|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  679 680 [681] 682 683   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
28.12.2011 17:51:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dubravka01)
  Neposredna veza do poruke: 17001
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 17:52:43   
Hanady RR
Hvala ženice...išli smo...slaba je još nisu joj infuziju uključili ...ne jede...a traži meko koje joj ne smije niko datio...kupili smo onu humanu sa bananaom pa da porbamo bar tako da se nahraniuser posted image nalaze ujutro očekujemo
kupila sma joj malu bay bornicu jer voli ćele lutke pa se malo smijala i mazila...
njen bata je sada kod nas...dok dajža sad igra lopte sa njima ja kafu pijem pa ćemo odna praviti kolače i sređivati ih...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 17002
   [Obrisana poruka]
28.12.2011 17:55:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 17003
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 18:01:30   
Anoniman
Hanady nadam se da ce malena sto prije ozdravitiuser posted image user posted image
mi jos mrvicu kasljucamo al nista strasno.. mislim da sam se ovih dana udebljala bar 3 kila , ovo nije zdravo nikakouser posted image   
Nikola mi je poremetio spavanje otkako ne ide u vrtic, ustaje u 11 tek,mm presretan a meni ide na živce jer mi citavo jutro prodje u spavanju a i pojma nemam kako ce od iduceg tjedna ustajat u 7..



(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 17004
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 18:05:01   
Hanady RR
user posted image
Iman moja...ja sam možda i preosjetljiva...ja sma i za svojom djecom prepanična...i za tuđu brinem i žao mi...al to ja mislim svako tako, ono ko s e insanom zove...gdje možeš na tu bol imun biti...
jeste da je meni moja sarko-altko sad bitna da bitnija ne može biti...al istina ja sam na djecu stavrno slaba...
da mi ko kaže zvjezdu sa neba donesi odmah će sve porći...čini mi s eja bih s epo nju pelauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17005
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 18:16:46   
*pcelica*
Hanady zeno sad si me rasplakala jer sam i ja jako osjetljiva na djecu i ovaj tvoj post me je podsjetio kad mi je od sestre curica bila u bolnici zbog alergije. Da sam se ikako mogla mijenjati s njom cici mi se i najtezu bih bolest pristala samo da su nam djeca zdrava user posted image user posted image Maloj hrabrici zelim brz oporavak i jos brzi povratak kuciuser posted image user posted image
P:S a na kojem odjelu lezi. Ja sam sa ovom mojom malenom lezala na pulmologiji i stvarno nemam rijeci za one sestrice kako su ljubazne i stvarno imaju strpljenja sa malom djecom

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17006
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 18:18:46   
Hanady RR
i one su na plumologiji...moj suprug i zaova su inače zdravstveni radnici pa zaista nikada nismo ni imali neku neugodnost ...a nažalost saru nam gore poznaju po starijem vratu...i one je ležao nekoliko putauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 17007
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 18:22:04   
Anoniman
hanady user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 17008
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 18:23:20   
*pcelica*
Mi smo u februaru gore lezale pet sest dana, i Atija je za to vrijeme tako zavoljela one sestrice da to nije normalno. Tada su posjete bile zabranjene ali one nazovu portira da pusti oca ako treba donijeti stvari ako ih zamolis nije im mrsko u po noci doci da obidju ako treba Stvarno su super i za njih imam samo rijeci hvale mada uvijek kazem da Bog da nam ne trebali i daleko mi od bolnica bili

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17009
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 19:20:23   
R&T@
Veceruser posted image

Samo da sve mrvice nase budu zdrave i u svom domuuser posted image ...

Nismo isle u Impotanne, ostadoh duze na poslu...nadam se da su se djecica i mame na ugodnom druzenju...

Moje odose s dedom i nanom na neku dodjelu paketica...
"zaredale" su pravo...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 17010
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 19:23:14   
rose
hanady nadam se da ce malena brzo ozdraviti i izaci iz bolnice user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17011
   [Obrisana poruka]
28.12.2011 19:26:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 17012
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 19:34:29   
Ella_H
Poz drage moje mlooooogo sam vas pozelila,
vjerovala ili ne tako jeuser posted image .
Preselila sam napokon a to ne bi ni najgorem neprijatelju
pozelila satralo me sve sta da kazem ima jos posla,
ali vecina je ok. Sva sam sretna sto imam internet jupiiiiii user posted image .
Ammar je momcina prava ali nije isplativ nikako 1 touch screen pc pokvaren, 2 laptopa pokvarena,
1 monitor, toster, aparat za kafu itd. Nije ni u odjeci isplativ opet mu moram kupovati
zimsku garderobuuser posted image al volim ga sta cu kad sam ga rodilauser posted image .
Hanady lijepo od tebe sto se brines za zaovu znaci da si covjek,
meni recimo ni kad sam ja bolesna niti djeca nema ko pomoci osim mm i na to sam navikla,
sad sam evo bolesna kao pas i samo se brinem da se pilici ne razboleuser posted image .
A. mi je u nekakvoj fazi ruganja i pljuvanja slabo ga vodim u javnost.
Pusa i user posted image user posted image user posted image svima.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17013
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 19:35:08   
R&T@
user posted image Iman...
pa steta je da propadneuser posted image

Tekja, kako je Dado?user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17014
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 19:38:02   
R&T@
Ella_H, draga nasa, da te nema trebalo bi te izmisliti...user posted image user posted image user posted image

Tvoj post mi popravi dan...user posted image

Puuuuuno si nedostajala, samo smo te spominjale i "prizivale"...

Ozdravi nam brzouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 17015
   [Obrisana poruka]
28.12.2011 19:40:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17016
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 19:44:07   
R&T@
Tekja je jucer pisala da ima laringitis, pa je isao na inhalacije...user posted image
ali i da je sinoc bio bolje...user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17017
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 19:45:57   
Ella_H
Hvala tajra dragauser posted image ,
zao mi Dade malenog user posted image .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17018
   [Obrisana poruka]
28.12.2011 19:50:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17019
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 19:50:46   
Anoniman
ellla...pa gdje si ti...mi te trazili...tj. prozivali...i prozivaliuser posted image

moj A. sutra ide u skolu moje mame na paketice...vodi ga nanauser posted image ...valjda ce dobro proci...a kod tate..nista...ja se duboko razocaralauser posted image user posted image user posted image ...al stvarno su bezzeuser posted image

(odgovor članu Ella_H)
  Neposredna veza do poruke: 17020
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 19:52:51   
koka i po
user posted image



at last user posted image ..
selam za Ellu...

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 17021
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 19:57:13   
Honey3
vecer zene moje,mi samo da vam mahnemouser posted image ova moja kanta nesto usporila pravo,pa ne mogu kako treba ni citati a kamo li pisatiuser posted image
uglavnom,mi smo spremni za put,veceras oodnosno ujutro ranom zorom krecemo akoBogdauser posted image bolesnim "bebama" zelimo brzo ozdravljenje,a zdravim lijep provod za NGuser posted image ljubimo vas puuuuuno....


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17022
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 19:58:51   
Anoniman
ovo vam moram pokazatiuser posted image
A "pomaze" mm da naprave kolaceuser posted image user posted image user posted image ...
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17023
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 19:59:48   
Anoniman
koko...presladak jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17024
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 20:15:10   
R&T@
Obje slike user posted image user posted image , djecaci "bezveze"user posted image

Za "firmu" dadadinog muza user posted image ... Sta oni znaju o DMuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  679 680 [681] 682 683   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  679 680 [681] 682 683   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *