|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  624 625 [626] 627 628   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:55:42   
InLove

IZVORNA PORUKA: tajra

Malena_A, u kojoj drzavi si ti?
Ja uvijek zaboravim...


U Danskoj user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15626
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:55:43   
Anoniman
pa neriva me tacno me dovde do ruba placa eto jer A voli djecu al to djete je uzas nista ne slusa namjerno ga izvaziva uvjek  sto mi dodje  da se nikad ne vide nek su trorod !
Jos je stariji i zna ja ga molim daj mu pistolj bem ti pistolj pa vraticu kad zaspe A on neda namjerno
Ja sam ga odnijela toliko se derao da je primuko ionak , bez toga ...
E pa stvarno svaki puta kad mi ga dovede bolesnog ludim, jos mali ide u vrtic nebi me cudilo da nije jednom od njega fasovo stafikloku u nosu kad je imao jer je taj mali imao je dolazio kad smo mi ja prva radila nal brisa svi nam bili uredni i kod mm isto
da mi posle kaze doticna ej pa moj je A imao tu bakt. u nosu user posted image a slala ga meni ...


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 15627
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:56:26   
bananica
Jelena, ne ignorisi me, ja ti se kulturno najavljujem, nemoj kasnije da mi pises po rr kako mrzis nenajavljene gosteuser posted image user posted image

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 15628
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:56:35   
R&T@
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Rabi domace je dosta jace, me meni u rangu kao crno vino (od grožđauser posted image ). zato sam ja ovih zadnjih dana od sabaha veselauser posted image


Samo ne prilazi balkonu...
ipak nije redbuluser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15629
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:57:32   
Miracle*3
Savrseno za zeljezo 100 gr sjemena zare pomijesano sa medom. Definitivno najbolje i najbrze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15630
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:57:56   
InLove
Sto se tice gin.pregleda ja ísto nisam isla, evo 16 mj.posle poroda, sve danas cu,sutra cu, fakat se trebam natjerati!!!!! A dok se ja natjeram, do tad mozda i ostanem trudna pa moradnem ici user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15631
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:58:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Ne nerviraj se, felix, nije dobro za ten...

Spremi dijete i bjezite u setnju...

S veeeelikim osmjehom na licu...
ma rado bi pobjegla , al A slab pod turom .... stalno pipakam ga skidam ...
Ma hebo zajednicu ko izmislio user posted image user posted image ......
i spratove sto nisam deset spratova vise !!!


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15632
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:58:09   
Emica_sa
anidla draga sretno i javi se cesceuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 15633
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:58:45   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

pa neriva me tacno me dovde do ruba placa eto jer A voli djecu al to djete je uzas nista ne slusa namjerno ga izvaziva uvjek  sto mi dodje  da se nikad ne vide nek su trorod !
Jos je stariji i zna ja ga molim daj mu pistolj bem ti pistolj pa vraticu kad zaspe A on neda namjerno
Ja sam ga odnijela toliko se derao da je primuko ionak , bez toga ...
E pa stvarno svaki puta kad mi ga dovede bolesnog ludim, jos mali ide u vrtic nebi me cudilo da nije jednom od njega fasovo stafikloku u nosu kad je imao jer je taj mali imao je dolazio kad smo mi ja prva radila nal brisa svi nam bili uredni i kod mm isto
da mi posle kaze doticna ej pa moj je A imao tu bakt. u nosu user posted image a slala ga meni ...





ne nerviraj seuser posted image polako, sve ce to biti ok
djeca i treba da se igraju, neka se i pocupaju, nek mu nesto i ne da, ne budi ti sudija,nek sami rjesavaju probleme



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15634
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:00:17   
R&T@
IZVORNA PORUKA: felix

pa neriva me tacno me dovde do ruba placa eto jer A voli djecu al to djete je uzas nista ne slusa namjerno ga izvaziva uvjek  sto mi dodje  da se nikad ne vide nek su trorod !
Jos je stariji i zna ja ga molim daj mu pistolj bem ti pistolj pa vraticu kad zaspe A on neda namjerno
Ja sam ga odnijela toliko se derao da je primuko ionak , bez toga ...
E pa stvarno svaki puta kad mi ga dovede bolesnog ludim, jos mali ide u vrtic nebi me cudilo da nije jednom od njega fasovo stafikloku u nosu kad je imao jer je taj mali imao je dolazio kad smo mi ja prva radila nal brisa svi nam bili uredni i kod mm isto
da mi posle kaze doticna ej pa moj je A imao tu bakt. u nosu user posted image a slala ga meni ...




E, moja felix...
pa i on je dijete...
Sta ima veze sto je stariji?
I djeca koja idu u vrtic nisu "epruveta s virusima", pa da bjezite od njih...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15635
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:00:45   
Anoniman
bananice  A se zna braniti al zna i udariti A je manji ovaj veci i naravno kad A njega pocupa udari i ovaj uzvrati zna al kazem A je duplo manji od njega kad bi same min pustila iskrvili bi seuser posted image ko horoz i djudjouser posted image
Ne bjezim Tajra daleko od toga , al hebote nervira me kad ga bolesnog skoro svaki puta posalje !



< Poruku je uredio felix -- 22.12.2011 13:02:01 >

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 15636
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:01:09   
anidla
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

anidla draga sretno i javi se cesceuser posted image user posted image


budem :)) hajmo se ti i ja trkati koja je zdravija user posted image user posted image user posted image

ljubec!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15637
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:01:33   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Savrseno za zeljezo 100 gr sjemena zare pomijesano sa medom. Definitivno najbolje i najbrze


Gdje nadjete sjeme zareuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 15638
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:01:43   
teki
a dobro draga Jelena meni se ucinilo da Ana i dalje ima turu haj hvala Bogu pa je dobro, a to Luku malo viroza uhvatila.
Felix ne sekiraj se samo daj svima do znanja da se niko bolestan ne primice kuci ti, tako ti je kod mene ja sam se od prvog dana postavila i znam da svi pricaju na mene familija sto im ne dam da dolaze bolesni kod mene ja se hrvem sa virusim Mirzinim i gledam da ga zastitim na sve moguce nacine i onda neko od njih bolestan hoce da doce i jos mi kazu sta je najbolje da ga stavis u balon ili da mi docemo kad mu bude 7 godina. ma briga mene ako tako mislite i sami nemate sluha da ne dolazite bolesni ja cu vam dati do znanja.
joj kako ne volim te ljude

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15639
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:02:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: felix

pa neriva me tacno me dovde do ruba placa eto jer A voli djecu al to djete je uzas nista ne slusa namjerno ga izvaziva uvjek  sto mi dodje  da se nikad ne vide nek su trorod !
Jos je stariji i zna ja ga molim daj mu pistolj bem ti pistolj pa vraticu kad zaspe A on neda namjerno
Ja sam ga odnijela toliko se derao da je primuko ionak , bez toga ...
E pa stvarno svaki puta kad mi ga dovede bolesnog ludim, jos mali ide u vrtic nebi me cudilo da nije jednom od njega fasovo stafikloku u nosu kad je imao jer je taj mali imao je dolazio kad smo mi ja prva radila nal brisa svi nam bili uredni i kod mm isto
da mi posle kaze doticna ej pa moj je A imao tu bakt. u nosu user posted image a slala ga meni ...




dobro felix...ok dovede ha bolesnog nije pošteno....
al starno oko tog pištolja nisi u pravu...i tvoj a kad bude veći kao on neće dati svoju igračku pogotovo novu iz dedinog apektića da mu neko uzme....

ja imama dvije curice znači obe moje...starija neda mlađoj svoje a mlađa ne da svoje...
i do sada sma već milion puta ( a još ću toliko) objasnila da što s edobrovoljno ne da ne smije mlađa velikoj ni tražiti....

ja lutku ja sveksu za školu...svjedno je...

a i vi ste išlu u vrtić koliko se sjećam...A je mogao tmao pokupiti bakteriju...nemoj bona da se nerviraš toliko...
pa mogla si tako imati svoja dva djeteta evo ko ja, jelena, tajra...pa nam s ajednog djeteta na drugo pređe...šta smo trebale sad mi ...sakrit u kutiju ovo bolesnouser posted image

polako...
nije ga trebala dovesti...a
l ti sa svojim djetetom moraš upostaviti komunikaciju...
sve ije dozvoljeno, ne i ne tuđe i uvijek je ne...

a pokaži im primjerom da to tako ne die...tipa sutra je nazoveš i kažeš...htjela sma vam doći al mi A slini pa neću radi vašeg malog...skontata će i ona kad tad

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15640
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:02:22   
InLove

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: felix

pa neriva me tacno me dovde do ruba placa eto jer A voli djecu al to djete je uzas nista ne slusa namjerno ga izvaziva uvjek  sto mi dodje  da se nikad ne vide nek su trorod !
Jos je stariji i zna ja ga molim daj mu pistolj bem ti pistolj pa vraticu kad zaspe A on neda namjerno
Ja sam ga odnijela toliko se derao da je primuko ionak , bez toga ...
E pa stvarno svaki puta kad mi ga dovede bolesnog ludim, jos mali ide u vrtic nebi me cudilo da nije jednom od njega fasovo stafikloku u nosu kad je imao jer je taj mali imao je dolazio kad smo mi ja prva radila nal brisa svi nam bili uredni i kod mm isto
da mi posle kaze doticna ej pa moj je A imao tu bakt. u nosu user posted image a slala ga meni ...




E, moja felix...
pa i on je dijete...
Sta ima veze sto je stariji?
I djeca koja idu u vrtic nisu "epruveta s virusima", pa da bjezite od njih...


Bas tako,i oni pokupe od nekog u vrticu.


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15641
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:02:23   
nanika
IZVORNA PORUKA: Malena_A

Dan zene kako ste mi vi??

Ja evo sredila po kuci, i sjela pijem kafu pa bujrum ako je koja za :)))
Malena pajki, a starija je u vrticu.user posted image

I kod mene ista situacija, mir, tisina....ljepotauser posted image , ali brzo dosadiuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 15642
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:02:45   
InLove

IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: Malena_A

Dan zene kako ste mi vi??

Ja evo sredila po kuci, i sjela pijem kafu pa bujrum ako je koja za :)))
Malena pajki, a starija je u vrticu.user posted image

I kod mene ista situacija, mir, tisina....ljepotauser posted image , ali brzo dosadiuser posted image



Brzo i prodje user posted image user posted image


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 15643
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:03:54   
Anoniman
Bananice, a ko mi se to najavio, a? user posted image

Salim se, bujrum user posted image
Ja sam redovna kod dr kad imam vremena, a posto sad nemam vremena neredovna sam skroz user posted image . Nego je li koja od vas imala unutrasnje hemoroide, koji su simptomi?

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 15644
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:04:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

bananice  A se zna braniti al zna i udariti A je manji ovaj veci i naravno kad A njega pocupa udari i ovaj uzvrati zna al kazem A je duplo manji od njega kad bi same min pustila iskrvili bi seuser posted image ko horoz i djudjouser posted image



ma samo ti pusti, ako dodje do krvi reagujuser posted image user posted image
moja je od bratovog sina starija 2 god, al ja nikada nisam dala da neko njoj kaze pusti mu to on je mali, jer bi on sve, sta ova uzme on odmah otima, pa ne moze joj sve uzimatiuser posted image ona nece udariti, a on hoce, cim stigne, ja joj uvijek govorim vrati ti njemu pa ce prestati, a bratu mi rogovi rastuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15645
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:07:14   
nanika
IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: Malena_A

Dan zene kako ste mi vi??

Ja evo sredila po kuci, i sjela pijem kafu pa bujrum ako je koja za :)))
Malena pajki, a starija je u vrticu.user posted image

I kod mene ista situacija, mir, tisina....ljepotauser posted image , ali brzo dosadiuser posted image



Brzo i prodje user posted image user posted image


U pravu siuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 15646
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:07:20   
bebacha
prvo i ja svoje djete kad je bolesno odvedem malo kos mame il svekrve.al ako nema temo jer moja kad kaslju kaslju po 10-ak dana,moraju negdje izac.
druga stvar ja mrzim to kad kazu daj ti bratu ti si starijauser posted image pa nije joj 15 godina i nemora ispast zbog toga

to sto je taj djecak lopov,hm.ima i takve djece.od jetrve mala je bila takva,Ajla je uvjek il udarala,otimala joj,sad se dosta smirilo.al nisam nikad pravila frka oko toga jer znam da ce nekad biti i ibratno.sad je Alen takav,pa sta cuuser posted image
a to za vrtic.slazem se s Tajrom.ispade ako ide u vrtic ima hiljadu bakterija i virusa,eto Anel ne ide pa je stalno bolestan.djeca se moraju druzit,kako ce drugacije izgradit imunitet


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 15647
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:08:05   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Bananice, a ko mi se to najavio, a? user posted image

Salim se, bujrum user posted image
Ja sam redovna kod dr kad imam vremena, a posto sad nemam vremena neredovna sam skroz user posted image . Nego je li koja od vas imala unutrasnje hemoroide, koji su simptomi?



vidjet ces ti ko ti se najaviouser posted image user posted image nego mi ti dolazimo iz daljine pa planiraj mjesto za spavanje, ne isplati nam se odmah vracatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15648
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:08:48   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

anidla draga sretno i javi se cesceuser posted image user posted image


budem :)) hajmo se ti i ja trkati koja je zdravija user posted image user posted image user posted image

ljubec!




Meni je najveci strah da se ne razbolim,jer ne znam gdje bi sa ovo 2 djece,zato i odgadam ove odlaske doktoru,trpim dok me ne obori,a to nije dobrouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15649
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:10:32   
Anoniman
Meni je najveci strah da se ne razbolim,jer ne znam gdje bi sa ovo 2 djece,zato i odgadam ove odlaske doktoru,trpim dok me ne obori,a to nije dobrouser posted image


identicno razmisljam, ali ne valja nam to nikako

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 15650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  624 625 [626] 627 628   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  624 625 [626] 627 628   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *