|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  677 678 [679] 680 681   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:14:25   
bananica
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: bananica

ja bih sretna bila da c&a otvori kod nasuser posted image

i ja
mogla bih satima biti u c&a
ima super stvari, kvalitetne su , a cijene pristupačne
sa h&m nisma oduševljena



i ja ih volimuser posted image s tim da je i kod njih upitan kvalitet za cijene koje stave na pocetku sezone, eh kasnije kad malo snize je skroz ok

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 16951
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:15:00   
bananica
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Bananice,ali zato nije skupo,koliko para,toliko muzikeuser posted image


to da, cijene su im relativno pristupacne

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16952
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:15:56   
vjestica
a što se tiče namještaja i kvaliteta, kvalitetniji je namještraj koji je kupovala moja mama prije nego što sma se ja rodila i bolje se drži od onoga koji sma ja kupila prije koju godinu user posted image
stan mi izgleda ko da je sve u njemu staro 100 g
kad smo stavljali pločice skontali koliko su zidovi krivi
te iste pločice kad ti padne šta na njih, odmah se otkrhne komadić user posted image
moja mama živi u kući staroj preko 150 g, koja je bolja i kvalitetnija od ovoga gdje ja sad živim


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16953
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:19:03   
Almaa
evo sad sam curu dovela iz vrtica, zvali me, nije izdrzala planirana dva sata, toliko se razderala, ja kad sam usla suze krokodilske, a tek jecanje, jedva sam je smirila, ma nikad mi nije tako plakala,a tek jauser posted image nisam se mogla suzdrzati ni pred vaspitacicama, obje smo plakale kao kisna godina, o Boze na sta li ce ovo da lici, toliko se brinemuser posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16954
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:20:23   
Emica_sa
vjestice kod moje svekrve ormar star 30 godinai danas fino izgleda,a ja i muz kupili prije 2 godine i ne lici vise na sebe,vrata spadaju katastrofauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 16955
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:22:10   
vjestica
almaa izdrži, kasnije će biti lakše
moja cura je u početrku plakala zamnom kad krenem na posao, malo plače, onda joj teta uspije sa nečim skrenuti pažnju (prednost tog doba je što im lako odluta pažnja)
sada većinom me ni ne pogleda kad idem na posao user posted image
tvojoj je malo teže jer je u novoj sredini , samam bez tebe, moaj je lakše podnijela jer ostaje u kući
nisi joj mogla naći tetu da je čuva kod kuće?


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 16956
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:22:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

ma nije to bas tako, ja imam par ljudi koji redovno uzimaju u ikei, skoro pa sve, od djecijih soba, spavacih, itd., nakon 6 mjeseci je sve za smeca, uglavnom svako krecenje uzimaju i drugi namjestaj, al ne odustaju od ikea-e, iskljucivo zbog dizajna i noviteta
ja imam par stvarcica koje su eto onako, nista specijalno,al sluze jos uvijek
ukrasa i tih gluposti imam dosta i to moze proci


pa daj mi namjesta tj. firmu koja danas nije takva
ne mozes ocekivati od plocastog namjestaja tj. iverice sa ukrasnim furnirom da traje ko drvo..mi smo, nazalost, mnogo glup narod...imamo drvo koje izvozimo...imamo dizajnere koji su bez posla...a nemamo nikog pametnog da ulozi kapital i otvori fabriku. Recimo...sipad koristi iste masine koje je koristio prije 40 god....i ne misli mijenjati...iako su netom nakon rata dobili para i para...ne mozes ti praviti namjestaj i sare ko prije 30 god. i ocekivati da se to prodaje...pa se cudom cuditi sto ipak ne ide...sto niko nekupuje...mi smo uklet narod...svako se mijesa gdje mu nije mjesto...pa tako dodje sef koji ima ukus mrtvog seljacine i kaze dizajneru...nemoj to tako...nego 'vako...i tako nam je u svemu.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 16957
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:22:56   
Anoniman
jutroo i od nas....citavo jutro pjevusim depresijaaaaa od graha i kupusaaaa,oka ne sklopih nocas zbog grahauser posted image user posted image drugi put cu praviti pasulj mozda bolje prodjem....
imate mahanje idemo malo u setnju

(odgovor članu Almaa)
  Neposredna veza do poruke: 16958
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:24:13   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

ma nije to bas tako, ja imam par ljudi koji redovno uzimaju u ikei, skoro pa sve, od djecijih soba, spavacih, itd., nakon 6 mjeseci je sve za smeca, uglavnom svako krecenje uzimaju i drugi namjestaj, al ne odustaju od ikea-e, iskljucivo zbog dizajna i noviteta
ja imam par stvarcica koje su eto onako, nista specijalno,al sluze jos uvijek
ukrasa i tih gluposti imam dosta i to moze proci


pa daj mi namjesta tj. firmu koja danas nije takva
ne mozes ocekivati od plocastog namjestaja tj. iverice sa ukrasnim furnirom da traje ko drvo..mi smo, nazalost, mnogo glup narod...imamo drvo koje izvozimo...imamo dizajnere koji su bez posla...a nemamo nikog pametnog da ulozi kapital i otvori fabriku. Recimo...sipad koristi iste masine koje je koristio prije 40 god....i ne misli mijenjati...iako su netom nakon rata dobili para i para...ne mozes ti praviti namjestaj i sare ko prije 30 god. i ocekivati da se to prodaje...pa se cudom cuditi sto ipak ne ide...sto niko nekupuje...mi smo uklet narod...svako se mijesa gdje mu nije mjesto...pa tako dodje sef koji ima ukus mrtvog seljacine i kaze dizajneru...nemoj to tako...nego 'vako...i tako nam je u svemu.



dadada pametno zborisuser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16959
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:26:02   
Almaa
vjestice, na znam kako ce ovo da funkcioniseuser posted image , a tetu sam mogla naci preko agencije, nisam imala nikog koga poznajem i ja sam se opredjelila za vrtic...

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16960
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:26:10   
Leena
ja samo da mahnem, opet me posao zatrpaouser posted image . Vidjet cu da veceras dijete povedem u Importane, pa mozda i sretnem neke od vasuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16961
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:31:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

a što se tiče namještaja i kvaliteta, kvalitetniji je namještraj koji je kupovala moja mama prije nego što sma se ja rodila i bolje se drži od onoga koji sma ja kupila prije koju godinu user posted image
stan mi izgleda ko da je sve u njemu staro 100 g
kad smo stavljali pločice skontali koliko su zidovi krivi
te iste pločice kad ti padne šta na njih, odmah se otkrhne komadić user posted image
moja mama živi u kući staroj preko 150 g, koja je bolja i kvalitetnija od ovoga gdje ja sad živim

e moja vjestice...to ti je kapitalizam i potrosacko drustvouser posted image
znas da je masa firmi propala jer su pravile prekvalitetne proizvodeuser posted image ...bukvalno...dozivotna garancija
e to vise neces naci, osim u nekim antikvarnicama

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 16962
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:31:42   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

ma nije to bas tako, ja imam par ljudi koji redovno uzimaju u ikei, skoro pa sve, od djecijih soba, spavacih, itd., nakon 6 mjeseci je sve za smeca, uglavnom svako krecenje uzimaju i drugi namjestaj, al ne odustaju od ikea-e, iskljucivo zbog dizajna i noviteta
ja imam par stvarcica koje su eto onako, nista specijalno,al sluze jos uvijek
ukrasa i tih gluposti imam dosta i to moze proci


pa daj mi namjesta tj. firmu koja danas nije takva
ne mozes ocekivati od plocastog namjestaja tj. iverice sa ukrasnim furnirom da traje ko drvo..mi smo, nazalost, mnogo glup narod...imamo drvo koje izvozimo...imamo dizajnere koji su bez posla...a nemamo nikog pametnog da ulozi kapital i otvori fabriku. Recimo...sipad koristi iste masine koje je koristio prije 40 god....i ne misli mijenjati...iako su netom nakon rata dobili para i para...ne mozes ti praviti namjestaj i sare ko prije 30 god. i ocekivati da se to prodaje...pa se cudom cuditi sto ipak ne ide...sto niko nekupuje...mi smo uklet narod...svako se mijesa gdje mu nije mjesto...pa tako dodje sef koji ima ukus mrtvog seljacine i kaze dizajneru...nemoj to tako...nego 'vako...i tako nam je u svemu.




istinauser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16963
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:41:47   
bebacha
Alen pun slajma,kad se zakaslje osjeti se ono da "pucketa".od jutro se zakasljo samo par put i tacno se vidi da taj slajm hoce napolje al on nezna izbacit,i nos mu je pun i ljeva iz nosa,ko voda.sta da radim,imal neki lijek da sam propustila.med i puter dala,Denivit sirup.ni sta od cajeva nece,nece sokuser posted image kojeg inace moze popit litrama.samo voda i mlijeko.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16964
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:42:33   
bananica
ne mozes ocekivati od plocastog namjestaja tj. iverice sa ukrasnim furnirom da traje ko drvo..mi smo, nazalost, mnogo glup narod...imamo drvo koje izvozimo..



slaba je potraznja za drvetom, rijetko se neko odluci za bilo sta od drveta, nazalost, kod mene se narucuju i stokovi od iverice, nema se para

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16965
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:48:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

Alen pun slajma,kad se zakaslje osjeti se ono da "pucketa".od jutro se zakasljo samo par put i tacno se vidi da taj slajm hoce napolje al on nezna izbacit,i nos mu je pun i ljeva iz nosa,ko voda.sta da radim,imal neki lijek da sam propustila.med i puter dala,Denivit sirup.ni sta od cajeva nece,nece sokuser posted image kojeg inace moze popit litrama.samo voda i mlijeko.

Ako nemas babyvac...ja bih ga nabavila...to se sve njemu iz nosa slijeva...a napravi mu caj od bijelog sljeza...mozes mu i unos nakapati i dati da pije...on odvaja slajm

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 16966
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:54:48   
Hanady RR
bebasha moja baby vac je zakon...
šta da ti predložim kada ništa nećeuser posted image
ako natsavi biti slab sa jelom i uz to čuješ ''pucketanje'' ja bih d aga predijatr ipak poslušauser posted image


a ja sam pretužnauser posted image
Moja zaova je upravo javila meni da je sarom legla na pedijatijuuser posted image
Ima proljev, povraćanje, upalu grla, opstukciju brogitisa...temperaturu i na sve to radut će nalaze da se utvrdi jel upala pluća pošto na to aludirajuuser posted image user posted image
Očajna sam...
tako mi je žo nemate pojma kako...hoće srce da mi iskočiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16967
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:57:13   
Anoniman
Hanadyuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 16968
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:57:44   
bebacha
nemam Baby vacuser posted image et sta cu joj.jos uvjek sam seljanka po tom pitanjuuser posted image
sad cu skuhat sljez.meni najgore sto ja to sve moran na silu.al razumijem nos al i sve sto ide na kasiku.on bjezi od kasike.bilo sta da mu dajem bjezi.nekakontam otkud toliko odbojnost prema hraniuser posted image i  svaki sirup mu dadnem na silu i place mi ko lud


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16969
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:59:38   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

bebasha moja baby vac je zakon...
šta da ti predložim kada ništa nećeuser posted image
ako natsavi biti slab sa jelom i uz to čuješ ''pucketanje'' ja bih d aga predijatr ipak poslušauser posted image


a ja sam pretužnauser posted image
Moja zaova je upravo javila meni da je sarom legla na pedijatijuuser posted image
Ima proljev, povraćanje, upalu grla, opstukciju brogitisa...temperaturu i na sve to radut će nalaze da se utvrdi jel upala pluća pošto na to aludirajuuser posted image user posted image
Očajna sam...
tako mi je žo nemate pojma kako...hoće srce da mi iskočiuser posted image


znaš da sam ja sa N bila u bolnici...proljev, špovraćanje, temperatura, upala grla....sve osim tog bronhitisa a jadnica, imala je samo 11 mjeseci. proći će to, nije strašno. pa i da je upala pluća opet nije tako strašno. tek kada odeš na Pedijatriju i nagledaš se svega onda ti te "sitne" bolesti prestanu biti predmet tolike sekiracije.


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16970
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:59:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

nemam Baby vacuser posted image et sta cu joj.jos uvjek sam seljanka po tom pitanjuuser posted image
sad cu skuhat sljez.meni najgore sto ja to sve moran na silu.al razumijem nos al i sve sto ide na kasiku.on bjezi od kasike.bilo sta da mu dajem bjezi.nekakontam otkud toliko odbojnost prema hraniuser posted image i  svaki sirup mu dadnem na silu i place mi ko lud


ma milion djece ima odbojnost prema kašiki...nek naprosto nemaju kad da sjedu i ejdu...
polako to će doć na svoje...

vidi da higijenu nosića nekako porvedeš kvalitetno...jer ako mu se spusti previše dole ...moža bit zeznuto...al opet možd aje i mala viroza pa staće nosić smao ga čistite ispuhujte kako znate i čistite fiziološkom, šljezom

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 16971
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:00:32   
bebacha
Hanady mi probleme s hranom imamo od uple pluca,znaci vec 6 mjesciuser posted image neznam dali je to povezano.recimo juce i prekuce je bas fino jeo.mm i ja se sokirali,danas opet nista.
a nevidi ga vodila jer oni prvo gledaju karton pa onda djete pregledaju.a u kartonu stoji da se svaku njegov kasalj ljeci urbazonom,antibiotik i inhalacijama i samo prepisuju,tako i kod Ajle.ja to vise nemogu

zao mi je zbog Sare.nadam se da ipak nije upala pluca i da ce brzo sve biti uredu


< Poruku je uredio bebacha -- 28.12.2011 12:01:15 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 16972
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:00:55   
bananica
hanady bas mi je zao, brzo ce ona to sve prevaziciuser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 16973
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:03:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

bebasha moja baby vac je zakon...
šta da ti predložim kada ništa nećeuser posted image
ako natsavi biti slab sa jelom i uz to čuješ ''pucketanje'' ja bih d aga predijatr ipak poslušauser posted image


a ja sam pretužnauser posted image
Moja zaova je upravo javila meni da je sarom legla na pedijatijuuser posted image
Ima proljev, povraćanje, upalu grla, opstukciju brogitisa...temperaturu i na sve to radut će nalaze da se utvrdi jel upala pluća pošto na to aludirajuuser posted image user posted image
Očajna sam...
tako mi je žo nemate pojma kako...hoće srce da mi iskočiuser posted image


znaš da sam ja sa N bila u bolnici...proljev, špovraćanje, temperatura, upala grla....sve osim tog bronhitisa a jadnica, imala je samo 11 mjeseci. proći će to, nije strašno. pa i da je upala pluća opet nije tako strašno. tek kada odeš na Pedijatriju i nagledaš se svega onda ti te "sitne" bolesti prestanu biti predmet tolike sekiracije.


ma znam moja ladyblue...
našoj sari je 18 mjeseci...a i poršlu je novu godinu dočekala u bolnici...
i brat stariji joj je do 4 godine tslano bio bolestan...

meni žao...što je boli, žao mi i zaove...nje mi je posebno žaouser posted image
user posted image user posted image user posted image

uz sve to zaova mi s eubola u noćnoj smjeni iglom kojom je pacijenta bola...sad čeka nalaze za to...
ma sve joj s eskupilo...a ja nemoćna da im olakšam...

da ona ima majku il akibeti sestru da joj šta pomogne...da mi Mika moja ne oboli...prosto s ebojim i za njeno zdravlje u velikom je teretu...
to mi je najgore...

Sad sa mužem pirčam i on zaplaka a nije neka plačipi...., džaba da insan može da im olakša al ne mogu nemoćna sam....

Odem kod njih u 14 izaćemo i ja i muž...da vidim šta dalje...gdje će joj sin nakon vrtića...
joj Božeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16974
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 12:03:25   
bananica
bebachauser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  677 678 [679] 680 681   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  677 678 [679] 680 681   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *