|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  673 674 [675] 676 677   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 21:55:07   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

tajra, tajra...zaboravila si moju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


To ja da izbjegnem trosak babina pred novu godinu...
ali mi jelena ne dadeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16851
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 21:55:38   
Anoniman
Vecer!
Mi bili na dodjeli paketica, kod tate na poslu, bilo je veselo ali opet nista od slikanja, ne zeli, ovaj put ima zajednicku sliku nje, Djedice i tateuser posted image , paketici su super, bas se odusevim uvijek kako se neko lijepo organizuje iako nemaju para poput nekih drugih firmiuser posted image

Kako su djecica, nadam se da nema bolesnih, ja nemam snage citati sve, jedva sam docekala da popijem tabletu za glavu, glava mi se raspada cijeli danuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16852
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:00:38   
tekja
tajra, samo ti jos muz fali, pa da i "njega" obavis i onda sa osmijehom na licuuser posted image user posted image user posted image user posted image

V. i MM se uspavljuju i sa njima ravno 20 autica u krevetuuser posted image ...on nakon 2. inhalacije vise ne kaslje, kao da se i promuklost smanjila, al' ujutru idemo na kontrolu da vidimo treba li se inhalirati i dalje ili ne...

Ladyblue, sretni prvi koraciuser posted image ...a zato se ona neku noc zavukla pod hranilicu, osmisljala cura nasamo taktiku za put u pustolovinuuser posted image

Joj Jelena i meni V. to isto radi, doduse ne tovari mi autoguralicu na glavu, ali obavezno je moram drzati na krilu dok se on necim drugim igra...kaze cuvaj mama tomauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16853
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:01:19   
R&T@
IZVORNA PORUKA: sahara

ovaj put ima zajednicku sliku nje, Djedice i tateuser posted image ,


Treba vam jos jedan paketic pa da bude ona sama ili vas troje s DMuser posted image

Mnogi se danas zale na glavobolju...nesto je u zraku...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16854
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:01:28   
bebacha
ma tu sam ja citam redovnouser posted image
ma djecu kaslju,ustvari sad je dobro.nije bilo puno strasno,Denivit plus i ciscenje nosauser posted image
u subotu bilo fino,ipak se slikala s djeda mrazom.uciteljica je stavila djedici u krilo.nije plakala al joj nije bilo bas najdraze.ima na face-u slike,koje dokazujuuser posted image
a od subote svima prica kako je sjela djeda mrazu krilu,nije plakala i mama je vodila na toplu cokoladu i pizuuser posted image
sve po starom,Ajla zeza,Alen jos vise al i prica punouser posted image isti sestra,obori me s nogu kad nesto kaze 


Felix sretno s tabletam.ja ih nisam nikad koristila,mrzim ih
Dadada slusal potomceuser posted image
Jelo vidim djecica dobro
Mala se malo javila.ostalim pozzzz veliki


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16855
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:01:38   
salmy
IZVORNA PORUKA: tajra


Sta jos zena radi kad je samauser posted image user posted image
 Iskoka kokica punu zdjelu, naspe cole punu casu  digne noge na stol i gleda kakav dobar film(mislim sa dobrim komadima)muskim naravnouser posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16856
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:03:26   
bebacha
Salmy kad ne crko od straha.upavo sad to sve radim sto ti nabrojauser posted image user posted image prepade me,reko kako znauser posted image a ja nisam samauser posted image al svi spavaju

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 16857
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:04:05   
R&T@
IZVORNA PORUKA: tekja

tajra, samo ti jos muz fali, pa da i "njega" obavis i onda sa osmijehom na licuuser posted image user posted image user posted image user posted image



Vidim ja da nesto faliuser posted image

Da one Noa i mama2009 poklone ono sto obecaju, ne bih morala cekati ponocuser posted image


Drago mi je da je Dado boljeuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 16858
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:04:22   
Anoniman
Tekja to na krilu odavno, samo kod nas nije tom kod nas je "urić" (jurić), pa onda mi donese i ono slonce veliko, pa meda i tako sve moguce velike igracke, a ja jos drzim luku na krilu pa treba i sve to jos da drzimuser posted image
Nego danas nam mama2009 bila na kafi i pokazala novu igru Ani pa dijete upija kao sunđer, jeste da mama i ne popi kafe kako treba koliko je A zatrpala igrackama, pravo joj zanimljiva bilauser posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 16859
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:04:26   
salmy
Ovo moje djete je cirkus zesci,gdje god uhvati priliku klanjauser posted image  nađe komad papira,krpu kuhinjsku...sad trenutno klanja na "kosiljici od fascikle"
Kazem mm kad podigne ruke kao zanijeti namaz,rekoh isto turabiuser posted image user posted image

Kaze mm:e vala ako bude bacao na njega,punim cu ga nabit

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 16860
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:05:59   
salmy
IZVORNA PORUKA: bebacha

Salmy kad ne crko od straha.upavo sad to sve radim sto ti nabrojauser posted image user posted image prepade me,reko kako znauser posted image a ja nisam samauser posted image al svi spavaju
user posted image user posted image vidovita đemila

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 16861
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:07:44   
tekja
salmyuser posted image

bebacha, neka si se vala javilauser posted image ...a gdje je ona Lady? Je l' to njoj pao godisnji?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 16862
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:11:40   
R&T@
salmy, dobar prijedlog...
Primljenouser posted image
Vidis kako bebacha zna ugoditi sebi...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 16863
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:12:24   
bebacha
Tejka vidim i kod vas laringitis.ja nazalost imam iskustva s Ajlom.al njoj nikad neda Flonidan(iako je molim )ker kao nije za djecu do 5 goduser posted image user posted image nego onhalacije antibiotik,urbazonuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 16864
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:13:15   
R&T@
IZVORNA PORUKA: tekja

a gdje je ona Lady? Je l' to njoj pao godisnji?


Sad bi rekla moja Rina: Lopuza jedna...

Bas je stvarno, zaista...tako da odmara od nasuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 16865
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:14:14   
bebacha
IZVORNA PORUKA: tajra

salmy, dobar prijedlog...
Primljenouser posted image
Vidis kako bebacha zna ugoditi sebi...


 


naravno.i kad mi neko kaze sto legnes u ponoc.lezi ranije i naspavajuser posted image meni ova tisna i cinjenica da radim sta hocu a da me niko ne prekida,treba vise nego san


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16866
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:14:19   
ladyblue RR
Jelena, evo me sjedim i jedem sudžuku i sve razmišljam šta li sve kod tebe u frižideru ima za meneuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16867
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:15:08   
R&T@
IZVORNA PORUKA: bebacha

al njoj nikad neda Flonidan(iako je molim )ker kao nije za djecu do 5 goduser posted image user posted image


Imam ja tri bocice...hoces jednu?
Nasa pedijatrica ga propisuje kao bombone...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 16868
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:15:26   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: bebacha

IZVORNA PORUKA: tajra

salmy, dobar prijedlog...
Primljenouser posted image
Vidis kako bebacha zna ugoditi sebi...


 


naravno.i kad mi neko kaze sto legnes u ponoc.lezi ranije i naspavajuser posted image meni ova tisna i cinjenica da radim sta hocu a da me niko ne prekida,treba vise nego san



i sama sam ti takva

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 16869
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:15:40   
bebacha
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Jelena, evo me sjedim i jedem sudžuku i sve razmišljam šta li sve kod tebe u frižideru ima za meneuser posted image
  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image otkrij nam tajnu sta to ima u Jeleninom frizideruuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16870
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:17:58   
bebacha
Tajra rado bi al mi frka nesto to dat na svoju rukuuser posted image al vise mi antibiotika i urbazona puna kapa.a svako cije je djete jednom imalo laringitis zna kolika je lutrija ne odvest pedijatru,mada mi cekako bas zadnji momenat.a i jedan poznannik,dr opste prakse nam je savjetovao Flonidan navece

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 16871
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:18:27   
Anoniman
Da one Noa i mama2009 poklone ono sto obecaju, ne bih morala cekati ponocuser posted image


Tajra da to ti ne bi dijelila sa Lady26 posto njoj mama obeca kupiti ;)

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 16872
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:21:38   
R&T@
Najbolje im davati sto manje hemije...
svaki lijek jedno lijeci, dvoje "pokvari"...
Ali, eto, sve mislimo da im olaksamo...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 16873
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:22:02   
Lady26
Vece user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16874
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 22:23:39   
R&T@
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Da one Noa i mama2009 poklone ono sto obecaju, ne bih morala cekati ponocuser posted image


Tajra da to ti ne bi dijelila sa Lady26 posto njoj mama obeca kupiti ;)



Ne bih...
ona ne zna cuvati igracke...
samo bi se igralauser posted image user posted image user posted image

A ja mislila da imam stelu zbog rodjendanauser posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  673 674 [675] 676 677   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  673 674 [675] 676 677   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *