|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  625 626 [627] 628 629   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:11:08   
nanika
IZVORNA PORUKA: bebacha


a to za vrtic.slazem se s Tajrom.ispade ako ide u vrtic ima hiljadu bakterija i virusa,eto Anel ne ide pa je stalno bolestan.djeca se moraju druzit,kako ce drugacije izgradit imunitet


U pravu si, moja curica ide u vrtic i stvarno je zdrava, a mali ne ide pa uvijek nesto. Ili nos ili grlo....


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15651
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:11:16   
Anoniman
primjer vani A ima u ostavi igracki te plastike ovaj kad dode sve mu NAMJERNO  ja vidila a i njegova mati pobaca  u drugu bastu preko ograde ja vicem nemoj ostavi to ne bacaj ona da mrdne repom ja kipim.!
Onda uzme namjerno i lomi baci eto nako i pukne .
Lopti milion namjerno baci sutne na ogradu puknu ona nista
Jednom sam bila vani ljeto bilo,  mi sjedili na stepenicama van kod nane strare mracak bio vec ovaj doziva A popeo se na vrh stubista i vice ga reko ne vici ga nemoze on gore paste ce
ona nista djete ko djete ode gore do njega kad se A popeo na vrh  ovaj ode u hodnik a mracak bio zaleti se i pripane ga aaaaaaaa drekne se A se prepo kako se okreno na brazaka , tako je preko stepenica 5 priletio ja sam ga slusajno uhvatila u letu sa dva prsta stim da sam posle drhtala A se treso prepo ga plako
Ona nista ja sam ispred nje na njega se naderala   ona nista samo rece nemoj A. i nastavi
Ja sam ga uzela i osla u kucu eto pa nesmijem ga ostavit min
Kad ovdje dodje zove A namjerno do stubista i vice aj skoci eto!


(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 15652
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:11:50   
Anoniman
bananice kako si krenula i preselices namauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15653
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:14:20   
Emica_sa
Naravno da ne valja jelena,ali lude glaveuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15654
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:14:30   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

bananice kako si krenula i preselices namauser posted image



pa sta cu ja kad sam dalekouser posted image valja meni dociuser posted image user posted image , a nije red da se kolaci ne probaju, posebno vino

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15655
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:14:47   
bebacha
Felix koliko ima godina taj mali.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15656
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:15:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

Felix koliko ima godina taj mali.
6 sad ce u skolu al je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 15657
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:17:13   
Anoniman
felix ako je tako kao sto kazes lijepo ovo sve sto si napisala reci njgovoj mami, a anela distanciraj od njega.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15658
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:18:12   
R&T@
Felix, da li ti ikada gledas "tudjim ocima"?

Pa to je kuca i njegovog dede...on je bio prvi unuk...

Sta ocekujes?
Da mu bude drago sto je Anel tu?
Da se igraju?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15659
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:19:09   
bananica
kako ja volim ove praznikeuser posted image user posted image udebljam se nekih 5 kg,al mi ne bude krivo, kolaca na sve straneuser posted image
najbolja mi je moja kona, pa kod nje sjedim za Bozic, najedem se sam tako, a ona dva tri ovala pripremi za ponijetiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15660
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:19:09   
Anoniman
Jelena mislis da nisam rekla ne samo ja vec i mm . to se vidi sve  ne lazem nista .
Kad ne mogu skupa sta cu ja sa svom ostalom djecom moze al snjim ne ne zbog A vec zbog njega samog valjda ce se spametovat sto i ona sama kaze kad podje u skolu.
Meni je zao ja bi voljela da kad dodje da se igraju al je to nemoguce  snjima dvojicom nikako .


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15661
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:20:47   
bebacha
6 godina,pa Felix to je jos malo djete.ova cura,od jetrve,je slicna.ona kad dode nama namjerno uzme knjiga u kojoj ima vjestica i prepada Ajla,da se Ajla rasplace.i ja njoj fino objasnim kako to nije lijepo i bla,bla.bas to namjerno radi al meni to nesmeta,jer jednostavno takvog djete,takav karakter.a ti ako ti bas to smeta reci njegoc mami il Anela skroz distanciraj.ja uvjek kad negdje postane nepodnosljivo s nekom djecom,uzmem svoju djecu i kuci

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15662
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:21:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Felix, da li ti ikada gledas "tudjim ocima"?

Pa to je kuca i njegovog dede...on je bio prvi unuk...

Sta ocekujes?
Da mu bude drago sto je Anel tu?
Da se igraju?

nije prvo unuce  drugo , uvjek je takav odmalena  trece ima on sprat nize al ne slusa ni djeda pa mu zna rec necu te vise nikad dovesti , jer i dole skace a njima valjda smeta .
Problem je sto se on nezna igrat snjim nezna nezna nista polako sve ajmo dernjave ajmo guranja ajmo nagovaranja na neke lude stvari
Kako druga djeca mogu e to me zanima ......


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15663
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:22:13   
tekja
anidla, go girluser posted image user posted image ...da bude dobro u svemuuser posted image

felix, nisi u pravu...ti ne mozes odgajati tudju djecu, samo svoje... a za par godina njih dvojica bit ce ko sipka i bubanj, bolan ja svoje rodice od amidze volim k'o sestre, a krvile smo se kao male, bilo razbijenih glava, sjekirom isjecene obuceuser posted image , isaranih hodnika masnim bojama, pada sa biciklom sa zida viskog tri metrauser posted image itd. - sve jedna drugu navracale...i sta su nase mame trebale da se ljute i zamjere...kad bi se najvise posvadjale tjerale nas da ljubimo...kako je to tesko padalo, al' moras nema trte vrteuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15664
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:22:19   
Anoniman
ja uvjek kad negdje postane nepodnosljivo s nekom djecom,uzmem svoju djecu i kuci
tako i radim i ne idem im.....
necemo vise o  tome user posted image ,


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15665
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:22:22   
bananica
felix, i ti ces na sve drugacije gledati kako ti A bude rastao, pa ce ti neke situacije od sada biti smijesne i nelogicne
nemoj puno da se nerviras, sve je to djecije i procit ce, kad tad
nemoj zbog djece da zatezes odnos izmedju hm brata i zene mu



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15666
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:22:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

kako ja volim ove praznikeuser posted image user posted image udebljam se nekih 5 kg,al mi ne bude krivo, kolaca na sve straneuser posted image
najbolja mi je moja kona, pa kod nje sjedim za Bozic, najedem se sam tako, a ona dva tri ovala pripremi za ponijetiuser posted image user posted image



to ti meni da ti ja spakujem, namazana li siuser posted image


(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 15667
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:23:00   
bebacha
Felix nikad ne poredi djecu.neka su mirna,neka nisu,neka su sposobna na punoooo sejtanlukauser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 15668
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:25:01   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

IZVORNA PORUKA: bananica

kako ja volim ove praznikeuser posted image user posted image udebljam se nekih 5 kg,al mi ne bude krivo, kolaca na sve straneuser posted image
najbolja mi je moja kona, pa kod nje sjedim za Bozic, najedem se sam tako, a ona dva tri ovala pripremi za ponijetiuser posted image user posted image



to ti meni da ti ja spakujem, namazana li siuser posted image





user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15669
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:25:03   
Anoniman
al vidis  bas neku noc sa mm komentarisem A je takav kakvo je drugo djete znaci starije od njega bar on kopira dr.vecu djecu .
Recimo ,  kad dodje neko djete starije pametno ne skace igra se fino tako i on radi kopira ga
Ako drugo djete sejtan nad sejtanima skace penje se po namjestaju trce dere se, udara se i sl takav je i A.
user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 15670
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:25:37   
Anoniman
a gdje nam je lady26?

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 15671
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:26:16   
bebacha
IZVORNA PORUKA: tekja

anidla, go girluser posted image user posted image ...da bude dobro u svemuuser posted image

felix, nisi u pravu...ti ne mozes odgajati tudju djecu, samo svoje... a za par godina njih dvojica bit ce ko sipka i bubanj, bolan ja svoje rodice od amidze volim k'o sestre, a krvile smo se kao male, bilo razbijenih glava, sjekirom isjecene obuceuser posted image , isaranih hodnika masnim bojama, pada sa biciklom sa zida viskog tri metrauser posted image itd. - sve jedna drugu navracale...i sta su nase mame trebale da se ljute i zamjere...kad bi se najvise posvadjale tjerale nas da ljubimo...kako je to tesko padalo, al' moras nema trte vrteuser posted image
 


sad ce neko reci da sam luda al meni ovu stvarno nedostaje.danas su djeca previse zasticena i uopste nemoju slobode.ja bi volila da moja djeca imaju djetinstvo ko ja.da se ganjaju,razbijaju glavu,igraju sa budalatinama.oni su danas totalno nezainteresovani za to,nesnalazljivi.tacno se bojim kakvi se svi biti kad odrastu


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 15672
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:27:21   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

al vidis  bas neku noc sa mm komentarisem A je takav kakvo je drugo djete znaci starije od njega bar on kopira dr.vecu djecu .
Recimo ,  kad dodje neko djete starije pametno ne skace igra se fino tako i on radi kopira ga
Ako drugo djete sejtan nad sejtanima skace penje se po namjestaju trce dere se, udara se i sl takav je i A.
user posted image user posted image



takva su djeca vecinom

moja je znala skakati sa sinom od rodice, on je striji i kolo vodio, sta on to i ona, njima bilo extra, nama mozgovi nabubreniuser posted image user posted image , pored te silne buke,vriske,trcanja,skakanja mi smo samo pazili i Boga molil da ne izbiju zubeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15673
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:28:45   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image znam , al kad mogu spreciti nesto zasto nebi nebii da posle nekom nesto od njih dvojice bude pa posle  ko te sisa sto nisi prije reagovo ! .


(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 15674
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:29:01   
Hanady RR
emice i jelena naprije taj isti strah imamo sve...i strašana je...međutim ja sam iz toga straha i nekog blesavog glasa u mojoj glavi stalno događala ne odgodivo...
i onda sma najprije djecu prepala...jer sma s anjima bila sama i pala od bola i rigala po kući sve redom a jih dvije plaču...
tolikom željom d abudem uz njih d aim zaboga ne zafalim da sam njih prepala...nikada to sbei više neću dozvoliti...neću d ana meni vide ni bol ni suze....jer to je užasno užasno traumatično za njih....

ja stavrno iz ličnoga iskustav ispričam pirču i sama sebe izludim njom...ja bih sada sebe nalupala da ikako mogu kako sma djecu prepala tada... a i samim dolaskom u bolnicu...što sma mogla regularno otići dok one spavaju aj asma nespavanjem i pušenjem naparvila cirkus i na zakazanu operaciju otišla pod hitno dan prije...eto ...toliko kako sam pametna ono fakat...mrzim sebe zbog toga i dan danas i zauvijek ćuuser posted image

a felix...opusti seuser posted image
dok bude A imao 6 godina vidjet ćeš ti...sve je to istouser posted image
samo polakouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  625 626 [627] 628 629   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  625 626 [627] 628 629   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *