|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  676 677 [678] 679 680   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:36:57   
teki
Emice_Sa moj priajtelj jedan radi na tome i ima plan svih butika koji ce biti otvoreni na proljece tu u mostaru u novom tom trznom user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16926
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:39:22   
Almaa
ma meni bi odgovaralo i u Mostaru da se otvori, to mi je prelijep grad i nebi mi bilo mrsko da spojim ta dva uzitka, Mostar i shopinguser posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16927
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:40:14   
bananica
jutrouser posted image

meni od ta tri "brenda" ne treba nijedanuser posted image , eto moze h&m, kod njih se nesto i moze naci za kupiti, ikea iskljucivo za neke sitnice bi bila dobra, ukrase i tako te djidje, a zarauser posted image , bezveze



(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16928
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:46:31   
Emica_sa
Ma pusti to teki,ne bi ni Mcdonalds dosao,da nisu ovi debelo platili da dode,jer njima nije interesantno nase trziste,nema parauser posted image

OMV ode zato sto nema parauser posted image

A u Mostaru i oni trzni centri propadaju,slaba je dole kupovna moc,ne znam ni kome to otvarajuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16929
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:46:39   
teki
slazem se bananice i meni je zara beze sta sam got kupila zarino u splitu jako mi se brzo raspalo, jedino djecije nije lose ali djeciji HM je bolji tako da i ja glasam za HM i ikeu

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16930
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:47:52   
Hanady RR
Meni samo H&M treba i ništa višeuser posted image

ja ću dernek da nparvim kad ovdje otvoreuser posted image
a kupat ću se sa inventarom u H&M-uuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16931
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:48:35   
Emica_sa
Hanady prosetaj do zagreba nije dalekouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16932
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:50:08   
bananica
ma ikea je glupost cista, vecinom nekvalitetne stvari, koje godisnje moras mjenjati, a mi ovdje ipak uzimamo kvalitet da nam traje duuuuugo godinauser posted image
kako je meni danas hladno, nikako se ugrijati, ovi ovdje kao da nikako ne grijuuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16933
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:50:34   
teki
ma ne znam ni ja kome otvaraju, a OMV se povlaci jer nece se uopste baviti vise pumpama vec samo istrazivanjem tih naftnih derivata. jer OMV super radi a bezbeli kod nas auta i jedno sto se trosi benzin je vala nemaju za hljeba ali za benzin imaju. a taj novi trzni u mostaru je neka corporacija i sa zagrebom znam da se tamo ti ugovori sklapaju. ne znam koji im je cilj sa tolikim trznim ali vidit cemo sta ce biti. ja ti samo kazem jer ima tacno i prostori koji su za te butike vec ostavljeni i sve pa cemo vidjeti ne zna se sta se sutra moze desiti a ne na proljece takva smo mi drzava.

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16934
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:52:33   
Emica_sa
Dobro,nebitno,ja mislim da od toga nema nista,zivi bili pa vidiliuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16935
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:54:30   
bananica
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Dobro,nebitno,ja mislim da od toga nema nista,zivi bili pa vidiliuser posted image


od cega nema nista?

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16936
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:55:52   
teki
hahahah bum vidjel

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16937
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:56:45   
Mya_81 RR
Ja nikako ne bih rekal da je ikea nekvalitetna. Istina da se nekad naleti na nešto što se pokaže loše, pa i ja sam nedavno kupila kauč u Kestenu koji će uskoro u smeće jer se ni sjediti na njemu više ne može, ali iz Ikee imam neke komade namještaja već skoro 10 godina i izgledaju još uvijek dobro da ih nemam namjeru mijenjati!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16938
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:57:28   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Dobro,nebitno,ja mislim da od toga nema nista,zivi bili pa vidiliuser posted image


od cega nema nista?




Ma od toga da ce H&M otvoriti u Mostaru,jer ja sam bas nedavno pricala sa curom,koja kaze da je bila u kontaktu s njima i da u uopce nemaju u planu otvoriti ni jednu radnju BiHuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16939
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:00:16   
bananica
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ja nikako ne bih rekal da je ikea nekvalitetna. Istina da se nekad naleti na nešto što se pokaže loše, pa i ja sam nedavno kupila kauč u Kestenu koji će uskoro u smeće jer se ni sjediti na njemu više ne može, ali iz Ikee imam neke komade namještaja već skoro 10 godina i izgledaju još uvijek dobro da ih nemam namjeru mijenjati!


80% robe im je fus, dizaj extra,kvalitet nula, a naravno da ima i dobrih stvari

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 16940
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:00:59   
bananica
ja bih sretna bila da c&a otvori kod nasuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16941
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:01:50   
teki
meni je definitivno naj gora kalea kod nas. nisu jeftini a jako nekvalitetni mojima ugao koji su platiti poskupo i to malo uglic odma se raspo

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16942
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:03:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ja nikako ne bih rekal da je ikea nekvalitetna. Istina da se nekad naleti na nešto što se pokaže loše, pa i ja sam nedavno kupila kauč u Kestenu koji će uskoro u smeće jer se ni sjediti na njemu više ne može, ali iz Ikee imam neke komade namještaja već skoro 10 godina i izgledaju još uvijek dobro da ih nemam namjeru mijenjati!
potpisujem...osim za kauc iz kestena-nemam gauser posted image
ikea ima super stvari i solidan kvalitet...danas se ipak sve pravi da traje 5-10 god. max...a ne ko u vrijeme nasih deda-baba i staraca...pa se namjestaj mijenjao nakon 30-40 god...mi imamo natuzzijev kauc...imali smo i fotelju koju smo bacili...iz istog razloga...a cijena im je bilauser posted image ...pa kad vec kupujes nesto sto je moderno nek je barem pristupacno...a svakako ces mijenjati za 10 god...samo nista od ikea-e kod nas...nazalost...

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 16943
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:04:43   
Emica_sa
Meni je eco company vrh,njihov namjestaj mi je predobaruser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16944
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:07:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ja nikako ne bih rekal da je ikea nekvalitetna. Istina da se nekad naleti na nešto što se pokaže loše, pa i ja sam nedavno kupila kauč u Kestenu koji će uskoro u smeće jer se ni sjediti na njemu više ne može, ali iz Ikee imam neke komade namještaja već skoro 10 godina i izgledaju još uvijek dobro da ih nemam namjeru mijenjati!


80% robe im je fus, dizaj extra,kvalitet nula, a naravno da ima i dobrih stvari

ne znam odakle ti ovaj postotak...ja bih prije rekla da je obrnuto...naravno, ako poredis sa namjestajem visokog dizajna i materijala...onda odgovara...al ko ima para da kupuje takav namjestaj...jako malo...pa cak i vani...a ne kod nass...ali kada poredis ikeu sa namjestajem koj se kod nas prodaje...ikea ti dodje vrhunske kvalitete i dizajna

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 16945
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:08:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Meni je eco company vrh,njihov namjestaj mi je predobaruser posted image
imaju stvarno super dizajn...kvaliteta i nije neka...barem ovo sto vidim na nasim foteljama...al haj...cijena je povoljna pa sutimuser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 16946
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:11:23   
vjestica
IZVORNA PORUKA: bananica

ja bih sretna bila da c&a otvori kod nasuser posted image

i ja
mogla bih satima biti u c&a
ima super stvari, kvalitetne su , a cijene pristupačne
sa h&m nisma oduševljena


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16947
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:11:43   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Meni je eco company vrh,njihov namjestaj mi je predobaruser posted image
imaju stvarno super dizajn...kvaliteta i nije neka...barem ovo sto vidim na nasim foteljama...al haj...cijena je povoljna pa sutimuser posted image




U nas i nema kupiti kvaliteteuser posted image

Mi smo za 2,5 godine 2 puta mijenjali namjestaj u dnevnoj,toliko o kvaliteti,sve je ovo za jednokratnu upotrebuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16948
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:12:01   
bananica
ma nije to bas tako, ja imam par ljudi koji redovno uzimaju u ikei, skoro pa sve, od djecijih soba, spavacih, itd., nakon 6 mjeseci je sve za smeca, uglavnom svako krecenje uzimaju i drugi namjestaj, al ne odustaju od ikea-e, iskljucivo zbog dizajna i noviteta
ja imam par stvarcica koje su eto onako, nista specijalno,al sluze jos uvijek
ukrasa i tih gluposti imam dosta i to moze proci


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16949
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 11:13:34   
Emica_sa
Bananice,ali zato nije skupo,koliko para,toliko muzikeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  676 677 [678] 679 680   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  676 677 [678] 679 680   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *