|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  678 679 [680] 681 682   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:03:33   
ladyblue RR
eh sada..

H&M - samo stvari za dijete
C&A - 0 bodova. ne sviđa mi se ništa.
Ikea - volim. naročito điđe za kupatilo i kuhinju. namještaj mi ne pada na pamet da kupujem u takvim prodavnicama ali za sve ostalo su speriška.

ja sam čula da će na aerodromu u tržnom biti otvoren Peek & cloppenburg. e toj prodavnici se zaista radujem jer prodaju i markiranu i ne markiranu opremu pa ko šta voli - nek' izvoli.


i da...slomih se oko organizacije ovog DM-a na poslu. samo da to sutra prođe. sada sam išla kupovala điđe za kićenje sale i sokve, grickalice itd.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16976
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:05:28   
sretna_mama
Pozdrav dragim mamama i još dražoj dječici..

Mi malo navratismo kod vas..

Moj bandit se igra..ja po  kući raduckam..

Malo nosić slini, ali tu je Nisita..zakon..


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16977
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:06:10   
bebacha
Hanady zeznuto pravo.mozel joj sestra preuzet sina.kako sam skontala ti mas dvije zaove.znam da ti ides na putovanje.imal svekrvu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16978
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:09:25   
ladyblue RR
Hanady, možeš li ti uzeti malog kod sebe? a gdje je tata?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 16979
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:11:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady zeznuto pravo.mozel joj sestra preuzet sina.kako sam skontala ti mas dvije zaove.znam da ti ides na putovanje.imal svekrvu

mauser posted image

ima svekrvu, al bolesnu...imala moždani i gluhonijema a nije baš sad u ovim godinama nis aglavom dobra i živi kod njeuser posted image
sada preko zime...a bila je i čitavo ljeto...
a moja starija ''ZOVA'' ...priča za sebe...

neće to meni poremtiti put...smao nedo Bog šta gore pa da nam s ei ne die radi sare il Mike...

ja ću uzet armana danas ono nakon spola i sutra ...a ima on babu svoga koji je rpivatnik pa može u petak i vikend anjim ...a može i moja mama njega uzet on je sa H vrsnik slušaju zajedno pravo lijepo...

nego eto...meni se stislo...a kamoli njoj...

sad ja vama pirčam i previše i možd ame i ne kontate...al dosta sma slaba na moju Miku...
i plačemi se užas jedna...
i reko da se razgovorim s avama...jer ja ovdje nemama s akim...svima čudno ''čuj zaove joj nešta žao''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 16980
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:15:04   
ladyblue RR
ma joj žao mi je svakog ko je u belaju a ne nekog ko mi je rod na bilo koji način...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16981
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:19:09   
Hanady RR
Ja hoću da puknemuser posted image

ladyblueuser posted image

Odoh ta posla pošutata...a onda da im idem...
šta ću...odoh da joj kupim lutku veliku i ponesem gore...
ljubim ja nju nako malu...
da vi znate kako je ona umiljata i divna curica...kako ona zna da voli onako mala...
kako ona mene Didi zove čim me vidi il na telefon kad me poželi....
Ljubi nju djadžinidca njena...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16982
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:23:55   
teki
Almaa ne sekiraj za vrtic proce to moj prvi dan nije izdrzao ni 15 minuta i to je bio tako ocajan plac i jecanje grozno je bilo i dugo mu je trebalo da se naviken i prihvati i donedavno je plako kad ga ostavljam tamo iako tamo kazu ne place i da je super tek u zadnje vrijeme evo ne place kad ga ostavim vec bas vidim na njemu da se udomoacio. a inace je jako velika maza i jako vazan za mene ali ne brini doce to sve na svoje, meni je jedino muka od virusa ali eto prodje i to s vremenom.
zao mi je kad cujem da je tako neko djete bolesno jer mi mame to najbolje i razumijemo ne daj Boze nikom virusa i baja da nam sva djeca budu zdrava i vesela eto to je i moja zelja za novu godinu samo zdravalja.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16983
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:39:29   
ladyblue RR
Almaa, ja sam svoju dala sa 10 mjeseci u jaslice upravo iz straha kako će proći odvajanje. i super je prošlo jer ona je još bila premala da bi bilo šta skontala. nikada mi nije zaplakala.
ti sada moraš biti ustrajna. ta plakanja neće dugo trajati. navići će se.
ja kada sam svoju prvi dan ostavila, kada mi srce nije puklo a ona nije ništa skontala. igrala se sa djecom i nije uopšte zaplakala. prvu sedmicu je išlo teže hranjenje ali poslije je i to došlo na svoje.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16984
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:47:26   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Leena

ja samo da mahnem, opet me posao zatrpaouser posted image . Vidjet cu da veceras dijete povedem u Importane, pa mozda i sretnem neke od vasuser posted image


a sta to ima u importaneu veceras? ja sam inace burek u svemiru user posted image

hanady user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 16985
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 13:10:37   
Almaa
teki, ladyblueuser posted image hvala vam od srca i ja se nadam da ce sve biti ok, evo je jela i dozvala se malo, a ja sam isto se isplakala ko kisna godina, evo odosmo po paketic na moj posao...
hanady, saljemo pozitivne vibrice za malu curicu, dusa draga, nadamo se da ce brzo ozdraviti aBd

< Poruku je uredio Almaa -- 28.12.2011 13:12:39 >


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16986
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 13:15:02   
teki

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Leena

ja samo da mahnem, opet me posao zatrpaouser posted image . Vidjet cu da veceras dijete povedem u Importane, pa mozda i sretnem neke od vasuser posted image


a sta to ima u importaneu veceras? ja sam inace burek u svemiru user posted image

hanady user posted image


u importanu ima neka zabava organizuje sparkasse i importane deda mraz, ben ten i tako to kazu da ce biti i paketica ali to nisam sigurna nas nekoliko se vec dogovorila da idemo.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16987
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 13:19:34   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Almaa

teki, ladyblueuser posted image hvala vam od srca i ja se nadam da ce sve biti ok, evo je jela i dozvala se malo, a ja sam isto se isplakala ko kisna godina, evo odosmo po paketic na moj posao...
hanady, saljemo pozitivne vibrice za malu curicu, dusa draga, nadamo se da ce brzo ozdraviti aBd


nemoj pred njom da plačeš. ona već sve konta. ti moraš biti sabrana kako bi ona shvatila da je ostajanje u vrtiću ok. ako tebe vidi da plačeš, plakat će i ona

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 16988
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 13:29:25   
selebriti
Mi se vratile iz Doma zdravlja, ... načekale smo se uuuu.... ruke su me moje zaboljele, sva sam u goloj vodi bila...
Pokušale prije pauze da uzmem uputnicu da na ORL budem prva, al nas nisu primili, ... onda se kasnije zagužvalo pravo, al et mi prve na redu ... user posted image
E. je hodala od odjeljenja do odjeljenja i zabavljala raju.... user posted image njoj bilo super, samo sam je izdvojila na sprat da ne bude među bolesnom dječicom.
Na ORL su nam rekli da uši nisu upaljene... samo nju pravo trojke bole, moraju boljeti, .. a ako se i upale uši, imamo terapiju od četvorki, pa možemo i na svoju ruku...ne moramo prolazit proceduru, pedijatar, ORL, pedijatar, apoteka... user posted image
Ja happy došla kući , a E. je zaspala momentalno.. user posted image user posted image

Pocy... neka zabava za dječicu ima u Importanne-u... počinje u 17h.



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16989
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 13:50:45   
sretna_mama
Draga selebriti..držim fige da sve prođe..

E.. ima samo 8 zubića..i nas ko zna šta čeka sa trojkama..

Šaljemo vibrice daa prođe ...<3

E spaaaaaaaaaaaaava..jeeeeeeee

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 16990
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 14:46:55   
Apotekarka
Dan...Pozz s posla gdje je  mirno nigdje nikoga,jos sve u praznicnom duhu a i kraj mjeseca...
Hocu kratki rezime please nije me bilo 5 dana,kako su mi mame i bebace
Mi smo ok,puni svega , kolacima se pretjeralo...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16991
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 15:59:51   
anidla
evo da vam i ja mahnem....

handay, zao mi je....a i tebe sto se sekiras....drzimo palceve da sve bude ok i da ne budu puno u bolnici.....

pocy, ti ko i ja, veze s vezom nemam gdje se sta desava....meni se vise od paketica vrti u glavi user posted image user posted image user posted image user posted image danas je dobio paketic u vrticu i bio je djedica mraz, u petak ce biti u mojoj firmi, a sutra ili opetu petak i kod mm u skoli....majko moja...

ikea...moja slaba tacka...ja sam ove godine isla u Graz u ikeu,kupila sam Noniju krevet za samo 59 eura user posted image presladak,cisto bijeli sa ovcicama user posted image

2012 se otvara u Zagrebu, haj opet je blize....

u Sarajevu nigdje cestite prodavnice da mozes nesto kupit za kucu....danas sam bila u onom Vicku user posted image user posted image za mene je ono kic i nista vise....

eto, odoh sad po dijete

puse


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 16992
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 17:04:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Zarauser posted image



meni bas i nije drago jer su cijene u zari vani wow, pravo visoke tak oda cu slabo moci sta sebi i maloj priustiti a ako se otvore ovdje bojim se da ce se azel ukinuti a tamo uglavnom kupujem sve za lanuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16993
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 17:09:03   
Emica_sa
Ma nece se Azel zatvoritiuser posted image

Zara jeste stvarno skupauser posted image

Kako si ti?slusa li Lana?

Hvala sto si me prihvatila na facebookuuser posted image

< Poruku je uredio Emica_sa -- 28.12.2011 17:10:16 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16994
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 17:12:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

bebasha moja baby vac je zakon...
šta da ti predložim kada ništa nećeuser posted image
ako natsavi biti slab sa jelom i uz to čuješ ''pucketanje'' ja bih d aga predijatr ipak poslušauser posted image


a ja sam pretužnauser posted image
Moja zaova je upravo javila meni da je sarom legla na pedijatijuuser posted image
Ima proljev, povraćanje, upalu grla, opstukciju brogitisa...temperaturu i na sve to radut će nalaze da se utvrdi jel upala pluća pošto na to aludirajuuser posted image user posted image
Očajna sam...
tako mi je žo nemate pojma kako...hoće srce da mi iskočiuser posted image

user posted image user posted image pozdravi je puno, nadam se da nece zaglaviti kao mi, da ce se brze oporaviti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16995
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 17:15:05   
škorpija
hanady fakat grozno, joj evo i menis uze na oči, a nisam ni ja neka placip..., ja se bolnice bojim ko crnog vraga, ništa mi gore na svijetu nema, neka je kući mjesec bolesta, smao da ne idemo u bolnici, al eto i to nekd morauser posted image user posted image

mi odosmo na svadbu večeras, teta nam se udaje, nadam se da nas neće ostavitiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16996
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 17:18:08   
bebacha
Hanady kako je Sara.
ja samo da se ispravim.neki dan sam pisala da Ajla ima 13,5kg.e nema nego 15,5.tamamuser posted image user posted image a obzirom da joj mama ima 48user posted image user posted image
mi odosmo djedu i majki po paketice.jupii


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 16997
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 17:22:47   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ma nece se Azel zatvoritiuser posted image

Zara jeste stvarno skupauser posted image

Kako si ti?slusa li Lana?

Hvala sto si me prihvatila na facebookuuser posted image

skontala sam da si tiuser posted image odmaram malo, pa cemo na DM i paketice u mojoj skoli. danas me ucenici- maturanti jako obradovali, umalo me nisu rasplakaliuser posted image imala sam zadnji cas s njima posto u 2.polugodistu idem na porodiljsko, i doceka me na stolu ogromni plisani medo sa masnicom, cestitka sa divnom posvetom i potpisima svih ucenika tog razreda i parfemcic iz oriflame. divni su, lana ce biti odusevljena medom, ostavila sam ga u skoli jer ga nisam mogla nositi pa cemo ga veceras uzeti zajedno sa paketicem jer cemo biti motorizovaniuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 28.12.2011 17:23:04 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16998
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 17:34:36   
rose
odveli S da se slika s DM...cura mamu nije razocarala...vristala je iz petnih zila ko i mama joj 30 i kusur godina ranije...pita fotograf hocemo sliku gdje puno place il gdje manje place user posted image ...izabrali smo ovu gdje manje place user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16999
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 17:48:25   
dubravka01
Pošto sam ja u toku "ničega" na ovoj temi, javljam se samo da mahnem,tek toliko da me ne zaboravite kad "uletim" s pitanjem.

Pročitah ovu zadnju stranicu, Hanady user posted image podrške maloj djevojčici i da što prije sve prođe.
Ostale bolesne bebice takođe što prije ozdravite.

Svi ostali pusa vam i mislimo na vas


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 17000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  678 679 [680] 681 682   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  678 679 [680] 681 682   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *