|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  622 623 [624] 625 626   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:55:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

vidim svega ovdje user posted image

ja samo da se tuspasim..nisam ga sinoc vodila, temp. je spala i ospi je ok, mada mi se jutros počeo žaliti da mu smeta svjetlost i opet ima temp. pa cu ga sada odmah odvesti..izaći ću s posla, šta da radim drugo..mm će ga dovesti ali i ja moram biti tu...

pričala sam s pedijatricom, kaže da ima sada dosta takvih slučajeva djece sa tim simptomima koje opisujem, misli da je virus u pitanju sa crvenilom i osipom kože, temepratura ide 3 dana, i smeta svijetlost...ali da ga ipak dovedem da smo 100% sigurni...
eto..
svim bolesnim mamama i bebama šaljemo jedan hug user posted image


user posted image
neka si se javila...
hajde nek je pedijatara dao mišljenje o istom pa i telefonski...
ali odevdi ti nejga duša draga

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15576
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:56:02   
Rabi
Pocahontas, i kod nas je bilo istouser posted image
Malo je slinio, pa dobio temp. samo jednu noc, pa je onda malo kasljuco...Ali kad ga odvedoh dr. kaze grlo OK i da kaslje od sline koja se slijeva niz grlouser posted image I da evo kad ti ovo rece da mu smeta svjetlost, i nama se Adnan zalo da mu smeta tvuser posted image Trlja okkice i kaze gasi ne mogu da gledamuser posted image Ja kontala onako nesto, pospanost ili sta vec


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15577
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:57:57   
salmy
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

slijepo crijevo nemam,to sam operisala jos dok sam bila bebe.Ne znam sta da ti kazem boli me bas stomak,udara u leda,ali to bude bas ostra bol i jaka,imam nagon na povracanje i kasljem jer mi se povraca ali ne povratim,cesto od muke dobijem stolicu i sve iz sebe izbacim(izvini sto ja ovako,ali ne znam kako drugacije da ti objasnim)user posted image
Nebih da pametujem,ali to se meni desava kad mi ode zeludac( kad se strunim),inace kako znam za sebe imam problem sa stomakom.Sad sam ga dovela u red,ne dizem tesko(osim user posted image )a on me slomi,jedem pomalo a cesto,i manje imam tih problema.Ako nekoga znas ko namjesta zeludac otiđi pa probaj.


Ne znam salmy moze biti i to,ja sam kontala prvo da su neki problemi sa zuci,jer ne podnosim ni dosta hrane,mahunarke mi tesko padaju,jaja ne mogu nikako da probavim,citav dan mi se vracaju,a to sve traje ima jedno 6-7 mjeseci,prije nistauser posted image

A onda mi je jedna dr rekla da je moguce da imam cir,i da uradim gastroskopijuuser posted image

Pa uradi,bices mirnija

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15578
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:59:43   
pocahontas
ovo pišem čisto zato ako jos neka mama primjeti kod djeteta nesto slicno da bar zna okvirno o cemu se moze raditi..jer eto, navodno je bas masovno zavladao taj neki čudni virus user posted image garant je pokupio na dodjelama paketića, a gdje bi drugouser posted image ...

sad imam jos posla preko glave, neki conference call, a nisam skoncentrisana ni najmanje...nek mi je Bog na pomoći...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 15579
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:02:34   
anidla
ja sad zvala da pitam za cijenu privatno da uradim magnetnu rezonancu...350 KM !! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15580
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:08:28   
Hanady RR
andila strašnouser posted image

a šta su gore rekli koliko da čekaš na nju...jesu ti stavili CITO na upitnicuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15581
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:09:16   
Emica_sa
Magnetna je preskupa privatnouser posted image

Hanady i ja mislim da je zuc,a kako da provjerim,mogu li ja znati ako uradim privatno ultrazvuk,moze li se na ultrazvuku viditi,mislim cisto da provjerimuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15582
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:13:40   
tekja
svim "stomakoboljkama"user posted image ....pazite ne sebe i lijecite se...djecica vas trebaju...


Moji djecaci otisli na sisanje...malo me trema hvata...na sta li ce mi dijete licitiuser posted image ...i ja bih trebala sa svoje glave sta raditi, al'' za moju glavu valja cekati platuuser posted image user posted image

Ni mi u kuci nemamo kljuceve, osim u wc-u, al'' tamo ne ulazi bez mene...misli da ima bajauser posted image

< Poruku je uredio tekja -- 22.12.2011 12:15:07 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15583
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:15:08   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Magnetna je preskupa privatnouser posted image

Hanady i ja mislim da je zuc,a kako da provjerim,mogu li ja znati ako uradim privatno ultrazvuk,moze li se na ultrazvuku viditi,mislim cisto da provjerimuser posted image


može....
može se na Uz vdijeti kamen iu žu�i...tako se i dijagnosticira...

ako će već privatno ja ti sugeriem dr. Samijlović u Hranici ima privatnu ambulantu i po pitanju uči i dijagnostike super je...
meni su u vojnoj bolnici njegov nalaz pirhvatili da se moe laporaskopijom doraditi jer su najprije htjeli klasičnim operativnim zahvatom...


< Poruku je uredio Hanady RR -- 22.12.2011 12:17:39 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15584
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:16:40   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Magnetna je preskupa privatnouser posted image

Hanady i ja mislim da je zuc,a kako da provjerim,mogu li ja znati ako uradim privatno ultrazvuk,moze li se na ultrazvuku viditi,mislim cisto da provjerimuser posted image


na UZ bi se trebalo vidjetiuser posted image
Nemas nagadjanja odes dr i posavjetujes se..


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15585
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:17:38   
bananica
IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Magnetna je preskupa privatnouser posted image

Hanady i ja mislim da je zuc,a kako da provjerim,mogu li ja znati ako uradim privatno ultrazvuk,moze li se na ultrazvuku viditi,mislim cisto da provjerimuser posted image


na UZ bi se trebalo vidjetiuser posted image
Nemas nagadjanja odes dr i posavjetujes se..




odes u Hrasnicu privatno i covjek ti sve detaljno pregledauser posted image

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 15586
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:19:29   
Emica_sa
Uradit cu UZ poslije nove godine,da vidim bas jel sve ok.
Ako bude ok,onda mi ne gine gastroskopijauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 15587
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:20:27   
Emica_sa
bananice kome privatno,gdje u hrasnicu,daj malo detaljnijeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15588
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:22:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

bananice kome privatno,gdje u hrasnicu,daj malo detaljnijeuser posted image


sad sma ti ja napisla dr. samjlović u hrasnici

ja sma imala broj al ukraše mi mobitel...
elem nazovi infromacija i imaju broj nazoveš i zakažeš kod njega...rade i popodne

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15589
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:23:30   
bananica
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

bananice kome privatno,gdje u hrasnicu,daj malo detaljnijeuser posted image


sad cu nazvati mamu da vidim ima li ona broj telefonauser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15590
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:24:50   
Hanady RR
eto ti emice broj telefona poslah ambulante , mobitel...
imama u računaru ovdjeuser posted image user posted image

s tim ako možeš...i imaš kad možeš i onim pute državno zdravstvo posbena uputnicam potpis direktora doma zdravlja i ideš dole i ne plaćaš jer on ima ugovor sa našim kantonalnim zavodom za zadrvstveno osiguranje

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15591
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:25:40   
Emica_sa
Hvala hanady i bananiceuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15592
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:25:43   
Anoniman
da i mi mahnemo... moje dijete i dalje ima temperaturu, ali ne prelazi 38,2. Praticu ga jos danas ako ne spadne vodim ga ujutru dr. Ana nervozna samo taku, ujeda bukvalno, valjda kako je Luka nocas prekenkao cijelu noc i nju budio pa se nije naspavala nikako. Meni gotovi nalazi, kupinovo vino odradilo svoje pa mi se popravilo zeljezo user posted image , nije jos najbolje, ali s obzirom da je bilo 2,3, a sada 7,4 ja sam prezadovoljna, ali imam jaku upalu mokracnih kanala i masu, masu bakterija pa cu sutra dr, cula sam se sa dr, ujutru da dodjem da dam urinokulturu i najvjerovatnije garamicine ce mi propisati zbog upale, mada to sam i znala jer bes imam problema prilikom mokrenje u zadnje vrijeme. Holesterol i trigliceridi mi poviseni, a ja ne da ne jedem masno, nego ne mogu ni nacrtano ga vidjeti. Cekam mm da dodje da vidim crp kakav mi je zbog ove bestije mrse, jer samo mi to okvirno procitao, crp preskocio. U nedjelju sam se zakazala i kod ginekologa, rijesila i ja da po doktorima krenem, red mi jeuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 15593
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:27:28   
Emica_sa
Hvalauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15594
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:27:51   
Hanady RR
e jelena dorbra si...nek si i ti malo sebe rješila sredit...
a žao mi za luku...

al kad sve stane bićeš duže miran sigurno...tako miša mu zavrti krug slomiš se...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15595
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:28:20   
bebacha
vidim punoo bolesniuser posted image brzo ozdravljenje
jelo jel ti imas domace vino ili kupujes ovo "industrijsko"user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15596
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:30:35   
bananica
jelena kod tebe svega, samo polako sve ce to proci, vazno je da nista strasno nijeuser posted image
moram i ja kod ginekologa, al nikako mi se ne dauser posted image , gdje ti ides?



(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15597
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:31:05   
Rabi
ja inace ima problema nekih sa stomakom...
mene isto zna cesto zaboliti manje u stomaku a vise u ledjima, pleckama a ponekad i u prsimauser posted image nekad imam i bol u grlu, ali sve mi nekako dolazi iz zeluca...I  kad imam prisutan ovaj bol u grlu, kao da mi negdje u jednjaku stoji onaj osjecaj da cu podrignutiuser posted image i kad podrignem bol prodjeuser posted image
A jednom me toliko bilo zabolilo nnesto u ledjima da sam mislila da cu hitne zaglaviti, kad hB prodjeuser posted image
Ja sam primjetila da mi ne da da budem gladna, ali niti pretrpanauser posted image



_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15598
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:31:28   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebacha

vidim punoo bolesniuser posted image brzo ozdravljenje
jelo jel ti imas domace vino ili kupujes ovo "industrijsko"user posted image



ja kupujem u marketima, nemam domaceuser posted image ,al je i ovo dobro i stvarno ucinkovitouser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15599
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 12:31:53   
Anoniman
Imam domace, tetak moj pravi, popijem ujutru i uvece po jednu malu rakijsku casicu i evo za neke tri sedmice se bas fino popravilo zeljezo. Jos jednom sam ja davno sa njim popravila zeljezo, za mjesec i po sa 4 na 18, sa smao pila kupinovo vino

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 15600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  622 623 [624] 625 626   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  622 623 [624] 625 626   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *