|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  582 583 [584] 585 586   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:31:57   
rose 87
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja sam uredno sakrila i blok i flomastere user posted image , jos mi samo to treba u zivotu, ionako mi je namjestaj sav od hem. olovke user posted image

joj i meni jeuser posted image a i E. svaki dan sav isaran


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14576
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:32:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Amani12

Rose 87 sretna godisnjica user posted image
Vama je Decembar totalno praznicni.user posted image




Bas ovo htjedoh napisatiuser posted image user posted image

A moja R. u paketicu dobila flasicuuser posted image ... sad ce u januaru puna godina kako smo se rijesile flasica...user posted image


jel to onaj hopp komlet...
i F je dobila samo njoj došla šoljica sa poklopcem i rupicama da s ataoga pije i viljuška i kašika bebeća...ima vidim i nekih kašica i siperak...mi smo to odmah odvojile ubilo se za babinauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14577
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:33:01   
rose 87
IZVORNA PORUKA: Iman83

Rose, sretna godišnjica...da ih još puno, puno dočekate sretni i zaljubljeni!user posted image

hvala draga user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14578
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:34:05   
R&T@
IZVORNA PORUKA: rose 87

Amani,Tajra hvala,nama decembar samo za slavlje user posted image jos malo pa cete i vi poceti jeli tako


Kod Amani slavi dijete, a u mojoj kuci ova "klipaca", tj. jauser posted image
33. putuser posted image

Narucili su mi ukucani toru kod Elmiceuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 14579
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:34:10   
Amani12
Ja da pohvalim hipp kasiku i viljusku. Odlicne.
Rose i kod mene i Tajre ce uskoro biti tortica.
Nama je prekosutra rodjendanko. Mama uzbudjena samo tako. user posted image

< Poruku je uredio Amani12 -- 19.12.2011 10:37:55 >


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14580
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:34:21   
Hanady RR
rose čestitke i od mene...da ih dočekate još mnogo u zdravlju i srećiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 14581
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:35:20   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja sam uredno sakrila i blok i flomastere user posted image , jos mi samo to treba u zivotu, ionako mi je namjestaj sav od hem. olovke user posted image


pa lady nemoj takouser posted image
daj djetetu da crta...al je stačno napominji d aje papir za crtanje...
mislim svima nama kad tad nagrabusi namještaj...al vjeruj kad im daš nauče oni...
i u neko doba se iznendaiš kako lijepe crteže dobiješ na poklonuser posted image



Ma nema sanse....
Lani se ne moze dokazati, pricam i pricam i pricam...ali ne pomaze, cak uzme onu "olovku" od table pisi-brisi pa po zidu grebe, po plakaru user posted image sve mi ostaju brazde...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14582
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:37:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja sam uredno sakrila i blok i flomastere user posted image , jos mi samo to treba u zivotu, ionako mi je namjestaj sav od hem. olovke user posted image


pa lady nemoj takouser posted image
daj djetetu da crta...al je stačno napominji d aje papir za crtanje...
mislim svima nama kad tad nagrabusi namještaj...al vjeruj kad im daš nauče oni...
i u neko doba se iznendaiš kako lijepe crteže dobiješ na poklonuser posted image


Lady...ja te podrzavam...iz drugog razlogauser posted image user posted image user posted image ...samo ti njoj digitron nabaviuser posted image

kaze meni D....hoces da nam dijete keca iz likovnog ima...rekoh...hocu...ja cu ga opravdavat...no sikirikiuser posted image

I meni ffali malauser posted image i breskvauser posted image i marinauser posted image ...i noa da se cesce javljauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 14583
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:38:32   
Lady26
E da, gdje god da odem s njom, prvo je svi hvale, predivna, krasna, slatka i sl...za pola sata - bas je zivahna jel de? I ono smijesak user posted image user posted image
Ja samo kazem volim sto je takva, bolje nego da mi sjedi u cosku i bleji u plafon...pa sta cu drugo, kad je dijete puno energije i veselo...
user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 19.12.2011 10:39:54 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14584
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:39:24   
Anoniman
Rose...da vam cvjetaju rose narednih 50 god.user posted image user posted image user posted image ...a poslije...mozete se i stapovima po kuci ganjatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14585
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:39:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja sam uredno sakrila i blok i flomastere user posted image , jos mi samo to treba u zivotu, ionako mi je namjestaj sav od hem. olovke user posted image


pa lady nemoj takouser posted image
daj djetetu da crta...al je stačno napominji d aje papir za crtanje...
mislim svima nama kad tad nagrabusi namještaj...al vjeruj kad im daš nauče oni...
i u neko doba se iznendaiš kako lijepe crteže dobiješ na poklonuser posted image



Ma nema sanse....
Lani se ne moze dokazati, pricam i pricam i pricam...ali ne pomaze, cak uzme onu "olovku" od table pisi-brisi pa po zidu grebe, po plakaru user posted image sve mi ostaju brazde...

i mis mo poršle faza i fazica dok su naučile...

imamo i fazu hamer papira po zidu...
pa fazu dio zida njihov...i sad na tom zidu imamao hireoglife al smo ga ''uokvitili'' letvicama...
nekako smo graničili...

sad je sve to poršlo obe...
meni starija piše i rcta i je ne mogu zabraniti maloj da to radi sve i da hoću...

i kod mame nikada nisu ništa unakazile...nevjerovatno...doduše veću slobodu svemu imaju odvje i veću količinu i bojica i olovki...

moje su sad u fazi vodenih i tempera...
to je tek cirkus...al na pod stoljnjak i one sjedu i boje...

F se definitvno srela dosta ranije sa svi ovim materijalom nego je Hanadiuser posted image
a H sam dugo u exsluzivu kopavala oe perive flomastere...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14586
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:39:58   
rose 87
dadada hanady hvala puno user posted image
amani jeste se pripremili za rodjendan,joj kod nas ove godine nezgodno,E. rodj. u pon. a jos uvijek razmisljam dali da slavimo dan ranije nedelja) sta vi mislite jeli bezveze touser posted image

< Poruku je uredio rose 87 -- 19.12.2011 10:40:26 >


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14587
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:40:05   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

Lady...ja te podrzavam...iz drugog razlogauser posted image user posted image user posted image ...samo ti njoj digitron nabaviuser posted image



Nista ni od kalkulatora...
Ja cu svojima mikrofone nabaviti i u kafanu...
To im je najlaksa para...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14588
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 10:40:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 14589
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:41:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26

E da, gdje god da odem s njom, prvo je svi hvale, predivna, krasna, slatka i sl...za pola sata - bas je zivahna jel de? I ono smijesak user posted image user posted image
Ja samo kazem volim sto je takva, bolje nego da mi sjedi u cosku i bleji u plafon...pa sta cu drugo, kad je dijete puno energije i veselo...
user posted image



pa i nestašno dijete je super dijete...user posted image
mislim da mi sjedi na jednom mjestu i miruje u ovim godinama ja bih se zabrinula za to dijeteuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14590
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:42:18   
Amani12
Rose evo upravo tortice narucih.
Kasnije,dok decko doruckuje,odosmo u kupovinu svih stvarcica za rockas.
Ma bit ce to ok,nadam se.
Nije glupo,samo vi dernecite u Nedjelju.user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 14591
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:43:12   
Anoniman
jutro .
ma ne ljutim se al mi bezz se javljat kad me niko ne dozivljava user posted image ja pre tri haman dana pisala , anel mi slab bio imao turu niko nista ......
tako ja ohanila  necu reko ni pisat vise ....  nebi se ni sad javila al me tajra dozva user posted image reko da ne misli da se ljutim na nekog ne ljutim al nemam zasto biti pisat , kad  kao da i ne pisem
Pa tako mi jedno te isto dodje javljala se il ne ,
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 14592
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:43:18   
R&T@
IZVORNA PORUKA: rose 87

,E. rodj. u pon. a jos uvijek razmisljam dali da slavimo dan ranije nedelja) sta vi mislite jeli bezveze touser posted image


Ti najbolje znas...

Mi nikada nijedan rodjendan nismo "pomjerili", jer mi je to bas bezveze...

Ali ja nikada za njihove rodjendane ne radim, moze mi seuser posted image , ... pa mi je lakse...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 14593
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:43:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: rose 87

dadada hanady hvala puno user posted image
amani jeste se pripremili za rodjendan,joj kod nas ove godine nezgodno,E. rodj. u pon. a jos uvijek razmisljam dali da slavimo dan ranije nedelja) sta vi mislite jeli bezveze touser posted image


ja nisma nikada praktikovala slavlje prije nego treba...
možda sam malo i praznovjerna...al nisma izazivala user posted image
ako već nismo mogli radnim danom ( što je također moguće i ponekada i bolje) onda smo događali za subotu ili nedleju narednu...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 14594
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:43:53   
Lady26
Ja sta radim samo se izvinjavam ljudima user posted image user posted image
Obuzdat se ne moze, jer ko je bio kod mene kuci shvatit ce, kod mene je stan minijatura, i ako odemo negdje gdje je iole vece Lana poludi, samo trci user posted image
Moja nana joj sve sobe otvori (kad je toplo, jer je sad ledara) i njenoj sreci nema kraja user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14595
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:44:33   
Amani12
Ja stvarno nisam vidjela mirno dvogodisnje dijete. Ja mislim da to bas nije ni normalno.user posted image
Svi su oni,manje ili vise,nestasni u tom periodu. Samo nek su nam zdravi.user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 14596
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:44:58   
Lady26

IZVORNA PORUKA: felix

jutro .
ma ne ljutim se al mi bezz se javljat kad me niko ne dozivljava user posted image ja pre tri haman dana pisala , anel mi slab bio imao turu niko nista ......
tako ja ohanila  necu reko ni pisat vise ....  nebi se ni sad javila al me tajra dozva user posted image reko da ne misli da se ljutim na nekog ne ljutim al nemam zasto biti pisat , kad  kao da i ne pisem
Pa tako mi jedno te isto dodje javljala se il ne ,
user posted image


Ja nisam upratila za temepraturu user posted image , doduse slabo sam i pisala za vikend...
Sta je Anelu?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14597
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:45:21   
Anoniman
ja napisah post kad kazu greskauser posted image user posted image user posted image user posted image dadada RR se opasno urotila protiv meneuser posted image user posted image user posted image
kod nas jutros situacija puno boljauser posted image user posted image user posted image user posted image Noa nakon sto je popila mlijeko kaze ''movim te nemoj mi davati nikoji sijup''user posted image user posted image jadna dosadilo joj viseuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 14598
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:45:30   
Amani12
Felix user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 14599
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 10:45:46   
Neca xxx
E tako sam i ja kupila perive flomastere svojoj maloj kada je imala malo vise od godinu dana: neka se djete zabavlja i uci. i ona je u roku od 5 minuta bila tuto kompleto isarana, ali je najgore sto ih stavlja u usta.
i jos uvijek joj dajem flomastere samo ako je pod mojim strogim nadzorom. A da se mm pita, ne bi ona vidjela flomastera dok ne podje u skolu. user posted image

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 14600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  582 583 [584] 585 586   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  582 583 [584] 585 586   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *