjele i posteno se ispricaleuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14258
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 17:27:42   
veeseelaa
ma čekala me prijateljica, išle na ručak al svakako mi s malenom mira nije bilo
Sve me strah otići će niz stepenice
Još kad mi new mama ispriča kako se njena Ajna u Grandu izgubila uhhh svo vrijeme sam je držala na oku
A tvoja malena je baš medena, lijepa i poslušna a ne ko ova moja zijančer user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.12.2011 17:28:47 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 18:41:27   
Hanady RR
veče generacijo...
nisu samo alrilke plakale...i ferbuarke nisu bile bolje...

meni milo da sma vas dosta vdijela...smao jedanaa ne upratik ko jeuser posted image

A naša imenjakinjauser posted image user posted image i mama pravi djevojčurakuser posted image

divno je bilo...ja sam oduševljena dječicom...al baš....

a posebno sam osuševljena tom ejdečicom iz doma...to je al baš emocija bilauser posted image
drago mi je da smo im unijeli svjetlosti danas...baš su bili sretniuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14260
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 18:53:34   
jednaa
ama kako necete ovoliku zenu primjtit user posted image user posted image user posted image salim se ne volim ja bas da se eksponiram pogotovo od kako sam se udebljala...bit ce prilika srest cemo se user posted image

_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 18:59:50   
Hanady RR
jao gdje ćeš mi to reći....
pa ženo...ja sma onda trebala da se krijem do poršle godine ...da se akrijem u kakav budžak da me niko ne zna...user posted image
hej rano moja sa 105 kg sam ja na prve RR kafe išla...

nemoj zezat..kilogrami nemaju veze ni sa čim...nemoj slučajnao da nam opet pobjegneš ...posebno da ti razlog budu kilogramiuser posted image

žao mi je da te nisma upratila...
a sad razmišljam...ja neku debelu ženu nigdje nisma vidjela...
jesi ti uopšte bila sa namauser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jednaa)
Neposredna veza do poruke: 14262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 19:20:36   
jednaa
evo mene s mojim piletom user posted image
user posted image


_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 19:23:14   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa sad znam koja si namuser posted image user posted image user posted image

pih ovo kile...pokema j tebi jednom šat su kileuser posted image

vijdela sam vasuser posted image aa sada lik spojila sa nicomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jednaa)
Neposredna veza do poruke: 14264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 19:27:08   
Anoniman
jednaa...ne zezaj...ja kad tako nesto cujem bih te...khmuser posted image user posted image user posted image

Da se i ja tuspasim na ovu temu

evo moje dijete vec sat sjedi mirno i broji lovuuser posted image user posted image ...tj vadi iz bankomatauser posted image user posted image ...il kako bi madjari rekli...serekesuser posted image ...kupila meni i D. monopol u TLuser posted image to nam je za novuuser posted image user posted image ...ako nista da se igramo bogatasauser posted image

Meni je bilo predobrouser posted image user posted image ..i jos sam pod utiscima...uvijek mi brzo prodje...valjda bih svasta nesto a nema vremenauser posted image user posted image ...i vazda imam osjecaj da smrsam jos koju kg koliko se oznojimuser posted image

(odgovor članu jednaa)
  Neposredna veza do poruke: 14265
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 19:32:23   
tekja
"Denis" je spavao od 15 do 18:30...kad se probudio, pojeo je dva svoja standardna obrokauser posted image user posted image

Bit ce nam veceras veselouser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14266
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 19:35:47   
bananica
mi dobili ne budi tatuuuuu pa evo cijelo vecer igramouser posted image

monopol smo joj kupili za Novu, jos uvijek je u gepeku, opasnost mi je unositi u kucu, nasla bi gdje god da sakrijemuser posted image ,a jedva cekam da odigram

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14267
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 20:07:03   
Hanady RR
nego jel kod vas snjegan krenuouser posted image
ol kod mene 24 sata prije krenula vrmenska prognozauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14268
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 20:10:51   
bananica
kod nas suze,ljutnja,huja, ajjjjjj sto je zovnuh da gleda slike, nema je sa deda mrazom i sad je tersanje i histerija

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14269
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 20:17:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

kod nas suze,ljutnja,huja, ajjjjjj sto je zovnuh da gleda slike, nema je sa deda mrazom i sad je tersanje i histerija


kod mene je mutna ne vidi se da je onauser posted image
zato sma vam stavil onu kad odlazi s apaketićem ona je ko boljauser posted image

al ima kod dadade kaži joj posleć nam deda mraz dok domri sve slike sa djecomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 20:27:23   
bananica
pokazala joj ja onu sto odlazi, a komentar je bio sjedim li ja na ovoj slici DM u kriluuser posted image

glavno mi je bilo kad kaze mama, meni se cini da ne volim visnju, reko a sto, kaze zato sto moju sliku nije stavilauser posted image user posted image

hvala user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14271
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 20:52:04   
teki
dobro vece zenice, bas mi je zao sto nismo i mi prisustovali dogadjaju sa DM ali kasno sam to sve upratila. user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14272
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 21:10:26   
Anoniman
Vece i od nas...drago mi je da ste se lijepo proveli user posted image . sad sam pregledala slike, sva djecica su med medeni, ali moram izdvojiti, ne znam cija je, djevojcicu sa kikicama, pred kraj slika i mamu plave kose koja se slikala sa DMuser posted image

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 14273
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 21:19:18   
Hanady RR
jelena kod vas lakše stanje...to je najbitnijeuser posted image
a za mamu na slikama znama da misliš na naši Amrino...za curicu nisma sigurna ...bilo je više kikastihuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14274
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 21:28:56   
Anoniman
Moje dijete opet veceras dobilo temperaturu nazalost, nije visoka ali ima. Bile nam Nadja i Lady sve super dijete bilo, otisle one, okupala je i uzela da je nahranim, kako se otimala u hranilici stavim je na krilo, kako sam bradu naslonila na tjeme joj vidim vruce, izmjerim kad 37,6.
Hanady ova djevojcica je slika odmah posle ili prije Amrino. Pred kraj slike, bas mi je nekako medena. Ima ljubicas_tu haljinicu i kikice sa nekim bjelim masnicama ili cvjeticima ne vidi se dobro.

Lady moram jos jednom reci da je Lana ista tiuser posted image

< Poruku je uredio jelenaT -- 17.12.2011 21:31:42 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 14275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  569 570 [571] 572 573   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  569 570 [571] 572 573   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *