|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  566 567 [568] 569 570   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:47:46   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady de priopći i mome B da bi dobro bilo da mi u paketic stavi jedne UGG-sice user posted image . Mogla si ti sutra na kafu naletitiuser posted image


nema frke. ne vjerujem da će biti oduševljen mojim prijedlogom ali vrijedi pokušati.
doći ću ili sutra ili u nedjelju. zavisi kada se mm vrati večeras tj. koliko će sutra spavati.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14176
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:49:02   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose

pozz zene...da i ja malo koju napisem..da me ne zaboravite (bar neke od vas user posted image  


nismo mi tebe zaboravile...ja mislim na vas i pitam se što te nema...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 14177
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:57:34   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: rose

pozz zene...da i ja malo koju napisem..da me ne zaboravite (bar neke od vas user posted image  


nismo mi tebe zaboravile...ja mislim na vas i pitam se što te nema...


ma kraj godine pa ne daju dahnut dok se ne pozavrsavaju stvari, napisu izvjestaji, posalju nalozi na odobravanje i placanje i naprave planovi za 2012...al eto jos sedmica pa cu i ja malo odmoriti user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14178
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:57:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT
Dadada gdje sisas Andreja, ako je u intershopu znam vam frizerkuuser posted image

dva puta sam ga u intershopu sisala...one ga fakat najljepse osisaju...a sad sam ovdje na otoci...krava ga masinicom...mogla sam ga i ja tako...sav je na kecauser posted image ...kazem ti da su ovo dvoje posizili kada su ga vidjeliuser posted image ...na svu srecu dijete mi ima lijep oblik glave...inaceuser posted image

Mi svi familijarno pisemo pismo DM-uuser posted image ...stari...mladi...uvijek je tako bilo...zelje se kazu...naravno da se racuna da se ne precera ako je DM u financijskoj kriziuser posted image ...zato mi je moj tata najdrazi DM...kod njega nikad zimeuser posted image ...A mami cu ove godine pokloniti stapove za planinarenje...jadna vazda se slomije na savnicimauser posted image e mm mi je najveci problem...megaloman...ono sto bi on ja za to ne dam te pare...nema teorije...bezbeli ce dobiti dzemperuser posted image

Amani...i ja obozavam drustvene igeuser posted image user posted image ...neke imam vec duzi period u planu...a vazda mi zao parauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14179
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:06:05   
Anoniman
ja da vam malo mahnem..evo me živauser posted image user posted image user posted image user posted image malo sam vas citala al ste prećeraleuser posted image user posted image user posted image
uglavno upratila sam da je Ana bolje i da pisete pisma DMuser posted image user posted image user posted image Noa kašlje i ima neku glupu temp ne prelazi 37.8..bili smo kod doktora i dobila je flonidan za kašaljuser posted image pluca cista,grlo malo crveno al nema potrebe za antibiotikuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14180
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:13:56   
ladyblue RR
noa,kada ce nalazi biti gotovi?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14181
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:16:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

noa,kada ce nalazi biti gotovi?



poslije Noveuser posted image pih mene ubi iščekivanje..

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14182
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:21:23   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: ladyblue

noa,kada ce nalazi biti gotovi?



poslije Noveuser posted image pih mene ubi iščekivanje..

samo piji Betaglucan da dignes imunitet i baje ce pobjeci same. I ja sam sve to prosla i sada je hB sve ok. Neki dan,nalaz uredan samo neka upala koju sam sanirala vaginaletama.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14183
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:26:25   
Anoniman
ja kupila imunoglukan,valja li onuser posted image a kontam uzeti i maticnu mlijec od ovih poznatih pcelara..pucam se vocem i povrcem,cugnem i malo crnog vinauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14184
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:28:32   
neki x
Znam da je OT,ali samo da pozdravim svoju staru drugu nouuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14185
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:30:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki x

Znam da je OT,ali samo da pozdravim svoju staru drugu nouuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ooooooo đes mi tiuser posted image user posted image user posted image user posted image ja sam ti malo u behutu pa ne znam ni upitati za zdravlje a vidjela sam da si opet s namauser posted image

(odgovor članu neki x)
  Neposredna veza do poruke: 14186
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:30:24   
ladyblue RR
valja. Mozes i kasiku meda, ujutro dok ne nabavis maticnu mlijec.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14187
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:32:45   
neki x
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: neki x

Znam da je OT,ali samo da pozdravim svoju staru drugu nouuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





ooooooo đes mi tiuser posted image user posted image user posted image user posted image ja sam ti malo u behutu pa ne znam ni upitati za zdravlje a vidjela sam da si opet s namauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma no problemuser posted image Dobro,zdravo,masallahuser posted image Ti????Big huguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14188
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:33:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

valja. Mozes i kasiku meda, ujutro dok ne nabavis maticnu mlijec.



uzimam po tvojoj preporuci med a ponekad i malo propolisauser posted image user posted image user posted image sva prštim od vitaminauser posted image user posted image user posted image
pih kako je ovaj čovjek baksuzan dok te nesto ne lupi sve ti je bezveze al kad ''guzi'' prijeti opasnost e onda mogu svegauser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14189
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:34:57   
Anoniman
neki kod mene malo dolaM južnijeuser posted image problematicno al valjda ce biti OK.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14190
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:35:49   
Anoniman
Hello, samo da se tuspasimuser posted image

noa, saljem ti veliki user posted image , de ti tog vina i cigaru i zaboravi na brige, sve ce to biti superiska aBd,user posted image

Eto odoh sad malo odmoriti, i vikati sta se ovdje zbiva, hmmm, pismo djeda mrazu, naravno da cu ga izrecitovati svom dragomuser posted image , gore smo od djeceuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14191
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:36:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

ja da vam malo mahnem..evo me živauser posted image user posted image user posted image user posted image malo sam vas citala al ste prećeraleuser posted image user posted image user posted image
uglavno upratila sam da je Ana bolje i da pisete pisma DMuser posted image user posted image user posted image Noa kašlje i ima neku glupu temp ne prelazi 37.8..bili smo kod doktora i dobila je flonidan za kašaljuser posted image pluca cista,grlo malo crveno al nema potrebe za antibiotikuser posted image user posted image user posted image

Pa gdje si ti noa kuco starauser posted image user posted image
ja se zabrinulauser posted image ...nigdje te...ni na mapi...a nemam ti mob.user posted image
To mi je Nou neki virus zakaciouser posted image ...sram ga i stid bilouser posted image
A ti nemoj sad glavu da razbijas...bice to sve okuser posted image
posalji mi br.mob-a na gmail
ja taman krenula da gasim komp...kad ono tiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14192
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:38:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Hello, samo da se tuspasimuser posted image

noa, saljem ti veliki user posted image , de ti tog vina i cigaru i zaboravi na brige, sve ce to biti superiska aBd,user posted image

Eto odoh sad malo odmoriti, i vikati sta se ovdje zbiva, hmmm, pismo djeda mrazu, naravno da cu ga izrecitovati svom dragomuser posted image , gore smo od djeceuser posted image
vidi se ko znauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14193
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:39:39   
Anoniman
dadada saljem ti sutrauser posted image user posted image user posted image user posted image
sahara ja k'o biva smanjujem pusenjeuser posted image user posted image user posted image
trebala sam vam doci veceras u SA na kavu al sinoc me Noa sasadiuser posted image taman vas mislila ''skupljati'' po temi kad šipakuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14194
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:40:48   
neki x
IZVORNA PORUKA: noa

neki kod mene malo dolaM južnijeuser posted image problematicno al valjda ce biti OK.user posted image

Ne daj seuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14195
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:43:01   
Anoniman
A, joj, bas bi bilo super da si dosla, da podijelimo te cigare, kad vec smanjujes, a malenu princezu ljubi puno, nije ona kriva
dadada, evo da ti napisem i ovdje, u pola 11 sutra, vidis da treba ranije sticiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14196
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:44:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

dadada saljem ti sutrauser posted image user posted image user posted image user posted image
sahara ja k'o biva smanjujem pusenjeuser posted image user posted image user posted image
trebala sam vam doci veceras u SA na kavu al sinoc me Noa sasadiuser posted image taman vas mislila ''skupljati'' po temi kad šipakuser posted image user posted image user posted image user posted image

hebigauser posted image ...glavno da ona ozdravi...a ti se spakuj poslje Noveuser posted image user posted image ...to probamo to kuhano vino sto navodno ima na standovimauser posted image ...kao glavni degustatoriuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14197
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:45:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

A, joj, bas bi bilo super da si dosla, da podijelimo te cigare, kad vec smanjujes, a malenu princezu ljubi puno, nije ona kriva
dadada, evo da ti napisem i ovdje, u pola 11 sutra, vidis da treba ranije sticiuser posted image
evo da ti odgovorim i ovdjeuser posted image ...Valja pustarouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14198
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:46:57   
Anoniman
ma Noa je legenda ljubi je majkauser posted image user posted image user posted image user posted image zaspe pa onda pocne kašljati i samo čujes iz sobe ''mamaaaa ja kašem''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i tako 100xuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14199
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 23:52:14   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: noa

ma Noa je legenda ljubi je majkauser posted image user posted image user posted image user posted image zaspe pa onda pocne kašljati i samo čujes iz sobe ''mamaaaa ja kašem''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i tako 100xuser posted image user posted image user posted image


Dusauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  566 567 [568] 569 570   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  566 567 [568] 569 570   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *