|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  565 566 [567] 568 569   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 21:53:33   
Anoniman
Vece i od nas, ja svoju djecu polijegala, mm radi, a ja da dusom dahnem malo. Mi popodne sa tetkom isli malo u skitnju, da mi dijete malo izadje iz kuce. Posli u shooping ali nista konkretno nismo kupili, ili sam ja nekog cudnog ukusa ili nema nesto previse zanimljivo. Bili smo i u TL i kupili za jedne babine kolica i za jedan prvi rodjendan kisobran kolica, tako da sam dvije velike stvari za 104KM rijesila i kuci se vratila sa cetvoro kolica u gepekuuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14151
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 21:56:17   
bananica
neka ste konacno i vi malo prosetaleuser posted image a svega ste za male pare kupiliuser posted image

mi dosli od Deda Mraza, paketic je ona morala nositi iako je i meni bio tezak, jedva ga je dovukla do kuceuser posted image
predstava je ovaj put bila fina, Kraljevski blanketuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14152
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 21:58:30   
ladyblue RR
da te utješim, i ja sam po prodavnicama hodala i jedino u Benetonu našla majice za N. gdje god sam ušla, ništa mi se nije svidjelo. a sebi sam našla UGG-sice i sada kontam isplati li mi se uopšte kupiti ih i dati tolike pare kada ja ne nosim ni helanke, ni mini suknje niti uske farmerke. a ne sviđa mi se nešto kako izgledaju kada spustim farmerke preko...nisam pametna.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14153
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:02:06   
teki
dobro vece.moj djecak dosao napokon doveli ga moji jesam ga pozelila bila pravo smo se izgnjavili. dobro je, imao je sinoc malo temeperature i sama pala od sebe i nije vise imao nadam se da su petice u pitanju jer nece bas ni da jede sta treba samo bi slatko i suho pa smo se svadjali malo. 
jelena pravo mi je drago za nalaz user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14154
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:04:10   
Anoniman
Mi smo danas prvi paketic dobili na Jezeru i cura se samo tako obradovala. Posli mi da udjemo kad cike iz SL compani zovu, pita je ciko kako se zove, ja reko ne zna ona jos je mala, kad dijete kao iz topa "Ava", ja crkla od smijeha, a kad je mi pitamo pravi se da ne zna i tako joj da paketic. Pita je imas li brata ili seku, a ona kaze "Uka" (Luka) i ja govorim ima brata, kad on izvadi i za Luku. Dosli gore u cekaonicu i pored nas sjedila teta iz doma Bjelave sa dva djecaka i jednom bebom i tako nas dvije pricale, kad eto opet tih cika sa paketicima i nesumice onako dijele i preskocise ta dva djecaka, kako su im samo u sekundi zasjale oci od suza, a i teti za njima da me dusa zabolila, tako da sam trcala za cikama da daju jedan paketic jednom djecaku, a Lukin ja dala drugom djecaku, naravno Ana svoj nije ispustala iz ruku. Toliko me zaboljelo, tuga. Kako su se samo obradovali, jedan ima 7 godina, a drugi devet. Govori im teta zahvalite se teti sto vam je dala, kad obojica pridjose i polubise me. Suze su mi krenule.

Ladyblue uzeli smo ista ona kolica kao vasa, sada su samo 78KM, a znam da su extra. Da nemam cetvoro kolica kuci uzela bih jedna i za sebe majke miuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 14155
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:08:25   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ladyblue uzeli smo ista ona kolica kao vasa, sada su samo 78KM, a znam da su extra. Da nemam cetvoro kolica kuci uzela bih jedna i za sebe majke miuser posted image



šta bona 78 KM? ja ih platila 190 KM!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14156
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:10:15   
Anoniman
Mi bili u TL na Ilidži i poslednaj uzeli. Identicna vasa. prije bio neki popust i plus sad ovaj od 50%. Tako da cu za male pare proci jedne veoma bitne babine obrazli sto se kazeuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14157
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:13:45   
Anoniman
Moja cura bila zapela ze neki motor, onaj na akumulator, jedva je iznijeli iz radnje i ja pricam maloprije mm, on na mene sto joj nisam kupila. Kako im je stara cijena meni se ucinio skup, tek kad on to rece kad prekontah da nije ni 90KM zao mi bi sto ne uzeh. Jer i onako sam joj planirala nesto za novu godinu i bozic kupovati, tako da ce sutra ici mm da joj kupi ako se ne proda do tada. I kupila sam sebi urban republic trenerku 158 broj, meni pravo se svidja, a platila je 35KMuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14158
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:14:35   
ladyblue RR
ma to je ludilo cijena jer ova kolica su extra. ja bolja nisam našla u Sa.
ima li još šta u TL vrijedno pomena, da odem sutra?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14159
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:20:06   
Anoniman
Na ilidži nista. Ostalo jedino ova kisobran kolica, jos par nekih vecih kolica, par duseka za krevetac i nesto ljetne gardarobe za djecu, a za uzrast nadje i ane nema apsolutno nista od gardarobe. Ima jedino onih drustvenih igara tipa monopola i tako to to vrijedi uzeti ko ima vecu djecu.

Da i najvise ima tuta sto sviraju bem li im sve, ali aj manita budala za malo jos jednu ne uzeh, ali mi Jelena nije dalauser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14160
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:23:14   
teki
joj meni su vala mclaren kolica ona xt techno sto su od novorodjene bebe pa na dalje ekstra mi smo se toliko izivili nad njima tj nema gdje nisu isla i po kakvim rupama i po avionu ih bacali onu sto ubacju kofere i jos su ko nova nista niti skripi niti je olabavilo. sad imaju novi model jos siri malo cak i doce vrece sa njima i torba a mi smo vrecu posebno kupovali 113km user posted image  ali vrijedi

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14161
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:23:43   
ladyblue RR
vidiš te društvene igre su mi ok, trebala bih uzeti nešto sestrinoj maloj a prevelika je za paketiće. pitam ja nju hoće li paketić a ona će ti meni: "jao tetka, jesi ti normalna?! treba da me neko tagguje na FB-u pa da se blamiram"user posted image . napominjem da ima 11,5 godina

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14162
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:25:59   
Anoniman
Ima neka dobra pravo igra ja se dvoumila nama da je uzmem. Zove se nesto pazi probudices tatu. Tipa kao ima karton, na sredini krevet i u njemu tata i valjda ima senzor, okolo se igra neka igra nesto tipa ne ljuti se covjece i sad kao treba da se dodje do frizidera da se tata ne probudi, ako su igraci glasniji tata skace iz kreveta i oko 20km je

< Poruku je uredio jelenaT -- 16.12.2011 22:26:36 >

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14163
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:27:34   
Anoniman
ma nikad nisi star za paketicuser posted image ...ja i dan danas dobijemuser posted image ...samo naravno nesto za moj uzrastuser posted image

user posted image user posted image user posted image Ana...vidis da prica dijeteuser posted image
joj kako su mene ruzno pogledali i mama i D. kada su vidjeli Auser posted image user posted image ...a on ko marinac ogoluzdranuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14164
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:31:06   
Amani12
Jelena avatar ti je user posted image
Dadada i ja jos uvijek dobvam paketice,a i pakujem za brata i sestru (17g i 25 g)user posted image user posted image
E da mi hoce u paketic staviti neku drustvenu igru user posted image
Ja svog A nisam nikad sisala od rodjenja.
Samo siskice,i to sam dijete unakazila...
A kose svakako nema user posted image


< Poruku je uredio Amani12 -- 16.12.2011 22:32:23 >


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14165
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:31:15   
Anoniman
Sto je najsmjesnije dadada ja i dan danas dobijem paketic pun slatkisa i tome se najvise obradujem tokom cijele godine i ako ja slatkise ne jedemuser posted image . A mimo toga svake godine dobijem nesto i za novu i za bozic od mame i tate, zaove, mm i prosle godine od Ane, ove ce to biti od Ane i Luke. Mislim to tajo da pare, tetka kupi, a djeca predaju, a mami srce kao planetauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14166
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:33:51   
ladyblue RR
kupi i meni mama paketić svake godineuser posted image . ove godine ću pojesti sve i iz Nađinog. a sada sam dobila brilijantnu ideju da kažem mm-u da mi kupi UGG-sice i stavi u paketićuser posted image

< Poruku je uredio ladyblue -- 16.12.2011 22:34:21 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14167
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:34:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

kupi i meni mama paketić svake godineuser posted image . ove godine ću pojesti sve i iz Nađinog. a sada sam dobila brilijantnu ideju da kažem mm-u da mi kupi UGG-sice i stavi u paketićuser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14168
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:36:15   
salmy
Pozdravljamo drustvo

Moj momak je stigao kucici,slusao je nanu,uzivali su 2 dana i odlicno se slagali
Ja sam slomljena sto od posla,sto od pospremanja.A sutra radim,a pred praznika ludnica....svi kupuju i samo troseuser posted image


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14169
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:36:16   
Anoniman
Ja sam Anu prvi put osisala sa nepuna tri mjeseca, mislim frizerkauser posted image . A do sada sisala se minimalno desetak puta i bas ima kose, a Luka mi je ćelo, ćelavi žuti. Samo ima pramen na tjemenu koji kontam da mu fiknemuser posted image

Dadada gdje sisas Andreja, ako je u intershopu znam vam frizerkuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14170
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:36:33   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue

kupi i meni mama paketić svake godineuser posted image . ove godine ću pojesti sve i iz Nađinog. a sada sam dobila brilijantnu ideju da kažem mm-u da mi kupi UGG-sice i stavi u paketićuser posted image

user posted image user posted image


ha ja, taman imam vremena večeras da skontam želim li ih tako ludo ili ne. mm radi večeras pa da mu sutra "priopćim" svoju "skromnu" željuuser posted image

< Poruku je uredio ladyblue -- 16.12.2011 22:37:08 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14171
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:40:51   
Anoniman
Lady de priopći i mome B da bi dobro bilo da mi u paketic stavi jedne UGG-sice user posted image . Mogla si ti sutra na kafu naletitiuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14172
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:41:13   
rose
pozz zene...da i ja malo koju napisem..da me ne zaboravite (bar neke od vas user posted image )...nego ne folirajte se...ja ove godine necu dobiti paketic...ako ga sama sebi ne kupim user posted image user posted image a kako sam poletna...ipak ce samo S dobiti paketic user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14173
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:43:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue

kupi i meni mama paketić svake godineuser posted image . ove godine ću pojesti sve i iz Nađinog. a sada sam dobila brilijantnu ideju da kažem mm-u da mi kupi UGG-sice i stavi u paketićuser posted image

user posted image user posted image


ha ja, taman imam vremena večeras da skontam želim li ih tako ludo ili ne. mm radi večeras pa da mu sutra "priopćim" svoju "skromnu" željuuser posted image

user posted image user posted image
taman imaš vakta...
ako ih želiš imaš vakat bome da ''izvučešš' i dvoje do nove godineuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14174
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 22:47:22   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

dobro veče...

ja se danas nahodala, evo me krepana...

mi nemamo problema sa engleskim, bojama i sl. N zna samo reći mama, tada i daj a sve ostalo je na nekom bebskom jeziku.


ni mi...S zna sreci samo mama, avv, hapa i odmahivat glavom na "ne ne" user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  565 566 [567] 568 569   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  565 566 [567] 568 569   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *