|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  564 565 [566] 567 568   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:11:15   
Anoniman
Nikola ne zna nijednu boju,zapravo zna imena boja al ne zna koja je kojauser posted image a slova znamo sva al A mu je kao auto i tako za svako kaže npr,slovo B mu je bakino slovouser posted image zato znamo puuuno pjesmica,dovoljno da dvaput cuje i odmah pjevauser posted image eto sad sam se malo pohvalilauser posted image user posted image
kod nas sve standardno,ja sam opet malo prehladjena ma bas mi je opao imunitet jer nijedan me virus ne zaobidjeuser posted image moram nesto raditi da malo ojacam..

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 14126
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:18:58   
tekja
Lady opet zadala temuuser posted image

dobro vece...

ja se okupala, iako nije nedjelja...rekoh medju ljude cu, red jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kakvo nas sutra vrijeme ocekuje....nadam se da nece biti previse hladno...odlucili smo ici tramvajemuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14127
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:21:03   
Hanady RR
mene tekja ne brine zima...hajd obućemo se...al ženo ako zavalja snjegan ću se roknem odavde da doktorljam do doleuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14128
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:23:32   
Lady26
Rekoh da jutros nisam bila u elementu user posted image user posted image user posted image
Lana pojma nema slova, od boja zna zutu, ljubicastu i narandzastu....
Broji do 20 i na engleskom do 7, s tim da ne kaze seven nego sedam user posted image user posted image user posted image , pa znaci do 6 broji user posted image user posted image user posted image
Zna prepoznati nase auto user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14129
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:24:22   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mene tekja ne brine zima...hajd obućemo se...al ženo ako zavalja snjegan ću se roknem odavde da doktorljam do doleuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
Tebi samo da je sici do parka, na konju si user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14130
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:24:51   
Lady26
Bez zezanja, kako zimi silazite? user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14131
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:29:46   
Hanady RR
Lady mi smo ti uvije predostrižni...user posted image
najprije mi ti imamao čiku u radu...kojeg uvijek mahalski poguramo pa nam je uvijek ovaj put gore od rodice ti prema granapu očišćen...
eh a ovaj dio dole do mene mi smo prva kuća niz brdo mi imamoa kese soli pa moj muž to prije polaska čistiuser posted image

samo jedanom za ovo godina kako sma ovdje nismo mogli sići...jer je zapaslo u 6 a mi krećemo u 6.20
al tad mi kona prešla pazila djecu dok je mama došla do nas a mi sišli na posao autom jer je već u 7.20 prošla grtalica al to nam bilo kanso d adjecu vozimo...

elem snađemo se...
smao mene uvijek strah vikend snjegana...tad nas ne paze nikako ni preko štele...

prošle godine tačno na ove paketiće zavaljo snjega do koljena...
ja s adjecom sišla pješke niz sokak i zove me mahir kaže sad ću ja ženo porbat sić...da nije sišao deol bih uezal taksi...al siđeuser posted image
jemso malo kasnile al smo došle...pod punom ratnom spremom...dole žene lagano obučene a ja i moja djeca ko na skijanje da mso pošleuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14132
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:41:37   
teacher75
ova moja nece da broji ni nasem pa na engleskom jos nisam ni probala, samo je jednom izbrojala od 1-6 ili 7 (ne sjecam se) i poslije nije vise htjela.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14133
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:44:51   
Hanady RR
Šta je vama žene drage djeca tek 2 godine napunila vi bi da vam pričaju dva jezika, pišu na oba i broje i još boje znaju...
šta će raditi iduće godine...učit množenje i djeljenje da đe ne zakasne...
de ba opušteno žene drage...bebe su još touser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14134
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:45:04   
Anoniman
Moj A. izgleda zna bojeuser posted image user posted image ...kazem "izgleda" jer sam ga testirala par puta sa lopticama...svaki put "pogodi"...mada ima dana kada me ignorise...pa vise ni ja ne znam...a da ne bude ko za zubuser posted image ...ja kazem "izgleda"...jos kako ne govori...tako da mi je bolje da sutim...da se ne provalimuser posted image

Eh da vam kazem...mada ce ovo vjerovatno vise interesirati zene sa mladjom nejaciuser posted image ...u malisi vam ima cater's garderobe...uglavnom za skroz male...ja naletila na pidzamu 104...odmah je uzela...jer smo dobili "njihovu" davno na popklon...nanosao ju je praaaaaaaaaavo...i jos uvijek je nosa...tako da mi nije bilo zao dati 32km za pidzamu...ima dvije sa pijace za 15user posted image i ima sada ovu...kupim mu jos jednu na cijapi...ja super prosla
Pravo da vam kazem...iznenadila sam se kada sam vidjela...kontam ...ako ih krene...nabavljace jos...i za vece...tako da...trk u malisuuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 14135
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:47:17   
chuci
kaže ajša maloprije mm
da vidim babo ima li tu neka zanimava igrica (on nešto gleda po mobitelu)user posted image user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14136
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:54:45   
Hanady RR
čuj ima carte's u mališi...nism aznala dadada...imal još pidžama u tom brojuuser posted image al javi mi na Pp nemoj odvje otiće mi ove pokupit user posted image

chuci...legenda vidi djete svi s ezadevrali tehnikomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 14137
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:55:57   
selebriti
Dobro veče

E. još uvijek ne zna bojei slova user posted image , naravno, .. user posted image ali je danas naučila reći "papa" user posted image i maše ofskroz user posted image

Na mojoj prognozi u utorak najavljuju snijeg...

< Poruku je uredio selebriti -- 16.12.2011 20:56:26 >


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 14138
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:56:29   
teacher75
dadada, a gdje je taj malisa? a i ova moja raspoznaje boje, npr, kad uzmem crveni balon i kazem joj da mi da isti, ona iz mnostva sarenih balona nadje isto crveni, ali eto ne zna ih jos imenovati

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14139
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:57:54   
teacher75
a na mojoj prognozi snijeg je u noci sa ned. na pon.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14140
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 20:59:09   
Hanady RR
e jesu vam prognoze...kake su god kod mene ovdje 24 sata prije sve se dešava nego iđe pišeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14141
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 21:00:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

dadada, a gdje je taj malisa? a i ova moja raspoznaje boje, npr, kad uzmem crveni balon i kazem joj da mi da isti, ona iz mnostva sarenih balona nadje isto crveni, ali eto ne zna ih jos imenovati
objeka merkur...otoka...1 sprat

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 14142
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 21:00:38   
selebriti

IZVORNA PORUKA: teacher75

a na mojoj prognozi snijeg je u noci sa ned. na pon.


Koja je kod tebe?


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14143
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 21:01:55   
teacher75
www.accuweather.com


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 14144
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 21:02:17   
Amani12
Samo nek u Srijedu bude bijelo.Ja zelim bijeli rodjendan user posted image
A i dijete mi svako juro viri kroz prozor i
razocarano kaze :nema ga,mama (misli se na snijeg) user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 14145
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 21:02:42   
rose 87
noc kako ste nam
Jelena bas mi je drago da je kod A. bila pogresna dijag.,jos samo grlo da ozdravi i super
E. zna slova kao i marijanin N.,ono A mu je auto i sl.,broji 2,5,8,3,10user posted image   boje nezna,a na eng. zna reci fak(cuo od moje seke)user posted image tako da bi ja da on zasad zaboravi eng.


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14146
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 21:03:17   
selebriti
Kod mene je yahoo w. i imam njihov "the weather chanell desktop" instaliran ... i ekstra su mi, riijetko griješe. Vidjecemo user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14147
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 21:05:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: rose 87

noc kako ste nam
Jelena bas mi je drago da je kod A. bila pogresna dijag.,jos samo grlo da ozdravi i super
E. zna slova kao i marijanin N.,ono A mu je auto i sl.,broji 2,5,8,3,10user posted image   boje nezna,a na eng. zna reci fak(cuo od moje seke)user posted image tako da bi ja da on zasad zaboravi eng.


user posted image user posted image user posted image

i moje govore tečno engleski

'' o meeeeeeeeeeeeeeeeeen'' i obavezno se lupnu po čeluuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 14148
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 21:13:16   
chuci
ajša na engleskom kaže sorry, girls i circle
bar ih lijepo britanski engleski kaže user posted image
čula na crtanom


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14149
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 21:26:46   
ladyblue RR
dobro veče...

ja se danas nahodala, evo me krepana...

mi nemamo problema sa engleskim, bojama i sl. N zna samo reći mama, tada i daj a sve ostalo je na nekom bebskom jeziku.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 14150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  564 565 [566] 567 568   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  564 565 [566] 567 568   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *