|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
12.10.2010 18:10:45   
jasmin

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

"Jos si ti mlada, imas vremena za sve" ove rijeci me tako nerviraju, oj Boze moj. Jos kad mi to kaze neko ko ima godinaaaa, ali razmisljanja su mu plica od tinejdzerskih.



I ja na ovo zakolutam ocima...Kao da mi oni daju vrijeme i duljinu zivota.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
16.10.2010 23:37:38   
Niobe
kad me neko oslovi sa: ''mamaro'' user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
16.10.2010 23:44:26   
Anoniman
"svaka cast"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 828
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
16.10.2010 23:53:05   
malena.
kada me nesto boli....i neko mi kaze ma polako proci ce...uhhh poludi.znam i ja da ce proc al kada????


_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:03:05   
Anoniman
¸mene recenicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kad cemo Noi busiti usiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena.)
  Neposredna veza do poruke: 830
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:08:53   
veeseelaa
Nervira me kad mi neko kaze da je odhranio 2-3 djece i nista im ne nedostaje, pa prema tome ta osoba zna sve najbolje. A ja mislim da se sve posljedice i ne vide


da ovo je baš šega kad ti neko kaže a da se posljedice ne vide, vide Boga mi, ja uvijek primjetim taj njihov način othranjivanja kao što su: nesamostalnost djece, neimanje opće kulture (npr korištenje escajga, glasno šlaputanje prilikom jela, srkanje, nered i nedisciplina u svakom smislu te riječi,) npr mucanje koje se nije liječilo na vakat, strašljivost i neodgovornost


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:09:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: noa

¸mene recenicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kad cemo Noi busiti usiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


što ne pitaš koji mi??? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:10:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: noa

¸mene recenicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kad cemo Noi busiti usiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


što ne pitaš koji mi??? user posted image user posted image user posted image user posted image





bojim se odgovorauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 833
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:11:19   
veeseelaa
nervira me kad se "moram" smijati već dobro mi poznatom vicu da ne bi uvrijedila onog ko ga priča user posted image user posted image user posted image user posted image nervira me što se "moram" nasmijati ko bajagi da je šega na ono "tako je moj dedo pa su ga brzo ukupali" user posted image user posted image user posted image baš istrcan fazon

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:12:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: noa

¸mene recenicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kad cemo Noi busiti usiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


što ne pitaš koji mi??? user posted image user posted image user posted image user posted image





bojim se odgovorauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



meni je ovo jednom sveki rekla: kao kad ćemo Ajši bušiti uši? rekoh ne kontam, koji mi? svi? ja? vi? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:20:13   
Anoniman
ajd bona veeselela ja sve necu da napisem tko postavlja to pitanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 836
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:27:39   
veeseelaa
user posted image user posted image ja ne dam Akicine uši user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:30:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image ja ne dam Akicine uši user posted image user posted image



nedam ni ja Noine kad bude htjela nek busiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 838
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:31:59   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image ja ne dam Akicine uši user posted image user posted image


ni ja Asjine user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:32:39   
teacher75
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image ja ne dam Akicine uši user posted image user posted image



nedam ni ja Noine kad bude htjela nek busiuser posted image


vas dvije kao mm, ja hocu da busim a on ne dauser posted image kaze isto kao noa: kad bude htjela nek busi!


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:33:04   
veeseelaa
tako treba, a kad mi muž kaže odvesću je na čaršiju na ćevape i onda idemo kod Gurde da bušimo uhice ja poludim, eh rekoh kad bi smio, bilo bi poslije hasa user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:33:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image ja ne dam Akicine uši user posted image user posted image



nedam ni ja Noine kad bude htjela nek busiuser posted image


vas dvije kao mm, ja hocu da busim a on ne dauser posted image kaze isto kao noa: kad bude htjela nek busi!



e ja tu odlučujem user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:35:54   
Hanady RR
http://www.ringeraja.ba/forum/Kada_curici_probu%C5%A1iti_u%C5%A1i%3F/m_9420/tm.htmuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
17.10.2010 0:36:01   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tako treba, a kad mi muž kaže odvesću je na čaršiju na ćevape i onda idemo kod Gurde da bušimo uhice ja poludim, eh rekoh kad bi smio, bilo bi poslije hasa user posted image

a ja se dogovaram sa sveki kad mm ode na put da odvedemo lanu na busenjeuser posted image user posted image user posted image al ipak sumnjam da cemo ,ja nemam muser posted image za to, bojim se da ce biti frke kad se vratiuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
19.10.2010 0:40:21   
Mama3djecaka
Vidjaj-pogledaj.nu-kada se necemu cudis. Odo na dvor -u wc.

_____________________________

Belmin 15.12.1999
Adi 28.6.2005
Dino 6.4.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
19.10.2010 8:29:58   
Anoniman
Riječi koje me izbacuju iz takta...

"Nisam uradio zadaću jer smo sinoć imali goste"

(odgovor članu Mama3djecaka)
  Neposredna veza do poruke: 846
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
19.10.2010 8:51:40   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: pingpong

Riječi koje me izbacuju iz takta...

"Nisam uradio zadaću jer smo sinoć imali goste"


oprosti profesorice ovakav skup rijeci se naziva recenica, iz cega slijedi da te ova recenica izbacuje iz takta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (sala, nemoj se ljutiti)

< Poruku je uredio maja78 RR -- 19.10.2010 8:52:46 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
19.10.2010 9:24:42   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pingpong

Riječi koje me izbacuju iz takta...

"Nisam uradio zadaću jer smo sinoć imali goste"

ili:
Ali, bila sam kod tetke.


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
26.10.2010 19:01:08   
Niobe
''Još doji??????!!!''-praćeno facom-> user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
26.10.2010 19:02:54   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Niobe

''Još doji??????!!!''-praćeno facom-> user posted image

a sta bi rekli kad bi nas(zVrk+ja) vidjeliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *