|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  675 676 [677] 678 679   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 9:08:43   
selebriti
Jutro....

Sinoć smo imali dobro noć, E. je odspavala u komadu, bilo je malo plača kroz san, ali je to nije probudilo....
Danas idemo u Dom zdravlja da joj uške pregledaju, pa cemo vidjet sta cemo i kako cemo...

Lady26 jesi li se kutarisala šolje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 16901
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 9:12:50   
Lady26
Jutro...
Bas lijepo od vas sto pitate za mene i moju gospodju straznjicu user posted image ...bolje je, hvala na pitanju user posted image ...
Doublemum, nije virus, kako sam bila na dijeti cim malo vise jedem hljeba/tjestenine protjera me...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 16902
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 9:25:36   
vjestica
ladyblue hajd bar sad znate šta je uzrok osipa, i vadam se da ćete ga brzo riješiti
mogu misliti koliko to nju svrbi, duša draga user posted image
moja je cura bolje, sad nema temperaturu i od jutro nije imala proliv, malo je kenjkava, ali je bolje
inače ona jošp nikad nije prespavala noć bez buđenja user posted image
valjda ću i ja jednom to dočekati


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 16903
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 9:28:16   
Emica_sa
Jutro

Ja opet juce nisam mogla pokrenuti laptopuser posted image

Ladyblue cestitamo prve korakeuser posted image user posted image

Moja curica ima 10 mjeseci,hoda vec skoro mjesec,doduse nije bas stabilna,ali ona stancauser posted image


POcy ko nam to dolazi???user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 16904
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 9:36:47   
megi
jutroooo
brrrrrrr kako je hladno smrzla sam se dok sam dosla na posao
Lady nadam se da si bolje

vjestice da te utjesim moja cura ima 2,5 godine i na prste jedne ruke mogu izbrojati kad je prespavala nocuser posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16905
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 9:43:55   
teki
jutro, joj ja sam se smrzla dok sam pretcala od auta do posla. moj djecak jucer bio previse sutljiv samo da ga ne uhvati kakva viroza jer inace tako umiri se prije nego ga safata. ne slini niti kaslje ponekad se malo zakaslje ko i svi. samo da mi ne pokupi nista ovu sedmicu i bit ce super. a vidim da se jucer s nekim uvrticu hrvao na licu mu ostao neciji prst pa je mozda zato bio tuzan.
kako ste vi ostali, kako bolesna djecica sad hladno pa se lako i razboliti stalni iz vruceg u hladno.

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 16906
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 9:49:55   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a almaa dobro si...i ajs ma čula da H&m dolazi kod nas ubrzo...mada čula sma i ikea da stiže...sve nekako oko porljeća...sad nakoji je pocy mislila nisma sigura...al mene će oba ''''''''brenda'''''''' obradovatuser posted image


evo ne mogu vam bas reci jer spada u domen poslovne tajne, ali nisu ova dva brenda..vec neki treći user posted image   samo ću reći da ja volim taj brand i mislim da ga svi vole..sada je ovdje dostupan po vrlo pristupačnim cijenama, ali neće bre da može kada dodje pravi tata mata user posted image

jutro svima...ja hasta jos, grlo me stišće ali je tyol hot riješio problem temperature u dva poteza..fakat je odličanuser posted image

sinoc bili malo na vrtuljku i vozicu na marketu..sam R. i čitav mehanizam pokrenuse za njega samoguser posted image ...inače, nije htio da šeta iako je imao punu ratno opremu poput pernate jakne, skafandera i svih skalamerija koje mu ispod obučem...kaze hladno mu bilo pa da ga nosimo...user posted image

i još nesto - pije još Ospen..počeli smo piti 24.12. poslije podne. Koliko se pije Opsen inače? je li 5 ili 7 dana iliuser posted image ja kontala da završim sutra ujutro sa terapijem, to mu ga dodje na 5 dana user posted image moRe li ovo ovako ili da zovem pediajtricu..ne pitah je tuka ja koliko dana treba da pije user posted image user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 28.12.2011 9:53:17 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16907
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 9:53:04   
Emica_sa
Zarauser posted image



_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16908
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 9:54:07   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Zarauser posted image




psttttttttttttttt....nisam ti ja ovo rekla jesi čula user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16909
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 9:57:43   
Emica_sa
cula,nisi mi ti rekla okuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16910
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:03:13   
pocahontas
bravo za Nađine prve korake user posted image
Anidla super za nalaze..biće to sve ok user posted image

lady26 tebe ta sraćka počesto hvata..zar nisi bila i nedavno udešena po tom pitanjuuser posted image user posted image ne daj se user posted image




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16911
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:03:43   
Anoniman
dan i od nas... moji razbojnici vec lom po kuci napravili, a ja sto bi dadada rekla zeeeeenuser posted image


Pocahontas mozda ti znas bolje od mene, ali ja znam da nece biti zare jer big bos u Spaniji neda dozvolu da se otvori njihov objekat jer Bosna nema plateznu moc koju on ocekuje od zemlje u kojoj otvara objekat da ima, jedino da neko uzme kao zakupac kao u BG pa da kupuje kod njih po njihovim prodajnim cijenama pa prodaje ovamo po dosta vecim, kao sto je rijec u BG.

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 16912
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:08:21   
Emica_sa
Ja sam cula jos prije pola godine da ce doci zara,sada po kojim uslovima,nije bitno,ali ce dociuser posted image

I moji su napravili haosuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16913
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:11:08   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: jelenaT

dan i od nas... moji razbojnici vec lom po kuci napravili, a ja sto bi dadada rekla zeeeeenuser posted image


Pocahontas mozda ti znas bolje od mene, ali ja znam da nece biti zare jer big bos u Spaniji neda dozvolu da se otvori njihov objekat jer Bosna nema plateznu moc koju on ocekuje od zemlje u kojoj otvara objekat da ima, jedino da neko uzme kao zakupac kao u BG pa da kupuje kod njih po njihovim prodajnim cijenama pa prodaje ovamo po dosta vecim, kao sto je rijec u BG.



fakat ne bih dalje da komentarišem na ovu temu user posted image sačekaćemo proljeće 2012 i bumo vidjeli...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16914
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:14:34   
teki
a gdje se to otvara

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16915
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:18:53   
Almaa
jutrouser posted image
ledy, cestitamo prve koraciceuser posted image
moja cura od danas u vrticu, odvela sam je na par sati da se malo adaptira, joj da mi je sad cigaru da zapalim, iako nepusim, ispusila bih kutiju sad, uh...

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16916
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:19:04   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teki

a gdje se to otvara



E to niko ne znauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16917
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:21:16   
teki
ja sam cula da ce biti u novom trznom na aedromu sto se pravi i zara i HM i tako tih nekih brendova ali to je tek 2013, a na proljece ce u mostaru otvoriti zara i HM i ostali brendovi i Mcdonalds naravno u novom trznom sto se pravi gdje je bolnica bila. gigantski trzni po svemu sudeci

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16918
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:23:33   
teki
Alma draga ja sam kad je kreno u vrtic pardon jaslice prvo po pola sata pa sve pomalo povecavali ali dugo mu je trebalo da se navikne, a meni jos duze jer sam ko budala hodala oko vrtica i slusala place li. uhh kad se sjetim hvala Bogu sad ide sa pjesmom u vrtic i vidim da je happy ali prvo adaptacija pa onda 2 mjeseca konstatno virusa sad se smirilo i jedno i drugo samo se nadam da ce tako ostati. u svakom slucaju sretno i da se sto prije adpatira sa sto manje viroza.

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 16919
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:25:13   
vjestica
almaa izdrži, prvih par dana je teško, poslije se navikneš
kad počinješ raditi?


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16920
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:25:17   
Emica_sa
Nema sanse da otvore prije u Mostaru nego u Sarajevu,to samo raja prica suplje,mcdonalds ce biti u novom trznom u mostaru,a ovo ostalo neceuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16921
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:25:52   
Anoniman
Dobro jutrouser posted image

vidim zara se otvarauser posted image user posted image ...ne vidim zasto ne bi kada imamo mango...a zara je ispod manga...koliko ja znav sve je to isti gazda...ima jos jedan brand...visoke mode...to sumnjam da ce doci

sto se ikea-e tice...u mene mi tetak receuser posted image (koji poznaje situaciju drvne industrije u bih....i svega sto ide sa tim) da se ikea nikad kood nas nece otvoriti...razlog...nemamo dovoljno stanovnika...njjihova politika je valjda da idu samo tamo gdje su milijunski gradovi i gdje je veci prosjek platezne moci...kada skontate koliko se kod nas "cesto" namjestaj mijenja i sta nas svijet voli...ima i logike

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 16922
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:27:42   
Almaa
teki i mi smo u jaslicama, moja cura ima 13 mjeseci i jos ne hoda, a ja sebi utuvila u glavu da ce je neko zgaziti, luda mama, cak me je i vaspitacica zvala da kaze da je sve ok i da nije plakala, ali ja ko na iglama, u pola 12 idem po nju, evo jos malouser posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16923
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:30:05   
Almaa
vjestice, ja poslije NG na posao, ma samo da nebude viroza i bolesti puno, a ostalo cemo sve pregurati aBd...

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 16924
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 10:31:10   
Emica_sa
Almaa kad su tako mali nista ne kontaju,bolje je ranijeuser posted image

Ja sada svog sina ne mogu nigdje ostaviti jer se nismo razdvajali,on bukvalno poplavi od placauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 16925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  675 676 [677] 678 679   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  675 676 [677] 678 679   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *